|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:11:38   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

jutro babike!!

preživeli prvo noč doma! user posted image upam, da ne rečem prehitro - ni bilo taaaaak hudo! user posted image

jedla , cartala pa spala! zjutraj celo prespala obrok... user posted image , zgleda,da sma se za prejšnjega konkretno nabasala. user posted image

zdaj pa tudi spi in zgleda da bo tako kot včeraj - čez dan ajo bajo, zvečer pa začne gledat. čista mama!! user posted image

vidim, da forum za že mamice ne zalaufa nekak ??!?? se držimo skupaj, a? bomo pa pol vse tja preklopile a ne? user posted image user posted image

nič, grem malo na kavč k user posted image ! se ga ne morem nagledat...

imejte leeeeeeeeeeep dan! pa vse ki grete danes v rim - le pogumno!! user posted image
JA , ŽELIM TI DA SE PRI TEM GLIH NE ZGLEDUJE PO MAMI...al pa če si privoščiš več dni v tednu takega ponočevanja user posted image , lepo se naglejta en drugega, je fini občutek in seveda user posted image user posted image za prvo noč!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:18:33   
zoey
Jassika & Lina - user posted image user posted image user posted image , da ste doma in se cartate. Čim več prespanih noči vam želim.
Jaz sem eno odspala, potem pa je prišla sodelavka, z namenom, da me apdejta o dogajanju v službi in mi s tem povzroči popadke, no vsaj tak plan sva včeraj naredili. Ampak še en račun brez krčmarja user posted image Sva se pa fajn naklepatali in narežali. Zdaj pa - štedilnik kliče user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:21:09   
vekybel
Evo jz sem si spet privoščila lepotni spanec in zdej vstala. Mislim da je danes pravi dan za it v porodno user posted image , sej ne bi nič zamudile a ne.
Lepo od vseh mamic, ki se javljate in nam poročate kako ste ve in vaši user posted image  in hvala za vzpodbudne besede, ki jih res rabimo. Upamo da se imate lepo z vašimi user posted image  in se lepo cartate.

malinov čaj jz sem ga spila eno vrečko in zdej je že 3 dan ki ga ne pijem več. Pila sem ga pa po 2 skodelici na dan in kakšen krat pa tudi po 3 skodelice. Koliko je učinkovit ne vem, morda nam bo prav prišel ko bo napočil čas, ne bi ga rada podcenjevala ker se ne spoznam na te stvari če res delujejo, probala pa sem.

lunka ko sem ga pila me ni nič špikalo le zgago mi je naredil po 2 šalici.

user posted image kar se pa tiče spolnih odnosov pa je tako, učeraj sem bila na CTG-ju in mi je sam G svetoval da naj imava čim več spolnih odnosov in seveda jz rečem, da moj lubi ne želi ker se boji in tako in potem mi doktor napiše na list da morava sexat in naj ta list pokažem dragemu in tako sem tudi storila in moj lubi se je samo smejal a spolnih odnosov pa še vedno nočeuser posted image . Nočem ga siliti a vem da bi to zagotovo pomagalo, tako da punce tiste ki imate srečo z vašimi kr udarite po kako rundo brez skrbi, seveda tiste ki lahko, ki nimate prepovedano.

NM jz sem tudi že dobila odločbo in to januarja.






user posted image




< Sporočilo je popravil vekybel -- 4.3.2010 15:28:11 >

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:23:13   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: malicki

Lina - super da se imate fino. Sem bila v ponedeljek v P na CTG in se mi je zdelo da sem te skozi tista okna v 1. nadstr. v čakalnici ki gledajo na stopnice videla. Pa si nisem bila ziher ker nisem vedela da si že rodila. Je možno da si se šetala kaj naokrog, mogoče da si si ravno nesla kavico v sobo user posted image



pa veš da je čisto možno!! mi je moj user posted image pokazal katera kava je najboljša na avtomatu ... pa sem čist na to kavico padla!! sem si jo vsak dan privoščila... no, zgleda sem tud preveč reklame za to vrsto naredila - zadnji dan mi je natočilo samo še vodo! user posted image pa dinarčke pobralo, jaz pa user posted image ostala brez!!

