|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kmap Valkanela
20.6.2010 16:54:04   
tikatonka
Kakšne so vaše izkušnje. Ali je kamp urejen (sanitarji,...). Kakšna je plaža?

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kmap Valkanela
20.6.2010 17:09:09   
mala maja
mi smo bili pred štirimi leti in nimam ene same slabe besede čez kamp. Zelo ga priporočam če imate male otročke, ker je zvečer mir. Plaža super, peščena, na plaži igrala, dovolj sence, mislim da imajo celo mini golf, pa nekaj malega igralnih aparatov. Sanitarije super, tud čiste, možnost pralnice, edino nad čimer sem bila mogoče razočarana je bila trgovina. Malo slabo založena, pa tud čista ni bila preveč ampak tolk fini tud nismo da bi se zmrdovali. pač se prilagodiš in kupiš kar imajo. Tako da se nimate ničesar bati. Ne vem pa kako je sedaj po tistem ko so pavšaliste spodili iz kampa.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kmap Valkanela
20.6.2010 20:32:08   
luna_25
Mi smo bili lani tam in moram rečt da je kamp zelo super. Urejen in čist plaža je tudi dobra...edino kar je mene motilo je to da je popldne bila zelo umazana voda predvsem je bilo veliko trave, ki plava na površju morja. Mene je to zelo motilo. Drgač je pa zlo fajn, imaš mini golf, namizni tenis, tenis, trampolini za otroke je tudi poskrbljeno.
Edino v trgovini zna biti zjutraj zelo gužva k vsi navalijo po kruh. Za tako velik kamp samo ena trgovina.
No če boste šli uživajte.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kmap Valkanela
20.6.2010 21:34:11   
maja&m
Camp je za moje pojme daleč naokoli najboljšiuser posted image  Sploh primeren za otroke user posted image  Glede pavšalistov- niso jih spodili. Odstranili se le ti kitajsko četrt. Na ta račun pa so še bolj polepšali in izboljšali kamp.user posted image  Trgovina je pač kakršna je. Mi hodimo tja kupovat le najnujnejše stvari. Kruh hodim kupovat v Vrsar v pekarno (grem peš - dobro zameuser posted image ), je pa dober tudi iz pekarne iz Funtane, ki je bližje kampu. Ta trgovinski kruh je popoldne ponavadi že bljekuser posted image  Ostalo hrano ali podobno pa hodimo kupovat ali v Mercator v Poreč, ali pa v Konzum v Vrsar. Po večje količine pijače pa smo ponavadi šli v market Marlena v Vrsar (je najceneje, vsaj bilo je).user posted image  Kar se pa tuče morske trave...ja tak pač je. To je narava, mimo tega ne moreš. Je pa res, da če se kopaš v zalivu, je tam trave večuser posted image  Logično, ne?user posted image
V Valkaneli bodo uživali tako mladi, kot stari. Imajo razne animacije, za otroke sploh. Pa movie nighte - risanke za otroke. Pa karakoe. Plesne večere. Ma ni da niuser posted image

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kmap Valkanela
21.6.2010 11:45:32   
anchika
Kamp je super. Bila sem ta vikend. Navdušena nad kampom. Imam  3 in 1leto starega otroka in to je  prav za njih.
Vreme  pa smo imeli katastrofa.  Pa še  nov šotor nam je puščal. Tako da danes ga nesem nazaj v trgovino. katastrofa. Vsaj kamp je bil super.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kmap Valkanela
21.6.2010 17:37:45   
tikatonka
Hvala vsem za odgovore smo se že odločili da gremo ta podaljšan vikend in danes se ta mali zbudi z vročino in bolečim grlom :( in angina je tu. No pa naslednji ko bo upam tudi boljše vreme.


_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kmap Valkanela
3.7.2010 11:09:12   
Roberta69
Mi hodimo že kar nekaj let (pavšal ob morju) in smo zelo zadovoljni. Kamp je zelo urejen, vedno vroča voda, čiste sanitarije (kadar koli sem šla na WC je čistilka čistila), WC papir in milo. Za otroke je veliko igral, teniško igrišče, golf igrišče, trampolin (skratka neka klasična istrska večerna kamp scena) večina placov ima senčko, plaža betonska in kamnita, par zalivčkov in en velik - zelo primerni za otroke (edino jaz ta velikega ne maram, ker se mi zdi kar nekako umazan). V kampu je trgovina, ribarnica (ki ni najbolje založena), internet (kjer je vedno vrsta user posted image ), ob obali so lučke - prijetno za večerni sprehod... Skratka super kamp, meni je - edino to, da ni bližje SLo (vikendi).

