|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 12:41:17   
zoey
Dan!
Bila na pregledu in prišla domov. Imela en cel popadek, vrat se baje mehča, in mogoče sem za konico odprta user posted image Tako, da me je navdalo z optimizmom, da 1x pa le bom rodila user posted image Če do torka ne bo nič, pa uletim in ga izženejo, no vsaj tako mi je obljubil dr. user posted image
Sem se pa srečala z Jessy, zgleda in počuti se kot rožca. Prej še ni vedela, če bosta šla domov, ker trenutno ni gužve v P in se jim nič ne mudi jih ven metat, zdaj mi je pa ravno pisala, da je šel mali pod lučko in bosta vsaj do nedelje notri.
Sem bila pa čisto koma, ko sva prišla nazaj, ker sem malo in slabo spala, tako da je namesto tortice padel en lepotni spanec. Babnce se pa mastijo user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 12:45:43   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

js pa še vedno vztrajam brez epiduralneuser posted image

se vidi, da so danes vse na tortici, ker ni nobene debateuser posted image da se ne boste preveč poredileuser posted image

punce dejte mi povedat, kaj lahko nardim iz starga kruha, ker ga ne bi rada glih stran vrgla, ker ga je moj speku...




Oj! tud jst še vztrajam brez epiduralne, čeprav mam papirje v materinski.

Iz kruha pa neredi kruhove cmoke. Lahk nardiš še kake zrezke v omaki zraven.

Lenčy, naj te optimizem ne zapusti.Verjemi, da bo boljš, ko boš cartala.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:05:26   
lenčy
js optimistična?že dolgo ne... in ne vem, če bo kaj bolš...kakšn mesec bom mogoče pretrpela pol pa če bo treba, bova šla k njemu, ker dvomim, da se najde kakšno stanovanje. mene edino skrbi, da bom v tem času izgubila mleko, če mi bodo ves čas težil in se kregal z mano...

drgač pa hvala za nasvet. kruhovih cmokov se še nisem lotila, za omakco je pa zdj že kar malo prepozno, ker bi kar nekaj časa rabila-bomo pa drugič...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:09:42   
lunka1
Moja user posted image user posted image ima danes tako žurko v trebuhu, da izgleda, da bo kar notri ostala user posted image user posted image . Ampak jo bomo že ven spravili... Kmalu...


Jaz sem prav navdušena nad koškom, ki so nama go posodili. Sem oprala posteljino in ga oblekla.... iiiiiiiiii, kako je luštkan, samo še ena štručka manjka notri, pa smo popolni...

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:20:11   
vekybel
lenčy ja ma res, te bom vprašala ko boš ti kot jz sedaj 2 dni pred rokom, kako si pa da vidimo. user posted image user posted image user posted image
Ja kruh pa lahko narežeš na kocke in ga položiš v pekač in ga daš v pečico da se ti še malo posuši in ga zaliješ z malo slane vroče vode in na vrh pa kislo smetano in vse skupaj malo popečeš in je zeeeeeelooooo dobro.
Kar se tiče EA pa kaj bi bilo če je ne bi bilo, bi vseeno mogle rodit. Tako da boš vsaj lahko enkrat rekla sem naravno rodila in dobro veš kako je rodit. Dobrodošla v naš klub "naravnih porodov"! user posted image user posted image user posted image

lucika ja da zaserjeva skup pa to....user posted image user posted image user posted image  Ja veš kaj je, jz zdej hodim v P na kontrole in CTG-je in je vedno drug G in vsak pove svoje user posted image  tako da ta današnji G ne ve kake načrte imam user posted image ... ne sej sem mu povedala kaj mi je priporočil G in je rekel da se lahko sama odločim kaj bom naredila.
Samo imaš čisto prav glede tega kako se vleče ta zadnji mesec a???
Zadnje tri dni me bolijo jajčniki ko bi dobila menstruacijo in povem sestri pa ona pravi da se MV verjetno mehča in pripravlja, tako da vsak dan upam da bo ponoči akcija pa nič in še dobro spim HB.

malicki ja zdej je odvisno koliko imaš še do PDP-ja? Če si ko jz 2 dni pred lahko, sej ni nujno da se ti trebušček spusti, no vsaj enim je več vidno enim manj. Fora je samo v tem da ga spiješ na dan PDP-ja ali en dan prej. To olje so ženske pred lei vse spile preden so šle rodit, tako da ni panike pa še naravno olje je ni nič kemičnega pa to.



