|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svečke ali sirup ?
15.7.2005 20:22:03   
muki1
Zdravo punce.
Preden odrinemo na morje ( v nedeljo )še vprašanje za vas. Moja Neža je stara 15 mesecev in me zanima če ji za vročino še dajem svečke ali naj rajši kupim sirup, ker sem zasledila, da jim tudi sirup proti vročini dajete.( Ni bolana, bom vzela med prvo pomoč za s sabo ). Napišite mi prosim, vaše cenjene odgovore bom prebrala, KO BOM PRIŠLA DOMOV, KER ZDAJ GREVA VEEEEEEEEEEEEN PO DOLGEM ČASU IN SE MI OD VESELJA ŽE BLISKA V GLAVI.
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   svečke ali sirup ?
15.7.2005 20:41:04   
Veronika-3
Čau! Moja 17 mesečna bejbika kar naenkrat ni marala svečk in se je tko upirala, da ji je sploh nisem mogla dati. Edina rešitev je bil sirup, zato ti ga priporočam, če se tudi pri tvoji hčerkici kaj takega zgodi. Je pa potrebno sirup shranjevati v hladilniku (če je odprt).

Lp, Veronika

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   svečke ali sirup ?
15.7.2005 21:45:24   
Jutra
Oprosti, Muki1, ampak ali se ti ne zdi, da tvoje vprašanje tematsko ne sodi na forum Družina in odnosi?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   svečke ali sirup ?
15.7.2005 21:47:35   
Pia73
Za nižjo vročino je sirup za višjo pa svečke.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   svečke ali sirup ?
15.7.2005 22:02:22   
malika
ja, kar ubogaj Pio in nesi zraven oboje.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   svečke ali sirup ?
16.7.2005 5:07:54   
muki1
Hvala vsem za odgovore, Jutra, oprosti če te moti moje vprašanje, res sem malo v meglo brcnila, sem mislila da sem dala med dojenček in otrok, se grem zdaj z glavo butat v steno, pa upam, da si bom za vse večne čase zapomnila in več nikoli nebom ponovila te strahotne napaka. Oprostite mi tudi vse druge članice RR, jaz se zdaj grem zjokat.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   svečke ali sirup ?
16.7.2005 8:24:10   
Jutra
Muki1, moje vprašanje je bilo vljudno:) Ti pa se s pretiranim opravičilom norčuješ iz mene. Nisi edina, ki si se zmotila. Zadnje čase je veliko (novih) uporabnic, ki ne znajo vsebinsko razvrščati tem po forumih (so pač zmedene) in zaradi tega postaja portal RR vedno bolj pregleden. A čez en mesec se bodo te stvari že uredile:)

Pe lep dan ti želim. Vidim, da je bil zate že zelo zgoden;)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   svečke ali sirup ?
16.7.2005 8:27:07   
Jutra
Se popravljam: "pregleden" = nepregleden

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   svečke ali sirup ?
16.7.2005 10:30:38   
muki1
:angel:

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   svečke ali sirup ?
16.7.2005 23:16:44   
petra.horzi
pr uni družini k merkam je bla tamala enkrat bolna (stara 2,5let) pa so me prosil če ji dam svečko predn gre spat
je blo vredu ker uro kasnej ni mela več vročine

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   svečke ali sirup ?
18.7.2005 12:13:25   
BarbaraO
Po nasvetih pediatrov in lekarnarjev naj bi tako sirup kot svečke dali otrokom šele nad 38,5 vročine. Moj nasvet je vsekakor, da imej s seboj oboje; svečke so primerne za takrat, ko vročina hitro narašča in jo je treba na hitro zbiti.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?