|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 14:21:21   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mišmišu moj tudi mene je že začelo stiskat. Bomo že zdržale.
Zate mam pa res tako dober občutek user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



thanks, kak že pravijo, iz tvojih postov v moj user posted image user posted image user posted image . Zdržale pa bomo, saj druzga tak nimamo. Ti imaš v petek atata?

alora bejbe, kje je kaj stimulacije, moji folikli morajo rasti, da bo v soboto punkcija in potem v četrtek ET (bog si ga vedi zakaj ravno v četrtek user posted image user posted image user posted image )

< Sporočilo je popravil mismis -- 10.11.2009 14:22:24 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 15:13:44   
gigi1
Še ena T user posted image  user posted image  user posted image  jupiiiii user posted image  user posted image  user posted image . Zdrava punčka bo user posted image user posted image  user posted image
Kako sem jaz vesela. Če se mi posreči in zanosim si kar predstavljam kako bom jaz takrat travmirala.

Mišmišu upam, da bo v soboto punkcija, da v četrtek narajmaš na dr. Dja. user posted image  user posted image  user posted image

Čak grem iskat mal stimulacije user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 15:16:59   
gigi1
user posted image

Evo tvoja najljubša fotka user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 15:22:55   
gigi1
Tega filma mi pa nisi dala? Tle je prav fleten user posted image

user posted image

Pa še mal za teto Žiži in njene frnikolce user posted image

user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 15:26:22   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Tega filma mi pa nisi dala? Tle je prav fleten user posted image

user posted image

Pa še mal za teto Žiži in njene frnikolce user posted image  




ta je iz filma Timeline, ki pa ga imam samo na Divx-u, sicer mislim da je v redu slika, pa če se ne motim so še trije njegovi Divx-i gor.
Rekao je tebi: "Kada ljubim, ljubim strastno..." user posted image user posted image user posted image


p.s. sej veš, da sem tole napisala samo zato, da se je slikica ponovilauser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 15:29:32   
mismis
Še ena T, jupi čestitke user posted image user posted image user posted image  za uspešno opravljeno AC user posted image


Žižet, no jaz ti dam pa en komplet v Adamovem kostimu, vse za boljšo rast foliklov seveda

user posted image


pa prev moram dati še eno za našo zahtevno mamico user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 16:14:54   
BarbiG

Pozdravček vsem skupaj. Smo slabo uro nazaj domov prlezel. Jaz sem kar OK - pač standardna bolečina po punkciji je prisotna, pa dons sem jim rekla, da mi injekcije Ketonala ni treba dat. user posted image K sm pa vn stopila, sem si pa mislnla, matr a ti je cegu na glavo padu al kaj? Ampak je bilo za zdržat. Je bila dons za punkcije dr. Korošec zadolžena in morm rečt, da je bila kr nežna. Pridelal smo pet celic. Pol smo pa čakal na dr. D-ja na dnevni kliniki, da je mojega user posted image operiral. In iz operacijske je prišel mal pred dvanajsto. Je reku, da je med biopsijo kr zvezde vidu, pa revčka zdej desn tolk boli, da komi hod, da ne govorim, kako je na WC-ju. Ampak je dr. D rekel, da plavalčki so in da so v redu, zdej pa mamico skrbi al bo ET al ga spet ne bo. Pa mamo spet živčke na paši. user posted image Transfer mamo pa v nedeljo 15.11.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 16:35:45   
gigi1
Barbi user posted image  user posted image user posted image  user posted image  bravo ti in tvoj user posted image . Korajža velja. Upam, da se čista 5ka oplodi in pride v nedeljo do ET user posted image  user posted image  user posted image . Objemčke tebi in tvojemu za prestane bolečine user posted image user posted image user posted image . Pocartita drug drugega.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 16:39:43   
Fidolina
Joj, kolk se dogaja. Jaz pa zaradi tega nepomembnega PC to zamujam. Končno ta kišta dela in vas moram malo bolj detajlno prebrat.
ET-ji, punkcije, AC - pa tako lepi rezultati user posted image . Kar tako naprej user posted image .
Mi je prav toplo pri srčku. user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 16:45:59   
gigi1
No, pa še malo stimulacije za moje pupe

Aqua kje si????

user posted image


Iiiiiii a niso cortkani user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 16:49:12   
Fidolina
Enkrat sem že vprašala, kje se dobijo ti smeški, ki jezik ven molijo, al pa se slinjo - pa me je Greti takrat skor nabutala, tako, da zdaj ne bom več vprašala. Zanima me pa še vedno user posted image .

