|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 10:29:29   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

BEBIII, a jih še ni izučilo, da kadar si ti v postopku, da morajo napolnit tiste avtomate tam na hodniku user posted image user posted image user posted image user posted image


Ahhh, bežim čim obavim, da se nebi kakšna gripa prilepila nameuser posted image user posted image user posted image user posted image
Mikla, ja komaj čakam da se vidimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Grem po seznamček, da nas mal preštejemuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 10:29:32   
Fidolina
Lana a si pridna. Še v mojem imenu svojga bušija pobožaj user posted image .

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 10:33:26   
Rakica_80

 user posted image DOBRA DRUŽBA SE BO DOBILA NA OBALI user posted image
 
 
 
 user posted image Sobotauser posted image

           21.11.o9:user posted image


  • Kruce Fiks & family-sigurno
  • Lana & family -sigurno
  • BEBIII & family-sigurno
  • BarbiG &?
  •  gigi1?
  •  mausikaa & family -sigurno
  •  aqua77-sigurno
  • miklarom & family -sigurno
  • bilka & ?
  • Hedviga tud še deca žica

  • Blanč bo doma sestank sklicala

  • BB verjetn

  • mišmiš verjetn
  • Grethyca & mojmoj - skor verjetn (sam če nau šiht obveznosti)





user posted image   .... če želiš probat žižole se pofočkaj na seznam pa pridi probat, ti nebo žal 
user posted image

če pride še kakšna naj se potrdiuser posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 10:36:17   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Lana a si pridna. Še v mojem imenu svojga bušija pobožaj user posted image .




user posted image user posted image  ga skoz glancamo, včeraj je moj user posted image  prvič brcike svoje lizike čutil....kar pomeni, da jih sedaj tudi jaz ponoči, ko naša zofka telovadi....
...dragi moji, komaj čakam, da se ponovno vidimo...pa novega člana Karolinco user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 10:40:47   
Fidolina
Lana to mora biti pa res lep občutek user posted image . Uživaj v brcanju user posted image .

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 11:07:32   
BarbiG
Gigi, še tukaj. Verjamem, da bo tudi tista ena celica taprava in da čez 9 mesecev postaneš MAMI. user posted image

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 11:20:57   
KIWI
Dan, babike,

No, nekaj dni me ni bilo gor, saj veste, viroza in tako, pa ste se spet razpisale kot nore. No, jaz sem boljša, sem se sestavilauser posted image , viruse odgnalauser posted image , ampak sem kljub temu kar lepo doma. Še imam dopusta dovoljuser posted image , pa moj user posted image  je tudi moj direktor in se je odločil, da naj bom kar lepo doma. Mi paaaašeeee!!!

Kasneje še letim na UZ in javim kako in kaj.user posted image

GIGI saj veš, eden pa tisti ta pravi!!user posted image user posted image user posted image

MIŠMIŠU, upam da ni bilo prehudo!? Kako?

Vsem ostalim pa en veeelik user posted image  !

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 11:56:04   
Rakica_80
Evo še moje poročilo, hormon je 0,26, sestra pa se je vstrašila, da mi nebo folikel zbežaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  v nedeljo UZ!
Lana70, kako naj te človek spozna če si že tako lepo okroglauser posted image user posted image user posted image user posted image
PRAV TI PAŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Novi avto pa je res dober, res mi je všeč, samo boš morala takoj po rojstvu male pupe iti še po drugega zamrznjenčka, da ti bo prostor v avtu zaseden, če ne bo preveč placauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 12:19:30   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Evo še moje poročilo, hormon je 0,26, sestra pa se je vstrašila, da mi nebo folikel zbežaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  v nedeljo UZ!
Lana70, kako naj te človek spozna če si že tako lepo okroglauser posted image user posted image user posted image user posted image
PRAV TI PAŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Novi avto pa je res dober, res mi je všeč, samo boš morala takoj po rojstvu male pupe iti še po drugega zamrznjenčka, da ti bo prostor v avtu zaseden, če ne bo preveč placauser posted image user posted image user posted image




..me je prej Li spoznala kot ti user posted image ...joop, našega pingota ne damo user posted image user posted image ..sem si pa naročila zadnje senzorje za parkirat, mislim, da jih bom noter  prinesla na prvem parkingu ...
...kako znane so mi te tvoje cifre od hormonov...user posted image  jao jao.......

