|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sekundni šotor QUECHUA
1.3.2010 14:07:07   
mišolinka
Razmišljamo, da bi za preživljanje vikendov na morju kupili dva sekundna šotora Quechua IIII. Smo štiričlanska družina z dvema otrokoma (predšolskima). Kaj menite? Meni se zdi kar praktično. Prodajali naj bi jih v Udinah. Glede na to, da so Udine precej velike, ali je težko najti trgovino? Ali jih sploh že prodajajo, ker še ni sezone?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sekundni šotor QUECHUA
1.3.2010 14:54:23   
ribica.
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/sotori.htm

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sekundni šotor QUECHUA
1.3.2010 15:13:47   
Babsi
mišolinka, o tem smo lani že ogromno pisali. Jaz bi ti namesto dveh malih šotorov priporočala raje enega:
http://www.quechua.com/EN/seconds-base-4-2-73882403/

jaz sem tudi imela najprej tamalega, potem sem lani kupila tega in ga ne menjam več.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sekundni šotor QUECHUA
2.3.2010 8:47:54   
viv_
No, tale base second 3.2 je bil tudi moj sanjski šotor dolgo... Ampak, imamo enega malega za 2 osebi, da tamalidve pozimi lahko v sobi kdaj v šotoru spita... user posted image  to zadevo zložit je cela umetnost... In lani poleti smo na počitnicah gledali en par, ki sta zlagala tega ta velikega... to spravit v tisto okroglo fotrolo je šele umetnost... tako da... srečno!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sekundni šotor QUECHUA
2.3.2010 11:24:41   
blazinca
viv RR se popolnoma strinjam s tabo. Blizu nas je bila družina, ki je imela base second 3.2 šotor. Prav nevoščliva sem bila, ko ker so ga postavili tako hitro- res sekundno. Še vprašat sem šla kje so ga kupili.... Otroka sta bila zadovoljna, ker sta dobila hitro spalnico.
Ampak , ko so se odpravljali domov. user posted image  V avtu so imeli spakirano, šotora pa nikakor niso mogli zložit v tisti obroč. Na pomoč sva priskočila midva z možem, da sva gledala nčrt, potem so prihiteli na pomoč še eni Italiani. Vam povem, da je trajalo pospravilo tega šotora toliko časa, kot da bi moral podreti ne vem kako zakomliciranega.
Če boste nabavili tak šotor se vredu natrenirajte doma. Srečnouser posted image .

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sekundni šotor QUECHUA
2.3.2010 12:53:53   
mišolinka
Tudi mi smo si tega ogledovali, ampak glede na centimetre mojega moža ima malo premajhne spalnice. Verjetno bomo kupili kar dva. Pa še nekako bolj praktično se mi zdi.

Hvala in lep pozdrav! 

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sekundni šotor QUECHUA
2.3.2010 12:56:09   
pety78
ampak glede na centimetre mojega moža


Opa!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sekundni šotor QUECHUA
2.3.2010 14:15:39   
mišolinka
Joj, nisem mislila tako, kot se je mogoče slišalo. Se opravičujem.user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sekundni šotor QUECHUA
3.3.2010 19:17:41   
skuštrana
Meni pa sploh ni komplicirano to zložit, ko naštudiraš je čisto simpl.




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sekundni šotor QUECHUA
7.3.2010 12:40:37   
suzolinka
Mi planiramo iti v Udine, ampak po tegale
http://it.decathlon.com/tende-campo-base-campeggio-tente-quechua-t42-xl-air-id_31310_8056162.html pa še po kaj user posted image
Cena je nizka, ampak predvidevam je to vezano na internetno prodajo - a kdo razume italijansko? Ker isti šotor je v Decathlonu dražji za 25 eur - http://www.decathlon.it/IT/t4-2-xl-air-33712988/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sekundni šotor QUECHUA
16.3.2010 20:13:40   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

No, tale base second 3.2 je bil tudi moj sanjski šotor dolgo... Ampak, imamo enega malega za 2 osebi, da tamalidve pozimi lahko v sobi kdaj v šotoru spita... user posted image  to zadevo zložit je cela umetnost... In lani poleti smo na počitnicah gledali en par, ki sta zlagala tega ta velikega... to spravit v tisto okroglo fotrolo je šele umetnost... tako da... srečno!


O hvala bogu za tole, sme mislila, da smo samo mi taki butli.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sekundni šotor QUECHUA
17.3.2010 9:20:53   
Babsi

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

No, tale base second 3.2 je bil tudi moj sanjski šotor dolgo... Ampak, imamo enega malega za 2 osebi, da tamalidve pozimi lahko v sobi kdaj v šotoru spita... user posted image  to zadevo zložit je cela umetnost... In lani poleti smo na počitnicah gledali en par, ki sta zlagala tega ta velikega... to spravit v tisto okroglo fotrolo je šele umetnost... tako da... srečno!


