|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 14:01:45   
.tojeto.
Pa še eno vprašanje, če katera slučajno ve - ali mislite, da bi v Lju dovolili, da s seboj prinesem svojo žogo, jo imam doma in bi se bi zdelo prav neumno, da potem v P pa ne bi mogla do nje, če bi si jo zaželela?

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 14:06:10   
DanijelaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: eelyy

Pri prvi nosečnosti sem se jst 1 mesec pred porodom tko počutla da tud hodit nisem mogla več res,komaj sem kej nardila..zdej pa kr šibam pa zdi se mi da imam trebuh že tako ali tako nižje v prvi nosečnosti sem visoko nosila(pravijo da je to znak za fantka,če pa bolj spodaj nosiš je pa punčka).Tud otekam ne toliko kot sem pri prvem in res čist drugačna nosečnost.



Se lahko podpišem pod tvoj post...kot,da bi pisala o sebi.
Tako se dobro počutim,da mi nič ne manjka...Vse lahko delam in nisem prav nič naveličana trebuha...kot sem bila v 1.user posted image  nosečnosti.
Je pa res,da sem imela pri tem tednu skoraj 80kg,zdaj pa 73kg.
 
Glede flaškic in dudic...jaz imam od Aventa.
Za začetek ta malo flašo 125ml in dude 0-3m
Prsno črpalko(ročno) tudi od Aventa.
 
 
Naja7...user posted image  za vse,da Vama je uspelo z tvojim user posted image ...
 






Takole,jst imam še dobro urico,pa grem po ta malo v vrtec...Danes je vse bolj na easy...Kr sem imela za zlikat sem zlikala,skuhala in pospravila,...pol pa ti pride kar dolgčas ...ker sem navajena muvinga..
 
 
Zdejle sem se spolmnila,da bi lahko šla do Merkurja po kotliček za vodo(wc) nam pušča pa tiste košarice za user posted image ...Če se bo moji pupici dalo,če ne pa...drugič...
 
 
 

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 14:09:46   
buškolinka
user posted image














SONČKI 2010













         datum                                                   ime
        rojstva        nickname        PDP          otroka    teža    dolžina
user posted image   11.5.2010  Chihuahua  05.07.2010     Črt
user posted image  16.6.2010   Mala Biba    02.07.2010     Nejc       2900 g  48 cm
user posted image  19.6.2010   Balem          08.07.2010    Neža      3410 g  51 cm

user posted image  20.6.2010   mišu            29.07.2010    Carin      1800 g  43 cm


(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 14:16:45   
chihuahua
IZVIRNO SPOROČILO: buškolinka

user posted image














SONČKI 2010













         datum                                                   ime
        rojstva        nickname        PDP          otroka    teža    dolžina
user posted image   11.5.2010  Chihuahua  05.07.2010     Črt         1490 g  41 cm
user posted image  16.6.2010   Mala Biba    02.07.2010     Nejc       2900 g  48 cm
user posted image  19.6.2010   Balem          08.07.2010    Neža      3410 g  51 cm

user posted image  20.6.2010   mišu            29.07.2010    Carin      1800 g  43 cm



(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 14:20:54   
Kat09
IZVIRNO SPOROČILO: Bina 83


Kat09 si pa na istem ko jaz! Naša pupa je v 37t še vedno na ritki in G dvomi da se bo obrnila, pa še velika je! Tko da imam naslednji teden pregled + ctg potem se grem pa v P dogovort za datum (če se še ne bo obrnila)user posted image !

Tko da, nč bat-jaz sem se že popolnima sprijaznila s CR, mogoče po eni strani še bolje, glede da naj bi pri rojstvu imela 4000g!user posted image .

Naj bi pa CR naredili 14 dni pred rokom-torej naj bi po teh izračunih rodila že naslednji tedenuser posted image user posted image !


Jaz se trudim še sprijazniti s CR. Sicer je bil že nekaj omenjan, samo pri mojih težavah so bili raje pozitivci in so potem vseskozi govorili, da se lahko še obrne.
Hm, 14 dni prej? Potem bi zame to bilo danesuser posted image . No, bomo videli kaj g. jutri reče in kako naprej. Baje naj bil še v nek dnevni center (hm?) in te tam pogledajo in se zmeniš?

(odgovor članu Bina 83)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 14:51:45   
Bina 83
Ne vem kako se potem to v porodnišnici dogovoriš! Meni je G samo rekla da se bom šla potem v P zmenit-kako, kam, na kakšen način pa ne vemuser posted image . Moram na naslednjem pregledu bolj v detajle vprašat!

