|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 12:18:47   
Majci100
do sedaj sem bila mnenja, da je kava z mlekom bolj škodljiva kot črna kava. Slišala sem , da kava z mlekom ali smetano zamasti jetra in tako najpomembnejši organ za čiščenje telesa ne more opravljati svoje naloge,.....
 
Poglejte si prispevek, ki trdi ravno nasprotno,......zanimivo,..........
 
http://www.n-tv.si/je-kava-z-mlekom-resnicno-skodljiva


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 13:15:05   
miapia
Mleko in mlečni izdelki nasploh niso neka zelo zdrava oblika prehranjevanja, sploh zaradi nevarnosti poapnenja organov in mehkih tkiv. No, tudi kava ni najbolj zdrava, vsekakor se je je pa "zdravo" navaditi piti brez mleka ali smetane.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Majci100)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 13:19:05   
ZARA
Resnično. Vsaj meni je škodila. Jst sem jo zato kakšno leto nazaj nehala pit z mlekom in pijem samo črno. Z mlekom mi je zdaj odurna, ampak takrat mi je bila najboljša na svetu. Me je želodec bolel, pa ne neke hude bolečine, ampak kot bi me opozarjal... ko sem prekinila je bilo spet vse OK.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 13:33:53   
Majci100
Sej tudi jaz sem mnenja, da škodi. Potem ti pa en strokovnjak pove, da so to izmišljotine,....ne vem no. Vsak pozna svoje telo in ve kaj mu ustreza in kaj škodi,..))

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 13:59:16   
miapia
Tale članek je lepo napisan. Se pa seveda pri tej temi krešejo mnenja - zdravje/škodljivost vs. mlekarska industrija.

http://www.elle.si/aktualno/zdravje/arhiv/je_mleko_zdravo_-7937.aspx



_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Majci100)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 14:06:54   
ledenaa
Zakaj vedno ko kdo najde kakšen prispevek kaj škoduje takoj: uo jaz več ne bom tega jedla-pila
Škodi itak dobesedno VSE ,pa ne bomo nehali niti dihatuser posted image
Jaz sme pa mnenja da vse v mejah normale
Itak pa vsi nismo niti enaki.
nekaterim škodijo ene sestavine,ki drugim ne itd

(odgovor članu Majci100)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 16:05:48   
Felicita
jest mislim da veliko ljudem kava (kofein) + mleko (maščoba) kombinacija ne ustreza, kar se potem kaže kot različne predvsem prebavne težave.
meni kava ne paše. tudi brez mleka ne, včasih pa spijem kak espreso za dušo, sicer sem pa prešaltala na ječmenovo kavo (z mlekom) in nimam problemov.

u no, zdej sm izvirni članek prebrala, simčiču dam čist prov. predvsem z zadnjim stavkom user posted image

p.s.: u, poapnenje organov... nova dobra besedna zveza ki pri meni paše skupaj z 'zakisanje organizma' in 'čiščenje jeter'... nekdo bo resno mogu vsem tem kvazi strokovnjakom porezat krila.

< Sporočilo je popravil Felicita -- 27.10.2009 16:15:14 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 18:11:27   
Anonimen
Ze kar dolgo (nekaj let) pijem crno tursko in se pocutim bolj kot po tisti z mlekom, ki mi je nekak tezko padla na zelodec.

(odgovor članu Majci100)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 18:20:52   
Gina
Pijem kavo z mlekom ali mleko s kavo pa še rajši kavo s smetano in cukrom. Njami. Pa vseeno mi je, če škodi ali ne. Kaj vse si bodo še spomnili - hkrati pa podpiramo pijančevanje in kajenje in dovoljeno je imeti azbestne strehe, kupovati prešpricane izdelke, ne kontrolira se vode dovolj.... Jaz bi začela drugje, oz. delam na tem, da se odpovedujem določenim rečem, ki so res zanič in strupene, ne nabavljam jih, ne podpiram jih.... Mleko pa pijem. Izpod krave, ki se je pasla na travniku blizu hiše. Samo po vrhu posnetega, pa še tisto smetano pojem. Nimam občutka, da bi to spadalo v res škodujoče zadeve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je kava z mlekom resnično škodljiva?
27.10.2009 18:31:31   
Anonimen
 Njami. Pa vseeno mi je, če škodi ali ne. Kaj vse si bodo še spomnili - hkrati pa podpiramo pijančevanje in kajenje in dovoljeno je imeti azbestne strehe, kupovati prešpricane izdelke, ne kontrolira se vode dovolj....


Se strinjam. Ce ti pase, pij. Jaz se pri kavi cisto nic ne omejujem, ker skoraj ni variante, da mi ne bi disala, razen kadar sem bolna. Ce skodi? Pa kaj pol, od necesa ipak moram umreti user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?