|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne vem kako naprej
18.10.2009 8:52:34   
vseeno
V naslovu sem ze nekako namignil kaj me pesti....

Sem ze nekaj let iz obdobja adolescenta, pravtako moja punca, problem pa je nastal danes. Nisem upal, sem pa potihem pricakoval, da se mi lahko danes zgodi ta enacba, na katero si ne znam odgovorit:

2 uri ne ravno nedolznega plesa z neznancem > 5 let trajajoca zveza = ?

Nic ne bi bilo narobe, ce danes oz ze vceraj ne bi moja draga odsla na prijateljicin zur, ki se ni koncal ravno tako kot je bilo prvotno misljeno. Po prijateljicinem zuru je z drugo prijateljico odsla v znan ljubljanski "smetana" lokal. Od tam me je seveda poklicala vsa ljubeca, me vabila a nisem prisel, saj naj bi po urci odsla, ker je ze pozna ura.

No ker moj ni pristal, bodo pa drugi, si je verjetno mislila...in tudi so.
K njima je prisedla skupinica mlajsih fantov, eden oz dva, pa sta ji bila verjetno zelo zanimiva. Stekla je debata, pijaca, pogum in verjetno zelja po necem novem.
Plesisce in ples je idealna kombinacija za ustvarjanje kaj novega kajne?
Ce si samski ali s svojim partnerjem v plesu ze, drugih moznosti pa preprosto ne razumem.

Moski ljubec, zaupljiv, svoji zenski po zelo dolgem casu omogoci vecer brez njega, zenska pa namesto, da bi ga izkoristila s prijateljicami v smislu debate, plesa, preprosto povedano oci na peclje in izbira raznovrstnih ponudb je na voljo. Neprespane noci zaradi zurov so z najinih strani ze mimo, zato si tega res nisem zelel. V moji glavi je bilo prvotno misljeno zuranje v stilu skuliranih zensk, ne pa najstnic, katere mame izpustijo na prosto.

Do tu bi veljal rek:"Cesar ne ves, ne boli", ce me ne bi prijatelj poklical v stilu:" Videl sem tvojo tukaj, si tudi ti?" Povem mu da ne, da je sla sama s prijateljicami....ne mine pol ure, ko zopet zazvoni telefon, v njem pa glas prijatelja:"Tvoja ima novo druzbo, pa ne izgleda ravno nedolzno. Ne ravno nedolzen ples, objemcki,...".

Vedel sem, sem si rekel. Cutil oz slutil sem, pa se je izkazalo, da je intuicija prava, a tu se tezave sele zacnejo. Kako ji sedaj to povedat? Vprasat? Zakaj? Kako? S kom? Kako lahko nekaksen popolni neznanec "zmesa" mojo zensko, mu omogoci prostor v njeno intimo, za kar sem jaz potreboval dneve, mesece, tedne? Vem, da alkohol ni kriv, saj ne pije, pomanjkanje komunikacije tudi ne, prejsnji vecer vse super. Se sama je trdila, kako je presrecna, da me ima.
En kup vprasanj, katerih odgovore prekine njen klic.

"Lubi, dragi, a ze spis? Jaz sem bila do zdaj zunaj, zdaj se peljem domov." Seveda ne spim, le kako naj bi po vsem tem. Ko pride domov se zacne debata. Povem ji direktno in iskreno, kar me muci, saj ne zelim nobenih prikolic za seboj.
Zacudeno zacne govorit o tem, kar mi sprva da dober obcutek. Prizna mi da je plesala, ko ji pa povem, da so bile njegove roke povsod po njej, da ni bil ravno nedolzen ples, pa tega niti ne potrdi, niti ne zanika. Zacnejo se izgovori v stilu, saj je itak gej, saj mi ni bil vsec, sploh ga nisem videla prisel je za mojim hrbtom. Tu se moj dober obcutek konca. S tem mi je dala vedeti, da je bilo se marsikaj, kar pa verjetno ne bom izvedel, vsaj iz njenih ust ne. Se huje je to, da se njej to ne zdi nic nenormalnega, za piko na i, pa odide se spat.

