|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: darila tašče, tasta
5.12.2009 16:40:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Moja tašča in tast sploh ne vesta, kdaj imam rojstni dan



ampak če bolje premisliš, a ni to zelo žalostno?user posted image
rodila si troje njunih potomcev, pa nimata pojma, kdaj imaš rojstni danuser posted image

za zjokat no...


ma, je žalostno, dokler se sekiraš za to. moja tašča sploh ne ve, kdaj ima njen vnuk r.d. (baje, da ji nisva sporočila ob rojstvu user posted image - pa itak, da sva). Kakorkoli že, ker mi tud ona ni ravno ljuba, ji sploh ne zamerim. tud jaz ne vem (več), kdaj ima r.d. ona. pa še 600 km stran živi na srečo. user posted image
tast je seveda popolnoma druga zgodba. user posted image ma, mi je težko sprejet darilo od njega (pa bi dal zadnje evre), a ne zato, ker so darila čudna, ampak zato, ker že tako nima denarja, pa bi še kupoval in kupoval.user posted image  pa mu vsakič rečem, da nič ne rabim, a nič ne zaleže.user posted image

< Sporočilo je popravil mizantrop -- 5.12.2009 16:45:48 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: darila tašče, tasta
5.12.2009 18:49:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


ma, je žalostno, dokler se sekiraš za to. moja tašča sploh ne ve, kdaj ima njen vnuk r.d. (baje, da ji nisva sporočila ob rojstvu user posted image - pa itak, da sva). Kakorkoli že, ker mi tud ona ni ravno ljuba, ji sploh ne zamerim. tud jaz ne vem (več), kdaj ima r.d. ona. pa še 600 km stran živi na srečo. user posted image


kaj češ....samo še najbolj žalostno je, da časa ne moreš nikoli več obrniti nazaj....in zato se mi zdi čedalje bolj bedno, da se ljudje med sabo nimamo radi. sploh družina.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: darila tašče, tasta
5.12.2009 18:59:03   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


ma, je žalostno, dokler se sekiraš za to. moja tašča sploh ne ve, kdaj ima njen vnuk r.d. (baje, da ji nisva sporočila ob rojstvu user posted image - pa itak, da sva). Kakorkoli že, ker mi tud ona ni ravno ljuba, ji sploh ne zamerim. tud jaz ne vem (več), kdaj ima r.d. ona. pa še 600 km stran živi na srečo. user posted image


kaj češ....samo še najbolj žalostno je, da časa ne moreš nikoli več obrniti nazaj....in zato se mi zdi čedalje bolj bedno, da se ljudje med sabo nimamo radi. sploh družina.


Mah, jaz sme se že sprijaznila s tem, da pač v naši hišo nisem visoko cenjena. Se moji starši tako redko spomnijo na moj rojstni dan, da je to že praznik. Pa ga imam dva dni za mojo mamo. Pri tem, da se za brata in sestro že mesece vnaprej izbira draga in velika darila. Pa se mi sploh ne gre za darilo, ampak za to, da se nekdo spomni in ti vošči. In sedaj pri vnuku ugotavljam isto. Vsi drugi trije vnuki so vredni več kot naš. Žalostno je to, da živimo v isti hiši in zato zadeva boli še toliko bolj.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: darila tašče, tasta
5.12.2009 19:02:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


Pa se mi sploh ne gre za darilo


saj, čisto dovolj je iskren objem...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: darila tašče, tasta
5.12.2009 19:09:36   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


Pa se mi sploh ne gre za darilo


saj, čisto dovolj je iskren objem...


ja, to... letos sem imela okroglo... pa je mami videla, da mi mož čestita... in je komentirala, češ da joj, ona je pa pozabla... ampak voščla pa vseeno ni user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: darila tašče, tasta
5.12.2009 19:17:30   
valentinčica30
Ma punce se ekirate če vas vaše tašče in tasti pozabijo, važno da vas vaši user posted image  in vaši otroci in ko ti podarijo svoj objem in kako slikico je to najlepše in najpomembnejše, pozabite na ostale.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: darila tašče, tasta
6.12.2009 9:44:20   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

No, moja skoraj ne more pozabiti, kdaj imam RD, ker imam en dan za mojim user posted image

