|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 20:01:12   
sjmm
evo slikca za kolaž:

user posted image


tkole sta se pa Janči in Majči pocrkljala, ko je prišel Jan domov z bordanja

user posted image




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 21:18:51   
Ajvy
oi...danes gužva za ponoret..no, vsaj minilo je.....

LEpo pančkajte user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 21:41:46   
sjmm
evo nedelja k nedelja...en kup enga dela, posode, kuhanja...sej ni kej dost pokazat...a smo bli tko lepo familiarno na kupčku..no, kupuuser posted image , da je blo lušno....

ju3 nov delovni dan..itak..sam moj je še neki frej...morva mal papirje prečekirat..pol pa za ene lučke pogledat..pa ni 2x za rečt, da bova tud tedenski šoping opravla k bova že glih okol laufala

smo mel s ta velko mal debate...sva kr ostro nastopla in je bla čist out, ker zaadne cajte se neki vase in v svoj računalnik zapira...pa ene starejše mulce tam na msn-ju čekira in je bla sam še neki našpičena in jezikava...sva ji laptop sicer pustila, a med tednom ga ima lahk sam 1 uro na dan pržganega, če pa se ne bo lepše obnašala..pa ga bo dobila sam v nedeljo...zaenkrat taki ukrepi....k sva rekla, da je tud sitna in nas izločuje iz svoje družbe...je rekla, da sem jz tečna že ves teden...ostali se niso strinjal...in smo jo opozorili glede obnašanja...predvsem na spoštljiv odnos do staršev....evo zdej čakamo, kako bo v prihodnje

no, moj je že psa namrazil...tak, da se grem mal stisnit k user posted image

NOČKO VSEM pa uspešen začetek tedna!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
7.3.2010 21:42:43   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

oi...danes gužva za ponoret..no, vsaj minilo je.....

LEpo pančkajte user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 5:35:48   
Deja
DOBRO JUTRO...DOBER DAN....

Naj dan poseben bo za vas,
mladenke brhke in ženice,
prešerno voščim vam na glas,
poklonim travniške cvetlice.
Lepota vaša je čar,
cvetočih barvnih lepotic,
toplina skrčka naj bo dar
in dnevi vaši brez bodic.


user posted image


LEP DAN ŽENA VAM ŽELIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


< Sporočilo je popravil Deja -- 8.3.2010 5:38:20 >


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 6:37:06   
baki
jutro......lep praznik vam želim,in upam da vam dons nebi blo trba nič delat.jst morem.je moj na šihtu,pa morem vse narest tk kot vednouser posted image user posted image .mi nč ni prizanešeno.mi je že včeraj katja dala rumeno orhidejo,sem si jo želela.

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 6:43:55   
Čebel@
tudi od mene LEP DAN ŽENA

user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 6:58:38   
baki
jutro čebel....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 7:03:51   
Urša08
Jutro

Tudi jaz vam želim, da dan žena kar se da lepo praznujeteuser posted image Včerej sem dobila od Nejčka in možeka eno lepo orhidejico, od mojga očija pa parfum - res čudovtuser posted image

Sem kr mal v zaostanku ker nas za vikend spet ni bilo nič doma no al pa smo mel obiske. Včerej smo šli dopoldan k mojim na kosilo in smo lepo preživeli dan. Še en sprehodek smo si privoščili, ma super je bilo.

Grem otročka popedenat pa se spet javimuser posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 7:21:51   
Urša08
evo mene

Otročka v trenerkicah, zajtrk bo pa čez kake pol urce. Žiga teka naokoli, Nejc pa sestavlja eno tako sestavljanko, ko išče pare. Jaz mam pa čas za rruser posted image user posted image user posted image

Naj spomnim na slikice za kolaž - pošljite Katjuši al pa sem nalepite

Sem šla zjutraj na vago in glede na prejšnji ponedeljek zjutraj sem lažja za 2,6 kg (če se tehtam ob večerih je malo manj)user posted image Sem zadovoljna in bom probala še ta teden zdržatiuser posted image Hvala za podporo - zlate steuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste punce?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 7:26:41   
Urša08
Sjmm je treba tud z otroki met govorilne urice ja - držim pestke da se vaša najstnica malce umiri. Je pa res da je ravno v teh letih ko jih "meče"user posted image user posted image user posted image user posted image A je že kaka simpatija na vidiku? Danes pa prijeten šopinguser posted image

Ajvy pridna, pridna - cel vikend delala user posted image user posted image user posted image user posted image

čebela a je prstek sedaj v redu? Pa Hana - jo še zobki matrajo?

