|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   joj ta denar v žlahti in žlahta strgana plahta
6.7.2005 22:40:18   
mala maja
sam zaradi ene osebe ki lahko slučajno zaluta gor na RR :(sej me tko in tako po pisavi poznatre vse.
Ma sej vem premleta tema da je kaj ampak mene že tolk časa nekej žre da bom znorela morm se spovedat res.ni teba brat sam morm napisat.

No zadeva je taka da je mel mož do predkratkim obrt(ki jo je zapru sam zaradi denarja in se bo zaposlil pri mojem podjetju da ne bodo dobil dnarja) in imel zaposleno sestro pa mama mu je pomagala. Vse je blo OK sam kaj ko je vedno denar nosil ke in od kar sva poročena ni dam prinesel skoraj nič al pa je pol dobil ko mu je kao mamica dala.(plačo svojo je pa ke nesu :hudicek: ) Ma pa sej smo žveli in preživeli ampak vse ima svoje meje enkrat. No sestra je bila na bolniški in zmenila sta se da ji ne bo dal plače ampak denar takrat ko dobi nazaj refundacijo od ZPIZ-a. Ja on dobi nazaj davke in njeno bolniško pa more vse dat. Nočjo niti slišat da davki nemu pripadajo sej jih plača .No in kaj se zgodi da ji vsak mesec denar pa še svojega ke nos pol mu pa sestra reče da ji je dolžan ne vem koliko denarja da so se full skregal:hudicek::hudicek:(no in takrat mi je pa poču film)
Ma sita sem tega in pol danes še tašča teži kako nima denarja da bi si bajto dokonca zrihtala pa prodala je parcelo da za 4mio sit pa vse zgonila pa nič kupila. JA halooooooooo
Uff sem jezna pol pa še pravjo kolk mava dnarja da si lahko privoščiva sladoled, pa pice, pa piknike. Ne pomislijo pa da imava midva mogoče fer prijatelje pa še kdo od drugih kaj prinese ne da dava vse zanj samo midva.:bravo::bravo: Aja pa sprašujejo me zakaj sem dala tamalga slikat če nisem dala osebne delat. Morm zbrat 7 jurjev za to osebno:(( pa jih nimam da bomo mogoče ampak res mogoče šli na morje za kakšen dan k eni znanki.
Ma so me podražil danes. Ne vidjo pa kako živimo. Težko sploh ker mam tud jaz vse zablokirano zaradi kredita po pokojnem očetu in po bratu ker ni plačeval spl-ja.

Jojn sory morm povedat. ma sej to je sam nekej sam sem koj mal lažja. Ma sej ni atko hudo sam sem res žalostan :((:((:((:((:((:(( dost mam tega in tud možek ma počasi vsega dovolj se mu vid. Sam čakam kdaj bo spet počl.:(:(:(:(:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   joj ta denar v žlahti in žlahta strgana plahta
6.7.2005 22:45:00   
mala maja
ja no sem hotla bit anoniman apa me je mal rač-- za j........... Ma ni važn sej bi me možek iz zgodbe spoznal...... ap sej ne bo bral......

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   joj ta denar v žlahti in žlahta strgana plahta
7.7.2005 20:09:35   
jazz
hišo do konca zrihtala!!!! Srečna naj bo, da jo je do tam koder je šlo! Kaj pa mi, ki je nikoli ne bomo imeli!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?