|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se zrediti???
12.5.2010 9:57:05   
ROŽICI
pozdravljene.
debate so samo kako shujšati...jaz pa imam težavo kako se zrediti??
namreč imam 160/48kg(pred 5m sem rodila)pa se mi nč ne poznauser posted image
zelo sem žalostna ko zgledam kot okostnjak- sploh si nisem všečuser posted image
kilogrami gredo samo dol in nč gor,je pa res da še dojim (ima alergijo na mleko in jajce -sicer ni dokazano)vendar sem vseeno na dijeti.imam tudi težave z želodcem -trebušno kilo.
ne vem,jem 5xna dan kg pa ne gredo gor.user posted image
potem me pa zahakla še kakšna bolezen, prehlad pa majn jem.
prosim za kak nasvet,pa tudi naj se katera oglasi na ZS če ima podobne težave.
sem pa zaupala težave tud osebnemu zdravniku pa nisemm dobila nič,samo reko je da morem bolj jestuser posted image
hvala!


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 10:01:41   
kakadoo
uf.. ja ne vem... po moje bi mogla jest
čimveč ogljikovih hidratov? user posted image  samo da bi
pa non stp to šopala pa tud ne vem če je dobro...

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 10:07:05   
kasso
Ali si bila tudi pred nosečnostjo tako suha?
Če nisi bila, pejdi na pregled ščitničnih hormonov, ker se po porodu lahko pojavijo težave. Lahko greš tudi samoplačniško v različne laboratorije ali na polikliniko - ambulanto za bolezni ščitnice, da ti preverijo tudi protitelesa.
POglej si na netu Poporodni tiroiditis


< Sporočilo je popravil kasso -- 12.5.2010 10:10:17 >

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 10:14:27   
ROŽICI
Poporodni tiroiditis

tudi med porodom se nisem ful zredila...samo za 13kg.imela sem samo velik trebuh.
je pa bil otrok težak in velik (3860/51)

res si želim da bi se zredila,ker mi ne prisodijo da imam otroka(ker jaz zgledam še ko otrok pri 26 letih)user posted image


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 10:59:01   
marantz
Hja, če dobiš recept se priporočamuser posted image . Tudi jaz sem 4 mesece po porodu spet na istem 170/58 in najbrž bom po končanem dojenju še na slabšem.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 11:12:05   
ROŽICI
ja saj jaz enako.user posted image pri meni pa je tako težko ko vsega nesem jest ker ima alergijo je še posebej priporočeno čim dlje časa dojituser posted image samo kaj pa jazuser posted image jih pa ne zanimauser posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 11:37:58   
uwaga
Pri meni je isti problem. Sprobala sem že kup načinov, požrla vse kar naj bi redilo ( ogromno ogljikovih hidratov, sladkarij, čipsa, polnomastne izdelke....; pozno zvečer, ko menda redi?user posted image , ...)
Jedla sem redno, po tri obroke na dan, pa po pet, pa neredno, pa cel dan, pa...
Znanec mi je svetoval, da naj vsak dan zmešam: pol litra mleka, banano, eno jajce in to pijem ob normalni prehrani.
Po enem tednu mi je začelo  "obračat" želodec, kil pa od nikoder.
Sem tu na forumu prebrala: vsak dan na tešče žlico medu; spraznila cel kozarec, dobila težave in bolečine v trebuhu, kli pa od nikoder.
Zdravnica mi je svetovala naj več jem, pa ne pomaga.


Po vseh poizkusih sem se sprijaznila s stanjem.
Če pa odkrijete čudežni recept se pa priporočam.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 11:47:44   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

Poporodni tiroiditis

tudi med porodom se nisem ful zredila...samo za 13kg.imela sem samo velik trebuh.
je pa bil otrok težak in velik (3860/51)


To nima veze s poporodnim tiroiditisom ali drugimi težavami s ščitnico....lahko gre tudi za bazedovko.
Jaz bi si šla na tvojem mestu kontrolirat poleg šč. hormonov tudi protitelesa.