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kmap Valkanela
3.7.2010 11:16:31   
n4t4L1J4
kako pa je s prostorom v valkaneli? midva bi rada letos šla v valkanelo s šotorom pa si nisva rezervirala - se da najt kakšen prostor v senčki?

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kmap Valkanela
3.7.2010 22:43:58   
maja&m
Glede rezervacij je ponavadi tako, da če se ne pobrigaš pravi čas (se pravi po možnosti ko greš z morja), ponavadi ostanejo le še sončni placi ali pa bolj oddaljeni. Sigurno se najde prostor za šotor, če ga mi najdemo za prikolico in to na zelo dobri lokaciji (vsekakor v senci) - potem res ne vem, zakaj se ne bi našel dober plac tudi za šotoruser posted image

(odgovor članu n4t4L1J4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kmap Valkanela
4.7.2010 14:24:16   
n4t4L1J4
no super user posted image , ker me je blo že malo strah, da bova morala iskat drug kamp user posted image ... upam, da bova našla prostor v senčki in uživala user posted image , ker grem jaz prvič s šotorom (moj je že bil večkrat ko je bil še mlajši), jaz sem bla pa ponavadi v prikolici pri kolegih in me je zato vsega še bolj strahuser posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kmap Valkanela
6.7.2010 8:38:30   
n4t4L1J4
kak je pa kaj z vodo v kampu valkanela? je pitna? oz. je užitna vsaj do te mere, da če kuham juho, da ne potrebujem flaširane vode, da lahko to vodo iz kampa uporabim?

(odgovor članu n4t4L1J4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kmap Valkanela
6.7.2010 9:47:26   
luna_25
ja ja to sploh ni problema...jaz sem lani za kuhanje skoz uporablala njihovo vodo...ko nam je zmankalo flašerane sem jo celo pila pa je bilo vse ok.
uživajte user posted image

(odgovor članu n4t4L1J4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kmap Valkanela
7.7.2010 12:55:42   
n4t4L1J4
kaj pa če imaš šotor in arafata na parceli - se arafat plača kot dodaten šotor al to ni potrebno plačat? (seveda mislim za valkanelo)

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kmap Valkanela
17.7.2010 19:06:09   
neika
se pravi, če povzamem, vse super, le morje umazano?

a čista voda ni vodilo? Da se namočiš, brez da se ti gabi vse, kar plava po njej? Pa ne me narobe razumet, razum govori, da naj damo prikolico, ko jo bomo nabavili, na pavšal v nek bližnji kamp, da bi lahko skočili dol čimvečkrat, srce pa vleče dol proti Dalmaciji, kjer je morje dosti bolj čisto...ne vem...user posted image

(odgovor članu n4t4L1J4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kmap Valkanela
17.7.2010 19:14:16   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: neika

se pravi, če povzamem, vse super, le morje umazano?

a čista voda ni vodilo? Da se namočiš, brez da se ti gabi vse, kar plava po njej? Pa ne me narobe razumet, razum govori, da naj damo prikolico, ko jo bomo nabavili, na pavšal v nek bližnji kamp, da bi lahko skočili dol čimvečkrat, srce pa vleče dol proti Dalmaciji, kjer je morje dosti bolj čisto...ne vem...user posted image


Točno moje besede, ko sem bral tole. Valkanela je super kamp, če gledaš sanitarije, športne objekte in podobno, plaža in voda sta pa daleč od idealne. Meni na misel ne pride, da bi se kopal v tisti žlabudri, še manj, da bi puistil otroke notri.

V Dalmaciji sem v štirih urah, pa še pavšal je za pol cene kot v Valkaneli, voda pa tako čista, da vidiš poden na desetih metrih. Mene Istra ne vidi.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kmap Valkanela
30.7.2010 22:35:34   
Laubica
user posted image se podpišemuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?