|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brisače
28.5.2010 8:07:35   
mateyka
too much. za kaj takega pa jaz še nisem slišala. mislim, kako se pa vi tuširate - a vam še kaj umazanije ostane gor in je brisača ful zamazana? po moje smo mi health hazard za ta vikoso-brisačni standard, ker jaz dam moji tamali kdaj tud 2x isto majco gor ker ni umazana.. oh, s tem, da ne menjam brisače user posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: brisače
28.5.2010 8:25:05   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

too much. za kaj takega pa jaz še nisem slišala. mislim, kako se pa vi tuširate - a vam še kaj umazanije ostane gor in je brisača ful zamazana? po moje smo mi health hazard za ta vikoso-brisačni standard, ker jaz dam moji tamali kdaj tud 2x isto majco gor ker ni umazana.. oh, s tem, da ne menjam brisače user posted image



Packa!!! user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: brisače
28.5.2010 8:38:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...



samo eno vprašanje se mi poraja ob branju tega posta: a vidva z možem ne izvajata oralnega sexa?



user posted image  ampak meni še vedno ni do tega, da si obrišem fris z isto brisačo takoj, ko si je on z njo obrisal rit user posted image  mi imamo vsak svojo. in jo zamenjamo vsakič.  in se tudi brišemo tako, kot je napisala Otika. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: brisače
28.5.2010 8:42:38   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...



samo eno vprašanje se mi poraja ob branju tega posta: a vidva z možem ne izvajata oralnega sexa?



user posted image  ampak meni še vedno ni do tega, da si obrišem fris z isto brisačo takoj, ko si je on z njo obrisal rit user posted image  mi imamo vsak svojo. in jo zamenjamo vsakič.  in se tudi brišemo tako, kot je napisala Otika. user posted image


Verjetno tudi njemu ni, da bi si obrisal fris takoj zatem , ko si ti pobrišeš okrvavljeno frčafelco user posted image . No saj mojemu tudi ni.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: brisače
28.5.2010 8:52:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: direktna

mi imamo brisačo samo 1x, pa še to kopujem samo bele, da jih lahko perem na 95 st.
...v kopalnici ne šparamo z  ničemer! posledično tudi več perem...pa kaj!


Pa takšni kdaj pomislite na to, da je pretiravanje s sterilnostjo škodljivo?

Ob temle sem se spomnila listov v hotelih, kjer v več jezikih piše, da bodo zamenjali brisače, ki jih gost pusti na tleh, obenem pa namignejo, da bi bilo dobro, če bi kdo brisačo uporabil večkrat... Me zanima, koliko se tega držite/držimo...
Mi smo bili v apartmaju, kjer so nam brisače menjali vsak tretji dan (npr. prišli v soboto, menjava brisač v ponedeljek, nato v četrtek).


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: brisače
28.5.2010 8:52:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ker jaz dam moji tamali kdaj tud 2x isto majco gor ker ni umazana.. oh, s tem, da ne menjam brisače user posted image



meni je tamal rekel: mami, mi taborniki ne rabimo toliko cunj, ker damo včasih gor tudi kakšno umazano (medtem, ko sem mu jaz pripravljalal cunje za vsak dan nove) user posted image  po tem sem 3/4 vzela ven in pustila doma user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: brisače
28.5.2010 8:54:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
too much. za kaj takega pa jaz še nisem slišala. mislim, kako se pa vi tuširate - a vam še kaj umazanije ostane gor in je brisača ful zamazana? po moje smo mi health hazard za ta vikoso-brisačni standard, ker jaz dam moji tamali kdaj tud 2x isto majco gor ker ni umazana.. oh, s tem, da ne menjam brisače user posted image

Nisi edina user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: brisače
28.5.2010 9:41:07   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...



samo eno vprašanje se mi poraja ob branju tega posta: a vidva z možem ne izvajata oralnega sexa?