< Sporočilo je popravil kasso -- 12.5.2010 11:48:34 >

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 12:01:29   
Sanikaa
Hmm, jaz sem dolgo bila (12 let) na 58 kg visoka sem 178 in sem se počutila fantastično. Po prvem porodu sem hitro bila na istem, zdaj po drugem porodu sem ostala na 66 in ne grejo kile nikamor. Zastopim te da te dieta izčrpava, ker mi suhice živimo na mlečnih belakovinah in maščobah. Sem bila en mesec na taki dieti in sem se ful slabo počutila. Tudi pri otroku ni bila potrjena alergija in sem začela v svojo prehrano počasi uvajat eno stvar za drugom in sem opazovala otroka. Začela sem z navadnimi jogurti. Hb ni bilo nobene reakcije in sem kar počasi začela vse jesti. Otroku sem pa tudi dala prilagojeno mleko za alergijam sklone otroke (Aptamil HA) in je bilo vse OK. Sicer sva se pomalem še dojila do 8 meseca. Zdaj je star 9 m in pije navaden Aptamil... rdečica in kraste mu se niso več ponovile in upam da se nikoli ne bodo.
lp

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 13:34:52   
Ribi Bibi
Ne vem sicer kdaj si rodila, ampak jaz sem se med nosečnostjo zredila za 10 kg in bila 3 tedne po porodu na predporodni teži (53kg/165cm). Nisem nekaj blazno suha, ampak hočem te potolažit, da s tabo najbrž ni nič narobe. Pomanjkanje spanca, dojenje in vse delo ob dojenčku sigurno porabi več kalorij kot "običajen" življenjski ritem. Ko boš nehala dojit in se bo življenje vrnilo približno v normalne tirnice, se bo tudi telo začelo "normalizirat" in boš lažje dosegla željeno težo, predvsem ga boš pa spet poznala in se ne bo obnašalo čisto po svoje.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 14:03:29   
ROŽICI
hvala vam za tolažbo. sicer pa tudi pred user posted image sem imela skoz 48kguser posted image
probala sem že tudi marsikaj...da sem pozno zvečer jedle,da sem ful jedla sladkarije(ki jih nimam rada),imela več obrokov na dan...pa ni pomagalo ničuser posted image
nisem si všeč....se mi zdi da sem koščena.user posted image kakšnih legins hlač sploh ne upam oblečt


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 14:40:43   
Ribica **
Jaz imam na tvojo visino se 4-5 kg manj .. pa se ne sekiram, niti sama sebi ne zgledam okostnjak. Pac, jem kar mi pase in kadar mi pase (sladkarije, bel kruh, McDonald's ipd.), kri imam ok (tudi lani po 3 mesecih prebavnih motenj je bila kri skoz ok). Edini problem je pri kupovanju oblacil, tu pa zgubljam zivce, ker mi je vecina stvari prevelika, otroske cunje so pa pac preotrocje.

Aja, jem pa vsake dve do tri ure .. ce jem npr. zajtrk doma ob 9h in grem na faks, tam okrog 11h ze sigurno pojem nekaj cokoladnega, ker sem lacna. Vecerjo pa jem med 20. in 23.30 enkrat, ce se ucim, pa tudi ob 1h zjutraj.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako se zrediti???
12.5.2010 14:46:45   
slutnja
ko dobite recept za zredit se povejte se men,, jst sem tud ko okostnak, sicer moj pravi bolje to kot slon debela, sam sama sebi nisem kul... vse visi iz mene, cunje.. katastrofa...

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako se zrediti???
17.2.2011 21:06:01   
ROŽICI
je že katera iznašla recept kako se zrediti???
me zanima,jaz ga nisemuser posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako se zrediti???
17.2.2011 22:05:59   
juhica
Dokler dojiš ne bo šlo gor, ti povem iz lastnih izkušenj.... 158cm sem visoka, ko sem šla rodit sem imela 60 kg, v petih mesecih dojenja pa 46. Taka sem bila še eno leto (dojila sem trinajst mesecev), potem sem se pa zredila na 48,5. Mene je tamal dobesedno izčrpal, je bil hud jedec, veliko se je dojil in nosil in sprehajal, malo spal in to ti vse jemlje kile, pa tudi če skozi žreš - jst sem poleg vsega pojedla vsak dan še eden do dva trojanska krofa, pa ni blo nič boljš. Bila sem tudi precej bolna tisto obdobje, samo pomoje zaradi neprespanosti....