(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:25:23   
vekybel
lenčy če boš razmišljala da boš izgubila mleko ga boš res!!! Če negativno razmišljaš si negativno energijo prikličeš, to ne pozabi! Zato si moraš govorit že sedaj, sej nam nihče ne more nič in nihče nam ne more vzeti nekaj kar si želimo in tako mora biti in tako bo. Ko pomisliš na stvari ki te mučijo ali se bojiš moraš na njih gledat jezno in si tako reči in konec. Ni stvari in človeka, ki ti bo nekaj pokvaru!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:30:54   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

lenčy če boš razmišljala da boš izgubila mleko ga boš res!!! Če negativno razmišljaš si negativno energijo prikličeš, to ne pozabi! Zato si moraš govorit že sedaj, sej nam nihče ne more nič in nihče nam ne more vzeti nekaj kar si želimo in tako mora biti in tako bo. Ko pomisliš na stvari ki te mučijo ali se bojiš moraš na njih gledat jezno in si tako reči in konec. Ni stvari in človeka, ki ti bo nekaj pokvaru!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to pa je nasvet! najraje bi si ga natisnila in prilepila zraven pojstle pa ga non-stop brala, da bi se me prijelo. ker sama sem pesimistična in živčna oseba, tko da mislm da si mi dala res dober nasvet. vse je odvisno od mene, kako bom sprejela vse to in sama moram res rečt temu konec. ne vem kk naj se ti zahvalim.... a naj ti pošlem en super hiter porod?user posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:34:26   
naty28
punce jaz pa nečesa ne razumem in nikol ne bom: zakaj hočete rodit naravno pa prenašat te bolečine, če ni treba, če obstajajo protibolečinske metode, ne vem zakaj???
Brez zamere ampak da bi se človek matro če ni treba, ne vemuser posted image Jaz bom vzela EA definitivnouser posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:38:30   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: naty28

punce jaz pa nečesa ne razumem in nikol ne bom: zakaj hočete rodit naravno pa prenašat te bolečine, če ni treba, če obstajajo protibolečinske metode, ne vem zakaj???
Brez zamere ampak da bi se človek matro če ni treba, ne vemuser posted image Jaz bom vzela EA definitivnouser posted image


mogoče zato, ker sem imela tako podobno anestezijo pri operaciji gležnja in mi ni bla čist nč všeč, ker nisem nič čutila dolg časa, tko da tud lulat nisem mogla it. sj vem, da je to mal drgač, ampak vseen se mi je to zamerlo. sama verjamem, da sem močna oseba, kar se tega tiče (ko bi bla vsaj pri odločanju taka) in bom probala brez. sj če bo res hudo, jo bom vzela ampak za prvič bomo pa kr naravno.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:43:45   
lunka1
Jaz sem razmišljala v povezavi z zobozdravnikom... Tam ust ne odprem brez injekcije... Ergo - pri meni EA skoraj 95%.

Bomo videli, kakšen bo potek vsega skupaj... Če mi bo voda odtekla in bom rabila umetne popadke, potem sigurno vzela EA, če pa mi bo čimdlje uspelo zdržati doma, da se bom večinoma odprla in doma predihala popadke, potem je ne bom vzela. Imam pa 5 minut do porodnišnice, sem pa prvorodka, tako da .... user posted image vprašanje, kaj bo. Vseeno upam, na najboljše user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:45:43   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


IZVIRNO SPOROČILO: naty28

punce jaz pa nečesa ne razumem in nikol ne bom: zakaj hočete rodit naravno pa prenašat te bolečine, če ni treba, če obstajajo protibolečinske metode, ne vem zakaj???
Brez zamere ampak da bi se človek matro če ni treba, ne vemuser posted image Jaz bom vzela EA definitivnouser posted image


mogoče zato, ker sem imela tako podobno anestezijo pri operaciji gležnja in mi ni bla čist nč všeč, ker nisem nič čutila dolg časa, tko da tud lulat nisem mogla it. sj vem, da je to mal drgač, ampak vseen se mi je to zamerlo. sama verjamem, da sem močna oseba, kar se tega tiče (ko bi bla vsaj pri odločanju taka) in bom probala brez. sj če bo res hudo, jo bom vzela ampak za prvič bomo pa kr naravno.


