|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  207 208 [209] 210 211   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.11.2009 22:29:57   
Njačo
uffff Antonija ti pa si faca, bravo user posted image  upam, da bomo me ostale tud tko pridno zdržale do konca, kaj pravite user posted image

Koliko dni pa je pri vas ta materinska šola? Pri nas mislim da je 3 dni, sam mi je pa kolegica rekla, da naj bi bila pa v Ljubljaji cel teden??

nič...grem jest počasi v pojstlo, pa upam da čimprej zaspim,

pridne bodte...Antonija ti pa sporoči pa srečno  user posted image


(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5201
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.11.2009 23:00:38   
rener
Živjo Njačo. Mi smo imeli materinsko šolo 3x na teden  po 1 uro in pol in to 3 tedne. Ne vem mogoče je to odvisno od regije, jaz sem namreč iz primorske.
Lp

(odgovor članu Njačo)
Neposredna povezava do sporočila: 5202
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 9:32:13   
Zoja Lara
Mi mamo materinsko šolo 3 krat po dve šolski uri. Tri torke zaporedoma.

Čula sem, da majo npr. v Mb 8 srečanj, ampak so nekatera predavanja kr nekaj- neuporabna.

(odgovor članu rener)
Neposredna povezava do sporočila: 5203
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 10:29:11   
t*e*j*k*a
Mi smo tudi imeli pred dvema letoma trikrat materinsko šolo po 3 ure.

A katera dela keglove vaje?

Jaz včasih kihnem pa mi kr neki vn uide. S ep aspomnim, da sem jih pri Janu delala in je pomagalo. Tko da zdej mal telovadimuser posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 5204
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 12:22:00   
antonija3
Evo punce mene doma.
pikeca sta vredu, sem pa dobila napotnico za sprejem, tako da bom šla v bolnico v sredo. pol bomo pa vidli kaj bo. upam, da bom ta teden rodila, ker me medenične in sramne kosti že neznosno bolijo.
če bo kaj prej vam pa seveda sporočim :-)
lepo bodite pa pridno božajte svoje trebuščke!

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5205
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 12:34:39   
gapii27
ojla antonija

ti si pa res carica....dolg si zdržalauser posted image user posted image user posted image

jes sem bla tud danes na kontroli...smo vidli pikeca... sta dol obrnjena, zato mi preponi kuj vleče narazen..MV ša je 3,5 tak da hvala bogu se ni spremenil.... sem dala kri ker sem rh neg, danes tedn pa pikeca v ritouser posted image

srečno antonija...pa le sporoč preko kire da bomo vedli za rojstvo...aja kolk pa sta težka ta tvoja dva pikeca pokeca?

caw

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5206
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 12:35:33   
rener
Antonija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kapo dol, pa srečno naprej.

(odgovor članu antonija3)
Neposredna povezava do sporočila: 5207
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 13:41:50   
antonija3
Ja pikeca sta res pridna. težka pa naj bi bila cca 2700 g.user posted image user posted image
bomo videli.... vam javim ko bo!

(odgovor članu rener)
Neposredna povezava do sporočila: 5208
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 14:04:43   
t*e*j*k*a
antonija3 čestitke za tako velika pikecauser posted image user posted image user posted image user posted image , verjetno bosta ko se bosta rodila imela več kil, vsaj moj Jan je imel na zadnjem UZ 2600-2800g, ko se je čez tri dni rodil pa 3215g.

Kapo dol in mislim, da si vsaka nosečka z dvojčki želi priti tako daleč kot tiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu antonija3)
Neposredna povezava do sporočila: 5209
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 17:20:29   
ZALALUKA
Živjo, tudi od mene čestitke za pava korenjaka. Tudi jaz imam za to sredo rečeno da bodo sprožili porod, pa me zanima če boš tudi ti v Lj. ali kje drugje. Zanima me namreč če si se ti kaj bolj pozanimala kako to zgleda - ne vem kako naj se zorganiziram... Najbrž bom možeka pustila normalno v službo in vzela s seboj v Lj. sestro da mi domov odfura avto, boljša polovica bo prišla pa ko bo že kaj akcije.... Čeprav se glede na to, da bo to drugi porod in tudi prvi ni trajal posebno dolgo, lahko zgodi da rodim celo brez njega.... Ah, mogoče me bodo pa še poslali domov.... user posted image Ja, svinja sanja kukuruz..... Mah saj po drugi strani je pa res že čas, saj sem tudi jaz zdržala precej dolgo, tudi nad svojimi pričakovanji - smo krepko v 38. tednu in že celo nosečnost se "borim" proti visokemu pritisku.

(odgovor članu antonija3)
Neposredna povezava do sporočila: 5210
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 17:33:56   
rener
Živjo ZalaLuka. Me vesli, da si fajn in čestitam za "kilometrino". Se vidima v sredo.