Kje je spostovanje? Pogovor? Ji po glavi roji neznanec? Je bilo boljse z njim? Vse to izpuhtelo zaradi 2 ur?

Vse to so vprasanje na katera si ne znam odgovorti, se bolj me pa muci enacba, katera ima samo 2 pravilni resitvi:

2 uri ne ravno nedolznega plesa z neznancem> 5 let trajajoca zveza?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 8:58:29   
miapia
1. vprašanje: kako si izvedel vse to
2. koliko sta stara

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu vseeno)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.10.2009 9:03:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vseeno)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 9:03:27   
rija
Jaz bi te označila za pretirano posesivnega in ljubosumnega.

Mogoče bi bilo smiselno, da se obrneš na kakšnega terapevta.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vseeno)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 9:09:28   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

1. vprašanje: kako si izvedel vse to
2. koliko sta stara

Sori, sem spustila ta del, kako si izvedel. Mogoče bi najprej preveril vsa dejstva in vprašal najprej njo, preden se vržeš v vsa za vprašanja in morebitne obtožbe.
Če bi bil ta prijatelj ta pravi, bi ti na drug način povedal, da je bila z drugim. Ali pa ti sploh ne bi.

Vseeno pa, koliko sta stara. Da lahko naprej komentiramo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 9:10:20   
Mija79
Moski ljubec, zaupljiv, svoji zenski po zelo dolgem casu omogoci vecer brez njega, zenska pa namesto, da bi ga izkoristila s prijateljicami v smislu debate, plesa, preprosto povedano oci na peclje in izbira raznovrstnih ponudb je na voljo

Vse lepo in prav ,ne zagovarjam njenih dejanj,samo tale odstavek v konteksu me je pa zmotil....user posted image Konec koncev najbolje ,da se pogovorita ,kaj sploh pricakujeta od vajine prihodnosti.....user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: vseeno

V naslovu sem ze nekako namignil kaj me pesti....

Sem ze nekaj let iz obdobja adolescenta, pravtako moja punca, problem pa je nastal danes. Nisem upal, sem pa potihem pricakoval, da se mi lahko danes zgodi ta enacba, na katero si ne znam odgovorit:

2 uri ne ravno nedolznega plesa z neznancem > 5 let trajajoca zveza = ?

Nic ne bi bilo narobe, ce danes oz ze vceraj ne bi moja draga odsla na prijateljicin zur, ki se ni koncal ravno tako kot je bilo prvotno misljeno. Po prijateljicinem zuru je z drugo prijateljico odsla v znan ljubljanski "smetana" lokal. Od tam me je seveda poklicala vsa ljubeca, me vabila a nisem prisel, saj naj bi po urci odsla, ker je ze pozna ura.

No ker moj ni pristal, bodo pa drugi, si je verjetno mislila...in tudi so.
K njima je prisedla skupinica mlajsih fantov, eden oz dva, pa sta ji bila verjetno zelo zanimiva. Stekla je debata, pijaca, pogum in verjetno zelja po necem novem.
Plesisce in ples je idealna kombinacija za ustvarjanje kaj novega kajne?
Ce si samski ali s svojim partnerjem v plesu ze, drugih moznosti pa preprosto ne razumem.

Moski ljubec, zaupljiv, svoji zenski po zelo dolgem casu omogoci vecer brez njega, zenska pa namesto, da bi ga izkoristila s prijateljicami v smislu debate, plesa, preprosto povedano oci na peclje in izbira raznovrstnih ponudb je na voljo. Neprespane noci zaradi zurov so z najinih strani ze mimo, zato si tega res nisem zelel. V moji glavi je bilo prvotno misljeno zuranje v stilu skuliranih zensk, ne pa najstnic, katere mame izpustijo na prosto.

Do tu bi veljal rek:"Cesar ne ves, ne boli", ce me ne bi prijatelj poklical v stilu:" Videl sem tvojo tukaj, si tudi ti?" Povem mu da ne, da je sla sama s prijateljicami....ne mine pol ure, ko zopet zazvoni telefon, v njem pa glas prijatelja:"Tvoja ima novo druzbo, pa ne izgleda ravno nedolzno. Ne ravno nedolzen ples, objemcki,...".

