|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
20.3.2010 18:49:51   
nina166
Kaj še hujša katera na tej temi ali ste vse obupale. Jaz sem imela danes škrob...jedla sem pa kislo zelje in kuhan krompir...zdajle pa sem lačna ko user posted image .

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
21.3.2010 11:03:38   
pika7
ja evo jaz še vzrajam. danes imam vitaminski dan jutri paje že 29 dan tako da samo vodo. lepo se imejte in pridno izgubljajte kilograme:) se  vam oglasim ko bo vodni dan mimo:)

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
22.3.2010 10:14:10   
nina166
Pridna user posted image  user posted image  user posted image

Jaz imam pa danes sadje

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu pika7)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
22.3.2010 12:35:46   
Eva07
Pozdravljene !

Tudi jaz še vedno pridno hujšam, kg so začeli kar kopnetiuser posted image , sem si ta vikend privoščila par novih bluzic in majčk, hlač pa še nisem upala kupiti, da mi ne bodo čez kakšen mesec prevelike, aja bluzice sem si pa kupila takšne da še mal manjka pa mi bodo fino stale...pa imam motiv še za naprejuser posted image juhej...

Danes pa prvi vodni danuser posted image user posted image user posted image , do zdaj še nisem lačna upam da bo tako ostalo do jutri ko je na vrsti piščanec in regrat...njami.


Pozdravčekuser posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
25.3.2010 16:09:29   
pika7
evo mene jaz sem v ponedeljek imela uspešen vodni dan. nič nisem bila lačnauser posted image user posted image   očitno sem se psihično dobro pripravila da nisem mislila na hrano.
nina166 in eva07 a smo ostale same?? uspešno izgubljanje kilogramov vam želim še naprej, ker je tko fino k se zmer bolš počutmo. vsaj jaz ko oblečem hlače in vidim da so mi prevelkeuser posted image user posted image

(odgovor članu Eva07)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
2.4.2010 13:24:38   
pika7
ojla. kje ste vse?? imam že 11 kg manjuser posted image user posted image ampak zdaj ko so prazniki bom malo grešila v torek pa z ločevalno naprej. Lepe praznike vam želim :)

(odgovor članu pika7)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
6.4.2010 10:53:24   
Eva07
Pozdravček !

Ja jaz še hujšam in se moram pohvalit da sem zelo pridnauser posted image , no razen vodnega dne, ki ga ne zdržim, se mi kar vrti, tako da da na dan predviden za vodo jem sadje (manj kot na sadni dan), vendar zadnji obrok do 15. ure potem pa voda....tudi to je nekaj kajne?

Ja pika7 prazniki so za nami tudi jaz sem zelo zelo grešila, ampak sem se tako že prej odločila. Sem rekla zdaj si dam duška, šunka, jajčka skupaj, pa čokoladna jajčka, pa....no v glavnem danes pa naprej in sicer sadno-vodni dan, da malo omilim grehe..

Za sabo sem pa pustila 10 kg in se res fino pozna na postavi, no trebuh gre bolj počasi, še - 5 kg pomeni po ITM normalno telesno težo, jaz bi bila pa presrečna še - 10 kg.

No veliko jih pa ni ostalo ali pa se jim ne da pisat...sej tud men zmanjkuje časa...

Uspešno še naprej !

(odgovor članu pika7)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
8.4.2010 17:58:31   
pika7
ja eva07 jaz sem tud grešila na polno. sploh s čokoladnimi jajčki. od takrat se še nisem tehtala-si ne upam.user posted image jaz moram dat dol obvezno še 10 kg če bo pa kaj več pa tud nič narobeuser posted image

(odgovor članu Eva07)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ponovno v boj s kg 1.3.2010
19.4.2010 16:20:24   
pika7
evo jutri pa že drugi vodni dan user posted image

(odgovor članu pika7)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?