|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamasutra
10.3.2010 13:30:10   
Tanja55
No, ko je ze na Cveku nanesla beseda na poze iz Kamasutre .. kaksne so vase izkusnje, prakticirate ali ne? Bi probale/i ali ne? Kaksen nasvet izkusenih Kamasutrasev za zacetnice/ke? In seveda, kaj probat, da je fajn in cesa se izognit, ker se sicer ne bomo znali odfrenkljat...

Uskinamama...spljuni user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamasutra
10.3.2010 13:32:50   
uškinamama
Uškin nasvet:

Pazite, da se preveč ne zredite. V nasprotnem primeru lahko partner, ki je v misionarskem položaju nad vami kolabira zaradi vrtoglavce. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamasutra
10.3.2010 13:42:55   
rija
user posted image user posted image user posted image

pa si ti nora tanja, midva sva že oba v letih...pa jaz raje seksam navadno, kot sploh ne, če katerega od naju kje vrežeuser posted image user posted image user posted image

sicer pa midva še piliva misijonarski položaj. jaz sem čisto preveč sramežljiva.

aja, pa eno čajno svečko že tudi prižgeva user posted image  samo toliko, da vidiva, da ga kam drugam ne začne tiščat....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamasutra
10.3.2010 13:57:54   
liliana
Tretjina položajev iz Kamasutre ni izvedljivih
V Mumbaju so naredili raziskavo, s katero so želeli odkriti, koliko različnih seksualnih položajev, ki je predstavljenih v Kamasutri, je tudi dejansko možno izvesti.

V raziskavi je sodelovalo sedem parov. Odkrili so, da je za današnjega človeka nemogoče, da bi izvedel položaje, ki so predstavljeni v Kamasutri. Povprečni Zemljan naj bi bil zmožen izvesti le dve tretjini vseh teh položajev.
Pari so imeli za cilj poskusiti vseh 64 položajev. Uspelo jim jih je izvesti le 40, za preostalih 24 pa so potrebovali dodaten trening.
Nekaj položajev izmed 24 kljub treningom niso mogli izvesti, zato znanstveniki svetujejo, naj se pari Kamasutre ne držijo pretirano strogo, saj se lahko poškodujejo.
http://www.erevija.com/ogled/Tretjina-polozajev-iz-Kamasutre-ni-izvedljivih/aHR0cDovLzI0dXIuY29tL2Vrc2tsdXppdi96YW5pbWl2b3N0aS90cmV0amluYS1wb2xvemFqZXYtaXota2FtYXN1dHJlLWplLW5laXp2ZWRsaml2aWguaHRtbA==

Tako da, glede na to, da tudi nimam več 14 let in se nisem šolala za izvedenko nudenja strasti, raje ostanem pri preverjenih načinih....kjer je 69 največji podvig......user posted image Safety First!



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamasutra
10.3.2010 14:07:51   
Tanja55
Rija, jst se po tleh valjam zdej ko tvoj komentar berem...user posted image user posted image user posted image Dobr to no...

Kaksen mesec nazaj sem oblekla kostum zajcice (tista usesa, pa repek pa to) in je mojmu skor gate odtrgal... da mu zdej izvedem se eno spiralo v postli mi genau pobegne...tko da ja, verjetn je bolj mal izvedljivo (liliana tvojega posta skor ne morm prebrat, ker mi ga paprikas zakriva...oz. recept za paprikasuser posted image ) ampak verjamem, da eno je teorija drugo pa praksa. Vseeno upam se na kaksen nasvet...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamasutra
10.3.2010 14:17:13   
liliana


Tretjina položajev iz Kamasutre ni izvedljivih
V Mumbaju so naredili raziskavo, s katero so želeli odkriti, koliko različnih seksualnih položajev, ki je predstavljenih v Kamasutri, je tudi dejansko možno izvesti.

V raziskavi je sodelovalo sedem parov. Odkrili so, da je za današnjega človeka nemogoče, da bi izvedel položaje, ki so predstavljeni v Kamasutri. Povprečni Zemljan naj bi bil zmožen izvesti le dve tretjini vseh teh položajev.
Pari so imeli za cilj poskusiti vseh 64 položajev. Uspelo jim jih je izvesti le 40, za preostalih 24 pa so potrebovali dodaten trening.
Nekaj položajev izmed 24 kljub treningom niso mogli izvesti, zato znanstveniki svetujejo, naj se pari Kamasutre ne držijo pretirano strogo, saj se lahko poškodujejo.

Tako da, glede na to, da tudi nimam več 14 let in se nisem šolala za izvedenko nudenja strasti, raje ostanem pri preverjenih načinih....kjer je 69 največji podvig......user posted image Safety First!




