|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hvar - kampiranje
20.4.2010 12:09:44   
ksenjak
Sem zadnjič spraševala za kampe na Ugljanu, dobila bolj malo odgovorovuser posted image , tako da se nikakor ne moremo odločit za letošnjo poletno destinacijo.
Me pa že od nekdaj privlači Hvar pa bi rabila kakšno informacijo iz prve roke - se pravi kakšen lušten majhen kamp primeren za manjše otroke. In seveda, kaj si o otoku mislite nasploh.

Naj omenim še, da sem se nekako zagledala v kamp Lili, Jagodna.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hvar - kampiranje
20.4.2010 13:44:21   
Pokora
Sem ti ravno hotela predlagati kamp Liliuser posted image . Lastnika, Šime in Lili sta carja user posted image  Kemp ima veliko senčke, dve manjši plaži s kamenčki, kar je super za otroke. Dostop do plaže je sicer strm, ampak ni hudega - je taka rampica po kateri greš. Če vas ne moti, da v bližini ni nekega nočnega dogajanja, je to res super kemp, ker je miren in tak domač, družinski!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hvar - kampiranje
20.4.2010 14:29:41   
MihaM
Priporočam kamp Grebišče pri Jelsi. Mali, urejene sanitarije, senca, ... Nazadnje sem bil tam pred 2. letoma in je bilo vredu. Plaža je peščena + kamni med peskom, v morju pa je samo mivka. O Hvaru na katerega hodimo vsako drugo leto že 12 let, pa lahko povem le to da je vsako leto malo dražje, ampak to mislim da je povsod. Imaš mnogo možnosti za izlete. Jelsa je še zaenkrat pristno dalmatinsko mestece, brez nekega pompa in trušča, prav prijetna za večerno posedanje na trgu ob pijači.

LP Miha

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hvar - kampiranje
20.4.2010 21:01:09   
viv_
Kaj pa kamp Mina?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu MihaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hvar - kampiranje
20.4.2010 21:26:22   
suzolinka
Mina je zakonuser posted image Manjši kamp, plaža super za male in velike otroke. Mislim, da je vse od skal, peska in mivke. Drugače pa je na koncu zaliva sama mivka, ampak ogromno ljudi. Meni je luštno, ker imaš peš pot (sicer je kratka) do Jelse, kjer je kaj dogajanja ... zraven Mine je tudi Holiday, ki je večji in bolj urejen pa mislim, da ima tudi več sence. Plaža je ista - zaliv iz mivke in si ga kampa delita
Bila sem tudi v Lili. Super! Plaža fantastična! Ampak ne vem pa kam greš lahko zvečer na špancir ... to bodo drugi povedali, ker jaz sem bila tam samo na obisku. Zraven je tudi kamp Paklina (Ivan DOlac) http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=157 V bistvu je tako, da je prostor za šotore okoli apartma-hiše. Lastniki so super prijazni. Je pa bojda skoz zasedeno ((sploh aparmaji), ker vsako leto eni in isti hodijo k njim. V bistvu je to prostor za žur, ker se zberejo s harmoniko in pojejouser posted image Plaža je tako-tako. Najde se manjše zalivčke, drugače je ta predel dokaj strm (Kot npr. pri Lili). Ne vem pa kako je takrat, ko zapihauser posted image
Drugače je blizu mesta Hvar avtokamp Vira   http://www.campingvira.com/si/fotogalerija.html bojda dražji, ampak spedenan,
ali pa na drugem koncu otoka kamp Mlaska (Sučuraj), kjer je bolj mirno ...   http://www.mlaska.com/si/ imaš pa tudi mivko v vodi in mislim, da je še celo zelo nizka

Drugače sem jaz zaljubljena v Hvar - Hvar. Sicer tisti, ki je bil kakšnih 10 let nazaj. Smo hodili tja kakšnih 14 let, zdej se pa bolj poredko vračam ... Danes je čisto drugačen. Samo še kafiči in kvazi elita. Zdej zavijem v Hvar samo še na sladoled, potem pa raje drugam po otokuuser posted image


< Sporočilo je popravil suzolinka -- 20.4.2010 21:31:45 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hvar - kampiranje
21.4.2010 7:24:24   
ksenjak
Punce hvalauser posted image .

Sem si šla tudi jaz ogledat kamp Mina in mi je prav tako všečen in predvsem zelo ugoden.
Mogoče še kakšno mnenje?

lp

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hvar - kampiranje
29.4.2010 10:08:10   
voznikvozniku
Lansko leto sva bila s punco v vseh kampih na Hvaru in o popotovanju tudi napisala kratek potopis:  http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=136.

Nama je bil izredno všeč kamp Lili, predvsem zaradi izrednega pogleda na Vis in odprto morje (sva imela šotor postavljen povsem na robu pečine), morje je super, v kampu pa deluje tudi lokal, kjer se da tudi kaj dobrega pojesti. Sanitarije so sicer malce slabše, pač glede na ceno kampiranja ne morete pričakovati nekakšen luksuz, vse je bolj domače. Do peščene plaže v kampu pelje malce bolj strma potka, bodo otroci po vseh štirih plezal :).

Podoben kamp je tudi v Milni, kjer pa se je treba zagrebsti za parcele ob morju, kjer je tudi največ sence. Imajo pa v Milni kar dve prodnati plaži, eno na začetku kampa, drugo pa na koncu, vmes so pa skale.

Nekakšen kamp presenečenja je bil kamp Grebišče, kjer je kamp res dobro opremljen, sanitarije na nivoju, še vedno pa zelo domače vzdušje. Mogoče moti plaža, ki je sicer blizu, ampak čez cesto, ki pelje v Sučuraj.

Luksuz na Hvaru prodajajo v kampu Vira, ki je od Hvara oddaljen ene 4 km. To je spet kamp, ki želi biti podoben kampom v Istri, vse na precej višjem nivoju, zato so tudi cene višje.


(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?