škoda, da se nisva srečali, bi malo počvekali!!

_____________________________

Lin@


(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:39:13   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

user posted image kar se pa tiče spolnih odnosov pa je tako, učeraj sem bila na CTG-ju in mi je sam G svetoval da naj imava čim več spolnih odnosov in seveda jz rečem, da moj lubi ne želi ker se boji in tako in potem mi doktor napiše na list da morava sexat in naj ta list pokažem dragemu in tako sem tudi storila in moj lubi se je samo smejal a spolnih odnosov pa še vedno nočeuser posted image . Nočem ga siliti a vem da bi to zagotovo pomagalo, tako da punce tiste ki imate srečo z vašimi kr udarite po kako rundo brez skrbi, seveda tiste ki lahko, ki nimate prepovedano.



He he, tvoj G je pa za hece user posted image
Lubija pa res ne moreš prisilit, samo ti iz izkušenj povem, da ne pomaga user posted image Moj je po večmesečni suši silno zadovoljen, ampak rezultatov pa ni, no razen, da se imava fajn user posted image Tako da se ne preveč sekirat user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:51:34   
naty28
pozdravljene!!

Danes se nisem še nič javila, ker sma z mojim user posted image mucouser posted image vozila k veterinarju, ker je dolgodlaka, in se ji je zaj, ko je bil sneg, pa je bla dosti mokra, dlaka tak zavozlala, da jo je moral veterinar pobrit po celem trebuhu  (pod narkozo), boga, še zaj je cela medla, pa samo spi.

Drugače pa ni nič novega, taki bedni dan je, da mi je kuj slabo, pa moj je s5 popoldan v službi, tak da bom šla zaj kar spat, da mi prej ta dan mine.Čudno mi je edino to, da sem zaj že 2 dni tak zaspana nonstop pa brez energije, ne vem če je to od vremena?user posted image

O kakih znakih začetka poroda tak ni ne duha ne sluha, tak da brezveze čakat user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:53:38   
vekybel
zoey ja sej tudi mislim da ko je user posted image  pripravljen bo prišel in konec. To da bi ga silila res nima smisla pa tudi meni ni kaj preveč do tega. Ti pa povem da olje pa bom vseeno spila, ker če mi je priporočil G ne more škodit pa še včasih so ženske to pile namesto klistirja, tako da tudi otroka nosit čez rok ni niti kaj preveč dobro saj se posteljica postara in s tem njeno delovanje pa pretoki, dojenček začne izgubljat na teži,......

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:55:36   
vekybel
IZVIRNO SPOROČILO: naty28

pozdravljene!!

Drugače pa ni nič novega, taki bedni dan je, da mi je kuj slabo, pa moj je s5 popoldan v službi, tak da bom šla zaj kar spat, da mi prej ta dan mine.Čudno mi je edino to, da sem zaj že 2 dni tak zaspana nonstop pa brez energije, ne vem če je to od vremena?user posted image

O kakih znakih začetka poroda tak ni ne duha ne sluha, tak da brezveze čakat user posted image



user posted image  moj je tudi popoldne pa tudi jz sem zadnja dva dni brez energije in se mi spi user posted image

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 17:09:29   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

IZVIRNO SPOROČILO: NM

IZVIRNO SPOROČILO: zoey


No, tako da Errai, mogoče bova pa mi2 skupaj user posted image



zoey - tolk časa pa res ne bo malinovec držal, da bi se tvoj user posted image odločil priti na plano v drugi polovici meseca razen če bo Errai kaj prehitevala.

