|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: telesno kaznovanje
26.1.2010 14:22:44   
kasso
ok potem pa tekmujte user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: telesno kaznovanje
26.1.2010 14:23:41   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

ok potem pa tekmujte user posted image


Hvala za dovoljenjeuser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: telesno kaznovanje
26.1.2010 14:25:28   
trobentic_@
Da odg. na vprašanje: načeloma se izogibam dajanja čez rit
Sta pa že dobila ja.
V 99% uporabljamo za kazen sedenje,da ni risank ipd.

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: telesno kaznovanje
26.1.2010 14:36:18   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


Zakja vedno ko je kakšna tema ala tale odprta pride na dan, da se gre za tekmovanje popolnih RR-mam...ma meni gre to že pošteno na živce. Če nekdo neki vpraša in drugi odgovorijo, a se gre tle za tekmovanje ali kaj??? user posted image
butasto, da bolj ne bi moglo bit.


V bistvu se gre vedno zato.....ženska narava pač.....user posted image

Podobno kot tisto, da z izrednim zadovoljstvom ocenimo, da neka ženska ima še večjo rit od naše......če pa je slučajno nima, pa tako dolgo iščemo, da najdemo luknjo v njeni popolnosti......user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: telesno kaznovanje
26.1.2010 14:40:12   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


Zakja vedno ko je kakšna tema ala tale odprta pride na dan, da se gre za tekmovanje popolnih RR-mam...ma meni gre to že pošteno na živce. Če nekdo neki vpraša in drugi odgovorijo, a se gre tle za tekmovanje ali kaj??? user posted image
butasto, da bolj ne bi moglo bit.


V bistvu se gre vedno zato.....ženska narava pač.....user posted image

Podobno kot tisto, da z izrednim zadovoljstvom ocenimo, da neka ženska ima še večjo rit od naše......če pa je slučajno nima, pa tako dolgo iščemo, da najdemo luknjo v njeni popolnosti......user posted image



In definitivno se potrudimo, da to luknjo najdemo. Tako ali drugačeuser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: telesno kaznovanje
26.1.2010 14:44:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Raho



In definitivno se potrudimo, da to luknjo najdemo. Tako ali drugačeuser posted image



Vedno.....user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: telesno kaznovanje
26.1.2010 14:47:50   
Anonimen
Raje malce butasta kot pa preveč pametna


user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: telesno kaznovanje
26.1.2010 14:59:02   
kasso
butasto se mi zdi, da se vedno omenja to tekmovanje za naj rr mamo in nikjer nisem napisala, da je kdo butast.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: telesno kaznovanje
26.1.2010 15:01:54   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

butasto se mi zdi, da se vedno omenja to tekmovanje za naj rr mamo in nikjer nisem napisala, da je kdo butast.user posted image


Obračanje besed je pa ženska specialiteta.user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: telesno kaznovanje
27.1.2010 9:36:25   
lilka
Eh.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: telesno kaznovanje
1.2.2010 14:48:02   
barni
Ravno malo nazaj sem na temi OTROCI odprla to vprasanje.

Ja tut nasa je ze dobila. Mi je potem zal, samo priznam, da mi je potegnila ven zivc. In ne, svojega otroka ne tepem.

Se enkrat napisem, kot sem na tisti temi; blagor vam, ki imate pri 2 letih tako razumevajoce otroke, ki samo na podlagi pogovora z njimi naredijo stvari tako, kot zelite oziroma se ne spravljajo v nevarnost, ker razumejo vaso razlago, da je nevarno in da se to ne dela. Samo to je vzgoja brez nasilja. Vse ostalo je manipulacija, izsiljevanje...skratka custvena manipulacija.

Mimogrede; sama sem v otrostvu dostikrat dobila cez rit. Pa veste kaj mi je bilo hujse nasilje? To da so me nadrli! Raje sem dobila eno cez rit, kot da so me nadrli. Ali pa da se je mami drzala, da je zalostna zaradi mene. S tem imam se vedno tezave, pa sem odrasla s svojo druzino. Se vedno cutim to custveno nasilje, ko starsi svojo nemoc ne izrazajo z eno cez rit, ampak s tisitmi custvenimi pritiski; mami bo zalostan ali pa otroka celo ignorirate. Meni je pa to pustilo posledice. in me mori, ker se tega ne morem otresti. Posledic tega custvenega nasilja. Se danes naredim stvari zato, da mami ni zalostna.