Vedel sem, sem si rekel. Cutil oz slutil sem, pa se je izkazalo, da je intuicija prava, a tu se tezave sele zacnejo. Kako ji sedaj to povedat? Vprasat? Zakaj? Kako? S kom? Kako lahko nekaksen popolni neznanec "zmesa" mojo zensko, mu omogoci prostor v njeno intimo, za kar sem jaz potreboval dneve, mesece, tedne? Vem, da alkohol ni kriv, saj ne pije, pomanjkanje komunikacije tudi ne, prejsnji vecer vse super. Se sama je trdila, kako je presrecna, da me ima.
En kup vprasanj, katerih odgovore prekine njen klic.

"Lubi, dragi, a ze spis? Jaz sem bila do zdaj zunaj, zdaj se peljem domov." Seveda ne spim, le kako naj bi po vsem tem. Ko pride domov se zacne debata. Povem ji direktno in iskreno, kar me muci, saj ne zelim nobenih prikolic za seboj.
Zacudeno zacne govorit o tem, kar mi sprva da dober obcutek. Prizna mi da je plesala, ko ji pa povem, da so bile njegove roke povsod po njej, da ni bil ravno nedolzen ples, pa tega niti ne potrdi, niti ne zanika. Zacnejo se izgovori v stilu, saj je itak gej, saj mi ni bil vsec, sploh ga nisem videla prisel je za mojim hrbtom. Tu se moj dober obcutek konca. S tem mi je dala vedeti, da je bilo se marsikaj, kar pa verjetno ne bom izvedel, vsaj iz njenih ust ne. Se huje je to, da se njej to ne zdi nic nenormalnega, za piko na i, pa odide se spat.

Kje je spostovanje? Pogovor? Ji po glavi roji neznanec? Je bilo boljse z njim? Vse to izpuhtelo zaradi 2 ur?

Vse to so vprasanje na katera si ne znam odgovorti, se bolj me pa muci enacba, katera ima samo 2 pravilni resitvi:

2 uri ne ravno nedolznega plesa z neznancem> 5 let trajajoca zveza?

(odgovor članu vseeno)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 9:30:24   
vseeno
Lisička Dada...tako je. Napisala si glede dotikov, nekako pa sem napisal ze sam. Ne vem niti mi ni jasno, zakaj je dovolila dotike, tam kjer naj bi bila rezervirani za partnerja, kot si ze sama omenila.

Kar se tice dotikov, plesa, drgnjenja pa mi je trenutno povedala in priznala sama.

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
18.10.2009 9:31:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vseeno)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 9:39:38   
vseeno
Sem vprasal. Odgovor je bil da ne ve. Le kako naj bi jaz vedel. Trdi, da ce bi hotela kaj vec, bi dobila in da to nic ni. Pocuti se ogrozeno, kar je normalno. Kot mali otrok, naredi kaj narobe, mu poves, pa je ze vse narobe. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 9:40:08   
mateyka
meni se pa ne zdi, da verjame vse drugim (aka frendu, ki je klical). saj se je hotel pogovoriti, pa ni bila za to (šla je spat). meni se ne zdi, da je to neka posesivnost, če hočeš stvari razčistit.
poleg tega, jaz tudi ne bi marala, da se druge po mojemu možu obešajo - kjerkoli (nima veze disko). in to je stvar, ki se tiče mene in moža, ne koga drugega - zato predvidevam je začel pogovor o tem. samo moj mož to ne bi pustil. tak kot jaz ne bi, da se nekdo po meni vesi. misli, da je tudi omenil, da je on rabil mesece, da je bil intimen z njo. da se en vesi po njej v 2h urah - mislim,da ga je to zmotilo. mene bi tudi.
to, da je tipo gej in se lahko po njej vesi, mi je pa komentar za user posted image svašta..
point veze je, da če sta dva skupaj, da imata podobna gledanja na osnovne stvari, ali dogovorjene tako, da obema ustrezajo. tukaj je to problem. nimata osnovnih gledanj na intimo isti (zgleda?) in dogovor kaj je spjemeljivo za oba - ga ni bilo ali je bil prekršen?

