|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: herbalife
2.12.2009 8:15:20   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: jenii

hvala.user posted image
lepo da eni znajo normalno odgovorit brez "podjebavanja". pač sem vprašala nek kjer se mi je zdel da maste iskušnje. tisto kar mi pa na najdi si ven dajo mi je pa brez veze k meni ni realno da vidim to kar hočejo napisat.


Da ti povem izkušnje brez podjebavanja...btw, podjebavanje je bilo namenjeno herbalifu in ne vam s preveliko težo.

pred dvema letoma sem izvedela za herbalaife, ker ga je uživalo veliko prijateljev. Mož me je celo prepričeval, da ga naj prodajam, ker sem bila brezposelna, Pa nisem hotela. Zakaj? Ravno zato, ker mi je teško napi*zdovat ljudi, ki imajo težave s težo in jim prodajat meglo. Lahko bi jim bila celo za vzor, ker sem suha in bi lagala, da sem to dosegla s Herbalifom.

In vsi prijatelji so se počutili zelo dobro in nekaj shujšali.....danes nihče od njih tega več ne uživa, ker dolgoročne koristi ni.

Raje pojdi k osebnemu zdravniku po napotnico za predavanje o zdravi prehrani (moja mama je dobila). Boš izvedela kakšna hrana sodi skupaj,brez odrekanja in lakote. Rezultati so lepo vidni in dolgoročni. Pa še nič ne stane.

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: herbalife
2.12.2009 10:28:58   
jenii
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: jenii

hvala.user posted image
lepo da eni znajo normalno odgovorit brez "podjebavanja". pač sem vprašala nek kjer se mi je zdel da maste iskušnje. tisto kar mi pa na najdi si ven dajo mi je pa brez veze k meni ni realno da vidim to kar hočejo napisat.


Da ti povem izkušnje brez podjebavanja...btw, podjebavanje je bilo namenjeno herbalifu in ne vam s preveliko težo.

pred dvema letoma sem izvedela za herbalaife, ker ga je uživalo veliko prijateljev. Mož me je celo prepričeval, da ga naj prodajam, ker sem bila brezposelna, Pa nisem hotela. Zakaj? Ravno zato, ker mi je teško napi*zdovat ljudi, ki imajo težave s težo in jim prodajat meglo. Lahko bi jim bila celo za vzor, ker sem suha in bi lagala, da sem to dosegla s Herbalifom.

In vsi prijatelji so se počutili zelo dobro in nekaj shujšali.....danes nihče od njih tega več ne uživa, ker dolgoročne koristi ni.

Raje pojdi k osebnemu zdravniku po napotnico za predavanje o zdravi prehrani (moja mama je dobila). Boš izvedela kakšna hrana sodi skupaj,brez odrekanja in lakote. Rezultati so lepo vidni in dolgoročni. Pa še nič ne stane.

oj.
ma sej nimam takih težav sem po porodu uspela že 13 kg dol dat z bolj zdravo hrano in telovadbo tok da mi gre tud brez dodatkov, sam me zanima za mal hitrejšo varjanto k se mi je kr ustavlo vse skupitok da nism nekdo k nebi nič zase naredil sam kšno bližnjico bi zraven ubrala če se da zakaj nebi.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: herbalife
3.12.2009 12:44:31   
BarbaraO
S Herbalifom sem se jaz spoznala že daljnega leta gospodovega, ko sem bila v srednji šoli (torej, kakšnih 18 let nazaj). Že takrat so bili tisti pripravki v prahu precej dragi, zalegli pa niso čisto nič (res pa je, da takrat sploh nisem imela nekih hudih težav s težo - najstnica pač).
Tudi meni je šlo na bruhanje, ko sem v čakalnici pri zdravniku enkrat poslušala dve ženski (ena okrog 30, druga 50), ko sta prepričevali neko starejšo ženico, kako zdravi in dobri so ti pripravki - za starejše pa še posebej. Kar nekaj časa so debatirale, preden se je omenilo ime Herbalife. Komaj sem se zadržala, da nisem rekla, da starejše pa res ni treba farbat s tem in jim vleči iz denarnice tisto minimalno penzijo za to drago afnarijo. Uravnotežena prehrana in redno gibanje, pa bo. Vse ostalo je metanje denarja čez okno.

Moje mnenje pač.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: herbalife
3.12.2009 13:04:22   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: jenii

sam kšno bližnjico bi zraven ubrala če se da zakaj nebi.user posted image

Žal zdravih bližnjic ni, je samo zgolj dolga pot zdravega prehranjevanja, razmišljanja in življenja.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?