Drugače pa vam povem, da smo včeraj zvečer odprli čokolatine... me je čakalo eno veliko presenečenje... bili so tik pred iztekom roka, notri pa voščilo nekega podjetja za leto 2009, en čokolatin pa je imel celo vgraviran podjetjev logotip. Saj ne vem, al naj se smejem ali jočem user posted image



Meni je hecno.user posted image user posted image  Sploh logotip v čokolatinu.
Predlagam da jim daš za novo leto koledar od gasilcev - denar gre v dobrodelne namene pa en kuli od vaše firme. Očitno te reči ljubita.user posted image  


Danes se res samo še smejem user posted image , mi pa tisti dan res ni bilo prijetno user posted image   Aja, pa čokolatini so se imenovali Lucifer... user posted image user posted image

Sem se pa že odločila, da ji vse skupaj pošljem nazaj, čeprav en čokolatin manjka user posted image Hvaležnost pa taka user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: darila tašče, tasta
6.12.2009 19:37:46   
viroza
Če boš res to nardila vsaka ti častuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: darila tašče, tasta
6.12.2009 21:30:38   
nejcko
No evo, danes pa mi je (prvič!!!) Miklavž pri tastu in tašči prinesel darilo - eno toaletno vodico user posted image Očitno ju bom mogla malo večkrat tukaj gor pošimfat user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: darila tašče, tasta
6.12.2009 22:47:27   
rija
in kako si se počutila?

tak, čisto iskreno.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: darila tašče, tasta
7.12.2009 11:47:33   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: rija

in kako si se počutila?

tak, čisto iskreno.....


Zalo sem bila presenečena, res zelo zelo. Sem bila pa darila vesela, ker sem nasplošno vesela, če mi kdo kaj podari user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: darila tašče, tasta
7.12.2009 15:15:15   
ronja
Sem bila pa darila vesela, ker sem nasplošno vesela, če mi kdo kaj podari

potem pa eno user posted image zate, da boš veselauser posted image . Za vsak slučaj pa še ena. Me smo ravno iz sprehoda, kjer smo iskale pirine ali ajdove luščine za darilo, ki ga bom naredila tašči za rd, da ne boste rekle, da sem čisto iz teme skrenlauser posted image .

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: darila tašče, tasta
7.12.2009 19:58:28   
viroza
Kaj vse ne dela ta Miklavž je en fanj dečko a ne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: darila tašče, tasta
8.12.2009 5:29:10   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Sem bila pa darila vesela, ker sem nasplošno vesela, če mi kdo kaj podari

potem pa eno user posted image zate, da boš veselauser posted image . Za vsak slučaj pa še ena. Me smo ravno iz sprehoda, kjer smo iskale pirine ali ajdove luščine za darilo, ki ga bom naredila tašči za rd, da ne boste rekle, da sem čisto iz teme skrenlauser posted image .


Ronja, ne me narobe razumet... meni so taka darila, ki so narejena doma, zelo prisrčna in se jih vedno razveselim. "Moti" me samo to (pa vem, da me ne bi smelo), ker so med darili tako velike razlike... od mojih staršev dobivamo vsi darila v enaki vrednosti.
Se pa zavedam, da sem še toliko občutljiva in dojemljiva za take stvari zato, ker najin odnos ni ravno briljanten. Ampak pustimo stat... življenje gre naprej - z darili ali brez user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: darila tašče, tasta
8.12.2009 13:34:59   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Vas njegovi/njeni starši obravnavajo enako kot svoje otroke kar se tiče rojstnodnevnih daril?

Moram reči, da se me kar dotakne, ker dobim le ene čokolatine, čeprav se zavedam, da je to moj problem. Konec koncev so se le spomnili na rojstni dan user posted image


ja. tašča se izredno potrudi pri pripravi vseh daril, tako za rojstne dneve kot novo leto. za vsakega posebej izbere darilo in res premisli, kaj bo komu prišlo prav user posted image
je pa pri moji mami drugačna zgodba, ampak ne bom o tem ...


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: darila tašče, tasta
8.12.2009 13:35:58   
ronja
"Moti" me samo to (pa vem, da me ne bi smelo), ker so med darili tako velike razlike...

Ne, saj sploh nisem tako razumela. In zakaj te ne bi smelo motit? Normalno, da te moti, to je pač tudi izraz nečesa, tudi darila so izraz odnosa, tako kot objem, pogled, poljub...

