|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 19:37:04   
vekybel
mojcej77 jz sem dobro, imam še tri dni do PDP-ja in čakam če bo kaj. Drugače si pa full želim pestvati svojega user posted image .

zvezdici in NM jz pijem že 10 let eltroxin tablete po 75mg dnevno in če sem kak dan brez njih se ako slabo in čudno počutim in še posebej sedaj v user posted image . Sem 2x pozabila spiti in mi ni bilo dobro. Sedaj med user posted image  sem 2x pregled v MB in je bilo vse uredu pa so me naročili maja, ker zna ščitnica mal podivjat po porodu, tako mi je rekel zdravnik. Jz sem se udi bala kako in kaj, samo bi bilo še slabše če ne bi pila. Tako da zvezdici nič ne obotavljaj in kot sem ti napisala prej lahko pusti posledice če jih ne piješ ali piješ, če srček ne dela prav tudi brez tablet se lahko zgodi kaj. Probaj piti če pa boš karkoli opazila da i ne štima pa vseeno lahko prenehaš ne.  

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 19:40:50   
vekybel
lucika te ni bilo nekaj časa pa sem takoj pomislila nate kje si user posted image
Zadnje čase mislim nate morda ker boš ti naslednja, ne vem imam tak občutek user posted image .

branka28 ti le pojdi v P, raje da si pod kontrolo in da se lahko vse reši pravočasno, še malo potrpi pa bo konec. Mi mislimo na tebe in tvojega user posted image  in ti držimo pestke in ti pošiljamo veeeeeeliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ok.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 19:43:28   
NM
lucika - nikar ne jemlji par ospenov, lekadol vzemi. Vse antibiotik terapije morajo bit popolne, če ne nič ne pomaga.
Držim pesti, da se pozdraviš.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 19:44:35   
NM
branka - dobro opravi!!!

_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 19:46:07   
zoey
Mi2 sva šla na (planiran zadnji user posted image ) sprehod s user posted image in imam tako trd trebuh, da sem se komaj privlekla do doma. Ko bi imeladrugače take trde mišice, mmm user posted image user posted image user posted image Zdaj pa res slabo kaže, da bi ujela današnji datum user posted image user posted image No, ja, ju3 je nov dan user posted image
Branka - user posted image user posted image user posted image user posted image Poskusi izkoristit ta vikend paket za spanje, bo dobra naložba. Čeprav bolniške postelje po navadi niso ravno udobne user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 19:54:25   
plamen
Dober večer!

Girl se je zgleda obrestovala hoja po stopnicah in izlet do Pikapolonice. Je v P in čaka akcijo, držite pestke da bo čimprej crkljala lepotičkouser posted image user posted image user posted image !

Jutri tortica v Zvezdi btc ob 10h, če bo še katera okoli letala.

Zdaj pa moja nejlepša novička danes, da je moj zlati user posted image ubogal mamico in se postavil na glavouser posted image user posted image . Tehtamo 3kg, glavica pa je kar 34. Pravim po očiju ima glavo, po mamici je pa na glavo in naj tam ostaneuser posted image . Seveda o tem da je CTG lep verjetno ne gre izgubljati beseduser posted image .
Naslednji CTG 11.3.

Bravo za mamice, ki ste že doma!
Brankauser posted image user posted image , naj ti hitro mine!

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 19:57:36   
branka28
Hvala babike, bom se poskušala relaksirat v P, čeprav te postelje niso ravno za relaksacijo.user posted image user posted image
Bo že sam, da sem pod kontrolo.


_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 20:00:24   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: plamen

Girl se je zgleda obrestovala hoja po stopnicah in izlet do Pikapolonice. Je v P in čaka akcijo, držite pestke da bo čimprej crkljala lepotičkouser posted image user posted image user posted image !

Jutri tortica v Zvezdi btc ob 10h, če bo še katera okoli letala.

Zdaj pa moja nejlepša novička danes, da je moj zlati user posted image ubogal mamico in se postavil na glavouser posted image user posted image . Tehtamo 3kg, glavica pa je kar 34. Pravim po očiju ima glavo, po mamici je pa na glavo in naj tam ostaneuser posted image . Seveda o tem da je CTG lep verjetno ne gre izgubljati beseduser posted image .
Naslednji CTG 11.3.




user posted image user posted image user posted image za Girl, naj čim prej stiska svojo štručko user posted image user posted image user posted image user posted image
Ampak spet ni pravice, ima rok 5 dni za mano user posted image
Pa woohoo user posted image user posted image user posted image za tvojo pikico, ki je končno na glavo user posted image
Za ju3 nič ne obljubim, ma če mi rata, se vam pridružim.


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 20:02:32   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image petek, 05.03.2010user posted image
 
lucika - CTG
zoey
vekybel - CTG
 
ponedeljek, 08.03.2010
 
zoey
meti.v
girl79
sandrica23 - CTG
zvezdici
soni - CTG
malicki - CTG

torek, 09.03.2010


strumf
malicki - CTG

sreda, 10.03.2010


branka28
mammamia
maja.gal - CTG

četrtek, 11.03.2010


plamen

petek, 12.03.2010

naty28 - CTG
mojcej77

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

sreda, 17.03.2010

t_anja
 

 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 20:04:46   
Zvezdici
branka - joj.. upam, da ti hitro mine vikend v P, ter da bo vse ok.
Kakšnih komplikacij se pa bojijo?

