|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavese
10.2.2010 18:55:09   
malajka84
Mam eno vprašanje, pa ne dvomim, da bom dobila odgovor. Sej sm že brala neki tem o tem, pa ni to čist to. Zanima me, kje kupujete zavese?
Že nekaj časa iščem  pa ne najdem..rada bi jih pa za u kuhinjo..pa no za celo stanovanje..ne komplet da so enake..za kuhinjo bi mela take na A...ne znam povedat, pač ko grejo proti sredini gor...:)
Kje jih kupujete, da so ugodne, pa kvalitetne kljub temu....tudi kje preko spleta mogoče?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavese
10.2.2010 19:19:01   
karamela
Mi2 sva jih  sicer že pred leti kupila kar v Velani v Ljubljani. Blago izbereš in po tvoji želji in meri ti sešijejo. Bila sva zadovoljna oz. sva še.


(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavese
10.2.2010 20:30:18   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: BOSTINA

Mam eno vprašanje, pa ne dvomim, da bom dobila odgovor. Sej sm že brala neki tem o tem, pa ni to čist to. Zanima me, kje kupujete zavese?
Že nekaj časa iščem  pa ne najdem..rada bi jih pa za u kuhinjo..pa no za celo stanovanje..ne komplet da so enake..za kuhinjo bi mela take na A...ne znam povedat, pač ko grejo proti sredini gor...:)
Kje jih kupujete, da so ugodne, pa kvalitetne kljub temu....tudi kje preko spleta mogoče?


Meni so všeč v jysk-u

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavese
10.2.2010 20:30:53   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: BOSTINA

Mam eno vprašanje, pa ne dvomim, da bom dobila odgovor. Sej sm že brala neki tem o tem, pa ni to čist to. Zanima me, kje kupujete zavese?
Že nekaj časa iščem  pa ne najdem..rada bi jih pa za u kuhinjo..pa no za celo stanovanje..ne komplet da so enake..za kuhinjo bi mela take na A...ne znam povedat, pač ko grejo proti sredini gor...:)
Kje jih kupujete, da so ugodne, pa kvalitetne kljub temu....tudi kje preko spleta mogoče?



meni so všeč v Jysk-u


nekaj me zafrkava, se opravičujem da sem
2x enako napisala

< Sporočilo je popravil mamica2009 -- 10.2.2010 20:31:25 >


_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavese
11.2.2010 14:02:09   
mirabela
Pozdravljene user posted image ,

Pred 2 leti smo narocili zavese za celo stanovanje, super zadovoljni user posted image
Pogledaj kaj imajo, pridejo,zmerijo,izberes tkanino in sesijejo po tvojih zeljah.


http://www.zavesa.si/program.php?kategorija=1

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavese
11.2.2010 14:04:11   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: karamela

Mi2 sva jih  sicer že pred leti kupila kar v Velani v Ljubljani. Blago izbereš in po tvoji želji in meri ti sešijejo. Bila sva zadovoljna oz. sva še.




midva sva jih tudi kupila v Velani, super zadovoljnauser posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zavese
15.2.2010 14:03:36   
TopsiT
Midva pa sva zavese vzela v Bauhausu. Izbereš blago in dodatke, zavese pa ti zašijejo zastojn. Zašite so bile tako kot sva hotela, pa ker je za kuhinjo ostalo kar dosti viška blaga, so bili pripravljeni iz ostanka naredit še ene bolj preproste zavese za vikend.
Čakala sva pa na njih 1 mesec. Cena pa je čisto odvisna od tega kako drago blago izbereš. Midva sva kupila blago ki je bil v akciji (sva imela res srečo) in tako dobila za 2 balkonska okna, 1 podaljšano okno in 2 navadna okna zavese za slabih 40 eurov.

LP

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zavese
11.3.2010 10:47:33   
minkapobalinka
user posted image Se morem pohvalit... ko imam že ravno nove.

Pri žaklju..in to panelne... ful sem zadovoljnauser posted image .. pa še en sistem imajo ki ne ropota tako kot od moje mame.

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zavese
11.3.2010 11:11:57   
Barbara_L
V Ikei, panelne.

(odgovor članu minkapobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.3.2010 11:37:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zavese
11.3.2010 13:08:56   
minkapobalinka
Organco imamuser posted image .. pa tudi svilo.user posted image
Glede na to ,da sem jih rabila za celo jedilnico in pa dnevna soba+ še dva roloja za v kuhinjo...Sem kar preko neta izbrskala vse ponudnike zaves in jim poslala povpraševanje.
( aja še prej sem šla pa v en salon izbrala blago in si ga zapisala...itak imajo vsi iste ponudnike)

In moram povedat, da so bile ponudbe hudo različne... Velana med dražjimi.
Sem imela pa v bivšem stanovanju ikeino.... in nisem bila preveč zadovoljna.( kolikor denarja toliko muzike)user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zavese
11.3.2010 13:46:38   
fusia
Jaz jih imam iz Ikeje in sem zelo zadovoljna. Verjetno je odvisno kakšne zavese želiš. Mi imamo lanene oz. ni čisti lan ampak izgledajo kot lanene in so meni res super. 

