|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 10:20:22   
mismis
Dober dan,

mi smo bli pa danes na GKL LJ in imamo v petek punkcijo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 10:29:39   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dober dan,

mi smo bli pa danes na GKL LJ in imamo v petek punkcijo user posted image user posted image user posted image


To bo veselo!


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 10:30:14   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dober dan,

mi smo bli pa danes na GKL LJ in imamo v petek punkcijo user posted image user posted image user posted image


user posted image
Te bomo še Butlerirali user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 10:45:42   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy


Fidolina matr duš ... zdej te bom nabutala ...







Ojoj, spet me hoče nabutat user posted image .

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 10:53:11   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Drgač  te mam pa čist rada in madona ja, a še nisem povedala da otrok ne tepem user posted image user posted image user posted image user posted image jih mam preveč rada ...




Ne bom padla na tako poceni finto. Otrok, ti verjamem, da ne tepeš. Jst sem pa kr ena ornk ZRELA ženščina.
Tko da - ne boš ti mene navlekla user posted image  

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 11:01:56   
Fidolina
Mismis - user posted image .  Za petek  želim, da bo čimmanj boleče in uspešno .
Barbi - naj vama  ti dnevi do nedelje potekaj mirno, kot se le da. (Če se to sploh da).
Za rezultate pa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 11:31:08   
gigi1


  user posted image   
 
 
user posted image
 
(IN KONZERVANSI user posted image  user posted image  user posted image )
 
 
user posted image  
user posted image
user posted image  TREPETALKE user posted image
 
 
 
Grethy (44)   user posted image         M ne pričakuje 14.11. user posted image
 
Pikica36 (38)  user posted image      M ne pričakuje 17.11.user posted image
 
mausikaa (40)  user posted image  M ne pričakuje 22.11.user posted image
                                           genetika v MB 07.12.user posted image user posted image user posted image
 
neodkrita (46) user posted image         M ne pričakuje 25.11.user posted image
                                          
 
 
user posted image V POSTOPKU user posted image
 
Naska (40)   user posted image    UZ 12.11.   user posted image
 
Mišmiš (34) user posted image  punkcija 13.11.user posted image
 
Kiwi (41)  user posted image    UZ 13.11.   user posted image
 
gigi (43) user posted image     UZ 13.11.user posted image
 
kajsica (36)    user posted image    ET 14.11.user posted image
 
BarbiG (34) user posted image    ET 15.11.user posted image
 
 
 
 
user posted image   NOVI KROG user posted image
 
 
Bilka (38) user posted image   posvet oktobrauser posted image
 
BEBII (drobižek od let user posted image ) user posted image    ETZ novembra user posted image  
 
Aqua 77(32) user posted image         nov postopek novembra  user posted image     
 
Fidolina (42)   user posted image    nov postopek ? user posted image   user posted image
 
Polaris (?) user posted image   user posted image  v pripravah na postopek
 
 
Pogum (36) user posted image  + user posted image     nov postopek januarja
 
Miklarom (37)    user posted image   ETZ ferbuarjauser posted image
 
 
BBpikica (42) user posted image       pavza 
 
Dajamaja (43)    user posted image       pavza 
 
 
 
 
user posted image
  
 user posted image  NAŠE SREČKE NOSEČKE  user posted image   

 
Reni70 (38)   user posted image (32)user posted image  user posted image  user posted image
 
omladinka Lana70 (39)   user posted image   (22)  user posted image  user posted image  user posted image   rezultati AC super
 
Še ena T (38)   user posted image  (20) user posted image  user posted image  user posted image rezultati AC super
 
 
 
user posted image  NAŠI ZAKLADKI user posted image
 
Kruce Fix (42)   user posted image    Karolina  user posted image  user posted image user posted image   
 
Bety11 (44)   user posted image   Damjan  user posted image  user posted image user posted image   
 
 