zoey
- velik sreče s tem, da naj bi bil to zadnji sprehod pred user posted image . Mogoče pa bo kaj user posted image . Ampak jessy te pa ni ubogala user posted image . Ali se je že kaj javila kako sta?

vekybel
- si me prepričala.. jutri jih začnem jemati. V ponedeljek imam pa itak pregled in bomo videli kako in kaj.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu branka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 20:06:09   
Zvezdici
Joj jaz bi z veseljem prišla na tortico pa nimam prevoza. user posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 4.3.2010 20:09:19 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 20:09:06   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

zoey
- velik sreče s tem, da naj bi bil to zadnji sprehod pred user posted image . Mogoče pa bo kaj user posted image . Ampak jessy te pa ni ubogala user posted image . Ali se je že kaj javila kako sta?

vekybel
- si me prepričala.. jutri jih začnem jemati. V ponedeljek imam pa itak pregled in bomo videli kako in kaj.



Saj sem že rekla, da sta me z Lakayo pustili na cedilu user posted image Jessy je napisala, da je mlekec prišel in je mali zadovoljen, ona pa tudi, ker ne kriči več user posted image Upam, da se vidiva ju3 na hitro.
Glede tablet pa tudi mislim, da je boljše za obe, da jih jemlješ user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 20:10:20   
Zvezdici
Super za jessyuser posted image Zdaj jo bodo sigurno kaj kmalu spustili domov. user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 21:20:56   
Pikapolonica80
Zvezdici - kje pa živiš?? jz sem za bežigradom, te lahko tudi jaz poberem če želiš, edina omejitev kar je da moram biti ob 11.30 v ZD bežigrad.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 21:57:08   
vekybel
girl držimo pestke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  plamen ti nam pa javi veselo novičko!!!

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 21:59:40   
vekybel
zvezdici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sej prav tako.


(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 22:15:51   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica80

Zvezdici - kje pa živiš?? jz sem za bežigradom, te lahko tudi jaz poberem če želiš, edina omejitev kar je da moram biti ob 11.30 v ZD bežigrad.


Dravlje.. če veš kje je to. Ali pa klub 300.. samo to ti je čisto s poti user posted image

Sem te zamudila si šla verjetno že spat.
Saj mojo št se mi zdi da imaš.. če se bo dalo kaj zmeniti, hehe.
Če ne pa spet drugič user posted image .


< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 4.3.2010 22:26:58 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 22:19:13   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

zvezdici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sej prav tako.




Hehe..user posted image user posted image ja saj vem.. jaz zelo rada kompliciram. Samo res samo želim, da bi bilo vse ok.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 22:24:24   
Anonimen
o beduser posted image zdle ko sem se tuširala sem opazla prve strije tik pod popkom na levi in desniuser posted image ...pa sem misla da jih ne bom deležna ker sem se vsak dan po 2x mazala, no pa so tukej za zmerejuser posted image .


(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 22:27:34   
plamen
zvezdici - lahko te tudi jaz peljem nazaj, ni panikeuser posted image , da ne bo pikapolonica hitela v ZD. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 22:27:50   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka24

o beduser posted image zdle ko sem se tuširala sem opazla prve strije tik pod popkom na levi in desniuser posted image ...pa sem misla da jih ne bom deležna ker sem se vsak dan po 2x mazala, no pa so tukej za zmerejuser posted image .




user posted image user posted image
Po porodu bodo sigurno šle še skupaj in se bo manj videlo. Ti se tolaži, da bi lahko bilo še veliko slabše. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 22:28:58   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: plamen

zvezdici - lahko te tudi jaz peljem nazaj, ni panikeuser posted image , da ne bo pikapolonica hitela v ZD. 


Joj punce ste prijazne user posted image .
Samo še pikapolonica mi mora javit, da vidim če bo šlo. Sem prepozno nazaj gor prišla, pa je po vsej vrjetnosti že šla spat.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 22:39:31   
naty28
branka- upam da ti nebo prehudo v bolnici, vsaj naspat se probaj čimbolj, zaj ko se še lahkouser posted image

Jaz sem prebrala, da je eden od znakov bližanja poroda povečan apetit in jaz res mam ful apetii zaj zadnje dni, vedno bolj, joj upam da se to čimprej konča, ker drugače bom res počla, če bom še zaj tolko jedla na koncuuser posted image
Groza groza če sem se že tak zredila, da sploh več nisem sama sebi podobnauser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 22:42:27   
Pikapolonica80

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

IZVIRNO SPOROČILO: plamen

zvezdici - lahko te tudi jaz peljem nazaj, ni panikeuser posted image , da ne bo pikapolonica hitela v ZD. 


Joj punce ste prijazne user posted image .
Samo še pikapolonica mi mora javit, da vidim če bo šlo. Sem prepozno nazaj gor prišla, pa je po vsej vrjetnosti že šla spat.



No evo pa smo se zmenile user posted image . Zvezdici - potem naredimo tako da te jaz pridem iskat, Plamen te pa pelje nazaj pa je. Imam tvojo številko ja, te pokličem malo prej, računaj pa da te poberem okoli 9.50. Ok?

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
4.3.2010 22:43:34   
Zvezdici
Šibam jaz spat.
Sem se odločila, da pridem kar s taksijem jutri tja, da ne bom nobene obremenila.
Aj a., ob kaeri uri pa? user posted image Saj je ob 10h ane? Pa zpam, da imam od katere št. ker nimam pojma katere vse pridemo. user posted image

Lahko noooč!

pikapolonica - se tam vidimo, pa vseeno hvala!user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?