(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamasutra
10.3.2010 14:44:35   
pridna_janja
hmmmmm v takem vremenu jaz bi tudi prakticirala kake polozaje na toplem sem svečke prizgem pa kako palico dišečo pa kako dobro muziko (relax)in gremo ................ dobro jutro 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamasutra
10.3.2010 15:00:08   
luan
men so pa zanimiva poimenovanja položajevuser posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamasutra
10.3.2010 15:03:39   
luan
Aja, pa iz te knjige katero imam jaz nama ne uspe speljat samo "jesenskega psa"user posted image user posted image .

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamasutra
10.3.2010 15:17:16   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Aja, pa iz te knjige katero imam jaz nama ne uspe speljat samo "jesenskega psa"user posted image user posted image .


user posted image  , midva imava doma knjigo "ljubezen in spolnost" in notri je položaj "jelenji ruk" user posted image

No, luan, že ko imaš knjigo napiši kaj več. Za tanjo55, mislim user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamasutra
10.3.2010 15:52:56   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Aja, pa iz te knjige katero imam jaz nama ne uspe speljat samo "jesenskega psa"user posted image user posted image .


A pa tudi uživata zraven, ali pa vama samo uspe položaje izvesti.......user posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kamasutra
10.3.2010 15:58:44   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: luan

Aja, pa iz te knjige katero imam jaz nama ne uspe speljat samo "jesenskega psa"user posted image user posted image .


A pa tudi uživata zraven, ali pa vama samo uspe položaje izvesti.......user posted image



špilferderber...pusti zdaj malenkosti ..

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kamasutra
10.3.2010 16:00:57   
luan
No, nekaj poimenovanj položajevuser posted image .
Kamasutra:zevajoči položaj, rakovičji p., indrova žena, cepljenje bambusa, zabijanje žeblja, slonji položaj, kobilji poližaj, klešče, ...
Ananga ranga:vzklikajoči p., kačja past, kamovo kolo, prečna lutnja, ...
Dišeči vrt:tisti, ki se ustavi doma, pomerjanje nogavice, nojev rep, lok mavrice, po žabje, dirka uda, pomerjevalec,potiskanje klina, ...
Tao:zmaj, sviloprejka prede kokon, galopirajoči konj, bor, zmaj se odvrne, feniks se igra v rdeči votlini, mandarinska račka,mačka in miši si delijo luknjo, pojoča opica, beli tiger, tigrov korak,koza in drevo,... in še in še.

Zanimiva in uporabna knjigauser posted image .

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kamasutra
10.3.2010 16:15:26   
liliana
Meni je vzbudil zanimanje položaj Mačka in miši si delijo luknjo.....pa da ne bi tu spraševala podrobnosti, mi je pomagal stric Google in sem izgubila zanimanje, ko sem videla opis in sliko.......kot bi sklece delala, jaz pa sem že nekaj let out od tega.....

Mačka in miši si delijo luknjo
Ženska leži na partnerju, tako da ima kolena nekoliko pokrčena v višini njegovih stegen, zraven se opira na dlani. Položaj je precej zahteven, saj zahteva veliko naprezanja, preden oba dosežeta orgazem. Moški lahko žensko dodatno stimulira z draženjem ritnic in prsi, če je nekoliko odmaknjena, tudi klitorisa. Primerno za tiste bolj vztrajne!



(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kamasutra
10.3.2010 16:26:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: luan
pomerjanje nogavice


Crkujem od smeha user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kamasutra
10.3.2010 16:59:06   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: luan

Aja, pa iz te knjige katero imam jaz nama ne uspe speljat samo "jesenskega psa"user posted image user posted image .


A pa tudi uživata zraven, ali pa vama samo uspe položaje izvesti.......user posted image



Ne bi imela spolnih odnosov, če ne bi tudi uživala zravenuser posted image .Za razgibavanje se ukvarjam z jogo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kamasutra
11.3.2010 9:26:28   
svetnik
pa sj bi človk kj probal, pa si nobene vaje ne zapomnimuser posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kamasutra
11.3.2010 9:27:41   
svetnik
Najtaboljš je tko gorenjski položajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kamasutra
11.3.2010 22:01:48   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

Najtaboljš je tko gorenjski položajuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšen pa je to? A un ,da ga sploh ne da not ,da se ne bi znucal?

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kamasutra
12.3.2010 14:06:10   
Andromeda
Moje mnenje o kamasutri je - čemu bi komplicirali, če pa lahko pridemo do užitka na bolj udoben način?user posted image Mogoče kak exotičen položaj za popestritev tu pa tam, samo pretiravati se nama pa ne da. Sicer pa kakor komu paše.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kamasutra
24.3.2010 19:52:38   
svetnik
Ma neeee........user posted image user posted image To je tisti, ko moški leži na hrbtu, ženska je pa zgorajuser posted image user posted image ....
Ko je končano, pa lahko nazaj steče, pa se pršpara user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?