|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 197 [198]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
12.10.2009 23:48:54   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

mene spet tak oči pečejo da se morm posolvit...
za buče sem šla pogledat, pa mislim da mamo kr one hallowen, ne hokaido...
kakšne jogurte daste malim že za jest? lahko jejo navaden jogurt z 3,5maščobe? kaj pa sadnega? jst sm zaenkrat samo fruhtzwerge dala... samo je tak mal mu dam al dve mali al pa enga velikega pa bi še kr, pa ne vem če lahko dam...

lepo pančajte, smo na vezi kaj ju3... NOČKO



a mi katera pove, kakšen je rok trajanja tehle fruhtzwergejev? Ker če so to tisti jogurtki, ko jaz mislim, pol majo rok trajanja ulalala... To pomeni, da so polni sladkorja in aditivov...


imajo ja rok trajanja ulalaaaaaa user posted image user posted image



haha.....no, tudi če ima...mene Naja naheca vedno, pa samo zaradi magnetkov..in je ravno danes jedla eno taveliko (pol rdeče pol rumene) z rokom 9.10.user posted image no, samo pol jo je..pa je nisem silila, da ne bi spet kaj trebušček bolel...ma, vedno mi obljubi da bo jedla, pa mami prosim v trgovini, no in kupim, potem pa jo silim s tem....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
12.10.2009 23:50:41   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

yania, gledam tvoje slike, ful so lepe. Pa je tak mrzlo v Lj, da je mali tak oblečen? user posted image


večina slik je od danes...verjemi- zmrzujemouser posted image ....res se je shladilo....zdej ga imam v pižamici, brez bodija spodaj, pa v vreči, pa imam kar slabo vest, da mu ne bo hladno.....
ja, verjetno se kar pozna Primorska, pa tole sranje notranje...
pa sej to ima večinoma majčko, ko se vidi, kot bi imel dve, je pa ena, z dvemi rokavi...a veš, kako naj rečem...vidi se kot bi imel dve...no, danes je še v tem brezrokavniku imel hladne rokice....nogavičke pa ima vedno bolj tople, ker ga je povsod na tleh polnouser posted image

< Sporočilo je popravil yania -- 12.10.2009 23:54:00 >


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
12.10.2009 23:54:54   
Najaa
Eh sej Tija tud je fruchwerge. Še jaz jih rada kupim zarad magnetkov. user posted image  user posted image user posted image

Ja veš kako je tukaj vreme, no se je ohladilo, ampak pri nas notri je še vedno takoooo vroče! Zvečer Nika zaspi v bodyju z dolgimi rokavi, pol jo pa še oblečem v spodnji del pižame. Ponoč pa nč ne pokrivam, je dost toplo.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
12.10.2009 23:55:04   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

yania, gledam tvoje slike, ful so lepe. Pa je tak mrzlo v Lj, da je mali tak oblečen? user posted image



_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
12.10.2009 23:55:07   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

yania, kako misliš slana? user posted image pa sej ni slana. to si eni na kruh namažejo, ne? Kok je men blo hecno, ko sem to vidla. ne bi dala na kruh, ne vem men ne paše s kruhom. user posted image


ja, moja tašča da gor, pa marmelado čez.....no ja..sej ni tako slabo, se navadiš....ma a ni bolj slana?....mogoče se samo meni zdi čuden okus...kot bi zmešal pašteto in marmelado...user posted image


kajmak in marmelada user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
12.10.2009 23:56:55   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

yania, gledam tvoje slike, ful so lepe. Pa je tak mrzlo v Lj, da je mali tak oblečen? user posted image


večina slik je od danes...verjemi- zmrzujemouser posted image ....res se je shladilo....zdej ga imam v pižamici, brez bodija spodaj, pa v vreči, pa imam kar slabo vest, da mu ne bo hladno.....
ja, verjetno se kar pozna Primorska, pa tole sranje notranje...
pa sej to ima večinoma majčko, ko se vidi, kot bi imel dve, je pa ena, z dvemi rokavi...a veš, kako naj rečem...vidi se kot bi imel dve...no, danes je še v tem brezrokavniku imel hladne rokice....nogavičke pa ima vedno bolj tople, ker ga je povsod na tleh polnouser posted image


ma kaj to... gledam vreme in celo napovedujejo prvi sneg v sredo user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
12.10.2009 23:57:59   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

yania, kako misliš slana? user posted image pa sej ni slana. to si eni na kruh namažejo, ne? Kok je men blo hecno, ko sem to vidla. ne bi dala na kruh, ne vem men ne paše s kruhom. user posted image


ja, moja tašča da gor, pa marmelado čez.....no ja..sej ni tako slabo, se navadiš....ma a ni bolj slana?....mogoče se samo meni zdi čuden okus...kot bi zmešal pašteto in marmelado...user posted image


kajmak in marmelada user posted image



ti pa ga usekaš.....hahaha..bom ji rekla, naj proba,,,mogoče ji bo všeč...pa sej ni kej dost drugačnega okusauser posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
12.10.2009 23:59:30   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eh sej Tija tud je fruchwerge. Še jaz jih rada kupim zarad magnetkov. user posted image  user posted image user posted image