(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: telesno kaznovanje
1.2.2010 15:17:12   
Anonimen
....no, in grem jaz danes v solo po mulca in mi mlajsi(tadej,1.razred) rece, da so se v soli z uciteljico pogovarjali, kako jih starsi kaznujemo, ce niso pridniuser posted image


in moj mali pametnjakovic pribije, da kadar je feeeeejst žleht, dobi po riti, kadar pa ni tolko, pa ga pustim na miru!user posted image user posted image


a po riti je dobil priblizno 2x okoli 2eh letuser posted image


pa ne mi rect, da se je spomnu 5 let nazaj

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: telesno kaznovanje
1.2.2010 15:50:56   
ljupka
No Miška pol tvoj pop ni fajst žleht ampak samo malo!user posted image user posted image user posted image

No saj otroci do druzga leta so čist pridni in ubogljivi!Vsaj moja dva sta bila,naredila kaj sem ji rekla ,še sama se je spomnila,ta mal tudi!
Otkar ima pa tri leta,trma na višku,sploh me ne šmirgla ,če kaj rečem me fino ignorira!
In kaj boš dovolil ,da ti serje po glavi,pol bo z leti samo še slapše!Pa jima dopovedujem,pa razlagam,pa nič!
Ta teden sem začela ,da ko se začne halo,enga pošljem v sobo,hudo užaljeni,sam kaj ko je čez 10min nazaj,ne da bi ga sama poklical,kot smo zmenjeni!Čez 10min po starem,veselica!A jih naj zaklenem v sobo,tega nebi rada!

Barni te čist razumem,jaz se svoje mame še vedno bojim,vedno izbiram besede ko se z njo pogovarjam,vse pusti posledice če je preveč in gre čez mejo!

Da povem kaj je bilo pri nami!Imamo novo jedilnico ,klopi in mizo in za novo leto smo imeli eno tri obiska in takrat si vedno data duška,da pokažeta kaj znata!Od moža sestrična in njena že velika poba(18 in 20 let),sta se z njo igrala in so užival!Lezla jim je za vrat in iha,groza no bolj sem govorila naj neha ,bolj je rinla gor!Prvič se nisem preveč vznemirjala,ker sta to rudi sama hotla se z njo igrat!
Drugič je prišel en drug,ki mu glih ni pasalo in ni za otroke,in sem skoz Ana nehaj,Ana nehaj!Jo odnesla stran,ji naštimala risanko,ona pa nikakor nehat,še naprej rinla njemu za vrat!Ko je bilo mojmu enkrat dovolj jo je zagrabil počil po riti posel pred TV in se eno uro ni premaknila,dokler so bili obiski!
In od takrat nobenmu več ne rine za vrat!

< Sporočilo je popravil ljupka -- 1.2.2010 15:52:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: telesno kaznovanje
19.2.2010 20:27:26   
simonalokar
Naj povem še jaz. Smo stari skoraj 4 leta in imamo obdobje trme. To je tako težko in sem ga zdaj, prejšni teden je cel teden iskal dobesedno sem se držala nazaj, ampak je počilo in ji je dobil po riti. Jaz nisem spala ponoči, ker sem razmišljala kaj bi lahko drugače naredil. Poriti dobi, ko je res kriza. Ko gre čez vse meja.

Pri nas zaenkrat pali, začnem šteti do 3 in že ve koliko je ura.user posted image user posted image user posted image

Kazni: vzamem telefon, plastelin, in igrače. Od prejšnega tedna še zdaj ni dobil plastelina in telefona in me prosi, ampak ne dobiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   [Brisano sporočilo]
19.2.2010 20:39:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ljupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: telesno kaznovanje
20.2.2010 12:50:15   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

No saj otroci do druzga leta so čist pridni in ubogljivi!


nikakor ne!!! nas 2-letnik pocne vecino pizd...rij, kot 3 ali 4-letniki user posted image  kaj sele bo (iz malega mojstra raste veliki user posted image


Tudi moj 2 letnik se zan spomni takih neumnosti da me glava boli in ko je v svoje dejanju se lahko na glavo postavim pa me ne bo upošteval.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 166
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?