Ne vem, saj res odvisno kaki človek si, jaz za sebe definitivno vem, da se ful bojim bolečin in jih tudi zelo težko prenašam, tak da sigurno nočem probet naravno.
Samo molim boga da bo vse vredu, da mi bo prijelo, pa da pol nebo kaj narobe...user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:46:00   
lunka1
Mene od EA odvračajo stvari kot so:
- ležat v postelji
- rodit v leže
- "mrtve" noge
- ne moreš lulat sam...

Jaz bi rada čim bolj pokončno rodila in se premikala po prostoru, čeprav pravijo (tudi nekatere babice), da ob pravih popadkih ne moreš hodit. Mah kaj pa vem... verjetno je bolje, da niti ne vem, kaj me čaka... Rada bi samo, da bi bilo čimprej za mano in da bi imela mojo pupiko v naročku in jo lupčkala...

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 13:49:17   
naty28
Boga Branka28,je na facebooku napisal, da ma v sobi eno ko ful smrči, še podnevi, pa da more do torka bit tam. bogauser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil naty28 -- 5.3.2010 13:50:21 >


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 14:08:01   
lucika
en del posta sem že 3x napisala, pa mio ga noče objavit. no, probam še enkrat...

jap, lenčy, boš tečna, sploh če bo že pol aprilčic vmes rodilo. in kr nekam nestrpen rataš, čepraš še roka nimaš... verjemi mi:))))

jao, zdajle sem se prav zjokala zraven. ima neke take izsiljevalne fore naš mali, zdaj je začel jokat kot mali dojenčki. uve, uve...ej, ko mi pritisk dvigne ta frekvenca. sva nos pucala s sesalcem, in pol bi tistz nažnudran kabel imel, bi bilo fino da ga ne bi umila. in se je začel dret in po tleh metat...jao, saj ga nekak ignoriram, ampak v mislih pa si predstavljam, da bi ga tak čez rit, da bi se kr kadilo. no, saj zdaj že po meni plazi, moja mamica...no, tiste brez izkušenj, tud takole vas/nas čaka. sam mene že x2.

in,...tole je že mimo, mali mi že spi, jaz pa kr mal lažje diham:))))))

naty28, jaz sem dala čez en porod. 10 ur umetnih popadkov, pa še pred tem 26 mrcvarjenja po porodni, sicer lažjega, a not sem bila dva faking dneva. in se res ne spomnim, da bi kaj ekstra bolelo. sem predihovala popadke, je bilo smotano, a bolelo ni. vsaj tak ne, kot boli zobozdravnik, ki pride do živca:)
ena kolegica po 3 letih še vedno ne čuti enega prsta na nogi; druga ki je rodila s cr, pa pravi da ji je bilo noro slabo in bi v drugo šla v popolno nerkozo... pol pa vedi kaj je prav...aj sem rekla, če me ne bojo mogli utišat, mi bodo že dali to epiduralno, da bo mir:)))

ja, boga branka. sem prej malemu oblubla, ko me je jezu, da grem kr not, pa se naj zabavata dalje z atijem, če se mu bo pustu...pa grem pomagat hrgolit, da se pomirim, naspim, zrelaksiram, ....aha, za kako uro bi mi pasalo, pol bi pa norela po bolnici...

lenčy, sicer res ne vem, kaj hudiča imate doma, da se toliko sekiraš. če je samo tvoj fotr in šiht od tvojega, ali je še kaj zraven? dejstvo je, da se brez veze sekiraš vnaprej. lahko da bo vse ok. lahko da bodo vsi skakali okoli tebe ko nori. lahko da bodo dali čisto mir. no, če takole pomislim, sta obe skrajnosti brez vezni. lahko boste pa lepo živeli dalje, in vam bo čisto lepo. dojenček se bo rodil, prišla boš domov, vsi ti bodo stali ob strani in ti pomagali, dojenje bo lepo teklo....nič bat. in potem, ko se boste malo navadili, bodo dedi lepo delali, ti boš pa paradirarala okol z vozičkom, imela svoj red in svoj ritem. ta del porodniške je najlepši, verjemi.:))) vse bo ok.

pri nas pa spet sneži. pa tak brije leden veter, da ni za nikamor. pa sem že mislila, da sem zastonj kombinezonček kupila...

vekybel, jaz bi šla kr po to olje, pa ga kr jutri zjutraj požrla. pa da vidimo. v ponedeljek ga ne bi, če pa moram v mb na ctg..kje te naj serjem po poti??? mi je ful hecno in skoraj neverjetno...a če drugo ne, to da te fajn prepuče, še nikoli ni škodilo, a ne?



