|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 13:43:18   
womanpolice
Živjo, punce!

Vedela sem, da bi bilo prelepo, da bi bilo res. Tudi v četrto ni uspelo. Danes sm 31. dan ciklusa in prišla je točna kot ura. Ta prekl...a  :evil: . Ne razumem in ne morm razumeti zakaj se nama to vedno znova in znova dogaja. Zakaj ne prideva do magičnega plusa? Odgovora ne poznam. Moj se že sprašuje ali nama bo sploh kdaj uspelo in jst mu pravim vzpodbudne besede, da enkrat nama bo, v katere pa, če sm iskrena, sm tudi sama začela dvomit. Tako mi je hudo, da niti z besedami ne znam opisati. Niti solz ne morm več potočit, saj jih že skoraj ni. Toliko razočaranj... A je to toliko kaj si želimo? Nekaj tako samoumevnega, pa vendar tako težko dosegljivega in dragocenega... Ne vem, kaj naj rečem... Ne vem kam naj se skrijem, da izlijem vso to žalost. V sebi čutim tako močno bolečino. Res, ne morem verjeti, da spet ni uspelo. In to sedaj, ko sem jaz "poštimana". Ne vem več...

Za nekaj časa se umikam. Pa saj me razumete tiste, ki ste dale to skozi. Moramo se potolažit in nabrat novih moči.

Vsem, ki ste v postopkih, želim lepe celice in držim pesti za pluske, tiste pa, ki ste med trepetalkami, iskreno vam želim, da vam uspe.

Toliko zaenkrat... Ko se bom bolje počutila, pa se vam spet pridružim. Zaenkrat si res morm zaceliti rano.

Lp, wp.

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 13:45:39   
womanpolice
A mi le še ktera zaupa na ktero številko morm poklicat, da se ponovno naročiva? V torek je tko al tko brez pomena mi hoditi v MB na krvnega, saj je prišla user posted image . Aja, pa povejte mi kako dolgo čakaš, da greš v postopek z zamrznjenčkom - čakalna doba? Midva imava le enega (do sedaj nikoli nobenega).  Hvala za odgovore.

Lp.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 14:19:51   
drejčy

WP čeprav sem na forumu nova in me ne poznaš mi je res iskreno žal zate,...user posted image Vem da nobena beseda ni dovolj, da bi te vsaj malo potolažila.Ampak najdi v sebi tisto moč, da greš pogumno naprej.Ne izgubita upanja, da bo tudi za vaju posijal sonček.In trdo verjemi da bo, saj mogoče pa je ravno  ta zamrzjenčke tisti ki čaka, da se razvije v čudovito majceno bitjece.

Sama sem imela tri neuspele IUI za sabo.Vedno sem mislila sedaj pa bo,pa žal ni bilo.To se je vleklo skoraj leto dni.Koliko  solz, molitev, pa le ni uspelo, čeprav je bilo z obema vse ok.Ista vprašanja sem si postavljala kot ti.Ampak v sebi sem trdo verjela da me moj angelček čaka.Prišla sva do najinega prvega IVF in uspelo je.In tako bo tudi tebi.Sedaj greva že v novi boj, v novi poskus.Mogoče več ne bo v prvo, ampak vem da me še en angelček nekje čaka.Čaka na tisti pravi moment, da si naju izbere za starša.Čeprav si jaz mislim, da je pravi čas sedaj,mogoče on ve boljše.In bo treba malo počakati.

Ne vem  koliko je pomagalo, ampak jaz sem jela matični mleček - pravi oz.čisti (nesramno drag)Tudi sedaj si telo pripravljam na tak način.In vsako jutro spijem sveže stisnjeni pomarančni sok + jem folno kislino.

Glede na tvoje vprašanje o zamrznjenčkih pa smo se ravno zadnjikrat z dr. pogovarjala, da če bodo in postopek ne bo uspel, da se gre takoj ob naslednji M v postopek.V bistvu se nič ne čaka.Tak da ti le pokliči v ponedeljek in povej kako in kaj.

En velik user posted image user posted image user posted image zate, pa drži se!Številka pa je 02/321-2448



< Sporočilo je popravil drejčy -- 12.6.2010 14:21:18 >

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   [Brisano sporočilo]
12.6.2010 14:50:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu drejčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 19:57:03   
sanje37
Womanpolice - žal mi je, da vama spet ni uspelo... ampak ne obupaj, še naprej verjemi... tako kot je napisala dreyči. Srečno z zamrznjenčkom.


