|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 10:56:42   
Fidolina
Upam, da vas s tem vsaj malo zabavam, v teh vaših napetih časih - ne pa zamorjujem user posted image .

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 11:34:02   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Jutrčka

Evo dans pade stopka. Levo so bolj drobižki pa nismo merili. Desno 19 in 14. Endometrij cca 9.
V ponedeljek punkcija.
Hvala za pestke drage moje.

Bebiii tud jaz se ne spoznam na postopke z zmrznjenčki. Verjetno je dobro user posted image  user posted image  user posted image . Navijaaam user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo za stopko in držim pesti za ponedeljek, da se še kakšna frnikolca najde user posted image ..pa za v škrinjo ne...

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 18:44:14   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Moja misel dneva (na temo kvalitete in kvantitete) VELJA ZAME:

Zadnja strvar na tem svetu, ki se mi je treba bat - je hiperstimulacija user posted image .


user posted image  user posted image  user posted image  si me nasmejala. Z mano je isti slučaj. Mogoče, če bi jemala 10 ampul user posted image . Jaz pa samo bogi 2 in pol pričakujem dober pridelek. Ja če to ni optimizem, pa tud ne vem user posted image

Ti nisem odgovorila...Zadnje dni sem čist bizi user posted image  Moj Gale je s Susan in sploh ni tak mladič. Je že 40 user posted image .

In hvala za opomnik. Sem čist pozabila, da se moj mužič mora spraznit danes, on pa tud verjetno user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 18:52:16   
gigi1
Lana za v škrinjo tud pri 9ih celicah ni blo. To bi bla že znanstvena fantastika user posted image . Hvala ti za spodbudo user posted image

Hvala vsem user posted image

Kiwi dobro opravi jutri user posted image  user posted image  user posted image

Naska naj bo kvaliteta in tudi kvantiteta jutri dobra user posted image  user posted image  user posted image

Barbi močno, močno stiskam pestke user posted image  user posted image  user posted image

Kajši je pa odlično opravila user posted image  user posted image  user posted image . Že greje 2 čmrlja in še nekaj jih ima v škrinji user posted image  user posted image  user posted image

Lupčkam vas vse user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 19:20:58   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Kajši je pa odlično opravila user posted image  user posted image  user posted image . Že greje 2 čmrlja in še nekaj jih ima v škrinji user posted image  user posted image  user posted image

Lupčkam vas vse user posted image

Kajši super!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Gigi lubčam te nazaj.


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 19:55:40   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Lana za v škrinjo tud pri 9ih celicah ni blo. To bi bla že znanstvena fantastika user posted image . Hvala ti za spodbudo user posted image

never say never, mogoče boš pa presenečena....vseeno držim pesti za eno zmagovalno user posted image user posted image user posted image

Hvala vsem user posted image

Kajši je pa odlično opravila user posted image  user posted image  user posted image . Že greje 2 čmrlja in še nekaj jih ima v škrinji user posted image  user posted image  user posted image

superca user posted image user posted image , želim ji, da ji tokrat uspe user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 19:59:21   
miklarom
kajši - bravouser posted image user posted image user posted image , zdaj jih pa lepo grej

Žiži,-  že navijam zate za ponedeljek, da jih bo čim več, še juter ko bom na šihtu popoldan bom držala pestke, pa če je kaka stranka postrežena al pa ne , važen da tebe spodbujamuser posted image user posted image

Kiwi - srečno jutri user posted image

Naska - tudi tebi srečnouser posted image

Zarči- tudi zate isto v ponedeljek velja kot za žiži, mater mislim da bojo jutri pri nas kar vse stranke čakale , al pa lačne šle od nasuser posted image user posted image user posted image  in da nam čez 14.dni postrežeta z velikimi ++++++

Grethy- se že dela štrudeljuser posted image user posted image user posted image

Barbi - naj te pričaka jutri veliiiiko otročkov

Lana70 - user posted image user posted image user posted image  RTI , kako kaj počutje, user posted image  že fejst brca

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 22:02:01   
Naska
jutri torej, a ne!?
držim pesti za vse nas...