Ja veš kako je tukaj vreme, no se je ohladilo, ampak pri nas notri je še vedno takoooo vroče! Zvečer Nika zaspi v bodyju z dolgimi rokavi, pol jo pa še oblečem v spodnji del pižame. Ponoč pa nč ne pokrivam, je dost toplo.



hecaš se...čakej grem prav pogledat, kolko stopinj mi kaže da je v spalnici...sej bi lahko zakurili že, samo obrnem na radiatorju, ko pumpa itak laufa, zaradi vode,samo mi ni tisti suhi zrak, potem je še slabše, ko je tolko razlike, ko otroka ven pelješ....preverjetno...

< Sporočilo je popravil yania -- 13.10.2009 0:05:52 >


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
12.10.2009 23:59:31   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

yania, gledam tvoje slike, ful so lepe. Pa je tak mrzlo v Lj, da je mali tak oblečen? user posted image


večina slik je od danes...verjemi- zmrzujemouser posted image ....res se je shladilo....zdej ga imam v pižamici, brez bodija spodaj, pa v vreči, pa imam kar slabo vest, da mu ne bo hladno.....
ja, verjetno se kar pozna Primorska, pa tole sranje notranje...
pa sej to ima večinoma majčko, ko se vidi, kot bi imel dve, je pa ena, z dvemi rokavi...a veš, kako naj rečem...vidi se kot bi imel dve...no, danes je še v tem brezrokavniku imel hladne rokice....nogavičke pa ima vedno bolj tople, ker ga je povsod na tleh polnouser posted image


ma kaj to... gledam vreme in celo napovedujejo prvi sneg v sredo user posted image user posted image


zdej pa še reč, da bo v petek treba verige montirat. user posted image

user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
13.10.2009 0:01:27   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eh sej Tija tud je fruchwerge. Še jaz jih rada kupim zarad magnetkov. user posted image  user posted image user posted image

Ja veš kako je tukaj vreme, no se je ohladilo, ampak pri nas notri je še vedno takoooo vroče! Zvečer Nika zaspi v bodyju z dolgimi rokavi, pol jo pa še oblečem v spodnji del pižame. Ponoč pa nč ne pokrivam, je dost toplo.



hecaš se...čakej grem prav pogledat, kolko stopinj mi kaže da je v spalnici...sej bi lahko zakurili že, samo obrnem na radiatorju, ko pumpa itak laufa, zaradi vode,samo mi ni tisti duhi zrak, potem je še slabše, ko je tolko razlike, ko otroka ven pelješ....preverjetno...


no pri nas v kuhinji kaže 25 stopinj.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
13.10.2009 0:01:30   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

yania, gledam tvoje slike, ful so lepe. Pa je tak mrzlo v Lj, da je mali tak oblečen? user posted image


večina slik je od danes...verjemi- zmrzujemouser posted image ....res se je shladilo....zdej ga imam v pižamici, brez bodija spodaj, pa v vreči, pa imam kar slabo vest, da mu ne bo hladno.....
ja, verjetno se kar pozna Primorska, pa tole sranje notranje...
pa sej to ima večinoma majčko, ko se vidi, kot bi imel dve, je pa ena, z dvemi rokavi...a veš, kako naj rečem...vidi se kot bi imel dve...no, danes je še v tem brezrokavniku imel hladne rokice....nogavičke pa ima vedno bolj tople, ker ga je povsod na tleh polnouser posted image


ma kaj to... gledam vreme in celo napovedujejo prvi sneg v sredo user posted image user posted image


zdej pa še reč, da bo v petek treba verige montirat. user posted image

user posted image



šele od Postojne naprej user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
13.10.2009 0:02:14   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eh sej Tija tud je fruchwerge. Še jaz jih rada kupim zarad magnetkov. user posted image  user posted image user posted image

Ja veš kako je tukaj vreme, no se je ohladilo, ampak pri nas notri je še vedno takoooo vroče! Zvečer Nika zaspi v bodyju z dolgimi rokavi, pol jo pa še oblečem v spodnji del pižame. Ponoč pa nč ne pokrivam, je dost toplo.



