|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 13:53:54   
zaljubljena23
Registrirana iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi pa smo včeraj imeli NS....Veliki smo že 6,69 cm (od glave do ritke)...Srček bije s polno paro (154)..Tveganja so majhna, tako da ne spadam v rizično skupino, videli smo tudi nosno kost...(trisomy 21...1:2676 - tveganje za downov sindorm, trisomy 18...1:7315, trisomy 13...1:87093)...Spol se ni videl...Malo smo sicer imeli problemov (smo skakali od vaginanega UZ do UZ preko trebuha (hja tole pa delajo prevelike zaloge ), ampak na koncu smo vse zrihtali tako kot je treba user posted image )...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 16:08:39   
športnica
IZVIRNO SPOROČILO: drejčy



registrirana čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


športnica jaz tudi upam da se bove skupaj borile v isti skupini.Tabletke pa se jejo do 05.09,s pikanjem pa se prične 30.08.Zadnja možnost da prideš v to skupino pa je če boš mela user posted image med 7.8-13.8.
Upam da sem ti sedaj kaj pomagalauser posted image


Za vse ostale borke pa en prelep,sončen pozdravuser posted image





tko ja. super si. hvala. sem dlih danes dobila M, kar je the best. končno sm jo enkrat vesela  user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Ambulanta MB
16.6.2010 9:21:49   
miklarom
talika - jp, me še jezijo šefi, saj veš kakšni so, važen da je njim vse tipi topi, da majo polne denarnice, nam pa dajejo socialkouser posted image user posted image user posted image , mah bo že čakam na glavni dobitek lotauser posted image user posted image user posted image


zarja -  a ti tudi štartaš oktobra, a zdej nisi šla, ja blo bi super ko bi nle skupaj, bi lahk hodle na kofetke , in čvek user posted image

športnica - se zna zgodit da bomo spet skupaj, več nas bo takrat bolj luštno se bomo imeleuser posted image

regostrirana - čestitke user posted image user posted image user posted image
september1 - še malo pa boš mamica, jeeeeeee kak lepo sem vesela zateuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Ambulanta MB
16.6.2010 16:57:41   
latka
Pozdrav!

Midva sva bila sedaj dana na čakalno listo za 1 ICSI, kdaj lahko pričakujem pošto in začetek postopka?user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   [Brisano sporočilo]
16.6.2010 18:02:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu latka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Ambulanta MB
16.6.2010 18:32:39   
nanika 1
registrirana bravo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Ambulanta MB
16.6.2010 19:37:22   
zaljubljena23
registrirana, iskrene čestitke še enkrat user posted image user posted image user posted image

latka, no pa se premika že naprej...naj ti dnevi do prejetega pisma hitro minejo...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Ambulanta MB
16.6.2010 19:58:57   
sanje37
Zdravo, punce,

se komaj danes oglašam s poročilom. Včeraj naju je pričakala ena pikica, ki jo sedaj grejem.user posted image

Levo in desno me pika in malo boli, sicer pa sem zaenkrat ok in upam in čakam na user posted image .

Vsem novim lep pozdrav, hvala vsem za pesti in spodbudo.

pikachu - kako si? vse OK?

registrirana - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zaljubljena23 - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi zate in tvojo bebico.

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Ambulanta MB
16.6.2010 19:59:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom
zarja -  a ti tudi štartaš oktobra, a zdej nisi šla, ja blo bi super ko bi nle skupaj, bi lahk hodle na kofetke , in čvek user posted image

Miklica moja, v nedeljo pičim na dopust za 14 dni, potem pridem domov, bi morala prit user posted image in bi v primeru O šla po pingvina. Ker nimam nekega velike optimizmauser posted image v pingvine, se bolj nadejam na postopek v jesenskih mesecih.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Registrirana super betka!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Ambulanta MB
16.6.2010 20:42:38   
pikachu
sanje37Najprej čestitke za pikico, zdaj pa jo lepo grej in čuvaj , jaz navijam da čez 14dni ugledaš magični plusek.
 jaz sem še kar vredu, čeprav me vsake toliko časa malo špika tam spodaj sploh zvečer ko grem spat. Sem pa danes dobila domov pošto iz MB in so mi sporočili. da mojega zarodka ni več in tako nimamo nobenrga zamrznjenčkauser posted image . Ampak zdaj moram mislit na pikico, ki jo imam v trebuščku in upat ter prosit bogca, da vsaj ta ostane pri meni.