Dreyči - čeprav so bile tvoje besede namenjene WP, so se me dotaknile... upam, da obstaja tudi moj angelček in čaka na pravi čas.

Sicer pa danes sem bila na punkciji... kaj naj rečem, pridelala sem dve celici, saj mi do levega spet niso mogli in so jih vzeli sami z desnega (ne vem, kje sta vsaj še dva, vidna na UZ???). Baje da sta ti dve v redu, tako da upam, da naju v torek pričaka vsaj ena. Močno upam. Sem žalostna, jezna, obupana ampak kljub temu še polna upanja (nasprotje full). Končno rabim samo eno tisto pravo. In morda je to prav ena izmed teh dveh.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 20:03:58   
nanika 1
Womanpolice tudi meni je zelo žal za vaju. Saj res komu se pa lahko bolj zaupaš kot partnerju , pa tudi tukaj na forumu. Tudi jaz sicer ne sodelujem dolgo na forumu, vem pa kako je, ko se ti zdi, da si sam na svetu s svojim hrepenenjem, strahom, dvomi, obupanjem... zaradi večini čisto preproste in samoumevne stvari... samo ena majcena pikica , pa vendar je tako nedosegljiva. Jaz tudi verjamem, da nas vse čakajo nekje naši srčki, le ne smemo popustiti tej kruti usodi! Sama sem si tudi že stokrat rekla, da ne smemo nikoli rečti " nikoli", da nas vse, kar nas ne ubije naredi samo močnejše in da itak za vsakim dežjem enkrat posije sonce!! Pojdi čimprej po zamrznjenčka in ne pusti se, vztrajaj!!


_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 21:34:50   
športnica
punce, mam lepo novičko. user posted image user posted image user posted image so na UKC MB mal pohitel user posted image user posted image user posted image in sm že kr dobila pošto da se oglasiva za posvet za drugi postopek. torej podpisat izjave, recepti za tabletke itd. so me kr mal presenetili, mi je sestra nazadnje ko sem bila tam 24.5. namignila, da lahko pošto pričakujem enkrat avgusta. to pa je hitrost. že kak teden nism gledala nabiranika, si predstavljate da bi sfalila datum? no v glavnem se bo začel prej dogajal, kot sm mislila. jeeeejjjjj user posted image user posted image user posted image

za tiste, ki ne veste, transfer sem imela 16.4. in se je zgodba vlekla vse do konec maja. Beta HCG je bil zelo nizek - nepravilna nosečnost in sem hodila na tedenske teste. hvala bogu ni bila izvenmaternična. zdej bom spet mal več tle.

lepo bodte, držte se. tlele pa za zmago user posted image

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 21:54:23   
elenica9
Pozdravljene!

Že nekaj časa se nisem oglasila, čeprav vas redno spremljam. Zdaj pa ste se me  tako dotaknile!
womanpolice - res sem navijala zate in za vse ostale da nam uspe in mi je zelo žal da vama ni uspelo, samo ne smeš pa obupat. Vsakemu enkrat uspe in mora uspeti!
dreyči - tudi jaz upam da me nekje čaka še en angelček. Meni je tudi prvi IVF v prvo uspel, v kar še zdaj ne morem verjeti. Zdaj sem drugič v postopku in trepetam.
sanje37- tudi jaz sem imela samo dve celici, ena ni bila zrela, druga pa se je oplodila in razvila, tako da so mi vstavili en zarodek. Zdaj pa čakam test in me je zeloooooo strah.
športnica - zate sem vesela da boš spet v postopku. Držim pesti, da bo tokrat uspelo.

Vse vas občudujem, ker ste tako pogumne in prave borke. Ostanite take še naprej in res iskreno želim, da nam vsem uspe.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 21:57:59   
špica84
se opravicujem k vdiram

sportnica super za posto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naj bo tokrat kokr treba

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 22:00:47   
pikachu
Dober večer!

Da še jaz poročam: Od 9celic je bilo5 zrelih in od teh 5 sta se 2oplodili ena je bila zelo lepa, in to zdaj grejem. Test imam 28. 6. do takrat pa držite pesti da bo vse ok.


