|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: in odšel je
11.2.2010 15:22:44   
tejči28
Colt mi je pa dal tvoj odgovor drugačen pogled na izgubo ljubljenih ljudi.Vse je res in točno tak kot si napisal.Hvala za usmeritev na drugačen pogled.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: in odšel je
13.2.2010 5:38:13   
Colt
Tejči, prepričan sem da ljubljenih pravzaprav nikoli ne izgubimo. Samo prisotnost se spremeni v drugačno obliko. Res je, sprememba je boleča ampak oni so za vedno v nas in mi za vedno v njih. Vse odgovore pa bomo izvedeli šele na koncu naše zemeljske poti.

''Ne veš ne dneva, ne ure...''

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: in odšel je
13.2.2010 11:26:54   
*monchy*
Mojca iskreno sožalje še od nas! user posted image

_____________________________

7.1.2008 nama je svet polepšal sonček Timon, ki ga imava najraje!


(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: in odšel je
13.2.2010 12:57:46   
Anonimen
mojcaz,moje iskreno sozaljeuser posted image .Bolecina naj bi scasoma popustila,kar je sicer res,ampak praznina ostaja.
Vem kako ti je..meni je bila stara mama kot mami.Kmalu bo 9let kar nas je zapustila,pa mi je se kar zelo,zelo hudo.Ravno danes se mi je o njej sanjalo..

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: in odšel je
14.2.2010 17:39:07   
rina22
mojcaz, iskreno sožalje tudi z moje straniuser posted image user posted image user posted image

Sama vem, kako se počutišuser posted image Od smrti mojega dedka bo letos minilo že 16 let, pa mi je še zdaj hudo, ko pomislim, da ga ni več ob meniuser posted image user posted image user posted image Bila sem zelo navezana nanjuser posted image Najhuje je, ko pomislim, da nikoli ne bo spoznal moje hčerkeuser posted image

Colt, res lepo napisano..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?