 
 
user posted image
 
NAŠE ZVESTE NAVIJAČICE in NAVIJAČ
 
user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image barbara b user posted image blanč user posted image tasa_muser posted image
user posted image *flower*user posted image lana08user posted image kajsicauser posted image
user posted image   Goldyuser posted image Rebyuser posted image alpoguser posted image
user posted image bambi75 user posted image sppsuser posted image pika.pouser posted image
user posted image ledenkauser posted image gajkauser posted image Pija76user posted image
user posted image mismisuser posted image Serendipityuser posted image zarja1user posted image
user posted image lučka 25user posted image Glorijauser posted image Bumouser posted image
user posted image Katka11user posted image Pikovituser posted image lana38user posted image
user posted image sonček33user posted image LuNa73user posted image Miška73user posted image
user posted image barbara buser posted image tassi1user posted image pikicaouser posted image
user posted image živa25user posted image Zara user posted image BEBIIIuser posted image
user posted image Zvezdicauser posted image Sonček33 user posted image L & L user posted image
user posted image Zofka7 user posted image Andreja2000user posted image nmagkuser posted image
user posted image hanna1 user posted image Mariana user posted image Katka37 user posted image  
 



user posted image user posted image


HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...
 
 
user posted image



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 11:34:26   
gigi1
Sem mogla spet iz naftalina potegnit seznamček. Ne vem kam so mi slikce zginle user posted image . Pa zdele nimam časa.

Aquica javi se!

Bebiii kdaj greš ti po pingote?

Preverite pls, če sem vse prav napisala user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 11:48:25   
BarbiG

BEBIII, za 21.-tega ti še ne znam nič povedat. Odvisno od počutja, bom po transferju, pa še utro-pizderaj jem in se mi ful vrti v glavi. Do sedaj se nisem nikol tko slabo počutla in v takem stanju res nisem za volan. Moj pa tud vprašanje kako se po tam dol počutu, ker je imel včeraj biopsijo. Vse je žal še v zraku. user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 12:02:16   
zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dober dan,

mi smo bli pa danes na GKL LJ in imamo v petek punkcijo user posted image user posted image user posted image


user posted image
Te bomo še Butlerirali user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 12:41:46   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dober dan,

mi smo bli pa danes na GKL LJ in imamo v petek punkcijo user posted image user posted image user posted image


user posted image
Te bomo še Butlerirali user posted image



čakam user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 14:24:26   
mausikaa
evi Miškamaška samo zate

user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 14:26:05   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

evi Miškamaška samo zate

user posted image



jupi, moj Gerry, samo moj user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 14:30:57   
Rakica_80
Heeej punce živijoooo-po Ljubljanskouser posted image user posted image user posted image
Ja jaz grem po pingote, sem že dobila danes menopurčekuser posted image
Drugače ne govorim in niti ne pišem na temi IVF, ker je top sekretuser posted image , ne res,
ne pišem, ker bi zaenkrat rada da noben ne ve v naši družini(ena članica je na RR),če bo ratalo bom kasneje povedala, se mi ne da poslušat non stop, kako je bilo......bla blauser posted image
Vam, pa bom sproti javljala, upam, da ji ta tema ni znanauser posted image
Mismis, lepo da smo se videle in da sem spoznala še eno članicouser posted image user posted image user posted image user posted image
Se vidimo v petekuser posted image
BarbiG, ni problema, glej, če boš lahko sta dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držim pestke za vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ciaoooouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 15:08:21   
mismis
BEBIII, te držim za besedo za petek user posted image user posted image user posted image

sicer je bilo kratko, al'  sladko

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 15:15:04   
mismis
no, pa vas bom jaz danes malo postimulirala user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image  


user posted image

< Sporočilo je popravil mismis -- 11.11.2009 15:16:14 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 15:45:53   
Fidolina
BebiIII super za pingote - veliko, velikoo uspeha.
Kar se pa tiče zasebnost glede tvoje "znanke", pa moraš vedet, da že če samo tvoje ime vtipkaš na RR in daš :išči, vrže ven vse,  kjerkoli že pač ti čvakudraš (čvakudramo). Že če v npr. spletni brskalnik, kot npr. Najdi si, vpišeš "bebiiii ringaraja", padeš takoj v tvoje poste. Tako, da če kdo ve, kakšno si si naredila ime (bebiii, fidolina..), se te kuj najde. Dandanes tajno ni več nič . Žal.

Mismis - od katere je pa ta tazadn - ful zanemarjen. Sprašujem zato, ker je kar mal mojmu podoben (kocine pa to) user posted image .