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 22:43:35   
miklarom
pikachu - super user posted image user posted image user posted image  zdaj pa lepo grej svojo pikico in nas preseneti čez 14.dni

športnica -user posted image user posted image ,user posted image vau , to je pa res blo hiter, super sem vesela zate, kdaj pa imaš datum za razgovor

WP - user posted image  žal mi je zate res, sam ne obupaj enkrat bo uspelo,  na krvnega pa vseeno moraš iti tudi če si dobilauser posted image , ker ti potem tam dajo nadaljne informacije za naprej, po zamrznjenčka pa lahko greš že po naslednji user posted image  

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Ambulanta MB
12.6.2010 22:44:04   
drejčy

pikachu user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam za pikico.


športnica midve pa bove verjetno v istm postopku v jeseni.Ker jaz sem bila 18.05 na razgovoru za drugi IVF čez 14dni dobila pošto da si naj pridem po recepte in določitev skupine.Skupino sem dobila 27, to je punkcija predvidena 22.09 s tem da v sedmem mesecu začnem jesti tabletke.Tako da mislim da boš tudi ti tu nekjeuser posted image

elenica9 upam da bo drugič tudi takoj uspelo.Držim pestiuser posted image

sanje37 zakaj tako pesimističnouser posted image Skači od sreče da imaš dve celici ki sta v redu.In sigurno bo iz ene,če ne kar iz obeh zrasle krasne bebiceuser posted image Moraš biti optimist,...




< Sporočilo je popravil drejčy -- 12.6.2010 22:45:07 >

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 7:22:52   
športnica
špica, nič ne vdiraš. vse smo na istem. al tukaj al pa na tam. samo ambulanta je druga. maš pa že zelo lep buši. uživaš ane? NS si že imela?

pikachu držimo pesti, zdej pa živčke na off in epo grej. sprosti se in uživaj.

miklarom datum za razgovor imam že naslednji četrtek, to je 17.6. hitr ane? kaj pa ti? boš šla jeseni ali si boš vzela malo off?

drejčy, super. verjetno bova tam nekje. me pa zanima kdaj bi bodo dai datum da začnem jest femoden, ker od zadnje menstruacije predenj sem začela z gonalom sploh še nisem dobila menstre. razen tista, k sm krvavela 14 dni skup, ko so rekli da to lahko pričakujem da se moram sčistiti. kateri postopek je to zate? jst sm iz LJ, pa ti?

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 7:27:30   
špica84
sportnica res je resnicno uzivam.Ns imam 22 in komaj cakam da spet vidim svojga pikija.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 7:32:38   
športnica
špica, bom držala pesti. veš da bo vse u redu. ti si bila dva dni za mano ane? uf kje je že to.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 7:35:10   
špica84
joj sportnica nevem,vem le to da sva skupaj test cakali

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 9:55:51   
drejčy



športnica jaz sem iz pomurja okolica MS.Tabletke pa boš začela jesti ko boš dobila user posted image .Jaz bi jih lahko začela jesti že z to junijsko user posted image , pa bom raje z julijsko, saj je itak vseeno.Ker se moram držati tistega lista z navodili.In če boš dobila user posted image med 25.06-13.08 padeš v mojo skupino in jih ješ do 05.09 ter predvidena punkcija 22.09.Mene je celo vprašal ali želim to skupino ali eno kasneje.Sem si mislila halo pa valjda komaj čakam da začnem user posted image Tako da mislim da boš do avgusta ziher že dobila to vražico.



(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 10:13:09   
talika81
punce, ste pa prav klepetave ratale ... tri dni vas ne berem, pa ste naklofale kar nekaj strani ...

jaz nisem imela nič časa prej se kaj oglasit.
da vam poročam, kako je pri meni.

