|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:48:51   
Sreča in ljubezen
No pac vsak ima svoje misljenje...jst bom ostala pri svojemuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:49:19   
Pat74
Moj je 8 let starejši od mene in ga ne zamenjam - ma, sem kar vedno vedela, da bom s starejšim, ker sem poznala same zelence mojih let/malo starejše in se niso obnesli kot kader za poročit in met otrokeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:49:56   
ellie
Moj je starejši od mene 8 let...pa se mi zaenkrat zdi super ta razlikauser posted image  Čeprav pa sem mnenja...da starost ni pogoj za uspešno zvezo. Je pa moj foter od mame starejši 14 let...in se mi je vedno zdelo čisto preveč. Sploh zdaj, ko sta starejša...se ta razlika vedno bolj vidi. Lahko pa, da pri komu to normalno klapa.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:50:01   
Sreča in ljubezen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Moj je 8 let starejši od mene in ga ne zamenjam - ma, sem kar vedno vedela, da bom s starejšim, ker sem poznala same zelence mojih let/malo starejše in se niso obnesli kot kader za poročit in met otrokeuser posted image user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:50:24   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Nism mislila dobesedno da je vse prezivel...ampak za kaksen nasvet pomemben v zivljenju da ne delas kaksne napake tud ce se ti zdijo v redu ampak niso....csasoma bi izvedla da je narjena napaka,pa tko z nasvetom izkusene osebe to preprecis!



user posted image user posted image user posted image  zgleda , da si brihtna deklica. Učiš se z napak drugih. Evo jaz sem kontra, vse hočem na lastni koži probat (in to večkratuser posted image )

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:51:51   
nmagk
A sem pol edina k ma mlajšga,no moj je bil daleč od zelenca,je moral kmalu znat poskrbet zase,no pol je pa mene našu je mogu pa še zame poskrbetuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:52:01   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uh...ne se....dobro se drzi za svoja leta...njami njammmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ob njami njami,  sem si predstavljala tipa z  visečo nagubano ritjo....sorry za tole, ziher je ful dober tip.

Drugače, pa se strinjam s tistimi, ki pravijo, da leta nimajo veze. Moj je dve leti starejši od mene in sva skupaj 12 let.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:53:12   
Sreča in ljubezen
Jst pa ne...rajse poslusam kaksen nasvet od starejsih ,ne pa bit trmasta pa delat po svoje! Cas je dragocen...leta pa hitr letijo!! In da se matrat okrog problemov ce jih lahko user posted image !!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Sreča in ljubezen -- 8.9.2009 14:54:10 >


_____________________________


(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:53:55   
Pat74
nmagk tvoj je izjema, ki potrjuje pravilouser posted image

(odgovor članu nmagk)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:55:34   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uh...ne se....dobro se drzi za svoja leta...njami njammmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ob njami njami,  sem si predstavljala tipa z  visečo nagubano ritjo..


Hmm...jst pa ne bih tko rekla...men ce je neki vsec in da je DOBRO recem njam njamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:56:03   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Nism mislila dobesedno da je vse prezivel...ampak za kaksen nasvet pomemben v zivljenju da ne delas kaksne napake tud ce se ti zdijo v redu ampak niso....csasoma bi izvedla da je narjena napaka,pa tko z nasvetom izkusene osebe to preprecis!



user posted image user posted image user posted image  zgleda , da si brihtna deklica. Učiš se z napak drugih. Evo jaz sem kontra, vse hočem na lastni koži probat (in to večkratuser posted image )


Ma jaz bi dobila ****is. Enega očeta že imam, hvala lepa za drugega. z možem pa do izkušenj prihajava skupaj, skupaj se učiva.

Sreča in ljubezen, tebi bo enega lepega dne presedlo in ko boš začela razmišljat s svojo glavo, brez da bi te dragi vodil, bo počilo. Pa to zdaj nijma veze z leti. Ali si pa enostavno tak vodljiv tip, pol pa ni panikeuser posted image .