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
18.10.2009 9:43:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vseeno)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 9:54:39   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Jaz bi te označila za pretirano posesivnega in ljubosumnega.

Mogoče bi bilo smiselno, da se obrneš na kakšnega terapevta.


točno moje misli...

pa še ob neki izjavi bi se spotaknila, predvsem v tisto da 'ljubeč in zanesljiv' moški omogoči svoji partnerki izhod. errrrr, kot prvo ljubeč in zanesljiv je očitno tvoja percepcija, glede na preostanek sestavka, jest vem da bi to dala v 'posesiven' in potem da omogočiš partnerki izhod... pa dobr, kaj je, partnerka al otrok? otroku dovoliš da gre ven, partner je pa odrasel človek in po mojem mnenju mu nima drugi partner kej omejevat osebne svobode in mu dovolit/omogočat izhodov.
kot drugo, to da verjameš prijatelju, ki ima bogve kakšno osebno agendo (kaj je pa on konc koncev tam počel?) je žalostno. res žalostno. in da partnerke niti nisi pustil pojasnit oz si jo napadu ko hijena je še slabše. in še to da si nadaljnih žnj ur razmišlju o tem, ji polagu besede v usta in misli v glavo, sori meji že na resno psihozo.
jest vem, da če bi mene doma pričaku tak izpad bi se na petah obrnila in šla (najprej za čez noč, potem bi pa vidli kako in če bi se težava rešila), pa 5 let zveze al pa 15. počutla bi se ogoljufano, nespoštovano pa še kej drugega ne-. vsekakor bi pa dobr dobr razmislla če mam jest še kej v taki zvezi za počet.

kako naprej? upej da se ji nisi zameru, zagravžov in še kej s svojim izpadom. če pa boš razmišlju kokr si napisu ('ji neznanec roji po glavi') pa svetujem da zadevo takoj prekineš, ker se bosta oba matrala na polno.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 9:56:18   
vseeno
Da ne ve bi pravtako verjel sam le, ce bi bila pod opojnimi substancami ali pa hrepenenje po necem cesar doma ni. Vendar oboje od tega ne bo drzalo.

Ce bom zacel pritiskat nanjo, bom na koncu jaz kriv. Ljubosumen, posesiven, nenormalen, vidim nekaj kar je popolnoma normalno.

Ne vem ali naj sedim krizem rok, pozabim in opazujem njeno razpolozenje, reakcije. Ni receno, da si s tem moskim ni izmenjala stevilke in me caka se marsikaj. Ne bi se toliko bal, ce mi ne bi 5 let trdila, da je njej ples res neka intima, da zacuti moskega, vidi ali se ujame, da si po dobrem plesu enostavno zeli moskega, ce je dober soplesalec.


In nikakor je nisem niti napadel, niti zmerjal kakorkoli. Spraseval ce vse drzi. Zelel izvedet iz njenih ust kaj se je vse dogajalo. To da sem ji omogocil, da gre ven, ni bilo misljeno, da je otrok in rabi dovoljenje, pac pa da ok, bova midva drugic sla kam skupaj in kaj pocela. Nikoli je nisem omejeval.


< Sporočilo je popravil vseeno -- 18.10.2009 9:58:43 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 9:57:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: vseeno


Moski ljubec, zaupljiv, svoji zenski po zelo dolgem casu omogoci vecer brez njega, zenska pa namesto, da bi ga izkoristila s prijateljicami v smislu debate, plesa, preprosto povedano oci na peclje in izbira raznovrstnih ponudb je na voljo. Neprespane noci zaradi zurov so z najinih strani ze mimo, zato si tega res nisem zelel. V moji glavi je bilo prvotno misljeno zuranje v stilu skuliranih zensk, ne pa najstnic, katere mame izpustijo na prosto.