(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 14:28:16   
vekybel
lucika ja zakaj pa ne! Jz bom jutri zjutraj ko se vstanem pa pojem nekaj in potem v akcijo. Ni kaj za bat, vse je tudi odvisno koliko ga popiješ, vsaj dve jedilni žlici pa na slamico raje dej da ni preveč v stiku z ustnicami pa to, ker ni prijetno. Ti bom javila jutri kako in kaj, če ne bom usrana do ušes, user posted image  ker jz ga bom res spila.

naty28 ja lepo je slišati da ni bolečin, sam kaj pa posledice ki se lahko pojavijo, kot so da ti zadane živec pa ostaneš na vozičku, pa po porodu ne smeš in ne moreš na noge, jih ne čutiš, pa bolečine v hrbtu pa v glavi, ne moreš lulat,.... največ me je strah ohromelosti, drugo bi že prestala sam tega pa se resnično bojim.
Svaka ti čast če te to ne skrbi.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 14:46:30   
vekybel
Vidim da ni nobene gor pa grem na en lepotni spanec, se pišemo kasneje.



user posted image

< Sporočilo je popravil vekybel -- 5.3.2010 14:47:29 >

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:00:48   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

Vidim da ni nobene gor pa grem na en lepotni spanec, se pišemo kasneje.



user posted image


Kaj že spiš?
Nekaj sem tvoj album gladala pa me zanima kolko maš visoko tvojo previjalno mizo?


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:04:40   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image petek, 05.03.2010user posted image
 
lucika - CTG
zoey
vekybel - CTG
 
ponedeljek, 08.03.2010
 
zoey
meti.v
sandrica23 - CTG
zvezdici
soni - CTG
malicki - CTG

torek, 09.03.2010


strumf
malicki - CTG

sreda, 10.03.2010


branka28
mammamia
maja.gal - CTG

četrtek, 11.03.2010


plamen
lenčy

petek, 12.03.2010

naty28 - CTG
mojcej77

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

sreda, 17.03.2010

t_anja
 

 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija




< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 5.3.2010 15:10:52 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:06:55   
Zvezdici
No zdaj sem pa spet doma in mi je spet dolgčas. Bom šla kar cunje prat user posted image .
Sem pa danes v mothercare-ju kupila barvne tetra pleničke.. so takoo lepe. In takooo svinsko drage user posted image . Ampak jih iščem že zelo dolgo in ker sem jih sedaj našla, se jim nisem mogla upret. Ampak so RES lepe! Rumene, zelene in modre. user posted image user posted image

Pa tolko smo že napisale, da bo do konca marca treba odpreti še 4. del user posted image .user posted image


< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 5.3.2010 15:10:10 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:07:03   
mammamia
 
Vidim, da debatirate o porodu-jaz sem tudi za naravno, vsaj prvič bom rodila naravno, da vem kako to zgleda-ker je itak pri vsaki drugače. Ene pravijo da sploh tako ne boli....tako da mora najbrž vsaka pri sebi videt kako bo ne pa iz izkušenj drugih. 

Ali bo mogoče katera vzela nadstandardno sobo? Sem slišala, da se jih kr veliko odloči za to in da je problem, ker so kr naprej vse sobe zasedene, moraš imeti srečo. Sem bila kr presenečena ko sem videla koliko partnerjev ostane z ženo v sobi(sobivanje)-v Postojni obstaja ta možnost. Jaz še ne vem kako se bom odločila....

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:08:02   
plamen
Imamo veselo novičkouser posted image user posted image

4.3.2010 ob 23:33 se je Neža odločila, da ima dovolj hotela mama. Na svet je prišla z 51cm in 3020g. Mamica girl79!

