|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 14:05:31   
Maja0505
Živjo:rozica:

Ne vem, če je to ravno problem, ki bi ga mi pomagale rešit, pa vendar bi rada napisala nekaj o mojih občutkih pet mesecev po porodu.
Kr ne bi šla več v službo tako mi je fajn v porodniški. To je moj tretji otrok, pa prva porodniška.Ko sem rodila prvo punčko, sem bila še študentka, pri drugem sem šla v službo, ki sem jo dobila za nedoločen čas in je bil mož v porodniški, zdaj ko pa imam tretjo pikico, pa uživam tudi jaz radosti dopusta za nego moje pridne pikice in se mi zdi, da bi kr ostala doma. Nič več službe, za katero sem prej dobesedno živela in jo imela rada in sem se pred porodom spraševala, kako bom zdržala doma. Zdaj pa me je strah, ko je polovica že skor za mano.

Ma še katera te "probleme", al sem sam jaz tako čudna.

LP in uživajte z malimi:angel::duda:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 14:08:13   
Anonimen
Jaz bi šla z veseljem, če bi jo imela :(

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 14:10:55   
ZARA
Jst sem bila istega mišljenja ko sem bla na porodniški in full me je blo strah nazaj delat it...no pol sem pa brez službe ostala in sem še kar doma...pa mi zaenkrat še kr laufa,ne vem pa kolk časa bom zdržala...
lp (če si ti čudna-sm jst tud,no jst zase vem da sem...)

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 14:28:33   
Gina
Jaz sem tudi tako čutila. Še dva meseca nazaj! No, zdaj bi pa kar z veseljem šla med ljudi, mi ne bo nič hudega čez en teden, ko začnem. Po moje boš tudi ti malo drugače čutila čez pol leta, lahko pa da ne. :):)

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 14:36:48   
Maxica
Jaz sem ista, veš. Ravno zato sem se v službi dogovorila za polovični delovni čas. Nisi čudna, mamica si9nebesa.

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 15:01:42   
Tiki
Jaz sem tudi kako leto nazaj mislila, da je doma kar fino bit, zdaj pa že vidim, da to ni zame. V bistvu sem bila dve leti zapored na bolniški, ker sta pikca rojena eden za drugim, zdaj sem pa že 4 mesece na zavodu. Idealna bi bila služba po 4 ure, drugače bi šla pa najraje v službo, ko bo imel mlajši 2 leti in bosta šla oba v vrtec. Seveda iščem službo že sedaj, ker če se ponudi prilika, bi šla tudi takoj v službo, saj veste kako je danes s tem :(
Zakon, ki omogoča mamicam, da delajo po 4-6ur do otrokovega tretjega leta se mi zdi super :bravo:
Smo vsi po svoje čudni :ups: pa brez zamere ;)

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 15:29:11   
Carmen
nismo čudni, samo različni, še dobro da je tako. Jaz imam tudi za seboj ene pol porodniške, pa moram reči, da mi misel na službo prav paše. Sem vesela, da jo imam

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 15:47:35   
mamsi
Lepo je bit na porodniški, ko se čas kar malo ustavi. Nobenega hitenja, poročanja šefom, zgodnjega vstajanja in hitenja v mestni gneči,... predvsem pa je fino, ko se lahko v miru posvetiš čarobni štručki. Ampak iskreno povedano, se po enem letu takega življenja že kar veselim spet malo dinamike. Drug teden začnem in mislim, da je tamala tudi že tako velika, da potrebuje svoje vrstnike.;)

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 17:12:43   
Elena B
Ciao! Jaz si pa od samega začetka želim v službo. Drug teden začneva z uvajanjem v vrtec. Še 15 dni pa bom šla v službo. Sicer mi dinamike ne manjka, ker ves čas počnem nekaj in sem hiperaktivna po naravi (Lana tudi!!!). Tiste, ki si želite ostati doma in imate to možnost, lahko iskoristite. Zakaj pa ne!? Človek mora počet kar mu najbolj paše, da bo srečen.
Bye

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kar ne bi šla več v službo
14.6.2005 19:53:10   
puncica
Tudi jaz sem bila taka in bol ko se je bližal konec bol me je panika ampak zdej vidim da sem to rabila, prav fajn je spet mal spremembe. NO vsaj meni čist ustreza še kej drugega delat in bit med ljudmi, kot pa samo za štirimi stenami in punčko. Da ne bo kdo narobe razumel obožujem jo amapak se je treba tud z drugimi ljudmi družit.

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kar ne bi šla več v službo
15.6.2005 9:09:54   
tesa
Jst tut ne!!!:)-:)-:)-
Tolk kot zdaj uživam v materinstvu pa ne morš verjet9nebesa
V začetku sem se težko vklopila, zdaj pa mi je kar groza, da bom morala vsak čas spet v službo.:zmeden:
Ampak prav tako, kot smo se morale navaditi na nov tempo z našimi novorojenčki, se bomo tudi na službo
boš videla;)
Mene edino skrbi to, da bodo spet prišle bolezni, pa bolniške.....:(

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kar ne bi šla več v službo
15.6.2005 9:12:30   
KIRA
to sem se jaz tud spraševala, kako bom, ker enostavno nisem bla vajena bit cel dan doma. saj v bistvu v porodniški uživam, pa mi vseeno manjka služba.
mičken zato, ker sem bla tako vajena, mičken pa zato, ker sem že od 1.6.2003 brez službe, pa se malo sekiram kako bo naprej - po porodniški....

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?