|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Priimek po poroki
24.6.2005 10:24:57   
Pia73
Nam je pa aranžma z avta poletel, pa smo se ustavili (avto v katerem je bila nevesta) pa naredili res orng kolono,... :)-:)-:)-

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Priimek po poroki
24.6.2005 14:31:22   
Pikipoki
Jaz sem imela zjutraj gumidefekt. Jaz, moja mami, poročna priča in njen mož, pa deklica, ki je nosila prstane smo šle k frizerju in na make-up. Na srečo je frizerka in vizažistka moževa svakinja.:):)

Torej se peljemo in je pričin mož zapeljal naravnost na kamen:(:grrr:. Kriza ... Potem je lepo zamenjal gumo in smo šli naprej!

Potem sem jaz peljala avto,ker sta onadva morala nekaj uredit (pozneje sem videla, da sta z drugo pričo pripravila balone pred cerkvijo)in jaz nisem mogla dati ključa ven ... Pa drugi ne. Sem bla že čist živčna ... Nato sem zgubila še lečo (mi je padla iz žepa- še v zavitku), pa smo jo našli.:)

To je bilo vse.:)-
Ob pol enih so prišli pome, pa sem že delno prišla k sebi. V času, ko je moral opravljati nekaj del, sem seveda še imela drisko. Ampak potem ... Res, poroka je bila nekaj najlepšega v mojem življenju ... Vse je šlo kot po maslu.:bravo::bravo::bravo:

LP:rozica:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Priimek po poroki
26.6.2005 11:13:09   
tinkatonka
Midva z :love: sav ravno ta petek prijavila najino poroko in sem se odločila, da bom vzela samo njegov priimek. Je bil tako ponosen, da ga je bilo kr užitek gledat :)

Ko berem vaše poročne pripetljaje, me je kr malo strah kaj mene čaka. No prepričana sem, pa da bo to eden izmed najlepših dni v mojem življenju!

Tinkatonka

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Priimek po poroki
26.6.2005 11:34:31   
Willson
Jaz imam tudi samo možev priimek ! Lp

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Priimek po poroki
27.6.2005 16:25:27   
Abby
Jaz imam oba priimka, 9 in 7 črk. Pa oba otroka tudi imata oba priimka.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Priimek po poroki
29.6.2005 12:44:08   
BigWhale
Meni je pa hecno to, da so mozje ponosni, ce zene vzamejo samo njihov priimek.


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Priimek po poroki
29.6.2005 18:39:31   
Joe
BW, ti še ne veš nič o poroki in zakonu...

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Priimek po poroki
29.6.2005 22:33:54   
BigWhale
Ne, ampak ne bi bil nic bolj ponosen, ce bi Seven vzela moj priimek, kot ce ga ne bi.

Res ne, ker se mi stvar ne zdi pomembna. Otroku se pa zrola in si gre pri 18 letih spremenit ime in priimek. A zdaj se bom pa zjokal zaradi tega? ;)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Priimek po poroki
30.6.2005 22:53:40   
Joe
Kaj pa vem... morda pa. Nekam resno si že vzel. :)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?