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 12:22:50   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Evo še moje poročilo, hormon je 0,26, sestra pa se je vstrašila, da mi nebo folikel zbežaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  v nedeljo UZ!
Lana70, kako naj te človek spozna če si že tako lepo okroglauser posted image user posted image user posted image user posted image
PRAV TI PAŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Novi avto pa je res dober, res mi je všeč, samo boš morala takoj po rojstvu male pupe iti še po drugega zamrznjenčka, da ti bo prostor v avtu zaseden, če ne bo preveč placauser posted image user posted image user posted image




..me je prej Li spoznala kot ti user posted image ...joop, našega pingota ne damo user posted image user posted image ..sem si pa naročila zadnje senzorje za parkirat, mislim, da jih bom noter  prinesla na prvem parkingu ...
...kako znane so mi te tvoje cifre od hormonov...user posted image  jao jao.......


Ma kaj boš rekla, da neznaš parkirat brez senzorjev al kaj????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jahhh te moje cifre so kot moje šolske oceneuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nimaš kej, možno da tudi moji hormoni in še kej zraven pripomorejo k temu, da se ne oplodiuser posted image user posted image
No, pa bomo vidl sedaj, pravijo treča srečauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 12:53:31   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Evo še moje poročilo, hormon je 0,26, sestra pa se je vstrašila, da mi nebo folikel zbežaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  v nedeljo UZ!
Lana70, kako naj te človek spozna če si že tako lepo okroglauser posted image user posted image user posted image user posted image
PRAV TI PAŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Novi avto pa je res dober, res mi je všeč, samo boš morala takoj po rojstvu male pupe iti še po drugega zamrznjenčka, da ti bo prostor v avtu zaseden, če ne bo preveč placauser posted image user posted image user posted image




..me je prej Li spoznala kot ti user posted image ...joop, našega pingota ne damo user posted image user posted image ..sem si pa naročila zadnje senzorje za parkirat, mislim, da jih bom noter  prinesla na prvem parkingu ...
...kako znane so mi te tvoje cifre od hormonov...user posted image  jao jao.......


Ma kaj boš rekla, da neznaš parkirat brez senzorjev al kaj????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jahhh te moje cifre so kot moje šolske oceneuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nimaš kej, možno da tudi moji hormoni in še kej zraven pripomorejo k temu, da se ne oplodiuser posted image user posted image
No, pa bomo vidl sedaj, pravijo treča srečauser posted image



...ko pogledam nazaj, imam občutek, kot da sem pogledala po šolskem avtobusu.  user posted image user posted image user posted image , glede na to da sem mojega malčka lahko parkirala na pol pločnika, se sploh ne čudim, da me je groza te dolge zadeve....

...sej bo, sej veš da bo...itak da mora biti!!! Tvoji foliklčki pač rabijo čas, ne gre to tko kot pri meni, akcija v par dnevih user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 12:53:44   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Evo še moje poročilo, hormon je 0,26, sestra pa se je vstrašila, da mi nebo folikel zbežaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  v nedeljo UZ!



Joj, ko pa jest ne vem a je to dobr a ni...v glavnem držim pesti, pa upam da tokrat rata user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 12:54:35   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Evo še moje poročilo, hormon je 0,26, sestra pa se je vstrašila, da mi nebo folikel zbežaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  v nedeljo UZ!



Joj, ko pa jest ne vem a je to dobr a ni...v glavnem držim pesti, pa upam da tokrat rata user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image





kako je šlo?

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 16:21:33   
Grethy
Kako je opavila naša MIŠKA????

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 17:20:58   
miklarom
mismis je opravila superuser posted image user posted image user posted image , evo vam kopiram njeni poročilo iz IVF/ICSI OKT. NOV.

ojla na hitro se javim, potem grem malo kavčat...

pridelali 10. celic, user posted image user posted image user posted image  kar je zame super rezultat, najboljši do sedaj. Sem se pa načakala, da sem dobila željeno osebo za punkcijo, ampak kdor čaka, ta dočaka.