v četrtek sem dala kri in popoldne me kliče moja ginekologinja, da bo treba dat kri tudi v bolnici, ker imam povišane trombocite. jaz cela pan ična, kaj zdaj to pomeni in tako naprej.
in sem šla najprej gledat mal na net in sem bila pomirjena, ker do določene vrednosti povišanja ni nobene panike.
no, v petek sem šla po napotnico in izvedela, kakšen je bil rezultat.
meja za trombocite je 340, jaz pa sem imela vrednost 402.
no, in sem šla v bolnico v MB na transfuziologijo. tam pa so me čudno pogledali, zakaj sem prišla tja, češ da je moja vrednost v mejah normale in da je to kao normlno za nosečnice. no, vseeno so mi vzeli kri in v sredo imam posvet v njihovi ambulanti.
sej je po drugi strani vredu, da se vse pogleda in preveri, da slučajno pol ne bi blo kake panike. in tudi to je mogoče dobro, da je moja ginekologinja tako pedantna.
drugače so pa moje vrednosti kar se tiče drugih stvari vrvedu.

WP
*, zelo mi je žal zate, da ni uspelo. ampak verjemi, da enkrat vama bo. mogoče vama pa zdaj spontano in bo še bolj veselo. močno, močno držim pesti, da bi naslednjič uspelo. vsekakor pa ne izgubit upanja.

pikachu, user posted image   user posted image za pikico. le lepo jo grej in da nam sporočiš veselo novico.-

športnica, user posted image   user posted image   user posted image juhej zate, ker si dobila pošto. mogoče pa le ne bodo imeli tako dolgo zaprtega laboratorija in ne bo toliko zastojev zaradi tega.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 10:27:52   
pikachu
Pozdravljene!

Jaz Bi pa vas samo vprašala kaj vse lahko delam zdaj po ET? ker cel dan ne morem kar počivat.
Saj verjetno ni nič narobe če malo sem in tja hodim pa kosilo pripravim...
Malobi prosla za vaša mnenja.


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 11:01:58   
elenica9
pikachu - jaz kaj hodim vmes, kaj sedim na terasi, kaj ležim pa tudi kosilo skuham. Drugače pa se pazim in kaj težjega ne dvigam.

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 12:23:34   
drejčy


pikachu ti kar pripravi kosilo user posted image da ne boš še nazadnje depresivna gratala,...Delaš lahko vse, le nobenih težjih stvari ne dviguj.Pa saj sedaj v tej peklenski vročini itak ne moreš kaj dosti delati, kot nekje na hladnem počivati user posted image



(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 13:16:37   
talika81
pikachu, sedaj moraš poslušati svoje telo. ono ti bo povedalo, kaj lahko in kaj ne. ko boš utrujena, počivaj, drugače pa lahko delaš stvari kot običajno.
seveda, kaj težkega ne smeš dvigovat, niti se ne smeš preveč naprezati.

jaz po ET nisem samo ležala. sem pospravljala, hodila na sprehode, kuhala, hodila tudi na obiske. jaz nisem zdržala, da bi samo počivala.

če se ima zarodek namen vgnezdit, se vgnezdi 2-3 dan po ET-ju. na to nimaš vpliva. res je, da se priporoča počitek po ET-ju, ampak lahko počneš kljub temu marsikaj.

tako da ti le pripravi najlujubše kosilo, lahko greš v trgovino, na sprehod ... malo svežega zraka ti bo tudi zelo koristilo.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 13:21:12   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: drejčy




športnica jaz sem iz pomurja okolica MS.Tabletke pa boš začela jesti ko boš dobila user posted image .Jaz bi jih lahko začela jesti že z to junijsko user posted image , pa bom raje z julijsko, saj je itak vseeno.Ker se moram držati tistega lista z navodili.In če boš dobila user posted image med 25.06-13.08 padeš v mojo skupino in jih ješ do 05.09 ter predvidena punkcija 22.09.Mene je celo vprašal ali želim to skupino ali eno kasneje.Sem si mislila halo pa valjda komaj čakam da začnem user posted image Tako da mislim da boš do avgusta ziher že dobila to vražico.




drejči, bi bila tako prijazna in mi prepisala vse skupine iz lista, od kdaj do kdaj dobiš menstruacijo in kam padeš. prosim, prosim. ali pa vasj eno prej in eno kasnej od 25.06-13.08 . ti bom ful hvaležna. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   [Brisano sporočilo]
13.6.2010 16:05:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu športnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 17:58:03   
elenica9
Jaz pa sem danes 2.dan po ET in me občasno boli v spodnjem delu trebuha. Upam da ni kaj narobe. Je bilo pri kateri isto?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?