|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:36:12   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

lenčy, sicer res ne vem, kaj hudiča imate doma, da se toliko sekiraš. če je samo tvoj fotr in šiht od tvojega, ali je še kaj zraven? dejstvo je, da se brez veze sekiraš vnaprej. lahko da bo vse ok. lahko da bodo vsi skakali okoli tebe ko nori. lahko da bodo dali čisto mir. no, če takole pomislim, sta obe skrajnosti brez vezni. lahko boste pa lepo živeli dalje, in vam bo čisto lepo. dojenček se bo rodil, prišla boš domov, vsi ti bodo stali ob strani in ti pomagali, dojenje bo lepo teklo....nič bat. in potem, ko se boste malo navadili, bodo dedi lepo delali, ti boš pa paradirarala okol z vozičkom, imela svoj red in svoj ritem. ta del porodniške je najlepši, verjemi.:))) vse bo ok.


problem je samo oče. moti me, kako vedno računa na naju, čeprav imava medva svoje načrte, račune mu moram pisat kadar se mu zljubi(kadar nočem, je cela ****rija), kako razbija z vrati in se glasno pogovarja ali smeje in za vse to mu povem naj neha, pol pa izjavi, da js tukaj nisem glavnauser posted image močno dvomim, da se bo spremenu, če sm mu to že 100x rekla, v tem primeru greva k tašči in tastu. a mislš da bo to fejst vplivalo na otroka?

girl čestitke za malo Nežo!!

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:43:36   
Errai

IZVIRNO SPOROČILO: plamen

Imamo veselo novičkouser posted image user posted image

4.3.2010 ob 23:33 se je Neža odločila, da ima dovolj hotela mama. Na svet je prišla z 51cm in 3020g. Mamica girl79!

Iskrene čestitke tudi tukaj, pa veliko lepih trenutkov v troje!user posted image user posted image user posted image user posted image



Čestitke tudi od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 15:46:20   
Errai
Evo, jaz sem nazaj iz postojnske porodnišnice. Tako kot sem prej rekla, za epiduralno moraš imeti podpisan pristanek. Če prideš tja čez dan ni problema, tudi če obrazca nimaš s sabo, ti ga da babica kar v porodni, če si tam ponoči se pa zna zgoditi, da babica brez podpisanega pristanka noče poklicati anesteziologa. Tako da se splača iti na tole predavanje, pa uredit pristanek, da imaš EA zagotovljeno.


(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 16:41:56   
Zvezdici
errai - super, da si zrihtala za EA user posted image
Jaz pa čakam, da se oblekice oprejo (in nove tetra pleničke user posted image user posted image ) potem bom lahko obesila in po obešanju mam še nekaj za likat. Tako, da zdaj pa spet tukaj preganjam dolgčas. Ampak očitno sama s sabo user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 16:48:37   
t_anja
Girl79 - čestitke za user posted image Nežo. Čim hitrejše okrevanje in veliko cartanja. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 16:49:50   
lucika
a sem že poročala iz današnjega pregleda? no, vse ok, le ena **** mi je vkradla denar iz denarnice! sem obesla torbico skupaj z bundo, sem si mislila, kaj bom to vlačla zraven, privat ordinacija, kaj mi bo kdo vzel... no, pa sem se malo zmotila. že ko sem videla odprto denarnico mi je bilo sumljivo, pol pa še brez denarja... ena starejša je bila sama zunaj, ko sem prišla iz ctg, pa me je kr nekam čudno gledla. katastrofa kaj vse po svetu lazi! naj ji tisti evrčki pridejo prav, če jih že mora krast.

lenčy, ne, ne bo vplivalo na otroka. se bo navadu na frekvenco glasu in loputanja. si predstavljam svojega šefa, on čez vrata stopa tako, da mu bo enkrat vrata iz pantov odneslo:))) lej, verjetno tolk računov za napisat ni, da ne bi zmogla. če jih je, hvala bogu da je delo; če jih je ogromno, pa itak mate še koga za to zaposlenega...to so bedarije za sekirat se...naredi in imaš mir. ker so verjetno tudi plusi. lahk da tašča pa ne bo nič loputala in nič rekla, ampak če si dovzetna, bo tudi kaka "surla" bolela. povsod se je pač treba prilagodit...lahko pa da bo fotr čist drugačen, ko dobi vnuka, kaj te veš... daj času čas in se pusti presenetit:)
kaj pa oni, ki imajo res probleme, ko so po cele familije zapite in brez denarja, brez higienskih navad, brez bilo česa. tam si predstavljaj si življenje urejat po svojih zamislih. pa še brez perspektive navadno...tak da...eh, jaz raje niti ne pomislim....

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 16:54:57   
Zvezdici
lucika - ja sramota no.. da ti je takole ugradla denar user posted image . Kdo bi si mislil.. očitno je morala biti res obupana. 

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 16:58:30   
ursa_p
Dan!