O hvala bogu za tole, sme mislila, da smo samo mi taki butli.



Drage moje, a ste že probale?
Jaz ga zložim sama, samo tamala mi v eni fazi nekaj prime (stara je 10 let). Lani v Moravcih sta se dva Nemca ob mojem pospravljanju tako navdušila, da sta mi na licu mesta hotela šotor odkupit. Res nobena umetnost.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sekundni šotor QUECHUA
17.3.2010 16:05:40   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Babsi


IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

No, tale base second 3.2 je bil tudi moj sanjski šotor dolgo... Ampak, imamo enega malega za 2 osebi, da tamalidve pozimi lahko v sobi kdaj v šotoru spita... user posted image  to zadevo zložit je cela umetnost... In lani poleti smo na počitnicah gledali en par, ki sta zlagala tega ta velikega... to spravit v tisto okroglo fotrolo je šele umetnost... tako da... srečno!


O hvala bogu za tole, sme mislila, da smo samo mi taki butli.



Drage moje, a ste že probale?Jaz ga zložim sama, samo tamala mi v eni fazi nekaj prime (stara je 10 let). Lani v Moravcih sta se dva Nemca ob mojem pospravljanju tako navdušila, da sta mi na licu mesta hotela šotor odkupit. Res nobena umetnost.


Ja jaz sem probala. Tamalga. Pa viv tud ...

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sekundni šotor QUECHUA
21.5.2012 20:49:54   
neika
imam vprašanje - kako se baza pritrdi na šotor?

primer - predprostor Base second + Base seconds verjetno gre skupaj, kaj pa serija šotorov Family, kot npr. Seconds family 4.1?

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sekundni šotor QUECHUA
22.5.2012 7:40:24   
livia
Kolikor sem jaz razisovala tale šotor kaki dve leti nazaj, se je dalo.
Sicer pazi, ker base nima dna oz mislim, da se ga da dokupit. Če si mislila v enem base spat, rabiš dno vsaj v enem.
Skupaj se pritrdijo s takimi špagicami.

Jaz sem takrat želela kupit base + tri manjše za pripet, pa sem pisala kar na quechua, če bi to šlo, pa so mi napisali, da gre, vendar, če bi šotore pripenjala s špagicami in klini, bi se križali in ne bi bilo dobro. Base + dva šotora pa gresta lepo skoz. Če ne piha in dežuje niti ni nujno, da base pripneš na šotor, samo zraven ga postaviš. Tako sem jaz razumela.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sekundni šotor QUECHUA
22.5.2012 8:44:45   
neika
hvala za odgovor.

tale Base seconds 4.2 se mi res dopade, cena je pa za začetek kar huda.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sekundni šotor QUECHUA
24.5.2012 14:05:20   
viv_
Mi smo kupili lani 2 seccond IV XXL - carski! Kot je napisala skuštrana, ko se navadeš je postavljanje in zlaganje pis of kejf... Ne menjam za nič večjega never again.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sekundni šotor QUECHUA
2.6.2012 9:22:07   
neika
viv, samo ti imaš tega za krajša kampiranja, za glavni dopust pa večjega, a ne?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sekundni šotor QUECHUA
4.6.2012 10:36:18   
viv_

IZVIRNO SPOROČILO: neika

viv, samo ti imaš tega za krajša kampiranja, za glavni dopust pa večjega, a ne?


Ne, zdej imamo samo še tega. Lani ta večjega nismo sploh vozili s seboj... Smo se razvadili, ker tole je res komot, tik-tak pospravljeno in postavljeno. Je pa res, da se mi na 3-4 dni selimo. Če bi bili 14 dni na enem mestu bi verjetno postavili ta velikega.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sekundni šotor QUECHUA
20.6.2012 14:57:35   
Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Mi smo kupili lani 2 seccond IV XXL - carski! Kot je napisala skuštrana, ko se navadeš je postavljanje in zlaganje pis of kejf... Ne menjam za nič večjega never again.



enako, 2x.......... pred prvim dopustom ga morš postavit doma in trenirat pospravljanje, da nimaš pokvarjenega dopusta........... ko enkrat pogruntaš je tipi topi hitro pospravljen ;-)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sekundni šotor QUECHUA
21.6.2012 14:54:44   
berlinda
Imam že nekaj let star Quechua šotor za 2 osebi, ki pa bo za letos, ker nas je nekoliko več, premajhen. Ker sem bila z zdajšnjim ful zadovoljna, bi ponovno imela Quechua šotor. Ima mogoče kdo tega: http://www.quechua.si/#ecwid:category=991151&mode=product&product=4129950
Kako se obnese, je dovolj zračen? Bi bil dovolj za 2 odrasla, enega 3-letnika in enega 9 mesečnika?

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?