Vedel sem, sem si rekel. Cutil oz slutil sem, pa se je izkazalo, da je intuicija prava, a tu se tezave sele zacnejo. Kako ji sedaj to povedat? Vprasat? Zakaj? Kako? S kom? Kako lahko nekaksen popolni neznanec "zmesa" mojo zensko, mu omogoci prostor v njeno intimo, za kar sem jaz potreboval dneve, mesece, tedne? Vem, da alkohol ni kriv, saj ne pije, pomanjkanje komunikacije tudi ne, prejsnji vecer vse super. Se sama je trdila, kako je presrecna, da me ima.

Kje je spostovanje? Pogovor? Ji po glavi roji neznanec? Je bilo boljse z njim? Vse to izpuhtelo zaradi 2 ur?

Vse to so vprasanje na katera si ne znam odgovorti, se bolj me pa muci enacba, katera ima samo 2 pravilni resitvi:

2 uri ne ravno nedolznega plesa z neznancem> 5 let trajajoca zveza?



vse odebljeno mi asociira na to, da je pisatelj posta posesiven in ljubosumen.

< Sporočilo je popravil rija -- 18.10.2009 9:59:17 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vseeno)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 10:12:37   
rija
mogoče pa te je že kdaj pičila kača, pa se bojiš zvite vrvi?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vseeno)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 10:30:08   
Mija79
Nekaj takega imam tudi jaz v mislih,glej vsi delamo napake,samo nekateri si upamo to priznati,drugi pa spet raje izpostavljajo spodrsljaje partnerjev svoje pa zamolcijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 10:33:06   
Mija79
Tole ljubec moski mi kar pritisk dvigne,konec koncev sej ni partnerka tvoja lastnina ,da jo po DOLGEM CASU SPUSTIS NA PROSTOST......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 10:36:31   
vseeno
Se 1x povdarjam. Ni bilo misljeno, da je na vrvici. Ni hodila ven, ne zaradi mene ampak zaradi sebe. Kadar je sla je sla, nikoli nisem rekel ne ali je omejeval.

Po dolgem casu Mija79 je bilo misljeno drugace, ampak ne napisano. Midva naj bi vecer prezivela skupaj, pa je hotela ven in sem ji omogocil oz rekel ok, naj gre.

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 10:43:42   
born*to*be*wild
Zakaj vedno začnete napadati ljudi, ki se obrnejo na vas po pomoč? pač je ljubeč moški, ki ima svojo punco rad in je nebi rad izgubil. Prav je da se skuša pogovoriti o takih stvareh. Ne vem mogoče je napako naredila ona, ali pa si ti sam vse skupaj malo narobe razumel -nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha. Sicer pa kot je ena napisala da je bila verjetno pod vplivom alkohola, ko je pustila drugemu moškemu da se jo dotika tam kjer je rezervirano za partnerja: alkohol ni izgovor za varanje! Sama nikoli nebi odpustila moškemu varanja, pa naj bo pod vplivom alkohola ali pa ne! Če je dovolj star/a in zrel/a da pije alkohol, potem se lahko tudi kontrolira in zastavi meje kdaj je dovolj, ali pa pač sprejme posledice. To je moje mnenje, pa pogumno naprej!user posted image

_____________________________

Nobody is perfect...I´m nobody.

(odgovor članu vseeno)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 10:52:12   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: vseeno

Nic ne bi bilo narobe, ce danes oz ze vceraj ne bi moja draga odsla na prijateljicin zur, ki se ni koncal ravno tako kot je bilo prvotno misljeno. Po prijateljicinem zuru je z drugo prijateljico odsla v znan ljubljanski "smetana" lokal. Od tam me je seveda poklicala vsa ljubeca, me vabila a nisem prisel, saj naj bi po urci odsla, ker je ze pozna ura.



Kako naj bi se žur končal? Sta se zmenila kdaj pride, s kom se pogovarja, koliko (če sploh) ljudi sme spoznati?

Zdaj, ženska je zaplesala (podčrtano priča o tem, da si ti njena prva izbira) pa je ujela ritem in en svoj notranji občutek. Te boli, ker ga ni s tabo? Ji povej - boli me, ker sem zaskrblen, da tudi z drugimi doživljaš nekaj, za kar sem mislil, da je samo moje. Verjetno se bo hitro izkazalo, da je bilo čisto nekaj drugega kot globine čutnosti, ki jih doživljata skupaj!