Kaj imaš Gigi v petek?user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 16:58:41   
gigi1
Fida a teli? user posted image

Tuki user posted image

V petek imam UZ, da vidimo, če kaj folikli rasejo user posted image


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 17:01:22   
gigi1
Mišmiša hvala za mali kompletek user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 17:46:42   
Fidolina
 Gigi , izgleda, da sem si na antivirusu nastavila previsoko stopnjo zaščite - nagaja pa blokira. Vidim pa, kje so. Senkju. Bo treba na tem še mal delat.

UZ imaš v petek. Kako hitro teče čas. Saj najbrž veš, kaj ti želim. Prav isto, kot bi sebi. Naj bo tokrat to-to. Ampak zdaj pa čist zares!!! Porkaš...





(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 19:33:07   
alpog
Gigi, res so cortkani! Tastari najbolj!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 19:39:17   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Kajši ima ET to soboto.

Mišmiš ja sva res čisto blizu. Več boš ti vedela jutri jaz pa v petek user posted image
Hvala ti za info o Barbi user posted image

Barbi user posted image  user posted image  user posted image , upam, da sta oba dobro opravila.

joj same moje babe na kupu bomoooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 20:12:36   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Kajši ima ET to soboto.

Mišmiš ja sva res čisto blizu. Več boš ti vedela jutri jaz pa v petek user posted image
Hvala ti za info o Barbi user posted image

Barbi user posted image  user posted image  user posted image , upam, da sta oba dobro opravila.

joj same moje babe na kupu bomoooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image







DEŽ BO. AL PA ŠE KAK HUJŠI NEURJE.



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 20:17:27   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina
Drugače je pa moj spekter delovnih nalog zelo široooook. Tudi tale naša RR sodi mednje user posted image .

ahaaa sem vedla, da sem nekje to izjavo zasledila. user posted image user posted image user posted image Valda, da bo dež. Sicer pa sta se vidve z Grethy že zmenle za vozičkanje, a ne?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 20:22:59   
Fidolina
user posted image navijam za vse nas.

Naj bo tokrat zadetek v polno  user posted image .

user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 21:33:45   
lana70
..same lepe novičke in ogromnooo stimulacije.....pa zameeeeeuser posted image , pa nč a!!!

Drgač pa bo čez en teden kle gor tolk akcije, k jo v celem letu ni bilo!! Držim pesti pa za vse in vsako posebejuser posted image user posted image user posted image , to bo še napeto...

 
mausi, valda prideš do obale, sej si na seznamčku sem videla...

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 21:39:00   
mismis
Lana je pa slepa user posted image user posted image user posted image  Lana je pa slepa, bo šla k okulistu po očala.

Ajde srce malo poglej, kaj sem ti jaz prilepila user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
10.11.2009 23:21:36   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

..same lepe novičke in ogromnooo stimulacije.....pa zameeeeeuser posted image , pa nč a!!!



Ti slepa kura, ti user posted image . Ti je Mišmiša prlepla, pa men ni blo treba user posted image  user posted image  user posted image . Je pa res, da je na tej sliki mal ovenjen user posted image user posted image user posted image . Mrbit ga zato nisi spoznala user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 0:02:09   
Grethy
Enkrat sem že vprašala, kje se dobijo ti smeški, ki jezik ven molijo, al pa se slinjo - pa me je Greti takrat skor nabutala, tako, da zdaj ne bom več vprašala. Zanima me pa še vedno user posted image .



Fidolina matr duš ... zdej te bom nabutala ... jaz sem norela zarad mojga Tončka, ne pa zarad smeškov z kazajočimi jeziki, še jz bi te usmerla pa sem verjetno spregledala vprašanje k sem bla tko pistof zarad Tončka ... Drgač  te mam pa čist rada in madona ja, a še nisem povedala da otrok ne tepem user posted image user posted image user posted image user posted image jih mam preveč rada ...

< Sporočilo je popravil Grethy -- 11.11.2009 0:16:13 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 0:45:21   
Grethy
Aha, ja, pa še to

Navijaštvo me že prežema ker bom lahko spet stisnla pesti za moje zlate soborke od mal nazaj in jim želela da ZMAGAJO v tem boju tako da bo drugo leto prav pestro poleti, in ta proti jeseni ... matr bo otrok ... jupiiiiiiiiiiiiiiiiii ... pa če mi že glih ne bi blo dano bit mati, bom pa vsem tem vašim malim kričačem kukr ena teta user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 7:48:20   
mausikaa
Dobro jutro,


user posted image

o Gigi kako si mi polepšala začetek dneva...kljub temu da sem v službi imam na obrazu prav blažen smehljaj user posted image    bo tale stimulacija držala do poznega popoldneva ko pridem domov user posted image

Barbi super - kar tako naprej, tko se dela!
Še ena T lepa novička...in pri naših letih smo še v cvetu mladosti...




(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?