|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtokamp Valkanela
22.2.2010 10:06:16   
bosukotu
Pozdravljeni,

ali je kdo iz tega kampa in ima pavšal ? Zanimajo me predvsem vaša mnenja in kako ste kaj organizirani. Mi se odločamo, da letos prvič postavimo prikolico v ta kampa.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtokamp Valkanela
22.2.2010 20:39:07   
maja&m
Mi hodimo sem že vrsto let. Pavšala sicer nimamo, vem pa nekaj o tem. Kaj konkretno te pa zanima? Aja, ne bo vam žal za ta kampuser posted image user posted image

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtokamp Valkanela
23.2.2010 9:57:36   
bosukotu
Kaj me zanima? Vse. Glede na to, da so mi v recepciji povedali (septembra), da parcel ne dajejo več za pavšal ampak samo "prosto cono", kje predlagate, da je bolje postaviti prikolo(mogoče pa kdo ve za kakšno parcelo, ki se bo letos spraznila)? Gdaj približno objavijo cene pavšalov (na netu ni še nič),ali jih je pametno kontaktirati za pogodbo pred 1.4.,
kje je boljša plaža.....

Drugače pa jaz že komaj čakam čas, ko bomo dihali topli morski zrakuser posted image in pustili za seboj ta mraz, sneg... grrrrr user posted image

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtokamp Valkanela
23.2.2010 21:42:34   
maja&m
Ja pavšalov se naj ne bi dalo več dobiti. Se pa da baje še koga podmazati...user posted image Kaj se ti bolj splača? Odvisno koliko časa nameravate biti in v kateri coni. Nam se pač trenutno bolje splača, da jo pripeljemo za tisti čas ko smo dol. Se dajo dobiti zelo dobre parcele v tisti coni (za trgovino) ko je večina pavšalistov (Slovencev).Dajo se sicer parcele rezervirati, ampak za to si že malce pozna. Pa ne da ti nebi rezervirali....placi so taki, da so na soncu ali drugače neugodna lokacija.
Plaža? Odvisno kaj hočeš. Mi imamo radi senčko (mali otroci), pa kakšna mivka in igrala.... Zato najraje hodimo na "otroško" plažo. To je, če gledaš iz zaliva na levi strani (tam ko so gugalnice, peskovnik,...). Drugače je pa vsa plaža urejena in primerna za vsakogar. Edino na tisti strani, ko je marina, tam je veliko sonca in vetra.user posted image
jaaa, mi že tudi komaj čakamo....prvomajske....takrat že šibamo v Poreč (ampak v apartmaje)

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtokamp Valkanela
28.2.2010 10:11:56   
ninche
Cenike pavšalov za letošnjo sezono imajo na http://www.avtokampi.si

LP

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtokamp Valkanela
3.3.2010 22:27:00   
neli04

IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Ja pavšalov se naj ne bi dalo več dobiti. Se pa da baje še koga podmazati...user posted image Kaj se ti bolj splača? Odvisno koliko časa nameravate biti in v kateri coni. Nam se pač trenutno bolje splača, da jo pripeljemo za tisti čas ko smo dol. Se dajo dobiti zelo dobre parcele v tisti coni (za trgovino) ko je večina pavšalistov (Slovencev).Dajo se sicer parcele rezervirati, ampak za to si že malce pozna. Pa ne da ti nebi rezervirali....placi so taki, da so na soncu ali drugače neugodna lokacija.
Plaža? Odvisno kaj hočeš. Mi imamo radi senčko (mali otroci), pa kakšna mivka in igrala.... Zato najraje hodimo na "otroško" plažo. To je, če gledaš iz zaliva na levi strani (tam ko so gugalnice, peskovnik,...). Drugače je pa vsa plaža urejena in primerna za vsakogar. Edino na tisti strani, ko je marina, tam je veliko sonca in vetra.user posted image
jaaa, mi že tudi komaj čakamo....prvomajske....takrat že šibamo v Poreč (ampak v apartmaje)

jaz sem jih kontaktirala po mail-u in so mi odgovorili,da imajo še nekaj prostora za pavšal-sem se zanimala za 2.cocno

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtokamp Valkanela
4.3.2010 8:41:52   
bosukotu

IZVIRNO SPOROČILO: neli04


jaz sem jih kontaktirala po mail-u in so mi odgovorili,da imajo še nekaj prostora za pavšal-sem se zanimala za 2.cocno



Neli04 smem vprašat kdaj si jih kontaktirala, ker meni niso nič odgovorili. Ali jih naj še enkrat kontaktiram?