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 15:49:46   
mausikaa
o Miškamaška kolko stimulacije, eden je bolj hud kot drugi...škoda ka je "moj" čisto premlad, madoniš pri meni ni nekega srednjega razreda ali kako bi temu rekla, ali so "mladiči" ala R.Pattison ali so "šarmantni gospodje" ala P.Brosnan itd.  še dobro da je moj user posted image  vmes med obema kategorijama... 

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 15:54:20   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina
Mismis - od katere je pa ta tazadn - ful zanemarjen. Sprašujem zato, ker je kar mal mojmu podoben (kocine pa to) user posted image .



moj, moj to je moj Gerry, scena je pa iz filma Ugly Truthuser posted image user posted image user posted image


predvsem mi je pa na tej fotki hud njegov pogled, tako otožno hrepeneče gleda user posted image

< Sporočilo je popravil mismis -- 11.11.2009 15:55:10 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 16:07:41   
Naska
ojla dogaja, dogaja!

nič jutri uz pa bomo videli kako in kaj je tokrat, upam, da bomo skupaj do... no saj veste, a ne user posted image

mislim, jaz imam občutek, da me že vsi gledajo, kolk sem stara, potem pa kle gor pridem pa razturate - saj ne da bi sama imela kak kompleks, stara sem kolkr sem pač stara in sem čisto zadovoljna s svojimi leti, samo mal tisto, ja kje si bila pa prej, zakaj pa prej nisi razmišljala ipd...

"jah tole nihanje fsh-ja napoveduje menopavzo, staramo se pač.." je eden od stavkov, ki me sicer nič ne prizadanejo - saj je vanjga dotična oseba vključila tudi sebe, pa vendar, uno, dajte no...

no v glavnem stimulacije ne znam gor lepit, sem gruntala koga bi hotela sama za stimulacijo pa se tudi ne spomnim, hmmmm, res gruntam, kateri desc bi mi bil pa zdajle res všeč... težka.... no vsekakor kaj zrelega...

vam, nam vsem pa srečno srečno zdaj te dni...

če imate kakšnega delfinčka nam ga pa prilepite za srečo.


aja , kaj sem danes razmišljala, ko sem se peljala mimo Dobrne. tam so vendar toplice pa neke banje in tista voda je menda zdravilna za otroke delat, a ste že kdaj bile. je tko luštno, taka mini kopalnica s kadjo za dva, potem te pa notr zaprejo in ti vodo natočijo in ti dajo toliko in toliko minut za uživanje - no voda naj bi bila zdravilna.. jaz sem bila pred zelo veliko leti... ne vem, če niso zdaj že preuredili vsega.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 16:10:44   
Fidolina
Mismis -  dobila sem vtis, da si romantična, poetična duša, ki ima rada lepe pesmi.
Vidim pa tudi, da imaš rada takšne subtilne, rahlo ranljive, čustvene moške- take za počohat, za pomucat, kokr ene luškane medote (hkrati pa tudi (na ven) ful mačote). (Tak je moj user posted image ).
A se motim?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 16:24:59   
Fidolina
 Naskica, od kje ti ideja, da te kdo čudno gleda. Tam imajo vsi toliko različnih problemov, da se sploh ne menijo za takšne stvari, kot so leta koga drugega. Pa žensk naših let, je tam je zeloo veliko, čedalje več. Ne veš, kaj bi jaz dala za tvoja leta. Da bi bla zdaj 40, bi mela občutek, da je vse še pred mano. Zdaj pa že tista grda 3 diha za ovratnik.
Veš kako so se časi spremenili. Danes na ogromno področjih sploh ni več tabujev in omejitev. Zakoni, izvenzakoni, istospolni starši, otroci iz ločenih družin, umetne oploditve, rojstva tja do 50 let (al še več). To je vse vsakdan.
Dohtoji pa seveda morajo otresat. Drugač jim pa dolgčast rata, k skoz iste kosmatunke gledajo user posted image .
Zadnja stvar, s čem se maš za obremenjevat je, da te kdo čudno gleda!

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 16:40:29   
Fidolina
user posted image   Za Nasko. (pa tud za druge)

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 16:53:16   
miklarom
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dober dan,

mi smo bli pa danes na GKL LJ in imamo v petek punkcijo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 16:56:17   
miklarom
BEBIII - user posted image user posted image user posted image user posted image  za pingote, tokrat pa ima da ratauser posted image ,  se vidimo 21.11. vsekakor pridemauser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?