|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šotor Saria 5
7.4.2010 7:44:50   
Nevaeva
Pozdravljeni!

Mi bomo letos prvič šli kampirat in z mojim sedaj kupujeva šotor. Odločava se med šotoroma Saria 5 in Quechua Base seconds 4.2.

A ima kdo izkušnje, kako je s postavljanjem šotora Saria 5: http://trgovina.siol.net/oddelki/sport/izd_1629_SNF12193_Druzinski_tunel_sotor_z_integriranim_dnom? Željo imamo po selitvi na 4 dni in ne bi rada, da bi polovico časa skrbela, kako bom šotor postavila, hkrati pa bi rada da je šotor zračen, da nam ne bi bilo preveč vroče in da bi prenesel kakšen dan dežja.

Upam, da mi bo kdo znal pomagati.
lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šotor Saria 5
7.4.2010 8:50:59   
Jančika_
Mi ga imamo, samo ga če nismo postavljali, tako da ti žal ne morem pomagati.

(odgovor članu Nevaeva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šotor Saria 5
7.4.2010 9:24:20   
tintin
glede na to, da je zelo podoben našemu...bi rekla takole...prvič ti vzame malo več časa, potem pa čedalje manj user posted image
Mi smo bili lani na Sardiniji, selitev vsake 5 dni, midva in najin (takrat) živahen na kubik 1.5 letnik pa je kar šlo...ni sile pravzaprav. Načeloma se ga lahko loti en sam, samo ko je treba palce dvignit in jih zataknit rabi pomoč.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šotor Saria 5
8.4.2010 7:51:06   
Nevaeva
O super! Se prav veselim letošnje kamping avanture. Tudi mi imamo majhno punčko, staro 20 mesecev in me prav zanima kako bo izgledalo biti v kampu. Zdaj moramo samo še kraj kampiranja izbrati :D

Hvala za mnenja!
lp

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šotor Saria 5
10.4.2010 15:27:41   
tintin
ne skrbi, otroci uživajo na kampiranju:)

(odgovor članu Nevaeva)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šotor Saria 5
13.4.2010 14:18:34   
anchika
jaz sem se odločala med capri 4 in vario 6 .Ali mislite da bi bil tale boljši. Kaj menite Smo 4 članska družina .

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šotor Saria 5
23.4.2010 9:27:35   
Yasminka
Tudi mi se odločamo za nakup šotora. Izbiramo med saria 5/vario/ capri. Nekak navijam za sario. Me pa zanima kako se obnesejo šotori ki so bolj svetli - naša dva se zgodaj zbujata... če bo v šotoru svetlo bomo vstali že ob petihuser posted image .
Ali se te šotore da vidit postavljene?

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šotor Saria 5
23.4.2010 12:23:08   
livia
Mi smo pred leti kupili šotor pri Sun&fun in oni imajo v Škofji Loki tudi vse razstavljene. Tudi Iglu šport ima razstavlejne na Viču, samo ne vem, če HighPeak.

Ali kdo ve, če obstaja kaka tuja stran od High peaka, kjer se da videt tudi v notranjost šotora?

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?