|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Total tv
1.1.2010 16:06:27   
Isabellabina
Z možem se odločava za tega morebitnega ponudnika,pa zdaj nimava pojma ali je vredu ali ne,ker nikogar ,ki že ima ta paket ne poznava.Če katera že ima ,mi lahko napiše ,če ste zadovoljni z njim.!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Total tv
4.1.2010 9:19:35   
pupika
Mi smo se odločili za total Tv, ker pri nas ni bilo možno dobit druge ponudbe. Če bi pa imela možnost, bi se pa odločila za kaj drugega zaradi cene. Mi smo krožnik in vso opremo razen sprejemnik kupili, da imamo večji krožnik, ker bi radi imeli na dveh TV total TV, zaenkrat imamo samo na eni, ker bi potem morali imet dve naročnini, to pa bi naneslo kar 50E samo za TV, tak, da sedaj čakamo da bodo dali ven popuste za drugo TV, in to obljubljajo že od avgusta pa še nič.
Drugače so programi v redu, pri nas je najbolj aktualno discovery, reality,...pa risanke, no tukaj pa za otroke pogrešam baby tV, ali pa boomerang, kati tisti disney programi, sploh nimajo nekih lepih risank, pa še polno reklam imajo in nekih otroških filmov. Drugače pa ima total TV ogromno srbske muzike, ker je to od srbskega ponudnika. Smo pa bili pri starših, ki imajo t2, pa mi njihova programska shema nekak ni všečna, le da oni imajo baby TV. Tak, da če nimaš druge variante potem ja, drugače pa mislim, da ima siol tudi podobno programsko shemo.

Iz katerega konca pa ste, kaj pa na lastovko, ali pa na ario ste tudi kaj študirali, oni so po moje še cenejši, samo je pogoj, da vidiš njihov signal kjer ga imajo, ario ima na pohorju, lastovka, pa na krvavcu, kim.

http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=2

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Total tv
4.1.2010 22:05:19   
Isabellabina
Ja hvala...
Kar se tiče lastovke...nimamo možnosti...ne vidimo nobenega oddajnika...

Je pa tudi danes možev sodelavec rekel ,da je srbski oddajnik glavni in ,da je zato toliko muzike....

Ma se še odločava...glede siola nama odsvetujejo ,ker jih ima kar nekaj prijateljev,pa niso zadovoljni,ker jim kar skoz nekaj nagaja in internet in tv....tko da nevem...smo pa ravno v nekakšni dolini,obdani z gozdom in je signal bolj slab....ah bomo že nekaj našli   upam....

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Total tv
5.1.2010 9:21:15   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Z možem se odločava za tega morebitnega ponudnika,pa zdaj nimava pojma ali je vredu ali ne,ker nikogar ,ki že ima ta paket ne poznava.Če katera že ima ,mi lahko napiše ,če ste zadovoljni z njim.!?


raje se odločita za lastovko ko pa total tv.Mi smo ga imeli in smo ga dali kmal nazaj.zanič sliko ko je blo slabo vreme ni blo slike.Zdej ko pa vidimo gorijance imamo pa lastovko in digitalni sprejemnik DVB-T in dobimo 12 kanalov tudi in hdmi je tak da je ziva slika.Na kater konc slovenje si doma?


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Total tv
5.1.2010 9:22:00   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Ja hvala...
Kar se tiče lastovke...nimamo možnosti...ne vidimo nobenega oddajnika...

Je pa tudi danes možev sodelavec rekel ,da je srbski oddajnik glavni in ,da je zato toliko muzike....

Ma se še odločava...glede siola nama odsvetujejo ,ker jih ima kar nekaj prijateljev,pa niso zadovoljni,ker jim kar skoz nekaj nagaja in internet in tv....tko da nevem...smo pa ravno v nekakšni dolini,obdani z gozdom in je signal bolj slab....ah bomo že nekaj našli   upam....



siol tv je tudi katastrofa.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Total tv
5.1.2010 9:36:32   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Z možem se odločava za tega morebitnega ponudnika,pa zdaj nimava pojma ali je vredu ali ne,ker nikogar ,ki že ima ta paket ne poznava.Če katera že ima ,mi lahko napiše ,če ste zadovoljni z njim.!?