Na tortici je bilo super. Smo vse razen Zvezdice prisle po pol kile ... user posted image user posted image user posted image user posted image ... mal cveka ob snegu, potem se je pa soncek pokazal, smo pa sle.

In mi smo ze nazaj s Tivolija. Na poti domov pa nas je po soncku presenetila snezna nevihta. user posted image

Naty ... zakaj porod brez EA ... zato, ker cisto vse moje prijateljice, ki so imele EA so rodile z vakumom ... pa zakaj ne mal potrpet pa ena moznost manj, da je z otrokom kaj narobe, pa z mano. Ker tale vakum tud ni kr tko! Poleg tega kar so ze ostale nastele. Tko da jaz nikoli ne bom za EA.
Enako je pri zobozdravniku ... ce res ni nujno nikoli ne vzamem injekcije ... rajs malo potrpim, pa je!

Girl ... cestitke tudi tukaj! user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 17:07:53   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Dan!

Na tortici je bilo super. Smo vse razen Zvezdice prisle po pol kile ... user posted image user posted image user posted image user posted image ... mal cveka ob snegu, potem se je pa soncek pokazal, smo pa sle.

In mi smo ze nazaj s Tivolija. Na poti domov pa nas je po soncku presenetila snezna nevihta. user posted image

Naty ... zakaj porod brez EA ... zato, ker cisto vse moje prijateljice, ki so imele EA so rodile z vakumom ... pa zakaj ne mal potrpet pa ena moznost manj, da je z otrokom kaj narobe, pa z mano. Ker tale vakum tud ni kr tko! Poleg tega kar so ze ostale nastele. Tko da jaz nikoli ne bom za EA.
Enako je pri zobozdravniku ... ce res ni nujno nikoli ne vzamem injekcije ... rajs malo potrpim, pa je!

Girl ... cestitke tudi tukaj! user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp, Ursa


Če pa je nam zaj na predavanju za EA rekla, da na koncu dozo EA zmanjšajo, da čutiš te tiščance, ker včasih tega niso naredili, pa je res blo dosti vakumov, zaj pa glih zato zmanjšajo, da čutiš kdaj treba potiskat, tak da ne vem, tak so nam rekli da delajo v  mbuser posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 17:14:37   
lenčy
lucika sj vem, da je enim težje, ampak vseeno sem mnenja, da se je treba tudi malo prilagodit. sj ni problem napisat račun, je pa bedarija, da jih moram pisat zvečer, ker itak ne grejo isti dan na pošto. pa da bom mogla kaj zunaj delat (ker smo na kmetiji), js bom šla raj z otrokom vn na šetnjo-pa da vidmo če bo to zastopu... kukr praviš, se bomo pustil presenetit, drugače pač izberemo drugo pot. ampak to k sm napisala, kako bo vplivalo na otroka, sm mislna na to, če bi se mogla selt...
sj bolš da pustimo to temo, ker pol boš šla pa rodit, mene pa polno vprašanj pustila, ker znaš tako lepo pomagatuser posted image
res HVALA TI, kar napišeš, mi pomaga....

in ti meni tako dobra, pol ti pa denar ukradejo, kdo bi razumel ta svet??

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 17:36:28   
malicki
Glede EA - v prvi nosečnosti sem bila absolutno proti EA in sem hotela rodit naravno. Vam povem, da takoj ko sem prišla v porodnišnico sem vprašala za epiduralno user posted image zato ker sem bila čisto zaprta in brez svojih popadkov, umetni pa so me boleli ko sam user posted image in še bolj, pa šer odpirala se nisem nič. Ampak ker se za EA nisem zmenila, je nisem mogla dobiti.

Zato sem sedaj pripravljena. Pa nočem nobene strašit. Ker jaz vem, da nimam te sreče da bi rodila 123. Na predavanju in tudi na pogovoru z anestezistko mi je bilo razloženo, da ti nog ne ohromijo in tudi tiščance čutiš, da se je marsikaj spremenilo glede na par let nazaj. Edino glede CR se še nisem odločila ali pod EA ali splošno narkozo.

Vekybel ti pa definitivno poročaj o učinku ricinusovega olja.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 17:46:47   
vekybel
Jz sem odspala par kitic in evo me tu. user posted image

naty28 moja previjalna je visoka 90 cm.
To kar povedo na predavanjih so vsi pametni a nobeden ne kdo bo tebi naredil ta poseg-injekcijoin kako je izkušen in vse ostalo....

mammamia jz ne bom jemala nadstandardne sobe.

girl79 bravo in čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lucika tudi ti imaš eno srečo. Ma kakšne slišiš, pa tudi tej starejši ljudje niso več kaj so bili.

Ja bom poročala glede olja, če ne bo pomagalo pa me bo vsaj spucalo kar je dobro za čreva. user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:07:05   
naty28
vekybel- kolko pa si ti vlka???(me zarad previjalne zanima)



_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:13:16   
lucika
vekybel, dobro jutro!
jaz sem tudi pripravljena. flaška je na polički:) koliko žlic torej, gor piše 1-2...
jutri pa bo akcija:)))) me res zanima, to bo še smeha. al pa solz, bog si ga vedi.



