|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 19:41:24   
miklarom
športnica - jaz grem definitivno v jeseni spet po pingota, najverjetneje v mesecu oktobru, razen če me pa kaj šefe na šihtu razpištoli grem pa prejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 20:52:15   
drejčy


športnica sedaj pa mislim da se nekaj ne razumeve.Jaz sem ti napisala to ravno za svojo skupino 27,ki velja le v primeru da dobim svojo M med 25.06 do 13.08.
Zdaj kako je s skupino 28 res ne vem.Ali pa sem mogoče narobe razumela tvoje vprašanje?Če želiš da ti celi list skupine 27 prepišem ni problema, če si to mislila user posted image





(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 21:31:55   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

športnica - jaz grem definitivno v jeseni spet po pingota, najverjetneje v mesecu oktobru, razen če me pa kaj šefe na šihtu razpištoli grem pa prejuser posted image user posted image user posted image

a bova spet skupaj? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Ambulanta MB
13.6.2010 21:32:42   
zarja1
WP res mi je žal.....user posted image user posted image user posted image

Športnica
upam, da tokrat rata do konca kot mora.user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Ambulanta MB
14.6.2010 13:53:50   
zaljubljena23
WP, zelo mi je žal user posted image user posted image user posted image user posted image

sanje, boš videla in ravno ti dve celici sta najlepši in bosta te pričakali v torek...

user posted image user posted image user posted image user posted image športnica, super za pošto...

pikachu user posted image user posted image user posted image pridno grej pikico...






_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Ambulanta MB
14.6.2010 14:23:41   
talika81
miklarom, a te šefe še kar jezi? kak si upa? user posted image

uh, jaz pa sem danes po 4-ih dneh spet na šihtu. pa se mi nič kaj ne da. še dobro, da samo še eno uro, pa grem domov ...


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Ambulanta MB
14.6.2010 15:37:16   
baby1978
elenica- v spodnjem delu boliko jajčniki, zaradi stimulacije..tako je bilo pri meni

regeistrirana- 10 dan po ET, hm kdaj delaš test? Meni je 10 dan po Et že pokazal user posted image .

Jaz pa em drugače ok, še kr na bolniški- imam vsake toliko malo rjavega izcedka, ampak user posted image je ok. Slabosti so se malo umirile, je pa nastopilo obdobje utrujenosti, tako, da veliko spim.

Držim pesti za vse .

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Ambulanta MB
14.6.2010 16:01:24   
elenica9
hvala baby 1978, danes več ni bolečin, tak da zdaj samo čakam in upam na user posted image .

< Sporočilo je popravil elenica9 -- 14.6.2010 16:03:27 >

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Ambulanta MB
14.6.2010 16:22:37   
latka
Pozdravljene!

No midva sva danes imela branje izvidov, in naju je dr.Gavričeva takoj uvrstila na čakalno listo za IVF/ICSI,zaradi slabega spermiograma(opravljen 2x-premalo semenčic)!Sedaj pa samo čakamo pošto, da lahko končno začnemo s postopkom!user posted image Kdaj približno lahko pričakujem pošto in začetek postopka,ker mi niso nič namignili, ampak verjetno komaj jeseni, ne?user posted image

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   [Brisano sporočilo]
14.6.2010 17:11:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baby1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Ambulanta MB
14.6.2010 18:56:26   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: drejčy


športnica sedaj pa mislim da se nekaj ne razumeve.Jaz sem ti napisala to ravno za svojo skupino 27,ki velja le v primeru da dobim svojo M med 25.06 do 13.08.
Zdaj kako je s skupino 28 res ne vem.Ali pa sem mogoče narobe razumela tvoje vprašanje?Če želiš da ti celi list skupine 27 prepišem ni problema, če si to mislila user posted image




hehe, sej sm verjetno res mal zakomplicirala. user posted image user posted image user posted image bom raj počakala na četrtek da vidim kako in kaj. pa da tut jst dobim ta list. upam da ne bo spet rdeč s številko 13. ker to nama ni prineslo sreče. sicer me je zanimala ena vrstica prej in ena kasnej, kdaj dobiš menstruacijo in kolik časa jemlješ femoden ter kateri dan ciklusa ga začneš jemat. vem da je punkcija za vse predvidena enako. nič ni treba prepisovat, bom že počakala. a s špikanjem začneš pa 1.9.?

no upam da bova skup, da bom vsaj eno poznala k bo tle gor. komi čakam. zdej nisem več tok presrana k ta prvič user posted image user posted image user posted image , k neveš kaj te čaka.

lep pozdravček vsem

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Ambulanta MB
14.6.2010 18:57:24   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

športnica - jaz grem definitivno v jeseni spet po pingota, najverjetneje v mesecu oktobru, razen če me pa kaj šefe na šihtu razpištoli grem pa prejuser posted image user posted image user posted image


oooo super. bomo spet kofetkale user posted image user posted image user posted image lepo bodi in uživaj do takrat

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Ambulanta MB
14.6.2010 19:01:05   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

WP res mi je žal.....user posted image user posted image user posted image

Športnica
upam, da tokrat rata do konca kot mora.user posted image



seveda. bomo dali vse od sebe. že zdej pišem veliko železa ( sirup Floravital ), pa C vitamina, pazim pri hrani itd. upam da bo to kaj pomagalo. ta teden grem še po krvomočnico, pa matični mleček. joj upam da ne jem preveč vsega in bom mela dlih kontra učinek user posted image user posted image user posted image kako si ti? nekaj časa nisem spremljala, pa sem mal zgubila orientacijo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   [Brisano sporočilo]
15.6.2010 7:20:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu športnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 7:26:36   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Danes zjutraj sem lulala in... zdaj se mi smeji... user posted image user posted image user posted image
Upam, da se mi bo jutri v Mb na beti še bolj smejalo.
user posted image user posted image user posted image