na privat sem ti tudi napisala


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Total tv
18.1.2010 7:46:59   
pupika
pridna_janja, mi imamo lepo sliko, res pa je da nam je monter predlagal da kupimo mi sami večji krožnik, kot da vzamemo njihovega, ker imamo lahko z njihovim krožnikom slabšo sliko in še ob slabem vremenu lahko da slike sploh ni. Pri nas druge variante sploh ni, kot pa total TV, ima pa svak ario, pa ima se vsaj meni zdi malo slabšo sliko kot mi.Je pa čist odvisno kje si in kolikšne možnosti imaš za TV.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Total tv
18.1.2010 7:52:17   
aprilčica07
Mi smo zadovoljni. Je pa res, da kjer smo mi itak ni nobene druge opcije, tako da, če hočemo kaj gledat imamo možnost je tega ponudnika. Slika je ok, edino če res fanj lije dež so kašne motnje, ampak to res redko. user posted image Plačujemo pa 15,90 eur na mesec.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Total tv
18.1.2010 10:35:43   
Korina1
tudi mi imamo Total tv že dve leti, ker pri nas ni druge možnosti in pred tem smo bli brez tv. Krožnik imamo svoj, plačamo 15.90€ na mesec in smo zelo zadovoljni. Res pa je da ko je kak hujši naliv zna zmanjkati slika. Imaš Slo1 in 2, Pop tv in A kanal, Tv 3 in Piko, Golico tv, dosti programov je s Slovenskimi podnapisi, pa tudi precej srbskih programov s švasanimi črkamiuser posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Total tv
23.1.2010 11:43:27   
pridna_janja
jaz imam digitalni sprejemnik za 110 evro in dobim Lj1,2,3,A kanal,pop tv,tv 3,tv pika,vas kanal,nova tv ,hrt 1,2,rtl pa se en hrvaski in je ful lepa slika in lahko tudi drug kanal gledam medtem ko na drugem kanalu snemam kako odajo in usb je.

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Total tv
23.1.2010 19:57:48   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
siol tv je tudi katastrofa.

Pri nas pa siol tv dela super - in to na 2 TV hkrati, čeprav smo uradno v bistvu oddaljeni malenkost čez mejno oddaljenost - je pa res, da nekaj časa vmes res ni nikako delalo, na 2 TV pa sploh niti slučajno, že na 1 je ven metalo, potem je mel pa moj vsega dovolj in jih je začel klicarit, in je bila neka napaka, so jo odpravili in zdaj lahko gledamo b.p. na 2 TV hkrati, kar smo mislili, da sploh ni niti možno pri nas. Je pa treba bit tečn in klicat, če ne dela. Po tistem je čez nekaj časa še enih 2x nekaj ven metalo, pa je takoj poklical, so takoj zrihtali in zdaj že več mesecev nismo imeli težav. user posted image Pri siolu je očitno tako, da se splača bit tečn. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 23.1.2010 19:58:19 >

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Total tv
9.8.2010 19:55:08   
dam2an
Zanima me a ima kdo izkušnjo z odjavo Total TV? Sredi maja sem se namreč odjavil in vrnil sprejemnik, ter dobil potrdilo, položnice pa še kar prihajajo. Pravijo zato, ker pogodba še teče, čeprav sprejemnika nimam od 20.maja. Pravijo, da je to zato, ker do konca maja niso bile poravnane vse obveznosti za nazaj. Za mesec maj je prišla položnica 6.junija. Sedaj so prišle še položnice za junij, julij. Sem klical na Total tV in pravijo, da moram do konca avgusta poravnati za junij, julij ina avgust, da me lahko odjavijo. HaLLO?? Od sredine maja nimam sprejemnika. Kaj ste naredili, da ste se jih znebili?

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Total tv
9.8.2010 20:04:13   
rožica2

mi imamo tudi total tv,ker ni druge možnosti.pa je za en k...sej ko je lepo vreme dela ok,ko pa začne mal grmet al pa deževat je pa takoj konc.nam še mal fali da bomo mel 2 leti pol se pa odjavmo.
dam2an-mogoče še nimaš 2 leti ker do takrat,če prej odpoveš morš še neki doplačat,lkolk pa nevem bi mogla v pogodbo pogledat

(odgovor članu dam2an)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Total tv
9.8.2010 20:14:43   
dam2an
Imam že dve leti. Poteklo je začetku maja. konec maja sem pa odjavil.

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Total tv
24.12.2011 9:10:33   
Barbi5
Da obudim tole temo... koliko pa stane odjava Total TV? Predvidevam, da ni zastonj, saj ti menda mora priti satelit dol vzeti... nevem no.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?