|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razvojna ambulanta v murski soboti
17.12.2009 15:23:56   
monika1
Živjo!Mene pa zanima kje v murski soboti je razvojna ambulanta?Moj mali piščanček je star devet mesecev in se še ne plazi,pa naju je pediatrinja poslala v razvojno.Ima katera podobne izkušnje?Ste tam delali kakšne vaje?Lepo prosim za odgovore.

_____________________________

Najina sreča Tijan 15.3.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razvojna ambulanta v murski soboti
17.12.2009 16:52:54   
mamica2009
Jaz sem mogla s prvo hčerko it v razvojno v MS. Ni hotela plaziti po kolenih. Tja sma šle ene parkrat, vendar nič niso mogli naresti z njo, ker je bil jok in stok. Tak se je drla da je bruhala. Tista fizioterapevtka pa je bla tak osorna in je vse htela na silo delat. Ko se je po par obiskih to dogajalo, enostavno nisem več šla tja. Shodla je z 11 meseci in kaj potem če ni plazila po kolenih.Je bilo vse OK

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu monika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razvojna ambulanta v murski soboti
17.12.2009 19:08:50   
monika1
Hvala za odgovor.Je razvojna v bolnišnici?

_____________________________

Najina sreča Tijan 15.3.2009

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razvojna ambulanta v murski soboti
17.12.2009 20:18:51   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: monika1

Živjo!Mene pa zanima kje v murski soboti je razvojna ambulanta?Moj mali piščanček je star devet mesecev in se še ne plazi,pa naju je pediatrinja poslala v razvojno.Ima katera podobne izkušnje?Ste tam delali kakšne vaje?Lepo prosim za odgovore.


A zato vaju je poslala v razvojno??? Svašta! Pri 9. mes. pa res ni nujno, da se plazi. Mi smo tud šli v razvojno po 9. mes. ampak zato, ker ni nič znala. Ne prevalit se s trebuha na hrbet, ne vsest, kaj šele kobacati! No, zdaj je stara 10 mes., zna se vsesti na svoj (napačen) način, plazi se (epravilno), na fizioterapiji se dere, davi in noče sodelovati, tko da jaz sem se sprijaznila, da bo vse delala po svoje. Bo pa mal bolj štorasta.

Drugač jo pa fizioterapevtka 1x tedensko razmigava in ti pokaže vaje, ki jih moraš pridno delati doma. Če otroček seveda sodeluje. Naša se dere, jasno. Vse skupaj naj bi pri nas trajalo cca. 3 mesece, ker gre za blago obliko zaostanka v razvoju.

Za MS ne vem ampak v Lj. je razvojna v sklopu našega ZD.

(odgovor članu monika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razvojna ambulanta v murski soboti
17.12.2009 21:11:12   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: monika1

Živjo!Mene pa zanima kje v murski soboti je razvojna ambulanta?Moj mali piščanček je star devet mesecev in se še ne plazi,pa naju je pediatrinja poslala v razvojno.Ima katera podobne izkušnje?Ste tam delali kakšne vaje?Lepo prosim za odgovore.


Razvojna ambulanta se nahaja v  pritličju otroškega oddelka v Rakičanu.

Prekmurje premore eno zdravnico, ki pregleduje otroke. Ne bom komentirala. In premoremo eno in pol fizioterapevke. Torej, če imaš srečo si na vrsti na cca. 5 tednov. To pomeni,da fizioterapevtka dela z otrokom 45 minut (se mi zdi- sem že pozabila) in to potem ti doma ponavljaš. Je dobro iti, ker pokažejo dobre stvari in otrok jih ob redni vaji osvoji v parih dneh.

Mi smo plačevali ure fizioterpije privat in hodili smo tudi v mariborsko razvojno ambulanto - hčerka rojena v MB kot nedonošenka.

Jaz osebno bi šla na pregled. To, da otrok joče je pa druga stvar. Hčerka je končala jokat tam pri dveh letih. Ampak, ker brez tega ne bi bilo napredka smo vztrajali in trud se je poplačal.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 17.12.2009 21:12:05 >

(odgovor članu monika1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?