čestitke!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 7:31:26   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: športnica


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1
Športnica upam, da tokrat rata do konca kot mora.user posted image



seveda. bomo dali vse od sebe. že zdej pišem veliko železa ( sirup Floravital ), pa C vitamina, pazim pri hrani itd. upam da bo to kaj pomagalo. ta teden grem še po krvomočnico, pa matični mleček. joj upam da ne jem preveč vsega in bom mela dlih kontra učinek user posted image user posted image user posted image kako si ti? nekaj časa nisem spremljala, pa sem mal zgubila orientacijo. user posted image user posted image user posted image

Športnica jaz ti toplo priporočam, da vsega ne jemlješ. Jaz sem sploh znana user posted image  po tem, da znam preterat. Kljub vsemu (je bilo vse ok) sem v prejšnjem postopku pila krvomočnico in posledica je bil prezadebeljen endometrij (20 pred punkcijo) in nato neuspeh. Svetujem ti, da se raje prej pozanimaš kaj je bilo v postopku manj ugodno in potem ukrepaj.user posted image user posted image user posted image
Saj si bila že tokrat zelo blizu. Verjamem, da bo zdaj ratalo. Držim pesti!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem ok user posted image , v nedeljo pičim na dopust....uuuuu 14 dni uživanja. Ko pridem domov pa grem po pingvinčka.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 15.6.2010 7:33:05 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 7:48:01   
Anonimen
športnica, čestitke!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, eno vprašanje imam: včeraj sem dobila pošto, da so me dali na čakalno listo za 1 ICSI v MBju. Kdaj lahko pričakujem nadaljnjo pošto? Čisto tako okvirno me zanima. user posted image

(odgovor članu zarja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 8:37:49   
Ksenya
Ojla,

še ena nova se vam bo pridružila; do sedaj sem bila na temi IUI, in sem samo kukala na vašo temo user posted image
vendar po dveh neuspelih postopkih je tudi meni uspelo priti na čakalno listo za IVF.
Skuštrana suzi tudi jaz sem včeraj dobila pošto, da sem uvrščena na čakalno listo. Pa tudi nimam pojma, kdaj lahko kaj pričakujem za naprej. Sem pa gledala na netu, da imajo napisano, da lahko vsaka vpogleda v čakalno listo, kdaj bo na vrsti. Drugi teden jih bom nažicala, ko grem verjetno na 3. IUI, da mi povejo, kje sva pristala. user posted image
Držim pestke za vse, ki že gerjete user posted image user posted image  in tiste, ki čakate na punkcijo... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 10:16:28   
talika81
ksenya, čakalna doba, da dobiš pošto, je nekje od 5-100 dni. tako da znaš verjetno hitro dobit pošto.
seveda pa jih lahko tudi pokličeš ali pa naslednji teden res vprašaš, kdaj lahko pričakuješ pošto.

Registrirana, user posted image  user posted image  user posted image  juhej zate ... verjemi, da bo tudi na uradnem testu zelo veselo.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Ksenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 10:32:05   
elenica9
registirana - čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 10:48:29   
september1
dan


registrirana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem ful vesela zate, da ti je uspelo.

talika kako se poščutiš? že kaj manj slabosti?

jst sem enkratno-bi bla skoz nosečka med 30-35 tednom. sam vročina me daje.še 16 dni pa začenm s porodniško. kr ne morm vrjet. kako je minilo. zato vse ki ste nosečke uživajte kolkr se da ker prehitro mine.

za ostale pa držim pesti da postopek uspešen.

WP user posted image user posted image user posted image user posted image bodi močna in pogumna naprej.

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 10:51:56   
pikachu
Pozdravljene!

Najprej ČESTITKE registrirana!

Pri meni pa je stanje tako zaenkrat je počutje vredu, le tu in tam me malo v jajčnikih špikne, največkrat zvečer, upam da to ne pomeni kaj slabega. Drugače pa se probam skoz s čim zamotit da ne razmišljam preveč.

Kako pa ste kaj nosečke, pa sanje 37, športnica, zarja,latka...


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 11:29:06   
Ksenya
Talika81 hvala za odgovor, verjetno bom zdržala do drugega tedna in jih povprašala, ko bom šla na UZ.
Želim ti lepo nosečnost in seveda srečno na cilju, ki se ti že ekspresno približuje.

Registrirana user posted image user posted image user posted image  čestitke, sem prej spregledala glavno novico dneva :)

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 12:39:18   
drejčy


registrirana čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


športnica jaz tudi upam da se bove skupaj borile v isti skupini.Tabletke pa se jejo do 05.09,s pikanjem pa se prične 30.08.Zadnja možnost da prideš v to skupino pa je če boš mela user posted image med 7.8-13.8.
Upam da sem ti sedaj kaj pomagalauser posted image


Za vse ostale borke pa en prelep,sončen pozdravuser posted image



(odgovor članu Ksenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Ambulanta MB
15.6.2010 12:50:38   
nanika 1
registrirana čestitam!!!
jaz sem pa drugi dan na femodenu- mali začetek.
lep pozdravček vsem!


_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?