_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu sanje37)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Ambulanta MB
16.6.2010 21:55:28   
baby1978
pikachu- držim pesti , da je pikica ki jo greješ zmagovalna. špikanje ni nič slab znak, pomeni, da se nekaj dogaja.

registrirana- čestitam za beta- kaj so ti vstavli 2 ali enega

miklaron, športnica, beba, talika, zaljubljena, september- tudi vam vsem en lep pozdrav.

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Ambulanta MB
16.6.2010 22:06:09   
zaljubljena23
sanje super za pikico user posted image user posted image user posted image zdaj pa jo lepo grej in čez 14 dni se pridružiš klubu nosečkuser posted image user posted image user posted image

zarja, uživaj na dopustu...

pikachu, se strinjam z baby...Sicer pa še malo pa boš tudi ti sporočila lepe rezultate...

aja, baby pozdravček tudi tebi nazaj....


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 7:16:38   
pupica25
Pozdravljene! Se vam počasi tudi sama pridružujem. Trentno smo v 2. krogu, pa že zelo nestrpno čakamo na user posted image , ker si močno želimo še enega družinskega članauser posted image , ki bi naši živahni pikici delal družbo in nas razveseljeval. Ma me nekaj ščipa v desnem jajčniku, drugih znakov pa ni - je pa danes 23. dan po user posted image , tako da upamo, upamo, .. čeprav smo mali pesimisti, ker ta mesec nisva bila ravno najbolj pridna. Če ne bo ta mesec, pa mogoče naslednji, ... morje bo sigurno pripomoglo k vsemuuser posted image .
pikachu želim ti dosti, dosti sreče in polno user posted image user posted image user posted image ! Vsem nosečkam iskreno čestitam, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vsem drugim pa , da user posted image  kmalu zgine in da čim prej zagledamo user posted image user posted image .



_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 7:39:21   
mateja_goljev
Pozdravljene punce, bi bilo prelepo, da bi bilo res.... NAs je danes presenetila, no včeraj se je začelo, danes pa prihaja v vsem svojem sijaju....Tako da .....

Gremo v nove boje.... mogoče pa v 5 gre rado....

Povejte mi kako sedaj, sem prvič v mb, kam moram poklicati in kako in kaj, moj dr. je Vlaisavljević.

Hvala za odgovor punce....

mateja

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 8:55:43   
pikachu
Pozdravljene!

Najprej hvala za vašo podporo in pozitivne misli.

baby in zaljubljena hvala za razlago saj tudi sama včasih pomislim, da se v primeru nosečnosti tudi more nekaj dogajat tam spodaj. Potem pa me je strah, ker se je tudi pikica ki je čakala na zamrznitev poslovila.

pupica tudi tebi hvala.




_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 9:24:09   
talika81
mateja_goljev, svetujem ti, da kljub temu, da je prišla user posted image , greš na krvni test, ker lahko tam povprašaš, kaj in kako lahko pričakuješ v nadaljnje. razen seveda, če nisi npr. iz LJ. pol pa pokliči in povej, kako je tvoje stanje in kaj ti svetujejo.

pikachu, je vredu, če se kaj dogaja tam spodaj.

vsem novim user posted image  vse naj naj do konca nosečnosti.

jaz pa sem bila včeraj v MB zaradi tistih trombocitov in so mi rekli, da če ni vrednsot nad 500 al pa nad 600, nimam kaj skrbet in tudi ni smiselno delat kake teste.
pa tudi padlo mi je število na 325, tako da sem po tistih mejah kao "noter".

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 9:25:47   
Anonimen
oja punce, bom kar tukaj vprašala, ker ste bolj domače na tem področju...

in sicer, danes sem klicala, da bi se naročila za laparoskopijo v MB (pri dr. Reljiču) in prijazna tetka mi je rekla, da me pokličejo v četrtek, da mi povedo, ali sem prišla v program za mesec junij.