(odgovor članu ZALALUKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5211
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 18:18:09   
gapii27
antonija to pa sta prava miškonauser posted image user posted image user posted image

jes sem se zaj napokala solate s testeninami in tuno...zaj pa še malo mehiških nadaljevank in potem sossedje in kmetija

nočko babe

(odgovor članu rener)
Neposredna povezava do sporočila: 5212
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.11.2009 20:19:13   
antonija3
Jaz grem v porodnišnico v Celje. če mi bodo sprožili ne vem. mi nihče nič omenil omenil,. bi bila pa vesela, ker me res fejst bolijo sramne in medenične kosti. tako da ju3 se še doma psihično pripravim, v sredo me pa moj odpelje... joj me je kar malo strah...

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5213
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.11.2009 8:41:35   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: antonija3

Jaz grem v porodnišnico v Celje. če mi bodo sprožili ne vem. mi nihče nič omenil omenil,. bi bila pa vesela, ker me res fejst bolijo sramne in medenične kosti. tako da ju3 se še doma psihično pripravim, v sredo me pa moj odpelje... joj me je kar malo strah...


Eh, sej bo ne se sekirat. V Celju so vredu babice, sploh če boš mela kakšno mlado.

Zalaluka tudi tebi čestitke za 38 teden in čimkrajši porod. Glede na to da je to že drugi pa res lahko pričakuješ svoje pikice brzinsko zunaj.

Poročajte ko bo kaj!

(odgovor članu antonija3)
Neposredna povezava do sporočila: 5214
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.11.2009 9:49:05   
Zoja Lara
Zalaluka in antonija tudi jaz želim vse dobro. Če sta do zdaj zdržali bo že. Cilj je tako blizu- imejta ga skoz pred očmi.
V mislih smo vse dvojčkice z vama.

Good luckuser posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5215
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.11.2009 13:43:12   
dafi
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Zalaluka in antonija tudi jaz želim vse dobro. Če sta do zdaj zdržali bo že. Cilj je tako blizu- imejta ga skoz pred očmi.
V mislih smo vse dvojčkice z vama.

Good luckuser posted image


- nimam kaj dodat - srečno!!user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 5216
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2009 8:00:52   
rener
Ojla pupe! Mi se odpravljamo v Lj na pregled, držite pesti, da je moja pupika kej zrasla in, da je z njo in bratcem vse ok. Uf sem živčna, kr kepo v želodcu čutim.  

(odgovor članu dafi)
Neposredna povezava do sporočila: 5217
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2009 9:36:53   
dafi
Rener evo pestke zate, da bo vse kot mora biti!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rener)
Neposredna povezava do sporočila: 5218
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2009 12:15:10   
gapii27
rener kr pogumnouser posted image user posted image

je od mojga bratranca deklina imela fantka in punčko pa sta bla tud full razlike v kilaži in dolžini zdaj pa sta enaka pr 2 letih....

srečno

(odgovor članu dafi)
Neposredna povezava do sporočila: 5219
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2009 16:05:22   
gapii27
rener...kako je šlo? smo že mal nestrpni user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5220
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2009 16:14:20   
rener
Ojla pupe!!!!! Hvala, ki ste misnle na nas. Super smo. Pupika je bla pridna in je ujela bratca, tako, da skor ni več razlike med njima dvema!!!!! Oba sta kot nogometaša, oba polna energije in močnih brc! So rekli dns v Lj, da smo bli res pridni in, da naj bomo tako še naprej!!!! Naslednji pregled mamo 9.12., takrat bomo pa že v 29 tednu. Se še kaj beremo! Še enkrat vam hvala in boškajte svoje buške še naprej!!!!

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5221
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2009 17:04:01   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: rener

Ojla pupe!!!!! Hvala, ki ste misnle na nas. Super smo. Pupika je bla pridna in je ujela bratca, tako, da skor ni več razlike med njima dvema!!!!! Oba sta kot nogometaša, oba polna energije in močnih brc! So rekli dns v Lj, da smo bli res pridni in, da naj bomo tako še naprej!!!! Naslednji pregled mamo 9.12., takrat bomo pa že v 29 tednu. Se še kaj beremo! Še enkrat vam hvala in boškajte svoje buške še naprej!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rener)
Neposredna povezava do sporočila: 5222
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2009 17:28:14   
gapii27
jupiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image  bravo za naše bebike, ki so pravi borciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5223
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2009 22:26:27   
dafi
user posted image bravo,bravo rener!!user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5224
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2009 8:27:35   
gapii27
jutro babe žabe

kako smo?  mal megeleno ampak se jasniuser posted image   tamaldva brckata na vse straniuser posted image

lep dan

(odgovor članu dafi)
Neposredna povezava do sporočila: 5225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  207 208 [209] 210 211   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  207 208 [209] 210 211   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?