(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:23:06   
valči
dajmo babike,me veseli,da bosta obe probali ric.olje,!
Jutri bomo pa obema že čestitali proti večeruuser posted image 6.3.lep datum,ni kajuser posted image
Vse se držite,če bo poskus od olja pomagal,boste vse letele v lekarno,ne?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:23:44   
vekybel
naty28 jz se visoka 170cm. user posted image

lucika res si kupila, bravo user posted image user posted image user posted image  Kdaj boš spila? Jz ga bom spila tam enkrat do 12 ure dopoldan. Jz bom dve žlici ziher spila. Boš poročala kako ti gre? To bo še smeha tu gori a??? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil vekybel -- 5.3.2010 18:24:51 >

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:27:26   
vekybel
IZVIRNO SPOROČILO: valči

dajmo babike,me veseli,da bosta obe probali ric.olje,!
Jutri bomo pa obema že čestitali proti večeruuser posted image 6.3.lep datum,ni kajuser posted image
Vse se držite,če bo poskus od olja pomagal,boste vse letele v lekarno,ne?



Ja upajmo da res. Držite pestke. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:29:47   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

naty28 jz se visoka 170cm. user posted image

lucika res si kupila, bravo user posted image user posted image user posted image  Kdaj boš spila? Jz ga bom spila tam enkrat do 12 ure dopoldan. Jz bom dve žlici ziher spila. Boš poročala kako ti gre? To bo še smeha tu gori a??? user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi sem 170, pa je moja previjalna visoka 100cm, kaj misliš da nebom mogla vredu previjat gor, ko je tak visoka, če sem jo po meri dala delat, pa sem se malo zajebala, ker nisem zgornje plošče pa podlage zraven računala, pa se mi zdi da je zaj malo previsoka.


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:31:36   
Zvezdici
Se vidi, da ne spremljam tako kot bi morala user posted image .

Amm.. ricinusovo olje naj bi pripomoglo k porodu ali kako??


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:41:49   
vekybel
naty28 ja pelji jo nazaj naj ti jo skrajšajo za 15 cm.

zvezdici ja baje to olje ti povzroči drisko in z njo popadke. Meni je G priporočil naj ga spijem, pa bomo videli če je res.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:53:03   
lucika
Naty28, jaz imam čist tipsko previjalno, pa sem 160 visoka. tak da ti z 170 imaš metrsko čist ok. probaj s kako lutko, saj bo šlo...

sonček bi se pa zdaj že lahko malo javila, jo pogrešam:)

vekybel, a jutri torej rodima. škoda da ne prideš v mb. al pa hvalabogu, ker dve riti na en vc....hm, lahk se zaplete:))))

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:53:28   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

naty28 ja pelji jo nazaj naj ti jo skrajšajo za 15 cm.

zvezdici ja baje to olje ti povzroči drisko in z njo popadke. Meni je G priporočil naj ga spijem, pa bomo videli če je res.


Saj ja, to tak ni problem taki, samo če ne vem, če mi bo sigurno previsoka, al bo vseeno vredi tak, kot je.
Pa še moj mi pravi da je vredi( samo on je 183cm vlki), tak da ne vem kaj naj, da se nebom zajebala, samo v trgovini ni nobene tak visoke. Sem pa prebrala, da ti mora bit do popka, to pa meni točno jeuser posted image

< Sporočilo je popravil naty28 -- 5.3.2010 18:56:36 >


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 18:57:01   
lucika
valči, če me bo fejst šraufalo, pa nič učinka, boš pa ti glavni krivec.... :)))

saj se hecam, meni je itak že vse smešno. dobivam klice od takih, ki jih nisem že po pol leta slišala kaj šele videla... vsak znakec se mi zdi, da bomo šli. ponoči se mi kr blede o porodih in bedarijah...zdi se mi da imam cele noči popadke. a ko pride sonček gor, ni ne duha ne sluha o ničemer. no, razen da me vse boli, tišči, pritiska....sam smešno mi je še lahko no....

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 19:22:56   
vekybel
naty28 ja probaj s kako lutko ali plišom pa boš videla kako ti gre. Mislim da te preveč sekira ta previjalna in zato jo raje pelji odrezat, ker boš več ali manj ti delala z njo. Jz si zamislim, da bi zdej dala še eno blazino na mojo da vidim kaka je tvoja in mislim da je res malo previsoka. Probaj pa nam javi ok!

lucika ja jutri rodima in konec ok?!!! Pridi na Ptuj pa bo taka žurka, da bomo še končale na 24 ur in na preverjeno boš videla. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
5.3.2010 19:25:07   
vekybel
Ja prej sem pisala 3sonček3 in je napisala da nima časa, ker ko gre mala spat, da gre tudi ona da lažje zdrži, ker ponoči ona dežura. Drugače pa sporoča da je vse ok in da nam vsem želi tak lep porod kot ga je imela ona.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?