In, če si ljubeč, spoštljiv in jo delal srečno 5 let, verjemi, da bo zaradi tega 'pripetljaja' zveza še bolj trdna in uspešna. Če ga boš prenesel, seveda. Česar ti (vama) želim. user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu vseeno)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 10:58:48   
Mija79
Ne napadam ga, samo poznam precej primerkov z podobno vsebino..user posted image .Vseeno mogoce je pa to znak ,da se  mora v vajini zvezi nekdo vedno prilagajati zeljam drugega.....

(odgovor članu born*to*be*wild)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 11:03:54   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: vseeno

Se 1x povdarjam. Ni bilo misljeno, da je na vrvici. Ni hodila ven, ne zaradi mene ampak zaradi sebe. Kadar je sla je sla, nikoli nisem rekel ne ali je omejeval.

Po dolgem casu Mija79 je bilo misljeno drugace, ampak ne napisano. Midva naj bi vecer prezivela skupaj, pa je hotela ven in sem ji omogocil oz rekel ok, naj gre.




Ta beseda me kar pogreje, ne glede na tvojo razlago. Ne morem sodit glede tvoje posesivnosti ali ljubosumja, vendar če bi moj user posted image uporabljal to besedo, bi ga šutnila nekam. Zveniš kot da je potrebovala tvoje dovoljenje. Kako spoštovanje in zaupanje v zvezi pa imata, pa veš le ti in ona. Iskren, odprt in miren pogovor dela čudeže.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu vseeno)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 11:04:02   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mija79

Tole ljubec moski mi kar pritisk dvigne,konec koncev sej ni partnerka tvoja lastnina ,da jo po DOLGEM CASU SPUSTIS NA PROSTOST......user posted image user posted image user posted image



oja, zelo ljubečuser posted image  




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 11:07:46   
Mija79
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ne vem kako naprej
18.10.2009 11:17:52   
ShopGirl
born*to*be*wild mi je kar z jezika vzela vprašanje, ki se pojavlja tudi pri meni; zakaj zdej napadate njega?

"vseeno", dejstvo je, da se je z njenim dejanjem zaupanje med vama porušilo.  Ko bo šla naslednjič ven, se boš spraševal ali se bo stvar zopet ponovila. Tokrat ti je tvoje sume lahko potrdil prijatelj, ki jo je slučajno videl, naslednjič pa ji boš najbrž moral verjeti na besedo, kar ji boš težko. Ti boš vedno bolj sumničav in nesiguren, ona pa se bo sčasoma naveličala zatrjevati, da je še vedno samo tvoja itd. Ne samo, da je vse skupaj psihično naporno zate, ker si poln vprašanj in dvomov - očitno tudi ona ni čisto sigurna v vajino zvezo, drugače ne bi iskala takšne potrditve drugje.
Načeloma s plesom z nekom drugim ni nič narobe, ko pa pride do "nedovoljenih" dotikov in t.i. "drgnjenja", je pa to nekaj drugega. Zame je meja dopustnega tukaj definitivno prekoračena, da ne govorim o totalnem nespoštovanju do partnerja.
Če lahko zadevo kako rešita, je to s pogovorom. Predvsem POSLUŠAJ kaj ima za povedati ona, ne jo prekinjati, ko se odpre... Ne jo obsojat v naprej. Ko konča z monologom, si pa pripravi nekaj zate ključnih in pomembnih vprašanj vezanih na to kar ti je povedala. Če ti bo uspelo vsaj malo izključit čustva, ki jih imaš do nje, in vklopit predvsem logiko, ti bo lažje pridet do zaključka te zgodbe. Jst bi na tvojem mestu poudarila, da je takšno početje v zvezi, zame nesprejemljivo, da tega ne mislim tolerirat in da če rabi svobodo oz. jo mika samsko življenje, naj ti pove.
Za petek maš pa že plane ane? Žur s frendiuser posted image  (brez drgnjenja s kakšno drugo osebo, nimam v mislih kakšnega maščevanja user posted image ).

Good luck - pa sej veš...samozavestno naprej!

(odgovor članu born*to*be*wild)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?