Baki, Petrušk kako gre? Še vztrajata?

Baki ma ne bit žalostna, pri nas med vikendi ponavadi ne naredimo nič ampak uživamo, v ponedeljek pa vse mene počaka.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 7:28:45   
baki
otroci so zrihtani.no katja se bo zdaj oblekla pol pa v šolo.nik bo šel pol spat,jst pa kuhat.isto kot vsak dan.KOSILO.....makaron flajš+solata

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 7:31:06   
baki
jutro urša.....se še držim in se bom še naprej....-5kg.če bo šlo tk dol bo super.user posted image user posted image user posted image .urša bravo za tvoje - kile.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 7:33:46   
baki
urša hvala bogu da imate skupne vikende.mi smo večkrat skupaj med tednom ker moj dela na 4 izmene(6 delovnih dni dva dni fraj)

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 7:45:35   
Čebel@
jutro še od mene

prst je že ok,edino včeraj sem pretiravala s pucanjem in me je v iber začel kljuvat.....Hana je lepo celo nočko prespala,ob 6.00 jo je moj šel pokriti in še vedno spiuser posted image user posted image user posted image ....zobki:komaj čakam da ji tavrhedva ven pogledata,ker vidim da jo matratauser posted image .......zunaj full lep sonček-ampak mraz ko pri norcih....moram se učiti-upam da mi bo Hanči pustilauser posted image

dietkarce.....user posted image user posted image user posted image  za uspešen teden-še enega pa ste zmagaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 7:47:39   
petrušk_
punce najprej vse najboljše in najlepše za 8.marec....in naj vam dan ne mine kot vsak drugi user posted image user posted image

zj mi pa prosim še razložte kako se slikca prlima ??user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 7:54:53   
baki
ka zdej a kaj pišete.

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 8:03:11   
petrušk_
baki dj mi povej pliz kako nej slikco prpopam za kolaž

_____________________________

petrušk_

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 8:22:47   
Čebel@
petrušk......pejt na www.slikomat.si ali pa www.shrani.si in najdi v datoteki željeno sliko,kopiraj link za forum in ga prilepi tukaj....če ne bo šlo-kar vperašaj

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 8:48:13   
Urša08
Pri nas je tak lep sonček, sam je zaenkrat -7 tko da še ne gremo vn. Bomo počakali da se malce ogreje.

Baki
kaj maš za kosilo? Po jedilniku je špinača + jajca.

Grem pospravlat ker mamo bombouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 8:49:36   
Urša08
Kolumbo a ste zdravi? A bova uspele na kako kavico it?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 9:10:30   
petrušk_
bakiej jst sm čist leva....to ni po moje....jst sploh ne štekam kaj morm nardit
mi ne rata


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 9:30:41   
baki

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Pri nas je tak lep sonček, sam je zaenkrat -7 tko da še ne gremo vn. Bomo počakali da se malce ogreje.

Baki
kaj maš za kosilo? Po jedilniku je špinača + jajca.

Grem pospravlat ker mamo bombouser posted image


kosilo.......kuhana cvetača +jajčka

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 9:34:41   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@
dietkarce
.....user posted image user posted image user posted image  za uspešen teden-še enega pa ste zmagaleuser posted image user posted image user posted image

jah ko bi bil še samo enuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič se še ne boš znebila navijanja tako da se nič ne veseliuser posted image user posted image user posted image user posted image

jst sem v zadnjem tednu izgubila 1 kg se previ vse skupaj 6,4kg (3 tedni), sme zadovolna in vesela, ker vidim, da post lepo deluje.....

včeraj smo se imeli fenomenalno smo šli z enimi prjatli na bazen in potem k njim na raklet iz ribuser posted image user posted image user posted image
Florjan čudovito plava sem tok ponosna..... moj mu je nekaj rokavčke gor silu ampak se je potem sam odločil, da jih ne bo imel in je ogromno plaval....
benjamin pa je bil mal zadržan na zečetku potem smo pa malcali po malci je bil pa čist divji in je šprical vse na okoli zraven se pa smejaluser posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
8.3.2010 9:35:58   
baki
sliko bom prilimala pop.ker moj dedec smotan sploh ni slik dal na rač.tk da ne morem zdaj.majko mu vidimuser posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?