Iskrene čestitke tudi tukaj, pa veliko lepih trenutkov v troje!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:15:38   
Zvezdici






 
 
 
MARČKI 2010
 
      datum          ime         PDP      ime otročka      teža      dolžina
 
user posted image user posted image  27.01.  crvicek   13.03     Gaja           1900 g
                                                       Zoja           1800 g
user posted image   28.01.     Tjasa27     03.03.   Urban          2500 g    46 cm
user posted image   11.02.     W.W.         01.03.   Oskar          2840g     49 cm
user posted image  19.02.      Nežka.      04.03.    user posted image ?             3470 g     52 cm
user posted image  20.02.      Valen        16.03     Valentina    2620 g     45 cm
user posted image   20.02.     sanip         09.03.   Anastazija  3530 g      52 cm
user posted image   21.02.     Čmrlika       08.03.   Luka            3080 g     49 cm
user posted image  
21.02.     Tina50        04.03.   Jon              3330 g     52 cm     
user posted image   22.02.     sara2007   02.03.    Zara            4500 g     55 cm
user posted image   22.02.     3vid            02.03.    Nik              3550 g     52 cm
user posted image   23.02      3Sonček3   26.03     Sanja          2060 g     43 cm
user posted image   24.02       Jassika       15.03     Oskar         3215 g     50 cm
user posted image   24.02       Aygo           05.03    Julija           3000 g     48 cm
user posted image   25.02       Lakaya       12.03     Tara            2910 g     51 cm
user posted image    26.02      mama5       04.03
user posted image   27.02       rožca26      02.03     Ela                3380 g     52 cm
user posted image    27.02      MUREN        04.03                         3850 g      53 cm
user posted image   28.02       7lina7         04.03     Luka             3100 g     51 cm
user posted image    02.03       Jessy         08.03     Tobija           3550 g     54 cm
user posted image     03.03      lorelaj       17.03     Mina
user posted image      04.03      girl79         13.03    Neža             3020 g    51 cm

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:20:33   
Zvezdici



user posted image

user posted image
 
 

PDP, NICK, STAROST, NOSEČNOST, SPOL, NASL. PREG.(NP), KRAJ PORODA, KILE 

1.3.2010
user posted image
cestnidrikač, 24 let           (2. user posted image ,?user posted image )      user posted image              

user posted image W.W., 28 let                     ( 1.user posted image )           user posted image         11.02.  OSKAR
user posted image  Petra, 24 let                     (1.user posted image )              user posted image
user posted image  nivs                                 (?user posted image )               user posted image
user posted image  tinč407                            (1.user posted image )               user posted image

2.3.2010

user posted image puma23                            (1. user posted image )               user posted image
user posted image rožca26, 27 let                  (2. user posted image , 1user posted image user posted image ) user posted image      LJ     27.02    ELA    
user posted image sara2007,22let                  (2.user posted image ,1user posted image user posted image )   user posted image     PTUJ 22.02.  ZARA
user posted image  3vid, 29 let                      (2.user posted image ,1user posted image user posted image )     user posted image               22.02.  NIK
user posted image  balka, 32 let                     (1.user posted image )               user posted image       PO
                                        


3.3.2010
user posted image
LaMay, 34 let                     (3.user posted image ,2user posted image user posted image user posted image )user posted image     

user posted image Tjasa27                             (1.user posted image )                 user posted image     LJ   28.1.  URBAN
user posted image Luskan, 38 let                    (2.user posted image ,?user posted image )           user posted image
user posted image  Tinkarčica                         (?user posted image ,?user posted image )            user posted image

4.3.2010
user posted image Pooh, 30 let                       (1.user posted image )              user posted image
user posted image  Tina50, 26 let                   (2.user posted image ,1user posted image user posted imageuser posted image               21.02.  JON  

user posted image  7lina7, 36 let                    (2.user posted image ,1user posted image user posted image )user posted image        MB   
28.2. LUKA
user posted image  Rocio, 28 let                     (1.user posted image )             user posted image
user posted image  Nežka                              (3.user posted image , 2user posted image user posted image ) user posted image                 19.02
user posted image  Muren                             (2.user posted image , 1user posted image user posted image ) user posted image       NM?    27.02.
user posted image  mama5                           (2.user posted image , 1user posted image )        user posted image        MB      26.2.
 

