|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje pobirate te tipe?
7.7.2005 22:59:00   
ena mama
Berem in berem, včasih, OK, ena stran, več ali manj same kritike.
Pa kje za :hudicek: pobirate te tipe? Ali se res tako strašno spremenijo ali so bili skoz takšni, a vas šele sedaj vse to moti? Niste bile nič izbirčne in je bil vsak dober ali pa je bil prej cool, ker doma ni imel nobenih obveznosti, sedaj pa ni tako cool?

In še nekaj. To, kar se meni zdi pomembno, mojemu partnerju morda ni. Ko mene daje gnezditveni sindrom, moj možiček tega ne občuti. Skrbi ga pa kaj drugega. In nikar ne "urejajte" stvari v afektu, ker ni učinka. In, ko se kregate, se skregajte zato, da kaj rešite, ne pa zato, da ga prizadanete. In, ne kastrirajte svojih mož, ker, ko jih boste nehale spoštovati, jih tudi ljubile več ne boste.

Evo, ne da bi me kdo kaj vprašal, par zastonj napotkov.:)

In, punce, pamet v roke in glavo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kje pobirate te tipe?
7.7.2005 23:03:31   
snorlax
Ena mama, ni nujno, da so ti tipi res taki :hudicek:. Samo smo me babe :hudicek: zvečer že tečne, utrujene, zdelane, naveličane, potem pa padajo take debate.

Če bi bilo vse popolno, bi bil dolgcajt!:)-

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 6:53:32   
dory
to sem se tud jest ze sprasvala...poslala nekam,....zdej pa delam na sebi in uzivam ob malem skratku :)

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 7:47:36   
darjatimci
Jaz bi pa temu rekla bolj mladostna neizkušenost,ko si zaljubljen ne vidiš drugega kot svojo ali svojega:love:z njim si želiš otroka,ta želja vedno ni popolnoma obojestranska v glavnem ne predstavljaš si življenja brez,no to življenje v skupnosti pa se kmalu pokaže kako izgleda večina imamo s tem izkušnje.

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 7:52:54   
kalimero
No, jaz pa nisem ravno 100% prepričana, da so vedno samo moški taki:hudicek:. Glede na marsikatero zgodbo lahko rečem samo svoje k svojim.

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 8:31:43   
Anonimen
Z dreves :ups:

(odgovor članu ena mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 8:33:51   
viv_
:bravo:kalimero:bravo:

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 8:56:46   
Anonimen
Na vsakem vogalu so......

(odgovor članu ena mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 9:12:04   
Pilar
Ne bom komentirala o mojem,...mariskdo pa je taka baraba( pa ni samski), da imaš, da bruhaš!

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 9:28:03   
Anonimen
Ma najde se jih res povsod lahko, drugo vprašanje pa je, zakaj smo z njimi. Ampak ne bi o tem.

(odgovor članu ena mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 9:40:46   
CatJa
A se ni ze vceraj debatiralo o tem :zmeden2:

Gremo tekmovat, kdo bo odprl vec debat na to temo, tako kot tiste o tascah :ups:

Sori, ampak mal ste ze dolgocajtne.

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 10:07:55   
tesa
Isto sem se jaz že nekajkrat vprašala.Dejstvo pa je, da se tukaj izpostavljajo bolj tiste, ki imajo problematične in potem zgleda, kot da so vsi takšni.
Če pa katera svojega pohvali pa jo "zgrizete" kot eno v spodnjih postih.
Drugače pa moje mnenje je, da ima vsaka takšnega moškega,kot ga pusti da je.Bolj se jim pustiš, bolj to izkoriščajo. Bodite močne in ne pustite se maltretirati, pa vas bodo spoštovali.
Dejstvo je, da imajo moški raje močne ženske, kot pa takšne, da lahko z njimi pometajo.
Zdaj pa jupiii napad na mene:)-

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 10:38:10   
Pilar
Ma ne , ne vem, če se gre kdo bo odprl več tem...men res paše, če se mi kaj slebega zgodi, da mal pojamram (tašča pa to)...
Pri moških je pa tako: dokler ne zaropotaš 1000%, te ne vzamejo resno.

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 10:50:09   
CatJa
Ma ja, ali pojamras ali se pohvalis, vedno te popljuvajo. Pa vedno ene in iste - ta pametne. Jih ne bom imenovala, ko bo spet cela stala :ups:

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 16:20:23   
soncece24
Al bina, mi štajerci bi lepo rekli: gliha vkup štriha.

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kje pobirate te tipe?
8.7.2005 20:33:21   
Sarina
Vsak(a) ima ob sebi takšnega partnerja kot si ga zasluži 8). ;)

(odgovor članu ena mama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?