Sedaj me pa zanima, kolikim od vas so enako rekli (ojk seveda za drug mesec), pa ste prišle v predvidenem času na vrsto za operacijo, koliko pa tukaj kaj upoštevajo leta, namreč jaz se že počasi približujem 36. letu

hvala za vaše odgovore

(odgovor članu pikachu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 11:22:03   
twetka
Anonimna, to vsakemu rečejo, da moreš policat v četrtek, ker se ob sredah popoldne delajo seznami, in če si na seznamu za ta cikler greš že, če v četrtek izveš da si na seznamu, v ponedeljek not, v torek mislim da delajo OP, kokler sem js seznanjena. Sem se sama za ta cikel naročala za THL pregled, pa me niso dali na seznam. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 11:26:23   
pikachu

Punce jaz mam spet eno vprašanje skoz čutim tako napetost v trebuhu, kot da bi mogla na WC ali je to vredu ali pa je znak da prihaja user posted image .


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 11:46:53   
elenica9
pikachu - jaz se isto sprašujem. Pogosto moram hoditi na wc, pa še glava me je danes začela boleti. Pa tudi ne vem, če se pripravlja user posted image , da pride. Upam da ne. Sem 6. dan po ET.

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 13:47:14   
mirabela
pozdravljene,

me sprejmete v druzbo user posted image ?

Danes sem imela razgovor, dobila tabletke,napotnice za kri, plavi list št.28 in veeeeeeliko upanje user posted image . Doma imamo 3,5 letnega fantica spocetega tudi z IVF (pingvincek), po porodu sem imela 2xIMN in 1x SS .Zdaj sem brez jajcevodov, zeliva si se enega otroka in smo resili SPET potrkati na vrata bolnice v MB.

Drzim pesti za vse, nosecnicam cestitam, vse vas lepo pozdravljam in upam da se pisema se kaj user posted image




user posted image   user posted image

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 14:39:08   
zaljubljena23
mirabela dobrodošla...želim ti, da bo vajin fantič kmalu dobil družbouser posted image user posted image

pikchu, sama veš kako je z znaki, pri nekaterih pomeni N pri drugih prihajajočo M..Jaz se na njih ne bi preveč ozirala...Pozitivno...

mateja_goljev user posted image user posted image user posted image sem pa zelo vesela, da je v tebi videti polno optimizma...

Talika, sama sem danes imela pregled in je G temeljito pogledal krvne izvide od zadnjič pa je rekel, da je vse ok...Čeprav sem sama potem zasledila (ko sem kukala v izvid), da imam tudi trombocite in levkocite malo povišane...Ampak mu verjamem, da je vse ok


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 17:39:11   
športnica
mirabela, tudi jaz sem bila danes v MB in dobila list s številko 28. avgusta zacnem s tabletami. punkcija predvidena 29.9.
prou fajn user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Ambulanta MB
17.6.2010 20:38:58   
drejčy


Joj, bom poskusila napisati za vsako nekaj, upam da katere vem ne spustim, če ja- se že v naprej opravičujem

registrirana čestitke za beta-hcg user posted image user posted image user posted image user posted image

sanje37 čestitam za tvojo pikico.Lepo jo grej in držim pesti da vama uspe čez 14dni, da zagledata magični plusek

pikachu tudi tebi in tvoji pikici vse naj,...naj ostane pri tebi in le optimistično naprej user posted image user posted image user posted image

elenica nekaj pa se mora tam spodaj dogajati, pa ni pogoj da je to le user posted image si pikica rihta stanovanje user posted image

mateja_goljav pri dr.V ti bo sigurno uspelo, še posebej ker si že toliko dala skoz.Je res super, pokličeš pa na št.02/321-24-48 in se naročiš oz.vprašaš kako in kaj in kateri je tvoj zdravnik in kateri je zate to že postopek.In potem te naročijo na razgovor da se pogovorita kako naprej.Vso srečo!

mirabela in športnica za las smo se zgrešile da nismo skupaj v postopku user posted image (jaz sem 27)






(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Ambulanta MB
18.6.2010 7:18:51   
talika81
punce, da vas malo pomirim. mene so od 5. dneva po ET grozno boleli jajčniki, v spodnjem delu trebuha me je non stop špikalo in sem tudi mislila, da prihaja user posted image . pa je ni bilo. ker je tisto špikanje pomenilo, da se je moj user posted image  dobro vgnezdil ...

tako da le pozivitno razmišljajte naprej in ne mislit preveč na to, da mogoče prihaja user posted image . vem iz izkušenj. jaz sem tudi 8. dan poi ET mislila, da je vsega konce, da prihaja user posted image , ampak pol ni blo nič iz tega.

tako da mejte veliko optimizma. pa bo vse vredu. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?