Potem je bilo treba pa še v Leclerc, ker imajo hajanija 30% ceneje, pa še po novo ovratnico za kužona.

Zdaj smo pa doma, pa grem malo počivati.

Hvala vsem za pestke in navijanje, samo z vašo pomočjo mi je uspelo user posted image

Mam vas rad, ampak čisto vse


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 18:56:25   
Grethy
O Mikla bohlonej !!!!!!!!!!

Bravo MUŠUMIŠU ti si prava kokljaaaaaaaaaaaa

čestitam ... naj se kr vsi oplodijo pa je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... jihaaaaaaaaaa

Kera j zej naslednja ?????

Kajsica ?????
Gigi ?????


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 19:32:35   
KIWI
Ojla,

mi je malo prej uspelo priti domov, sem se danes kar lepo potepala. No, na UZ pa takole: endometrij 8,8, levo in desno po en folikel, oba po 14, pa še nek drobiž zadaj, V nedeljo 15.11. UZ, verjetno zadnji.

Mišmiš, bravooooo, to pa bo tisto ta pravo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BEBIII, sva na istem, kaj? V nedeljo? Sory, kje pa si? MB, LJ....? Sem prelena da nazaj poiščem in predvsem preveč pozabljiva!!!user posted image user posted image


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 19:36:16   
alpog
Čisto sem postala zasvojena z vašimi postopki in trdo držim pesti za vse vas, kadar nisem na šihtu! Upam, da pomaga FUUUUL!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 20:07:51   
Fidolina
Tako je treba punce user posted image user posted image user posted image . Skoz mislim na vas in držim pesti. Kar tako naprej user posted image user posted image user posted image .
user posted image

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 20:13:06   
mausikaa
Vau Mišolina tole je pa krasno...prava kolklja user posted image
ma zdaj vas je tolko v akciji da sploh ne vem za ktero moram držat pesti - ma jih držim kar za vse!!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
13.11.2009 22:59:19   
Naska
hejla,
ja pa zame tudi pesti... jaz tudi v nedeljo uz. ta drugi...
joj, kolk celic majo ene, ma kako to... to je pa res superca... jest bi tuuud.
no midve z gigi - delava pa na kvaliteti, a ne?
mah, drugače me je pa groza. ker to se mi vsakič cel lajf prevesi v eno pa v drugo smer...
držmo se! vsega se naučiš, zmoreš, zdržiš.
user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 7:07:30   
gigi1
Jutrčka

Evo dans pade stopka. Levo so bolj drobižki pa nismo merili. Desno 19 in 14. Endometrij cca 9.
V ponedeljek punkcija.
Hvala za pestke drage moje.

Bebiii tud jaz se ne spoznam na postopke z zmrznjenčki. Verjetno je dobro user posted image  user posted image  user posted image . Navijaaam user posted image

Čestitke Miši in Tanji za čiste 10-ke user posted image  user posted image  user posted image
Kiwi še malo pa bo stopka user posted image  user posted image  user posted image

Naska na kvaliteti je treba delat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Lep dan user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 7:11:25   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj

Žižet, sva se glih ujeli user posted image user posted image user posted image , super za stopko, zdaj si pa privošči za zajtrk jajčka, kasneje pa še kakšno birico, da bodo frnikule lepo rastle

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 10:45:49   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dobro jutro vsem skupaj

Žižet, sva se glih ujeli user posted image user posted image user posted image , super za stopko, zdaj si pa privošči za zajtrk jajčka, kasneje pa še kakšno birico, da bodo frnikule lepo rastle

/quote]






Pa partner se more spraznt user posted image , da ne boš  pozabla. (Vsaj tko rečejo GK LJ).user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 10:54:09   
Fidolina
Moja misel dneva (na temo kvalitete in kvantitete) VELJA ZAME:

Zadnja strvar na tem svetu, ki se mi je treba bat - je hiperstimulacija user posted image .

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?