Jaz sem imela zadnja leta obraten problem: njegovi starši, svak in svakinja vsi precej boljše finančno stojijo kot midva in dobimo precej večja darila, kot jih lahko damo... Meni je bilo kar hudo. Pa jih imam rada, vse! Ampak mava prihodke približno za polovico njihovih...
Ampak potem sem pa videla, da od vseh tistih ogromnih plastik, ki jih nečaka dobita, na koncu nobenega kaj dosti ne uporabljata, kake doma narejene prčkarije so pa "na častnem mestu" v njuni sobici. Potem je še svakinja parkrat komentirala, kako fajn je mojim puncam, da jima znam kaj sešit, da imata nekaj, česar noben drug nima... Jaz pa sem mislila, da jim doma narejeno ne bo dovolj dobro in sva zato rajši večinoma stvari kupila... Pa da mata maladva srečo, da jima pečem torte, ker jih ona ne zna. Meni se to nikoli ni zdelo kaj takega... Tako da sem se zdaj malo opogumila in bosta letos dobila vse doma narejenouser posted image .

Pa upam, da včasih šteje že pozornost: recimo včeraj sem poslala nečakoma okrašene kekse za sladke praznike. Vse skup nič, ampak če jima že ne moreva nudit ne vem kaj, mogoče jima bo pa to tudi všeč... Dobita pa seveda oba nečaka enako.user posted image

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: darila tašče, tasta
9.12.2009 6:08:19   
Antilopa
Meni so všeč taka darila, Ronja... dobra si user posted image user posted image   Moja dva otroka se najraje igrata s posodami, ta mali je prav nervozen, kadar je omara "zaklenjena", od plastike pa so zakon lego kocke - za te pa mi ni bilo nikoli škoda denarja.

Jaz sem tašči samo enkrat spekla piškote (z ogromno dela user posted image ), pa ni pokazala niti kančka zadovoljstva user posted image   Pa se res za vsako darilo maksimalno potrudim z idejami, da ne kupim samo zato, da jim nekaj dam... vedno so to uporabna darila, pa največkrat niti ne draga.
Samo sem se odločila, da bo ona kljub vsemu od nas dobila lepo in uporabno darilo user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: darila tašče, tasta
9.12.2009 8:42:15   
ronja
zakon lego kocke - za te pa mi ni bilo nikoli škoda denarja.

hehe, mojidve dobita letos prve od dedka Mraza. so pa res drage, ampak vem, da lego kocke so bile zakon že namuser posted image . Pa en osnovni komplet skoraj morata met, prčkrarije za gor pa lahko tudi sami naredimo, samo kock pa res ne. Sploh mi je všeč, da so pralneuser posted image .

Moja tašča je vedno vesela, tudi tort in keksov - edino uporabila ona ne bi ničesar, kar ji dam - vse lepo razstavi in še torte najrajši ne bi dovolila razrezat (ampak tu se je že sprijaznila, kekse, če so pa samo zanjo, pa še vedno razstavi).Vem, da je bila ful vesela prve torte za rd, ki sem ji jo spekla - ker ji še nikoli prej ni nihče spekel torte za rd. je mela kar solzne oči... Meni se je to zdelo tako grozno, da zato zdaj dobi vedno dve torti za vsak rd, ali pa več nadstropno - da bomo enkrat prišli na nulo in bo dobila toliko tort, kolikor ima let.user posted image
No, ampak lansko darilo je deloma tudi uporabila, hehe, tako da nam gre boljšeuser posted image . Še največ je pa uporabljala ene okraske iz slanega testa, ki sem ji jih enkrat prinesla kar tako - mogoče zato, ekr so bili narejeni za razstavit in gledat, heheuser posted image . Jih je mela, dokler niso razpadli, še par let...
za darila sicer navadno začnem že prej razmišljat in se trudim najt kaj, kar bi bilo prejemniku všeč, samo ne rata vedno. Nekaterih ljudi ne poznaš dovolj dobro, ali pa že vse imajo, ap ne veš, kako bojo gledali na kake doma narejene zadeve, ki so lahko bolj osebne - samo ni vsem to všeč (mojemu bratu recimo ni). Za take je najtežje, se mi zdi. Za svaka nimam skoraj nikoli pametne ideje, ena knjiga mu je bila všeč, ki sva mu jo dala, to je pa tudi vse, kar se spomnim, da je naletelo na res poz. odziv (samo on do odraslih redko pokaže čustva). Zato je pa toliko težje...

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?