(odgovor članu minkapobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zavese
12.3.2010 14:23:02   
Martinčka
jaz pa blago naročim preko anglije ker je zeeelo ugodno v primerjavi s cenami v našem mestu... in sicer na tej strani: http://www.curtainfabricsonline.com/curtainfabrics.php

poštnina je odvisna od teže ampak jaz sem enkrat dala 3 eur drugič ko sem vzela 3m pa 7,5 eur. Nazadnje sem naročila 3 m srebrne organze in plačala 20 eur kar se mi zdi ugodno.. potem pa kaj dam šivat babici kaj pa v kakšen manjši salon zaves ko nimajo preveč nabitih cen.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zavese
12.3.2010 16:58:02   
sončnica14
Tudi jaz ravno zdaj iščem zavese. Všeč mi je gubani rolo. V  velani so mi naredili okvirni izračun za eno dvojno panoramsko okno in ena balkonska vrata cca 340 € (in to sedaj ko je akcija 20% pop.) user posted image user posted image .
Ima mogoče katera kak nasvet, kje bi lahko dobila takšne (gubani rolo) za precej nižjo ceno.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zavese
23.3.2010 21:06:40   
Soncnica Sandra ***
Jaz sem jih vzela v Loka Dekor v Škofji Loki.
So zeloooooooooooo lepe, so pa tudi kar precej drage. Ampak jaz sem imela za 250€ še bon od poroke, tako, da sem kar vredu skozi prišla


http://www.lokadekor.si/

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zavese
23.3.2010 21:12:49   
rija
evo, tudi jaz sem pri menjavi zavesuser posted image  po novem bomo imeli panelne, ker mi navadne več ne gredo na obstoječo situacijouser posted image
sem pa preiskala ikeo, momax, pa nič pametnega....tako, da bomo na koncu same naredile panele iz šantung svile....zraven pa mogoče potem kakšna kombinacija iz momaxauser posted image

klasičnih zaves ne maram, niti jih nimam kam obesituser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zavese
24.3.2010 10:14:34   
Barbara_L
Panelne iz sistema kvartal (Ikea) ti niso? Midva sva jih ravno namontirala še v eno sobo in prima izgledajo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zavese
31.3.2010 13:04:42   
darja.mark
al pa kupi blago pa daj naredit šivilji - eno poznam user posted image , pa ti tut :)

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zavese
2.4.2010 16:59:39   
Sonckica
Mi smo jih naredili kar sami iz dveh kosov tkanin - prosojne in mat.

Popestrijo prostor...

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zavese
2.4.2010 18:15:38   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: BOSTINA

Mam eno vprašanje, pa ne dvomim, da bom dobila odgovor. Sej sm že brala neki tem o tem, pa ni to čist to. Zanima me, kje kupujete zavese?
Že nekaj časa iščem  pa ne najdem..rada bi jih pa za u kuhinjo..pa no za celo stanovanje..ne komplet da so enake..za kuhinjo bi mela take na A...ne znam povedat, pač ko grejo proti sredini gor...:)
Kje jih kupujete, da so ugodne, pa kvalitetne kljub temu....tudi kje preko spleta mogoče?



Sama sem jih kupila v eni štacuni v Šiški. Kako se imenuje ne vem. Cene ugodne in kvaliteta tudi ni slaba.

< Sporočilo je popravil Lajči -- 2.4.2010 18:16:02 >


_____________________________

...

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zavese
2.4.2010 18:16:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Panelne iz sistema kvartal (Ikea) ti niso? Midva sva jih ravno namontirala še v eno sobo in prima izgledajo.


ja, so mi. karnise...blago pa ne.

pri blagu pa sem jaz strašno haklik. poklicna deformacija pač....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zavese
2.4.2010 18:17:52   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

jaz pa blago naročim preko anglije ker je zeeelo ugodno v primerjavi s cenami v našem mestu... in sicer na tej strani: http://www.curtainfabricsonline.com/curtainfabrics.php

poštnina je odvisna od teže ampak jaz sem enkrat dala 3 eur drugič ko sem vzela 3m pa 7,5 eur. Nazadnje sem naročila 3 m srebrne organze in plačala 20 eur kar se mi zdi ugodno.. potem pa kaj dam šivat babici kaj pa v kakšen manjši salon zaves ko nimajo preveč nabitih cen.


no, jaz sem preko te strani naročila vzorec ene zavese in bo kar pravi. pa še expresno so mi ga poslali.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
15.10.2014 17:00:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?