Mogoč bomo pa res na 8., jst sem že obupala, da bo kaj prej :)



Ja upam, da res ne user posted image
Sem pa pozabila nate, ti si še moje upanje, da bova skupaj hengale po Po user posted image   A ti pošljem cifro, da če slučajno rata, da sva istočasno, da rečeva 1 ali 2 user posted image



No, pa pošlji, jst ti bom svojo.  pa tista sporoči, ko gre prva not. Mogoč se bova pa spoznali v P.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 17:10:14   
valči
Pozdravljene user posted image in sveže mamice.
Sem Valči,vas zadnje dni redno berem,ker čakam Luciko,da gre rodit,se poznamo,moževa žlahta,da ne bom preveč natančna.Vglavnem,ste tak simpatične in res vas rada berem in se veselim z vami rojstva  vaših srčkovuser posted image user posted image .Sem bila 7 let nazaj marčevka,ko sem prvega otroka nosila in čakala,pa tak hitro mine,da joj.Sem rodila 24. 3,rok sem imela 27.3.
Da še omenim,ko sem že tu,pri puncah je pospešila porod,oz. sprožila le sperma.Simpl,kot pasuljuser posted image Sem obe nosila 2 dni čez rok in zadevo pospešila,ker mi ni bilo za čakat večuser posted image Bi pa probala ricinusovo olje,pa takrat nisem vedla,da to še prodajajo.Mi je tašča pravila,da so takrat vedno ženskam dale za pit in so šle po tekočem redu v porodneuser posted image Te baje tak zašraufa,te požene na wc,dobiš popadke in akcijauser posted image Če bi še kdaj nosila user posted image ,bi še ricinus probala polek sperme.
Pri tazadnji sva ob 10 zvečeruser posted image ,ob pol treh začeli popadki,ob 4 zjutraj že v bolnici 8 centi odprta,ob 6 rodila.Mala je bila ful zavezana s popkovnico in jo je nazaj vleklo,drugač bi bilo veliko prej.

Tak,da ne boste preveč romana brale,srečno vsem,predvsem naši Luciki.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 17:21:17   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

Evo jz sem si spet privoščila lepotni spanec in zdej vstala. Mislim da je danes pravi dan za it v porodno user posted image , sej ne bi nič zamudile a ne.
Lepo od vseh mamic, ki se javljate in nam poročate kako ste ve in vaši user posted image  in hvala za vzpodbudne besede, ki jih res rabimo. Upamo da se imate lepo z vašimi user posted image  in se lepo cartate.

malinov čaj jz sem ga spila eno vrečko in zdej je že 3 dan ki ga ne pijem več. Pila sem ga pa po 2 skodelici na dan in kakšen krat pa tudi po 3 skodelice. Koliko je učinkovit ne vem, morda nam bo prav prišel ko bo napočil čas, ne bi ga rada podcenjevala ker se ne spoznam na te stvari če res delujejo, probala pa sem.

lunka ko sem ga pila me ni nič špikalo le zgago mi je naredil po 2 šalici.

user posted image kar se pa tiče spolnih odnosov pa je tako, učeraj sem bila na CTG-ju in mi je sam G svetoval da naj imava čim več spolnih odnosov in seveda jz rečem, da moj lubi ne želi ker se boji in tako in potem mi doktor napiše na list da morava sexat in naj ta list pokažem dragemu in tako sem tudi storila in moj lubi se je samo smejal a spolnih odnosov pa še vedno nočeuser posted image . Nočem ga siliti a vem da bi to zagotovo pomagalo, tako da punce tiste ki imate srečo z vašimi kr udarite po kako rundo brez skrbi, seveda tiste ki lahko, ki nimate prepovedano.

NM jz sem tudi že dobila odločbo in to januarja.






user posted image




kaj je nardil G, res ti je listek napisal, ne zajbavat ej user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 17:53:31   
mammamia
Živjo user posted image in mamice!

Danes sem jaz samo za v posteljo!!! Sem totalno brez energije. Nič se mi ne da narediti, slilla se pa tudi ne bomuser posted image .
user posted image se mi je danes tako naštimal, da komaj diham. Ko se pogledam v ogledalo pa me kr mal zagrabi-kako bo to ven šlo-se mi zdi da sem že zdaj ogromna. rok pa imam konec meseca....moj user posted image je ful prijazen ker pravi da sem vseeno luštna. Kar se tičeuser posted image smo mi že celih devet mesecev brez!!!!ker sem imela probleme in je G prepovedal posteljne aktivnosti....pa samo da je user posted image uredu!!!!!