hecaš se...čakej grem prav pogledat, kolko stopinj mi kaže da je v spalnici...sej bi lahko zakurili že, samo obrnem na radiatorju, ko pumpa itak laufa, zaradi vode,samo mi ni tisti duhi zrak, potem je še slabše, ko je tolko razlike, ko otroka ven pelješ....preverjetno...


no pri nas v kuhinji kaže 25 stopinj.



pri nas je 23 stopinj, peč že laufa

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
13.10.2009 0:03:09   
yania
Kaže sicer 20 in pol, samo po mojem jih ni...na zunanji steni, kjer je posteljica od Timona se po mojem tudi bolj hladno pozna, čeprav je izolirana fasada, na novo,,,pa šipe so čist zarošene...prvič letosuser posted image ....


nič, pupe, jaz vas zapuščam...ma zjutraj takooooo težkoooooo vstanem, da je groza,,,,,sem ko luna po hiši...res...
lepo vas je bilo brati...pa Najaa, za petek pa le vrzi ketne v avto,,,nič ne veš, kdaj ti prav pridejouser posted image ...


hecaaaammm se......

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
13.10.2009 0:03:21   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eh sej Tija tud je fruchwerge. Še jaz jih rada kupim zarad magnetkov. user posted image  user posted image user posted image

Ja veš kako je tukaj vreme, no se je ohladilo, ampak pri nas notri je še vedno takoooo vroče! Zvečer Nika zaspi v bodyju z dolgimi rokavi, pol jo pa še oblečem v spodnji del pižame. Ponoč pa nč ne pokrivam, je dost toplo.



hecaš se...čakej grem prav pogledat, kolko stopinj mi kaže da je v spalnici...sej bi lahko zakurili že, samo obrnem na radiatorju, ko pumpa itak laufa, zaradi vode,samo mi ni tisti duhi zrak, potem je še slabše, ko je tolko razlike, ko otroka ven pelješ....preverjetno...


no pri nas v kuhinji kaže 25 stopinj.



pri nas je 23 stopinj, peč že laufa


no, sam da ni peč pokvarjen.

aaaaaa, bureka ni!!!





user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
13.10.2009 0:04:54   
yania
grem zobke pulirat, pa ajat,,,še dobr da je tuš že pel danes....aja, jutri vas najdem na novem delu, a ne....no...le odprite ga....sej ne manjka več veliko...en seznam še nalepite, pa bo...user posted image


lepe sanje...

pa mirno nočko...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
13.10.2009 0:05:38   
Najaa
Jaz tud grem, sam za dobro jutro bom še odprla 5.del:

http://www.ringaraja.net/forum/m_4570613/mpage_1/key_/tm.htm#4570613

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
13.10.2009 6:59:37   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

yania, Nika tud veliko kaka odkar je na večji dozi GH. Malo me skrbi, ker ima vedno bolj rdečo ritko. Mažem ko nora z ribjim mazilom.

Ja.. FT - vse je ok s postavljanem na nogice. V bistvu je dala zraven eno klopco in igračke gor, da je vidla, kako se postavi. In najprej gre na kolena in pol eno nogico dvigne in pol še drugo, kar je tudi prav. Je rekla, da je dohitela 8m dojenčke in naj me nič ne skrbi, da kaj ni ok. user posted image

Tudi jaz sem danes kupila opevano oranžno bučo, zdaj pa prosim kak recept. user posted image felix, yania ali katera druga, ki jo je delala? Baje dolgo zdrži v hladilniku?


vauuu bravo Nikica pikica to pa je res pohvalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
13.10.2009 7:17:48   
Lolita23
Dobro jutro!!!

Evo mi pokonci ati še aja, se pripravlja na plavanje.user posted image

Sem vidla, da ste pisali o banani na koške, jaz ji tudi lomim pa dajem,pa je raje kot tisto zmehčano verjanto, sem ji že tudi hruško dala bolj mehko sicer pa jo je tak jedla, no mi nilč ne pasiramo več že kaka 2 tedna, meso bolj na tanke lističe ali pa kose pa ga grize.A sem prav razumela, da paradajz pa rdečo ritko dela, nisva ga še jedle sem pa razmišljala o tem???user posted image

Glede AD3 jaz ji dajem vsak večer no ati ji, pa je čist nora že ko vidi žlico, res je da ne spi vedno celo noč, sam jih pa velik poznam ko kljub temu spijo, bom pa poskupila, mogoč bo pri nas tudi pomagal.




_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 196 197 [198]
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 197 [198]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?