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:56:53   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Samo meni je boljse da je moski starejsi ne zarad tega ker ga mam ampak....lahk ti da kaksen nasvet pa ti noce nc slabega,pa tud mas sigurnost zraven njega,starejsi,vse je prezivel v zivljenju..itduser posted image


govoriš kot da bi jih imel 80, ne pa 37user posted image



36



OK, pa 36user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 14:57:36   
nmagk
Ja res je izjemen,drži,imam brata,ki je toliko star kot moj možek,pa sta si ful različna,mislim tako ali tako,sicer res da se sedaj malo manj pozna,je tud brat malo dozoreluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 15:00:56   
Sreča in ljubezen
Mika jst razmisljam z svojo glavo...a sploh nism odvisna od svojega moza...!!!! Zdej pa ti razmisli!! Jst skrbim za sebe...ampak sm napisala ce nisi prebrala za kaksen dobr nasvet je boljse imet starejsega!


Uzivaj pa vc izkusnj za tebe in tvojega mladenica!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 15:08:59   
*alja*
Moj je en dan (ne cel dan nekaj ur) mlajši od mene, tako da imam jaz tudi mlajšega dedcauser posted image

Vedno sem govorila da hočem met starejšega (vsaj 5 let), ker so kao bolj zreli itd., ampak sem se pol v jezik vgriznila user posted image



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 15:23:01   
mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: nmagk

A sem pol edina k ma mlajšga,no moj je bil daleč od zelenca,je moral kmalu znat poskrbet zase,no pol je pa mene našu je mogu pa še zame poskrbetuser posted image user posted image user posted image



ne nisi.moj je od mene mlajši 3 leta. user posted image ne nisem nikoli mislila, da bom z mlajšim se poročila. sem imela pa različne zveze prej. na začetku z de leti starejšim, potem 20 let starejšim, pol pa sem spet naletela na moj letnik ( 2 do 3 leta starejši )....

ja kar se tiče finančne sigurnosti je veliko lažje imeti starejšega, če le ta ima kaj v glavi in ima reden šiht in stanovanje. se samo priključiš ali pa obogatiš zadevo, ko daš še svoj delež na mizo. pr nama je zdej tko, da jest več prinesem na mizo. si pa ne bi želela nikoli pustiti moškemu, da on več prinese, pa da jaz ne prispevam dovolj. u kratko, da me on živi. je lažje sam je tudi cena, ki jo plačaš. ko gre kaj narobe in greš narazen.

vsaj moje osebno mnenje je tako, da mora biti ženska samostojno bitje z svojim dnarjem. potem pa za skupne stroške da vsak pol ( če le lahko, odvisno od višine plače ) in da vsakemu potem nekaj ostane svojega denarja s katerim razpolaga po svoji lastni želji.

seveda je pa najlažje nič delat, tko kot to počne punca od brata, k ima brat 4 sobno satnovanje ( starši dali ), potem pa je lansko leto diplomirala in živi na njegove stroške v lepem stanovanju, on ima pa precej dobro plačo. sama pa vodi 1 krat na teden nek tečaj...mislim k študentske plače. zdej je končn neki dobila za 5 mesecev...razvajena je pa tok da ni res...starši so ji do sedaj nekaj dajal vsak mesec in vsakič k jo vidim ena nova cota na njej. stara je pa 28 let. lepo te prosim... ne bi rekla 22let.

mi požene kri požilah, k si jest že lep čas nisem kupila inprvošla nič. pa vse kar zaslužim gre sam za stroške, pa še v minus je treba kdaj it, da se preživi.

mama mi prav, da je to dober, da lahko še prevzgojim po svoje:)))) starega osla pa bolj težko prevzgojiš. se moraš bolj ti prilagodit njemu...vsaj take so moje izkušnje.

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu nmagk)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 15:42:04   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345


IZVIRNO SPOROČILO: nmagk
mama mi prav, da je to dober, da lahko še prevzgojim po svoje:))))


Kaj pa mas od tega ce ga prevzgojis po svoje,a bi bla vesela ce bi tebe negdo prevzgojil po svoje??

Jst recem...ce zelis da se obnasajo lepo do tebe dej ti do njih tud tko.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 15:49:27   
ronja
jaz sem za mlajšega, če že mora bit razlika v letihuser posted image . Pri nama je v mesecih, pa še to ne bi bila, če bi se oba rodila takrat, ko naj bi se (pa sem se jaz prej, on pa kasneje).