5.3.2010
user posted image aygo, 27 let                      (2.user posted image ,1user posted image user posted image )  user posted image     24.02   JULIJA

user posted image *naca*, 24 let                   (1. user posted image )             user posted image

user posted image  jennyabc                          (?user posted image ,?user posted image )        user posted image

7.3.2010
user posted image
lindy, 27 let                      (2.user posted image ,?user posted image )        user posted image   
user posted image maša06, 28 let                 (3.user posted image ,?user posted image )        user posted image       

user posted image filip in jovana                    (1. user posted image )              user posted image
user posted image silmarillion, 24 let             (2.user posted image ,?user posted image )        user posted image                          

user posted image  vekybel, 29 let                 (1.user posted image )             user posted image         PT
user posted image  Manika                            (3.user posted image ,2user posted image user posted image user posted image )user posted image           

8.3. 2010
user posted image Jessy, 33 let                    (2.user posted image ,1user posted image user posted imageuser posted image         PO
   2.3.  TOBIJA
user posted image  Lucika, 32 let                 (2.user posted image ,1user posted image user posted image )   user posted image        MB
user posted image  Zoey, 33 let                   (1.user posted image )              user posted image        PO
user posted image  Čmrlika, 29 let               (2.user posted image ,1user posted image user posted image )  user posted image        MB  21.02.  LUKA
user posted image  pea82                           (2.user posted image ,1user posted image user posted image )    user posted image                 
user posted image   NM, 32 let                    (2.user posted image )              user posted image          PO   
user posted image   nenya33, 34 let            (1.user posted image )                user posted image   

9.3.2010
user posted image  sanip, 26 let                 (2.user posted image , 1user posted image user posted image ) user posted image    LJ   20.02.  ANASTAZIJA
user posted image  medvedekpu, 31 let      (1. user posted image )             user posted image

10.3.2010

user posted image
Lenči_                           (1.user posted image , 0user posted image )        
user posted image MB

12.3.2010

user posted image skodrana mama, 26 let    (2.user posted image ,1user posted image user posted image )  user posted image       LJ?
user posted image  lakaya                           (2.user posted image ,1user posted image user posted image )    user posted image        PO   25.02. TARA

13.3.2010
user posted image  user posted image crvicek, 32 let           (2.user posted image ,?user posted image )  user posted image user posted image     
27.01.  ZOJA, GAJA
user posted image  girl79                           (1. user posted image )           user posted image           LJ?   04.03. NEŽA

15.3.2010
user posted image Jassika, 34 let               (1. user posted image )          user posted image         KR  24.2. OSKAR

user posted image tia78, 30 let                  (1. user posted image )             user posted image
user posted image lunka1, 29 let                  (1. user posted image )         user posted image          JE
     

16.3.2010
user posted image valen, 32 let                    (1. user posted image )         user posted image    20.01.  VALENTINA    
           

17.3.2009
user posted image loti 70, 39 let                  (2 .user posted image ,?user posted image )   user posted image              

user posted image lana70, 39 let                 (2.user posted image ,?user posted image )    user posted image
user posted image  stella74                         (2.user posted image ,?user posted image )   user posted image
user posted image  linalina, 32 let                (2.user posted image ,?user posted image )     user posted image
user posted image  karamela6                     (2.user posted image , 1user posted image user posted image )user posted image
user posted image  lorelaj, 28 let                 (1.user posted image )            user posted image        LJ   03.03 MINA

18.3.2010
user posted image
aleira, 29 let,                 (2. user posted image ,?user posted image )     user posted image

user posted image anya984, 24 let             (1.user posted image )              user posted image           
user posted image  nosečka24, 24 let,        (?user posted image ,?user posted image )       user posted image      KR
user posted image  Pikapolonica80, 28 let   (1.user posted image )             user posted image       LJ       
user posted image *pupsa*, 26 let              (2.user posted image ,1user posted image user posted imageuser posted image     

19.3.2010
user posted image
andrejka28, 28 let         (1.user posted image )              user posted image        
user posted image  errai, 33let                    (3.user posted image ,2user posted image user posted image user posted imageuser posted image           

