|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pšenični zdrob (gres)- kateri?
10.1.2010 22:43:45   
banananjam
Živjo, zanima me kateri gres kuhate svojim dojenčkom? na vrečki od bebe gresa (tistega plavega in tudi ostalih) namreč piše, da je za otroke po enem letu? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.1.2010 23:40:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banananjam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pšenični zdrob (gres)- kateri?
11.1.2010 5:37:59   
miapia
Katerikoli, bebe gresa nisem sploh še nikoli kupila. Imela sem ga celo iz mlina na Muri.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pšenični zdrob (gres)- kateri?
11.1.2010 8:23:27   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: banananjam

Živjo, zanima me kateri gres kuhate svojim dojenčkom? na vrečki od bebe gresa (tistega plavega in tudi ostalih) namreč piše, da je za otroke po enem letu? 


Ja, sem enkrat pri Tanč na MON-u prebrala, da so to zastarela navodila, še iz časov, ko se je gluten uvajal zelo pozno. Mirno lahko daš ta gres, jaz ga tudi dajem.

(odgovor članu banananjam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pšenični zdrob (gres)- kateri?
11.1.2010 9:12:57   
kristinaj
jaz mu dajem unga modrega, je gor en dojenček narisan in piše bebi zdrob če se ne motim... na začetku sem dajala tistega belega, ne vem čigav je... ampak je ta moder boljši, ker je bolj droben in pride gresk bolj okusen

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu banananjam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pšenični zdrob (gres)- kateri?
11.1.2010 9:51:10   
sanelaa
Tudi mi smo uporabljali navaden pšenični zdrob, šparov. user posted image  Smo ga pa našemu 7 mesecev staremu fantu kuhali z pol vode in pol navadnega mleka.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pšenični zdrob (gres)- kateri?
11.1.2010 12:01:22   
kristinaj
nisem opazila, da bi kaj pisalo da je šele po enem letu.. moja dva sta ga jedla od 7,5 ali 8m dalje z alpskim mlekom....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?