(odgovor članu neli04)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtokamp Valkanela
4.3.2010 11:38:43   
neli04

IZVIRNO SPOROČILO: bosukotu


IZVIRNO SPOROČILO: neli04


jaz sem jih kontaktirala po mail-u in so mi odgovorili,da imajo še nekaj prostora za pavšal-sem se zanimala za 2.cocno



Neli04 smem vprašat kdaj si jih kontaktirala, ker meni niso nič odgovorili. Ali jih naj še enkrat kontaktiram?

prejšnji teden sem poslsla mail na naslov na njihovi uradni strani,odgovor pa sem dobila dva dni nazaj,da se lahko oglasimo po 1.4.in pogledamo kaj ponujajo

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtokamp Valkanela
4.3.2010 12:51:13   
bosukotu

IZVIRNO SPOROČILO: neli04


IZVIRNO SPOROČILO: bosukotu


IZVIRNO SPOROČILO: neli04


jaz sem jih kontaktirala po mail-u in so mi odgovorili,da imajo še nekaj prostora za pavšal-sem se zanimala za 2.cocno



Neli04 smem vprašat kdaj si jih kontaktirala, ker meni niso nič odgovorili. Ali jih naj še enkrat kontaktiram?

prejšnji teden sem poslsla mail na naslov na njihovi uradni strani,odgovor pa sem dobila dva dni nazaj,da se lahko oglasimo po 1.4.in pogledamo kaj ponujajo


Potem bomo pa še kakšen dan počakali. To da se oglaimo po 1.4. pa so meni že konec lanske sezone reklo. Upam, da se bo res kaj dobilo. Mogoče bomo pa še sosedi.

(odgovor članu neli04)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtokamp Valkanela
4.3.2010 12:57:40   
neli04
IZVIRNO SPOROČILO: bosukotu


IZVIRNO SPOROČILO: neli04


IZVIRNO SPOROČILO: bosukotu


IZVIRNO SPOROČILO: neli04


jaz sem jih kontaktirala po mail-u in so mi odgovorili,da imajo še nekaj prostora za pavšal-sem se zanimala za 2.cocno



Neli04 smem vprašat kdaj si jih kontaktirala, ker meni niso nič odgovorili. Ali jih naj še enkrat kontaktiram?

prejšnji teden sem poslsla mail na naslov na njihovi uradni strani,odgovor pa sem dobila dva dni nazaj,da se lahko oglasimo po 1.4.in pogledamo kaj ponujajo



Potem bomo pa še kakšen dan počakali. To da se oglaimo po 1.4. pa so meni že konec lanske sezone reklo. Upam, da se bo res kaj dobilo. Mogoče bomo pa še sosedi.

mogoče,ker mi bomo šli par kampov pogledati,pa se bomo potem odločili-tako da nikoli ne veš

< Sporočilo je popravil neli04 -- 4.3.2010 12:58:19 >

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtokamp Valkanela
4.3.2010 13:07:22   
bosukotu


mogoče,ker mi bomo šli par kampov pogledati,pa se bomo potem odločili-tako da nikoli ne veš
[/quote]

Mi smo večino teh kampov že pregledali. Tako, da ti lahko kaj pomagam. Edino kaj ti bo otežilo ogled je to,da so sedaj kampi še prazni. Zato smo jih mi prečesali še ko je bi v njih živ žav. Pa velko uspeha pri "nastanitvi"

(odgovor članu neli04)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtokamp Valkanela
4.3.2010 13:13:12   
neli04

IZVIRNO SPOROČILO: bosukotu



mogoče,ker mi bomo šli par kampov pogledati,pa se bomo potem odločili-tako da nikoli ne veš


Mi smo večino teh kampov že pregledali. Tako, da ti lahko kaj pomagam. Edino kaj ti bo otežilo ogled je to,da so sedaj kampi še prazni. Zato smo jih mi prečesali še ko je bi v njih živ žav. Pa velko uspeha pri "nastanitvi"


hvala,bomo šli po 1 aprilu,saj nekaj jih že poznamo,samo za parcelo moramo videti,ne morem kar preko interneta izbrati,ker nujno rabim senco.