Seveda pa je moj dragi slišal od kolega da je njim G na koncu priporočal čimveč user posted image in se že veseli, tako da mi je naročil, da moram nalednjič vprašati G če to velja tudi za naju.

Ena je spraševala kdo še gre v Postojno roditi-jaz tudi grem, samo vprašanje če se bomo časovno uskladile.....

A mogoče katera ve kako te obrijejo če slučajno ne uspeš doma...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:05:06   
Zvezdici
jassika in lina in lakaya - super, da sta že doma.
Stalne čveke se počasi vračajo user posted image user posted image .

Jaz pa vedno bolj razmišljam o tem, da bi pa mogoče le vzela te tablete. Me sicer skrbi, ampak saj sigurno nisem prva pri kateri so to predpisali. Ker kaj bo pri porodu, če mi utrip tako ponori. user posted image user posted image
Pa tudi zaradi tega povišanega utripa se res slabo počutim in me včasih skorajda zmanjka.
Sem še pušenjaku pisala, pa je rekel, da vedno pomislijo tudi na otroka, ter da je boljše da zdravljenje opravim kot pa da ne.
Kaj ve mislite punce?
Kaj bi ve naredile na mojem mestu??? Me res zanima vaše mnenje ker sem v totalni dilemi.



< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 4.3.2010 18:06:43 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:08:02   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: girl79

jaz pa razmišljam kam bi šla malo po stopnicah hodit, da bi malo pospešila vse skupajuser posted image user posted image user posted image


Jaz živim v 4. nadstropju tako, da grem gor in dol po njih vsaj 2x vsak dan. Pa me poglej.. še vedno tukaj tečnarim. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu girl79)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:29:35   
vekybel
čmrlika res mi je G napisal na listek, ker sm jz rekla da mi moj dragi ne bo verjel in potem je napisal še na listek da mu pokažem. user posted image

valči pozdravljena, lepo da si se javila user posted image user posted image user posted image , sej veš da zdej nam še posebej pride prav kak obisk user posted image user posted image user posted image . Prav sem vesela da si nam povedala glede spolnih odnosov in ricinusovega olja in zdej mi je malo lažje, hvala ti.

zvezdici jz tudi moram jemat tablete za ščitnico in ko sem zanosila sem se full bala kako bo to na otroka delovalo-vplivalo in ti povem da so mi rekli in še brala sem če ne bi jemala bi bilo za otroka še hujše in tako mislim da je lahko pri tebi. Jz bi na tvojem mesu jemala zdravila, da se ti malo umiri vse skupaj, sej si itak pri koncu nosečnosti pa še zdravnik ti je priporočil in valjda vejo kaj se lahko predpiše in kaj ne. Pa tudi to da je tako velik utrip udi ni dobro, kot vsaka stvar ki je nad normalnim ni vredu. Posledice pa lahko pusi eno in drugo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:39:24   
mojcej77
Ojla, čvekice!:)
Danes sem imela pregled, mala se je baje že spustila nižje, danes sva tudi dopolnili 37.teden. Naslednji pregled imam 12.3.2010.

Sem pa tudi med tistimi, ki že celih 9 mesecev ne smejo imeti spolnih odnosov. Pa bomo preživeli. Itak se mi ne mudi, ker še vedno urejava stvari po selitvi, včeraj komaj sem oprala prvo rundo bejbi oblekic, do konca moram še pripraviti stvari zase in za bejbija za v porodnišnico...skratka, kar se gnezdenja tiče, jaz samo vidim, kaj bi vse še morala naredit, uspe pa mi bore malo user posted image . Ampak bomo že. Mislim, da bom čez vikend že imela vse pripravljeno, pa bom tudi sama bolj mirna.
Lepo se imejte, tako user posted image , kot tiste, ki ste že rodile in se že cartate doma!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:45:14   
vekybel
mojcej77 tebe pa ni bilo že sto let tukaj gor, kje se potikaš pa kako se počutiš? 

