|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
23.10.2009 9:08:46   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

no včasih pa samo misliva, da sva se razumela pa spet pride situacija, ko ugotoviva, da še vedno ne razumeva čisto dobro, kaj sva zadnjič hotela povedat drug drugemu...

Joj, to me je pa spomnilo na mojega brata in sestro: onadva sta ful hecna! Vsak nekaj govori in se oba ful strinjata - samo da ne vesta, da vsak od njiju misli drugo s tem, kar je rekel - in stem drugim se seveda tadrugi ne strinja! In potem pridem jaz zraven, ki seveda vem, kaj kateri misli, ker sem pač goflja in se z obema veliko pogovarjam, pa še glih vmes med njima sem (med njima je pa 12 let razlike in se mal pozna, nista bila toliko skup, kot sem bila jaz z vsakim od njiju) in jima prevedem, kaj je kateri mislil - in potem se seveda ne strinjata več! Potem mi pa rečeta: dokler ti nisi prišla, sva se čisto razumelauser posted image .



Hehe...user posted image
V bistvu je pri nama včasih podobno, ja...user posted image (s to razliko, da midva nimava nikogar, ki bi nama s svojim prihodom zagrenil življenje, tako kot ti tvojemu bratu in njegovi...user posted image ) sam večinoma je pa v takih primerih tako, da se zmeniva ene stvari do določene točke, naprej pa mal površno. In potem ugotoviva v kaki situaciji, kaj je blo tisto mal površno in se spet usedeva in se zmeniva čist natančno še ostalo...

Sem bila pa drugače že večkrat priča obratni stvari: da so ljudje mislili, da se ne razumejo pa so na koncu ugotovili, da govorijo o isti stvari, samo z drugimi besedami oz. iz različnih zornih kotov...In jst bolj ko poslušam tisto pričkanje, manj mi je jasno, zakaj se sploh pričkajo, če se pa strinjajo...user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
23.10.2009 13:14:02   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

se ne trudim več- določenih stvari ne bom nikoli razumela- tako kot očitno on ne bo nikoli razumel mene.



Tle nekje sem tudi jaz.

Jaz moram razumet, da on dela pri bajti. OK, vse lepo in prav. Običajno so ob vikendih-sobotah največje akcije. Ampak, da gre pa pol vsako soboto po končanem delu z ostalimi delavci na pijačo, ki pa se lahko tisti dan oz. soboto zavleče. Če pa rečem, da kje je tako dolgo, pa da rabim varstvo, da bi rada nekam šla, pa magar sam pod tuš, da vedno pa ne bom mojih staršev v varstvo vtikala pa reče, saj bom vse skupaj (delo pri bajti) pustil, pa ti delaj. No, pol veste, kako je. On vse narobe razume oz. noče priznat, da je res tako, da ga je zasral. Pol so pa tle še drugi faktorji, ki ravno ne bi o njih, sem pa ravno ta vikend ugotovila, da je vse to posledica slabe volje na delovnem mestu in prvič po 10 letih se mi je odprl in mi marsikaj zaupal. Boste rekle, da imava čuden odnos, da si pa eni vse poveste, vse delite z možmi/ženami. Pri nama pri določenih stvareh ni tako, sploh kar se tiče službene plati.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
25.10.2009 22:15:54   
Pi-kica 1
Trudim se že, znova in znova, ampak čisto do konca razumet.... ne, ne, tega pa ne zmoremuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
29.10.2009 18:48:52   
norman*
moški so svet zase. Ne trudite se nas razumeti.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
2.11.2009 19:22:12   
alpog

IZVIRNO SPOROČILO: norman*

moški so svet zase. Ne trudite se nas razumeti.



Pošteno, Norman!

user posted image

(odgovor članu norman*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
3.11.2009 12:50:59   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: norman*

moški so svet zase. Ne trudite se nas razumeti.


Moral bi napisati smo svet zaseuser posted image

(odgovor članu norman*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?