To je men na pamet padlo, pa sem se zadržal user posted image

He he - meni tudi. Tega v bistvu sploh ne razumem - spolnost s partnerjem gre, ampak bog pa ne daj, da bi se človek slučajno obrisal v isto brisačo kot on. user posted image  user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: brisače
28.5.2010 10:01:34   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...



samo eno vprašanje se mi poraja ob branju tega posta: a vidva z možem ne izvajata oralnega sexa?

To je men na pamet padlo, pa sem se zadržal user posted image

He he - meni tudi. Tega v bistvu sploh ne razumem - spolnost s partnerjem gre, ampak bog pa ne daj, da bi se človek slučajno obrisal v isto brisačo kot on. user posted image  user posted image


ne, ker potem lahko slučajno zanosiš.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: brisače
28.5.2010 10:02:39   
Arwenko
Ja, midva sva tudi prava pujsa očitno, imava vsak svojo brisačo, ki jo glej ga zlomka, v povprečju menjava 1x tedensko, kakšna katastrofa. user posted image user posted image user posted image
Edino kar imava ločeno, je brisače za brisanje rok pri umivalnikih, tiste pa tudi menjamo po potrebi.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: brisače
28.5.2010 10:14:02   
elevitka
podpis !user posted image

tudi jaz sem mnenja da če se stuširam potem nisem umazana... zakaj torej po vsakem tuširanju sveža brisača ???
pri nas menjamo 2 x tedensko ima pa vsak svojo.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: brisače
28.5.2010 10:59:33   
Anonimen
Brisače za roke in obraz menjam 2-3x tedensko, odvisno od potrebe, za tuširat jo imamo punce večkrat, mož pa 1x, s tem, da pa res vsakič s svojo brisačo pobriše mokra tla.

(odgovor članu elevitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: brisače
28.5.2010 11:07:18   
tix
Po uporabi jih dava sušit, istočasno je v uporabi ena ali dve. Ko se umaže jo dava na tla pred kad in še tam nekaj dni opravlja svojo funkcijouser posted image Se pravi, da jih menjavava izključno po potrebi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: brisače
28.5.2010 11:28:12   
ronja
Nisi edina

Sploh ne, očitno smo že 3user posted image . Tudi mi se tušamo zato, da smo potem čisti in sama nimam predsodkov spat z lubijem, tudi če ni na frišno stušanuser posted image (ok, če se par dni ne bi, bi že imela kaj proti, ampak to itak ni problem). NI mi problem mu dat lupčka (če ne bi bili mali zraven bi se dalo tudi za kaj več zmenit), tudi če je glih iz basketa ali če je gonil z biciklom domov in je cel moker. Tako da mi uporabit brisačo za njim res ne predstavlja problema. Edino krtačko za zobe hočem imet svojo, to je vse. Če bi bila na samotnem otoku in bi bila samo ena krtačka, bi pač uporabljala oba isto, to je pa tudi res.
Hm, kako pa potem zgleda spontani seks, če morata bit oba čisto čista prej? Saj ga primeš tudi za rit, a ne? Pa roke grejo marsikam, pa še kaj drugega tudi... Skratka, očitno smo packi - tako in drugačeuser posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: brisače
28.5.2010 11:31:15   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ja, midva sva tudi prava pujsa očitno, imava vsak svojo brisačo, ki jo glej ga zlomka, v povprečju menjava 1x tedensko, kakšna katastrofa. user posted image user posted image user posted image
Edino kar imava ločeno, je brisače za brisanje rok pri umivalnikih, tiste pa tudi menjamo po potrebi.



Pri nas enako.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: brisače
28.5.2010 12:29:48   
blazka
Jaz tudi ne menjam brisače vsak dan, pa otroke oblečem dvakrat ali pa še večkrat v ista oblačila, če še niso umazana (kar je zelo redko, a se zgodi user posted image ). Pa mam pri treh otrocih vseeno veliko pranja. Mi še na misel ne pride, da bi ob vsakem tuširanju menjala brisačo. Pa posteljnino imamo tut več kot za en teden. Po moje smo glih za na socialno prijavt user posted image .