(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:50:41   
mojcej77
vekybel - sej sm skoz gor, samo bolj berem pa tko, sem pa tja kej napišem. Sem pa dobro (razen tega, da mi do 100kg manjka lih še ena kila user posted image - tko da sm na 15,5 plusa, kar je ok, sam na preveč podlage sem štartala), preseljena, srečna, mož je tud dobil službo in tko...kr gre nekak. Zdele pa šibam na pevske in tko, da se malo razvedrim. Kako si pa ti kej?

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:51:19   
Capyka
Živjo,

najprej vsem, ki ste že opravile, iskrene čestitke!!!!

Evo, jaz imam planiran cr 13.03. v Postojni.... Gre katera z mano???

lp

_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:51:41   
Zvezdici
vekybel - katere pa imaš za ščitnico?
Ja saj to.. ker sta mi obe zdravnici, ter še v lekarni (ko sem vprašala) rekli, da je ok.. sa bi bil večji problem, če bi bila na začetku. Ampak saj veš.. skrbi te vseeno vsaj malo. Ampak se mi res zdi, da bi bila korist večja.
Hvalaa. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:53:13   
NM
vekybel - a si imela težave s ščitnico že prej? In katera zdravila jemlješ in koliko? Tudi jaz namreč jem zdravila za ščitnico in me zanima, kako se ti počutiš.

Zvezdici - mogoče je res bolje, da ješ zdravila, saj vendar presodijo, kaj ja in kaj ne, čeprav se mi mogoče bolje počutimo, če nam nio treba nč jemat.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:54:13   
Zvezdici



PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

 
user posted image petek, 05.03.2010user posted image
 
lucika - CTG
zoey
vekybel - CTG
 
ponedeljek, 08.03.2010
 
zoey
meti.v
girl79
sandrica23 - CTG
zvezdici
soni - CTG
malicki - CTG

torek, 09.03.2010


strumf
malicki - CTG

sreda, 10.03.2010


branka28
mammamia
maja.gal - CTG

petek, 12.03.2010

naty28 - CTG
mojcej77

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

sreda, 17.03.2010

t_anja
 

 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija


< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 4.3.2010 18:55:02 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 18:58:05   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: NM

Zvezdici - mogoče je res bolje, da ješ zdravila, saj vendar presodijo, kaj ja in kaj ne, čeprav se mi mogoče bolje počutimo, če nam nio treba nč jemat.



Ja saj to je to. Ker se vseeno bolj varno počutiš, zaradi otroka, da nič ne jemlješ.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 19:24:25   
lucika
še vedno tukaj...

valči, hvala za lepe besede in nasvete:)nekak ga bomo že dobili ven...resno razmišljam o tem olju, mogoče pa res grem jutri ponj...

ampak, ne boste verjele, SPET ME NEKAJ ZAČENJA KUHAT. pa to l,ahko samo še znorim no. me spet boliu uho, teče iz nosa, zdaj se mi še nekaj na grlo prestavlja... sem se lotila lekadolov, pa da vidim, če bo ok. ne vem, če se ne bom še sinovega ospena, smo ga itak malo več dobili kot ga rabimo:)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 19:29:13   
branka28
Ojla user posted image !

Sem imela danes kontrolo v porodnišnici, jutri moram spet na vikend paket v porodnišnico zaradi kontrole krvnega sladkorja.user posted image
Naredili so mi uz, ter ctg ( spet je bila malo bolj nemirna) in user posted image je vse vredu ustreza v vseh meritvah.user posted image
Bojijo se samo, da ne bi prišlo do kakšnih komplikacij zdaj zadnje dneve, zato me morajo opazovati.,

Se beremo spet v torek, lepo bodite.user posted image user posted image


_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?