ja ja, tisti tvoj je pa s susan - s ta smotano - gale al kaj - a res a tolk je že star... hmmm, ne bi mu jih nikol dala.,.

kaj naj rečem - gruntam če bi šla na kak pirček z mehurčki - glede na to da je gigi rekla, da lahko...

a pol je pa jajca treba jest - nisem bila pridna in nisem naredila domače naloge, tako da spet ne vem kaj je kdaj treba jest...

ajd lahko nočko...
user posted image
saj ne da bi bila takšna ljubiteljica psov - sam tale mi je pa všeč, pa na trenutke me mal name spominja, ko tolk teče - pa se nikamor ne premakne...

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 22:14:34   
KIWI
Punce, vsem hvala za navijanjeuser posted image , upamo seveda na najboljše pa da še je kakšna frnikulca dodatno zrasla. Pirčka pijemo pridno,user posted image jajčke papamo v vseh oblikahuser posted image , pa polni optimizma smo tuduser posted image user posted image . A rabim še kaj druga?

Pa lahko noč in eno bolho za pomoč!

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
14.11.2009 23:10:52   
Tanja_Jes
Ma sem si dovolila spet mal naokol pridt...boljš tukej na 40+, kot da se pojavim na temi v pričakovanju 3+ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drobižek od let...dobro opravi jutri, pa naj ti hitro vstavijo pingota, da boš čimprej nalulala +

Kiwi...maš UZ, pa Naska tut....bom navijala zjutraj...bom tolk verjetn pokonc, ker spim na obroke...se matram podobno kot Žiži

Žiži...stopka je že v trebuščku...zdej pa upajmo, da bo v ponedeljek ata posrkal korenjaka, pa še kakšnega zraven, saj bo...boš vidla...

Kajši...superca, kr 2 user posted image user posted image user posted image user posted image lepo ju grej, da bosta potem onadva tebi grela srčka user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 6:54:18   
mismis
dobro jutro vsem skupaj

user posted image


Kiwi in Naska, dobro zrihtajta danes

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 7:13:32   
barbara b
Dobro jutro!
Jaz sem s kavico  in zajtrkom že gotova  user posted image



_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 7:20:14   
barbara b

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Moja misel dneva (na temo kvalitete in kvantitete) VELJA ZAME:

Zadnja strvar na tem svetu, ki se mi je treba bat - je hiperstimulacija user posted image .


Lahko pa se ti hiperstimulacija zgodi, ko zanosiš v postopku. To se je zgodilo meni: umetni in pravi hormoni so se med seboj namnožili user posted image in pristala sem za 5 dni na intenzivnem odelku v stari porodnišnici. Obseg trebuha  pa se je v 1 tednu povečal za 15 cm.  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   Tako da hiperstimulacija (na tak ali drugačen način) ni vedno slaba.  user posted image

< Sporočilo je popravil barbara b -- 15.11.2009 7:21:00 >


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 8:57:45   
miklarom
mismis - hvala za kavico in zajtrk, bo kar pasalo zdajle, k je moj šele vstaluser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 9:25:11   
Naska
no evo, trije so na eni strani, jutri se grem spet pokazat - morda je bil cetrotid malce prezgodaj mi dan ali pa ta ki drži štiri dni bolj bremza...

skoz voham nekaj kot bi se maček polulal - kaj bi to bilo?

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 11:53:53   
KIWI
Dan,

na hitr še jaz malo tu pokukam in poročam:
Levo še vedno ena frnikulca 16, no desno pa danes 2, en 16 en pa 12-13, endometrij pa baje 12? No, v glavnem jutri 16.11. še en UZ, pa upam da v sredo punkcija.

Tako zdaj pa letim dalje za štedilnik, eni so že lačni menda!user posted image

Ampak nedeljo pa imamo lepo, ne?user posted image user posted image

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 12:19:58   
Rakica_80
Daaanuser posted image
Gigi, še z moje strani čestitke za stopkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Miklaromuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lovjuuser posted image
Kiwi, superca, do jutri ti bodo še zrastliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mismis, a spet pooočivašuser posted image user posted image
Vse ki imate preglede, vam želim da so rezultati supercauser posted image

Moje poročilo, danes vidni na L in D strani majhni foliklčki, na D pa je vodilen 10 mm, tako da v torek UZ+kriuser posted image
Bodite mi pridne, jaz sem vednouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 12:35:38   
zarja1
Bebii in Kiwi superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 17:58:12   
BarbiG
Dan.

