|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup rabljenega avtodoma
22.9.2009 9:14:36   
blak
No, zgleda, da je odločitev padla.user posted image
Moja starša (pozna petdeseta leta) sta se le odločila, da je avtodom prava opcija za njiju. Želita si nekaj manjšega (van varianta: Citroen Jumper, Fiat Iveco...), ki bi bil fajn za tam nekje 4 oseb. Nekaj imata že nagledanega, ampak da se ne bi zaletela, bi rada še prej kaj videla. Po oglasih sem že pogledala in tu gre večinoma za "privat" prodajalce? A kaka "avtodom" hiša, ki bi imela malo večjo ponudbo rabljenih avtodomov obstaja?

Če pa imate še kakšen nasvet, na kaj morata pazit pri nakupu, kar povejteuser posted image .
Aja, avtodom naj bi bil primeren tudi za zimska potepanja. Kako je kaj z gretjem? Katera varianta je boljša?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakup rabljenega avtodoma
22.9.2009 15:53:57   
mala zirafa
Tu imaš en link.
Nimamo ga, tako da več kot tolko ti ne morem pomagat.Moj pravi da morate biti pazljivi pri mašini.Vprašaj še na očkovem forumu, tam je mogoče več očkov, kot tu.

http://www.avto.net/_PROSTICAS/index.asp?show=2

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakup rabljenega avtodoma
23.9.2009 8:25:17   
viv_
Naj gresta na forum caravaning.zanimiv.net, tam se dobivajo "avtodomarji". Pa v reviji Avto Dom so tudi oglasi, prodajalci itd.

Sicer se jih veliko odloča tudi za nakup v tujini. www.mobile.de

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakup rabljenega avtodoma
5.10.2009 23:48:38   
blak

Viv, sem se malo sprehajala po tem forumu, pa sem dobila tak čuden občutek. Če se včasih reče, da je RR kokošnjak, se mi ta zdi "petelinjak"user posted image . Mah, mogoče pa me samo nosečniški hormoni dajejo.user posted image

Uf, sem kupila revijo avtodom, ja, ampak to je bolje, da ne gledam. Eni kamperji delujejo kot jahte..pa tudi cene so user posted image .
Starša nekako iščeta nekaj manjšega, skoraj raje van kot pa pravi avtodom. Saj sedaj je na avtonetu malo več ponudbe, tako da si bosta vzela nekaj cajta in stvar malo boljše ogledala.

če pa kera kaj zve, da se kaj takega prodaja, naj se kar oglasiuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakup rabljenega avtodoma
29.10.2009 9:30:57   
Scrubber
Pozdravljena,
nase (partnersko) podjetje prodaja avtodome, avtovane ipd...

najprej naj ti povem, da avtovan je res opcija v skrajni sili, potem raje manjsi avtodom (recimo za 3, 4 osebe). Sicer sta se relativno mlada, vendar menim, da si zasluzita malo vec udobja.

stroskovno ni tako velikih razlik med vani in avtodomi glede vzdrzevanja, je pa res ob nakupu nekoliko visja cena.

no, kakorkoli, ce vas to zanima, vam lahko posredujem vec informacij.

Prijazen pozdrav,
Matej

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?