|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trava v rolah
18.5.2010 11:32:33   
Ekaz
Ima kdo izkušnje s polaganjem tiste trave, ki jo prinesejo v rolah. Kako se obnese in koliko stane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trava v rolah
18.5.2010 14:28:19   
1edina
Kolikor imam jst izkušnje z vrtnarstvom, ker delam preko študentskega servisa v tem, ti svetujem, da se obrneš na kakšno vrtnarijo v tvojem kraju (če jo imate) in se tam najprej posvetuješ.user posted image

Če pa boste to travo sami polagali, pa mora biti zato vnaprej dobro pripravljena površina, zalivanje na začetku pa je tudi pomembno, ker ponavadi ob robovih trava hitro porumeni oziroma se posuši, zato je tam zalivanje pomembno, da se plast trave in zemlje čimprej sprime skupaj.  Sama sem že videla, ko so sodelavci vrtnarji polagali travo in se je čez čas na robovih posušilo in ni izlgedalo nič kaj lepo. Od začetka pa je pomembno tudi gnojenje (najbolje je da pogledaš za gnojila v trgovini ali vrtnariji).Odvisno pa je tudi, kje bi imeli to travo, kakšna zemlja je tam, pa tudi kako veliko površino s to travo bi imeli. Cene, pa tak, če ste se že kaj zanimali, potem tako veste, koliko to približno stane. V tej vrtnariji, kjer jst delam, ti za polaganje trave in vse ostalo računajo na kvadratni meter in ni tako poceni, kolikor mi je znano.

Je pa trava v rolah, ko se enkrat prime prav lepa na ogled in če je skrbno negovano vse skupaj, res vredno vsega truda.

Lp

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trava v rolah
20.5.2010 9:11:24   
Metuljček Cekinček
Lansko jesen so nam položili travno rušo. Je pa res, da so tudi teren pripravili sami. Odpeljali so cca. 10 cm zemlje, na kateri so prej ležali gradbeni odpadki in jo nadomestili z novo, svežo zemljo.

Ko so travo položili, so jo tudi malo povaljali, potem pa smo jo 2 tedna morali res pogosto in močno zalivati.

Če me spomin ne vara, smo plačali 8 € na kvadratni meter.

(odgovor članu 1edina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trava v rolah
24.5.2010 6:32:53   
Hope2
Mi vedno raje naročimo tepih (travno rušo), ker tisto sajenje nam ne sede. Predolgo traja, da zraste in lahko uporabljaš, zelo dolgo je redka in švohcena... S tepihom pa smo vedno imeli same dobre izkušnje, nikoli nobenih problemov. Teren in polaganje vedno prepustimo vrtnariji. Cene se ne spomnim

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?