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako se zrediti???
24.2.2011 10:22:55   
sarar
punce, verjamem da je težko zrediti se... veliko težje kot shujšati. ker nočem delati reklame, in vas karkoli zanima, me kontaktirajte na zs
lp, sara

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako se zrediti???
7.3.2011 20:37:44   
hmm...
 
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

je že katera iznašla recept kako se zrediti???
me zanima,jaz ga nisemuser posted image


Tudi jaz bi se rada zredila.
Pri 165 cm imam 45 kg.user posted image Če ima katera kakšno idejo naj kar tu napiše ali pa na ZS, prosim.

< Sporočilo je popravil hmm... -- 7.3.2011 20:38:09 >


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako se zrediti???
7.3.2011 21:15:11   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI
res si želim da bi se zredila,ker mi ne prisodijo da imam otroka(ker jaz zgledam še ko otrok pri 26 letih)user posted image

user posted image OMB kakšno pretiravanje. Mene pri 30 letih in z enim otrokom doma, niso spustili v en nočni klub brez dokumenta, ker mi niso verjeli, da sem polnoletna. Jaz sem to vzela kot kompliment, ne pa da bi jokcala kako sem uboga... Sama imam sicer pri 163 cm, 49 kg (trenutno 2 meseca po porodu 55 kg) pa se ne smatram kot koščena. Tudi ti s svojimi merami še zdaleč ne deluješ anoreksično oz. pretirano suha, tako da sploh ne razumem tvojega obremenjevanja. Ogromno je takšnih, ki pa so jih dejansko sama kost in koža, kljub raznoliki prehrani in športnemu udejstvovanju, pa niso tako zateženi s svojim videzom. Očitno imaš precej dolgočasno življenje, če ti to predstavlja enega večjih problemov.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako se zrediti???
7.3.2011 21:23:27   
tessi
jz imam tud podoben primer. sem probala že ogromno stvari, tudi napisali so mi "recept" za rejenje in neke šejke za pomoč pa ni nič pomagal. jz sem se sprijaznila čeprav me vsi sprašujejo če sem res rodila. kaj čmo. jz mislim da je mal tud dedno, ker je moja mami tud taka. aja med nosčnostjo sem se pa zredila skoraj za 30 kg user posted image  pa je šlo hitr dol brez dojenja.

lp

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako se zrediti???
12.3.2011 12:06:53   
watershine
HEI!

tut jaz sem taka, pri prvi nosečnosti sem se zredila za 15 kg in bla po porodu ful zadovolna da sem mela malo večjo rit =)
ampak je šlo vse dol še preden je mali dopolnil 10 m!
sem bla tut na dieti zaradi (NEDOKAZANE) alargije zato sem pri 8m nehala dojit ker sem bla skos lačnaaaa...
visoka sem 174cm in v drugo nosečnost sem štartala z 58kg in se do zdaj zredila za 10 kg (rok mam 30.4) pa se skoraj nič ne pozna...
vem da bom hitro zgubila pa bi rada da kaj ostane, ampak mene se tut nič ne prime, je pa res da mam nasplošno rada zdravo hrano in da se rada veliko gibljem tudi šport mi ni tuj, poleg tega da sem vedno na polno zaposlena in mi že zelooooo dolgo ni bilo dolgčas (razen danes ko je sonček jaz se moram pa čitiuser posted image )

tko da sm se tut jst sprijaznila z tem da sm pač suha, presuha nimam oblin-no prsi mam usaj to user posted image
eni so debeli eni suhi in prej ko se sprijaznimo z tem kakošni smo prej postanemo popolni ;)

(odgovor članu tessi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?