20.3.2010
  branka28, 30 let           (2. user posted image ,1user posted image user posted image )user posted image          MB
user posted image vija vaja,                       (2. user posted image ,?user posted image
     user posted image
user posted image  TejkaPK, 29 let             (1.user posted image )             user posted image  
user posted image  sandrica23                   (2.user posted image ,1user posted image user posted imageuser posted image
 
21.3.2010
user posted image  malicki                          (2.user posted image ,1user posted image user posted image )  user posted image
user posted image  ursa_p                         (2.user posted image , 1user posted image user posted image  ) user posted image         LJ


22.3.2010
user posted image MijaŠ,                           (2. user posted image ,1user posted image user posted imageuser posted image
user posted image  srečica, 29 let,             (2.user posted image ,1user posted image )    user posted image


23.3.2010
user posted image  ancy.com, 28 let             (?user posted image ,?user posted image )  user posted image        
    

24.3.2010
user posted image zvezdici, 21 let               (1.user posted image )       user posted image        LJ

user posted image  MLADAMAMICA, 23 let   (1.user posted image )        user posted image         LJ
user posted image  plamen, 29 let               (1.user posted image )       user posted image         LJ
user posted image  naty28, 28 let               (1.user posted image )         user posted image       MB

25.3.2010
user posted image   mojcej77, 32let            (1.user posted image )          user posted image  

user posted image    soni, 32 let                   (2.user posted image ,?user posted image )   user posted image  
user posted image  t_anja, 24 let                (1.user posted image )          user posted image         PO
user posted image   pikaapolonicaa, 26 let   (1.user posted image )            user posted image          CE

26.3.2010
user posted image  3Sonček3, 20 let,         (1.user posted image )          user posted image          NM   23.2 SANJA
user posted image  Tonjika, 23 let              (1.user posted image ,1user posted image )  user posted image
user posted image  tamala86, 23 let           (1. user posted image )           user posted image         LJ

27.3.2010
user posted image strumf, 27 let                (2.user posted image ,?user posted image )    user posted image
user posted image  sneguljka1, 29 let         (1.user posted image )           user posted image         KR
user posted image  deily                            (2.user posted image ,1user posted image  user posted imageuser posted image

28.3.2010
user posted image  
Capyka,                       (2. user posted image ,1user posted image user posted image )user posted image       PO      
user posted image Anonimen, 29 let          ( 1.user posted image )              user posted image
user posted image  andra74, 35 let,           (1.user posted image )             user posted image    
user posted image  ursi2                           (2.user posted image ,1user posted image user posted image )   user posted image
 
29.3.2010
user posted image  ti.ha, 29 let,                   (1.user posted image )             user posted image
user posted image  zini                                (?user posted image ,?user posted image )       user posted image
user posted image  Taska74, 35 let               (2.user posted image ,1user posted image user posted image )user posted image         LJ
user posted image  Lenčy, 22 let                   (1.user posted image )           user posted image         NM

30.3.2010
user posted image  
MiaSophia,                     (2. user posted image ,?user posted image )      user posted image

user posted image  pinakolada, 28 let           (1.user posted image )             user posted image        LJ
user posted image  Maja.Gal, 27 let              (2.user posted image , 1user posted image user posted image )user posted image       NM
user posted image  mammamia                     (1.user posted image )             user posted image          PO
  
 
31.3.2010
user posted image  mamika25                    (2.user posted image ,1user posted image )      user posted image
user posted image  meti.v, 27 let                (1.user posted image )           user posted image                             
 
 
 SKUPAJ NAS JE 97 SREČK NOSEČK! user posted image user posted image user posted image
 
user posted image ŠTEVILO PUNČK user posted image   = 33
user posted image ŠTEVILO FANTKOV user posted image   = 23
user posted image ŠTEVILO PRESENEČENJ user posted image  = 42


z nami so bile
 
aleunam
nena
marčevka2010
soncek4you
 
user posted image user posted image user posted image user posted image
 


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, PODČRTANO, Z DRUGO BARVO!!!!! DA BO RAZVIDNO OD OSTALEGA TEKSTA!!!

user posted image  user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:20:49   
Zvezdici
girl79 - čestitke user posted image user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:30:50   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

girl79 - čestitke user posted image user posted image


tudi od mene čestitkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?