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtokamp Valkanela
9.4.2010 16:38:49   
tjažko
Vsem interesentom paušala v Valkaneli najbolj sveža informacija ( bom prpopal kar iz maila ki so mi ga poslali ), drugače je pa tud preverjeno telefonsko :

VALKANELA Paušal 2010.

(24.04.2010. – 24.09.2010.)



Zona Cijene / €



Superior 3.300,00 – PRVI RED DO MORA
Zona 1 2.770,00 – OSTALI REDOVI SUPERIORA

Zona 2 2.320,00 – PARA (NUMERIRANE PARCELE)

Zona 3 2.070,00 – NENUMERIRANO (PARB)



ZA NOVE GOSTE PAUŠAL JE MOGUĆ SAMO U ZONI 3.



Cijena vrijedi za obiteljski paušal i uključuje:



- Boravak do 4 osobe

- Mjesto za kamp prikolicu i 1 automobil

- Priključak struje

- Korištenje plaže i sanitarija



Kod sklapanja ugovora utvrdjuju se poimenično osobe/članovi obitelji koji koriste

kamping usluge po paušalnoj cijeni. Ukoliko se ugovor sklapa za više od 4 osobe, doplata

po osobi iznosi 120,00 €.

Osobe za koje nije sklopljen ugovor, a borave u prikolici na paušalu, obračunava se

dnevna naknada za osobe i naknada za osobni automobil (dodatni auto) po redovitim

cijenama kampiranja.

Na cijene paušala i cijene boravka osoba/gostiju na paušalu ne odobravaju se popusti.



• Maksimalna površina kamping prostora je 100 m2 .

Dodatna površina naplaćuje se 15,00 € / m2.

• Paušal za psa: 120,00 €.

• Paušalna naknada za prikolicu za čamac: 100,00 €.

• Parkiralište za vozilo izvan parcele: 100,00 €.

• Naknada za rezervaciju mjesta u paušalu: 70,00 €.

• Cijena paušala ne uključuje: boravišnu pristojbu i prijavu.



S poštovanjem,



Elvis Poropat

Maistra Hotels, Resorts & Campings
Direktna prodaja / Direct sales
Marketing i prodaja / Marketing and Sales


Maistra d.d. / Obala V. Nazora 6 / HR - 52210 Rovinj
Tel. +385 52 800 200 / Fax. +385 52 800 215
info@maistra.hr / www.maistra.com


Še bolj sveža info je pa , da niso še 100 % da bo res odprto že 24.04.
Vzroki so pa baje banalni ( beri finančni ).
Obljubljeno je da bo na njihovem webu najkasneje do 17.04.

(odgovor članu neli04)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtokamp Valkanela
22.4.2010 21:50:00   
borkla
V soboto 24.4 gremo dol že mogoče kdo ve če bo odprt kamp?user posted image

(odgovor članu tjažko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avtokamp Valkanela
14.6.2010 14:14:30   
Tretjinka
hello,
a je še kdo tu?user posted image

mene pa zanima, če je v tem kampu potrebno jeseni spakirat vse ven ali je možno tudi zimovanje?

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avtokamp Valkanela
14.6.2010 21:59:20   
maja&m
Iz kampa gre vse ven. Lahko pa daš na njihov depo in pol menda lahko naslednje leto prikolico postaviš na isto mestouser posted image

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avtokamp Valkanela
14.6.2010 22:35:30   
Tretjinka
ah, bad! user posted image
HVALA!

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?