|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   postavljanje na noge
23.9.2009 20:00:56   
leo**tia
naša user posted image bo čez 2tedna stara 7mesecov..postavljati se začela na noge..ko jo dam v postelko je takoj na nogah..ko pa je zunaj na tleh se prime za posteljo in dvigne..1krat na dan jo malo vodim za rokice in lepo koraka..je pa problem da ko se postavi na noge in ugotovi da bo padla rata tako trda in joka..se boji..včasik pa se samo vsede ko noče stat in ponovno dvigne..jaz jo posedem ko je na nogah ker mislim da je preveč na nogicah,,seveda potem jok in se ponovno dvigne..kdaj bo minilo obdobje straha..???se pa včasik samo s eno roko drži za posteljo in stoji..spušča se..ta prvi jhe shodil s 8meseci..tako je začel kot malauser posted image ..naj jo spodbujam za hojo??ali jo pustim da bo sama?ker me tako prosi naj ji dam rokice da bi malo hodila...a ni prehitro?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: postavljanje na noge
23.9.2009 20:02:38   
khurde
naj dela sama

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: postavljanje na noge
23.9.2009 20:06:03   
pf
Tudi jaz mislim, da naj sama. Ne je preveč voditi še in postavljati na nogice, je malo še prehitro.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: postavljanje na noge
23.9.2009 20:13:26   
tea
Ko je otrok zrel za hojo, bo shodil brez naše pomoči. Zato menim, da ni potrebe, da jo "učiš" hoje, tako da jo držiš za rokice. Bo postopno sama ugotovila kako to gre.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: postavljanje na noge
23.9.2009 20:55:16   
Onasiss
Pusti jo da sama... Poleg tega ji ne dajej nobenih čevljev in copat.


Poleg tega veliko staršev narobe vodi svoje otroke za roke - nikoli se jih ne prime za zapestje ampak pod pazduho!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: postavljanje na noge
23.9.2009 21:00:29   
zez76
Naš user posted image se je začel postavljati na noge pri 6 mesecih pa so nam rekli,da naj ga ne postavljamo na noge. Pa odsvetovali so čevlje in trde copate! Rekli so naj uporabljamo nogavice ali mehke copate. Po drugi strani mi pa vsi govorijo naj mu dam čevlje gor?! Ko bi vedel kaj je prav!

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: postavljanje na noge
23.9.2009 21:01:52   
Anonimen
Niti pod pazduho ni dobro ... treba je otroka postavit med noge, tako da ima v hrbtu oporo na naših nogah, odspredaj ga pa opiraš z dlanmi ... ne nosiš njegove teže, ampak samo paziš da ne pade in se zibaš sem in tja, da se prestopa.
Itak je pa najbolje, da ga čisto pustiš, mu omogočiš da ima veliko stvari za katere se lahko drži in sprehaja ob njih ter jih daš ravno toliko narazen, da se lahko preprijema, npr. med med kavčem in taburejem itd. ... ko bo pripravljen se bo pa že sam spustil in naredil prve korake.

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: postavljanje na noge
23.9.2009 21:08:50   
leo**tia
jaz je ne pstavljam..tu in tam jo malo vodim to je vse..ona pa vedno na noge in ko vidi iz postelke kako je visoko začne jokat..vidi se da se bojiuser posted image saj bo..

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: postavljanje na noge
24.9.2009 7:40:32   
Hope2
Nisem ga niti enkrat vodila. Pri 6 se je postavil na noge, pri 9 je shodil, sam, naše pomoči ni bil deležen. Oz sploh je ni hotel, če si ga prijel in skušal postavit na noge, je ratal ves mehek in kar skup lezel. Še zdaj noče moje roke, ko hodi. Pusti naj se sama razvija. To če se sama postavlja na noge, ni nič narobe, je že zrela za to in jo lahko pustiš,  ampak ti je ne smeš vodit za rokico. MOra se sama naučit ravnotežja pri hoji in si zaupat. Kam se ti tako mudi, da jo moraš učit hodituser posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: postavljanje na noge
24.9.2009 12:07:57   
kristinaj
pusti jo naj se sama vzdiguje, če ti da rokico ji dej, ne jo pa silit hodit....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?