Tiste, k ful rade perete, a ste že kdaj pomislile, kako onesnažujete vodo z pralnimi praški, da ob porabi elektrike sploh ne govorim. Še v hotelih so začeli na tem šparat, pa lahko tudi mi doma, a se vam ne zdi?

Tko kot so že pred mano rekle ene, sej se stuširaš, menda si čist!


(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: brisače
28.5.2010 13:11:16   
kalbo
Packi ste res :)

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: brisače
28.5.2010 13:25:36   
jagoda77
midva mava tud brisačo za tuširat večkrat, sej itak samo vodo obrišeš
če si redno delaš piling, nimaš na "tone" stare kože na brisač ;)

pač je treba šparat pa ni potrebe po menjavi, če brisačo uporabim, obsesim, da se posuši in potem drug dan diši kot, da bi bila ravno s stroja... kva čem jo še enkrat prat? NOT

uporabljam pa praške in čistila prijazna okolju in ki niso testirana na živalih user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: brisače
28.5.2010 17:16:57   
mateyka
a posteljnino imamo tut več kot za en teden.


OMG!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: brisače
28.5.2010 18:47:59   
Anonimen
uuuuu, tekmovanje za naj packo RR-ja. kdo bi si mislil. običajno so vse bRRezmadežne. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: brisače
28.5.2010 19:30:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
uuuuu, tekmovanje za naj packo RR-ja. kdo bi si mislil. običajno so vse bRRezmadežne. user posted image user posted image user posted image

Ne, ne, tokrat packe tekmujemo v okoljevaRRstveni naravnanosti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: brisače
28.5.2010 19:40:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
uuuuu, tekmovanje za naj packo RR-ja. kdo bi si mislil. običajno so vse bRRezmadežne. user posted image user posted image user posted image

Ne, ne, tokrat packe tekmujemo v okoljevaRRstveni naravnanosti user posted image



user posted image ma se mi je zdelo, da je nekaj bolj RR-jevskega. hvala. user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: brisače
28.5.2010 22:05:05   
direktna
...z osebno higieno pač ne moreš pretiravat!!
...če kupiš cenejši pralni prašek (tekoči ariel imam samo za pisano), si na koncu finančno gledano na istem. pa še vse je čisto! ...nekateri imamo radi, da v hiši in v kopalnici diši po svežem.
..meni (še posebej pa mojemu na pamet ne pride, da bi eno brisačo uporabil 2x)..mu moram omenit ta forum user posted image  ..in nekatra mnenja tu gor.

..saj se da prišparat pri drugih stvareh,  pri nekaterih pač ne!!

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: brisače
28.5.2010 22:21:43   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: direktna
...z osebno higieno pač ne moreš pretiravat!!

To tudi ne bo vedno čisto držalo, no.
Znanka je imela vnetje na vnetje, za katera je bilo velik del krivo umivanje po večkrat na dan.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu direktna)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: brisače
28.5.2010 22:38:40   
direktna
...zato uporabljamo chilly :) je pa res, da poleti tuš tudi 2x dnevno-(pa po seksu tudi- torej so to DVE BRISAČI NA DAN!! seksamo pa 5-7x tedensko. user posted image
aja, pa moj tudi - ko pride iz službe se stušira, in ko pride iz fitnesa. 
da bi imela brisačo za par dni, mi pa na pamet ne pade! ena jo ima celo za cel teden... brrr


...aja, pa posteljnino menjamo tudi tedensko (poleti) moj se pač poti, tako da... pa tudi sama imam rada, da diši, da je sveže! pozimi pa na 14 dni. ..danes sem še deke preprala :) IN ?
..vsaka je po svoje navajena...ene manj, druge več!
lp

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?