BEBIII, kje si bila danes. Sem iskala tisto črno bundo s kapuco, pa je žal nisem našla. user posted image

Drage dame, grejem eno blastocisto in eno morulo, test pade 01.12., zamrznjenčkov nimava, ker sta se oplodili le 2 celici in ti dve zdaj grejem. Pa nič zato, saj sta ti dve zmagovalni, a ne? user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 18:20:57   
gigi1
Čerko user posted image

Barbi user posted image  user posted image  user posted image  seveda sta zmagovalni user posted image  user posted image  user posted image . Jaz kar parček voham. Ne vem zakaj, ampak, ko sem prebrala, kar si napisala, mi je šlo čez glavo - tole bo pa parček user posted image

Kiwi in Naska saj vesta kako pravijo..Počasi se deleč pride. Jaz sem bila najbolj uspešna, ko so folikli najdlje časa rasli user posted image  user posted image  user posted image

Naska meni je Reš zadnjič rekel, da je prepozno za cetrotid, ker je bil vodilni velik že 18. Je rekel, da se daje pri velikosti do 14. Torej verjetno ni bilo prezgodaj.
Tisti vonj pa ima en grm. Ne vem kako se mu reče. Jaz grem pogosto mim tega grma in mi vedno slabo rata.

Bebiii še malo pa boš šla po otroke user posted image

Mikla moja draga. Upam, da si danes postregla vse stranke user posted image

Mišmišu kako si?

Tanja a ti utropizderaj nagaja?

Zarči moje misli bodo jutri s stabo user posted image . Zdej pa BO! user posted image  user posted image  user posted image

Barbara. Lepo te je videti. Si imela veliko dela te dni?

Hvala vsem za navijanje in pestke drage moje. Kaj bi jaz brez vas user posted image


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 18:31:10   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG
Drage dame, grejem eno blastocisto in eno morulo, test pade 01.12., zamrznjenčkov nimava, ker sta se oplodili le 2 celici in ti dve zdaj grejem. Pa nič zato, saj sta ti dve zmagovalni, a ne? user posted image

seveda sta zmagovalni. Navijam kot nora zateuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 15.11.2009 18:33:37 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 18:33:21   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Zarči moje misli bodo jutri s stabo user posted image . Zdej pa BO! user posted image  user posted image  user posted image

in jaz s tabo. Rada te mam, mučo mučo fejst...user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 18:42:55   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1


Mišmišu kako si?




ma gre, večino časa kavčam. Me je pa spet doletelo zaprtje in to že 3 dni., ravno tako kot v 3. postopku. Bemti, zgleda da se moje črevesje ustraši punkcije, pa noče več delovati.

Ti si mi v redu? Se ustavita jutri mimogrede na kavico? pa še malo stimulacije pred punkcijo...

user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 18:49:54   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG


Drage dame, grejem eno blastocisto in eno morulo, test pade 01.12., zamrznjenčkov nimava, ker sta se oplodili le 2 celici in ti dve zdaj grejem. Pa nič zato, saj sta ti dve zmagovalni, a ne? user posted image



user posted image user posted image   super! itak da sta zmagovalni...bom močno stiskala pesti! zdaj pa lepo počivat!!

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
15.11.2009 18:52:43   
gigi1
Zarči user posted image
Danes te lahko še malo postimuliramo user posted image

user posted image

Miša user posted image  hvala za Gala user posted image  
A piješ magnezij? Dej spij kakšnega. Pomaga proti zaprtju. Držim pestke, da se ti tole zrihta.
Jutri se ne bova mogla pofočkat. Hvala za vabilo.

Hmmm kaj naj ti nalimam, da te sr@t prime?

Se globoko opravičujem vsem in toplo priporočam ne klikat na povezavo

KLIK

In takoj nekaj lepšega user posted image

user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?