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 17:02:25   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Mika jst razmisljam z svojo glavo...a sploh nism odvisna od svojega moza...!!!! Zdej pa ti razmisli!! Jst skrbim za sebe...ampak sm napisala ce nisi prebrala za kaksen dobr nasvet je boljse imet starejsega!


Uzivaj pa vc izkusnj za tebe in tvojega mladenica!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Tukaj nas večina hoče povedat s tem, da leta niso vazna, da za dober nasvet ne rabi bit starejši, lahko je tudi mlajši. odvisno je od tega, kakšno življenje je oseba že imela in način razmišljanja.
Pomembno je, da smo našli sebi primerne partnerje, da lahko živimo v sožitju.

Ravno sedaj je mama od krstne botre moje hčere, tako zelo nesrečna, ker ima od sebe starejšega 10 let. Pred kratkim smo izvedeli veselo novico, da sta v pričakovanju, ampak njena mama še vedno misli, da ne bo srečna z njim. Sicer ji nič ne brani ali govori proti njemu, ampak v sebi trpi, ker misli, da se je on že izživel, ona pa ne bo imela priložnosti.
je pa takšna razlika kot pri vama.
Pomembno je, da se imamo radiuser posted image

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 17:56:27   
Pat74
Še malo za hec, al pa zares: za žensko je sigurno boljše, da ima partnerja, ki jo ima malce bolj rad, kot pa ona njega.user posted image user posted image user posted image Leta ne igrajo vloge.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 18:18:20   
aprilčica07
Midva sva 5 let razlike, on starejši:):), pa se mi zdi razlika lih fanj, ne preveč ne premalo.. Če bi morala izbrati med starejšim im mlajšim od mene, bi se odločla za starejšega, mlajši mi ne potegnejo, šeuser posted image user posted image user posted image user posted image Malo heca mora bit.. 

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 18:29:43   
nmagk
Pri nama je res,da sem jaz v začetku imela več,sicer po zaslugi mojih staršev,živiva v moji hiši,pa tudi svojo plačo imam,je pa res,da je najvažnejše,da te ima resnično rad in ti njega,pa zaupanje mora bit,pa leta potem niso važna,je pa moj zelo priden in delaven in priznam po njegovi večinski zaslugi živimo lepo in nič nam ne manjka,pa čeprav je 4 leta mlajši.

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 18:33:45   
nmagk
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345


IZVIRNO SPOROČILO: nmagk
mama mi prav, da je to dober, da lahko še prevzgojim po svoje:))))


Kaj pa mas od tega ce ga prevzgojis po svoje,a bi bla vesela ce bi tebe negdo prevzgojil po svoje??

Jst recem...ce zelis da se obnasajo lepo do tebe dej ti do njih tud tko.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tole si pa malo narobe citirala,jaz vzgajam otroke,mož je bil že vzgojen kokr je pač biluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 19:37:34   
mojamura
boljše je met mlajšega dedcauser posted image


matr vse pišete (no skoraj vse), da svojega ne bi zamenjale....jaz pa ga podarim kateri, pa še pujčeka dam zraven hahahauser posted image

hec mora biti - iz heca so deca

< Sporočilo je popravil mojamura -- 8.9.2009 19:42:40 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 19:55:14   
Pikec
Poznam bistveno mlajše moške od mene in imajo prav konkretno popucano podstrešje. Poznam pa tud bistveno starejše moške, ki pa definitivno nimajo vseh kokoši doma.


Tko da so leta precej irelevantna. do neke mere.

Žlahtnica ima 13 let starejšega moža (meni se je to zmeri seksi zdelo - met tolk starejšega user posted image ) in ker je bil tip vedno v akciji in za akcijo, vitalen, aktiven na vseh področjih razlike v letih nisi nikoli opazil. Ne v odnosu niti v zunanjem izgledu. Pa še danes ne bi rekla, da je taka razlika. Dokler... ni enkrat potožila, da pa se sedaj opazi, da je starejši, da se spreminja, da zmore manj (česa in kaj je niti nisem vprašala, ampak sumim da ni imela v mislih jebodromrekreacije).


PS: jest sem zamenjala za mlajši model user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?