Pa vso srečo jutri-saj mogoče se je user posted image  pa že obrnu pa ne bo potrebno CR! Vsekakor poročaj!user posted image  

(odgovor članu Kat09)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 14:54:26   
buškolinka
user posted image




SONČKI 2010



 

         datum                                                   ime
        rojstva        nickname        PDP          otroka    teža    dolžina
user posted image   11.5.2010  Chihuahua  05.07.2010      Črt         1490 g  41 cm
user posted image  16.6.2010   Mala Biba    02.07.2010     Nejc       2900 g  48 cm
user posted image  19.6.2010   Balem          08.07.2010    Neža      3410 g  51 cm

user posted image  20.6.2010   mišu            29.07.2010    Carin      1800 g  43 cm





HVALA za dopolnitev Chihuahua...sem ravno iskala podatke o tvojem Črtu po straneh foruma user posted image


< Sporočilo je popravil buškolinka -- 21.6.2010 14:56:15 >

(odgovor članu chihuahua)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 15:10:29   
buškolinka
IZVIRNO SPOROČILO: Kat09

Jaz se trudim še sprijazniti s CR. Sicer je bil že nekaj omenjan, samo pri mojih težavah so bili raje pozitivci in so potem vseskozi govorili, da se lahko še obrne.
Hm, 14 dni prej? Potem bi zame to bilo danesuser posted image . No, bomo videli kaj g. jutri reče in kako naprej. Baje naj bil še v nek dnevni center (hm?) in te tam pogledajo in se zmeniš?


mislim, da gre za perinatalni dnevni center (4. nadstropje porodnišnice - tam kjer je tudi ultrazvočna diagnostika)

drugače pa Kat09, kar brez skrbi, večino CR se danes prav lepo izvede (tik nad sramno kostjo) in celjenje je precej hitro - moja sestra je bila npr. po enem tednu že polno aktivna - še bolj kot kake porodnice, ki so bile samo malo šivane, prav tako je hitro okrevala znanka, ki je imela CR pred dvema tednoma

je pa res, da delajo različne šive po CR...moja sestra je imela namreč notranje šive in ji je samo na enem koncu reza ven gledala ena nitka, katero je potem patronažna odstranila in ostala je samo ena brazgotinica v obliki črte...pred dvema tednoma pa so moji znanki prav tako naredili CR in ima po celem rezu več zunanjih šivov, kjer bodo tudi ostale brazgotinice

razlike med obema so bile:

sestra/ napovedani CR zaradi medenične vstave (en teden pred PDP-jem), poseg opravil dr. Pušenjak

znanka/ urgentni CR zaradi nespuščanja otrokove glavice (po 8h intenzivnih popdakov), poseg opravil/a dr. (?!)

Vsekakor pa bodi brez skrbi, v vsakem primeru bodo poskrbeli za vajino varnost in zdravje in kaj kmalu se bosta veselila, da je vajino dete z vama.

pošiljam ti veliko user posted image user posted image user posted image in kmalu pričakujem lepe novice user posted image

(odgovor članu Kat09)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 15:50:26   
nagaja28
živjo, mi smo iz dopusta in rabim dopust user posted image user posted image user posted image .

vidim, da se kar dogaja. čestitke BALEM IN MIŠU  za vajini princeski. user posted image
 
buškolinki user posted image  za seznamček
 
jaz porodnega načrta ne bom imela, saj ne veš, kaj ti bo tam pasalo. se je najbolje vse sproti zmenit. se pa strinjam, da dokler ni nujno, tudi jaz ne bi ležala, ker so me 1. popadki tako veliko bolj boleli, kot če sem stala.
 
a v lj porodnišnici še vedno velja, da ne smejo otroci na obisk in lahko pride samo partner? meni bo kar hudo, ko mojega škrata ne bom vidla 3-4 dni.
drugače sem pa jaz materiala 2 leti nazaj (halje, donat, gatke, brisače...) imale dovolj. 2x na dan so prišli vprašat, če kaj rabim.
 
moj mali se tudi vali po trebuhu, kot bi imel lunapark notri user posted image , čeprav naj bi se gibi zdaj že malo umirili.
 
kenya, meni je tudi zadnje čase včasih malo slabo, oziroma imam tak čuden okus v ustih. mi spet ne paše vse jest.
 
zdaj se je pa treba hitro spet slikat, da nas prej kaj ne prehiti in bomo ostali brez slikce 'tik pred zdajci'

(odgovor članu soncekray)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 16:13:56   
Kiwa
nagaja28, v lj.P so od 26.5.2010 dovoljeni obiski za partnerja in otroke. Se je pisalo o tem tudi tu na RR. Tako, da bo dojenčka lahko prišel pogledat tudi veliki brat.

< Sporočilo je popravil Kiwa -- 21.6.2010 16:14:08 >

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 16:19:44   
Tringi
nagaja28 :a v lj porodnišnici še vedno velja, da ne smejo otroci na obisk in lahko pride samo partner?

lahko pridejo na obisk partner in zdravi otroci.

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 16:30:21   
mišu
oi!
20.6.ob 10 50 je prijokala carin. Tezka 1800g, velika 43cm. Je v ogrevalni posteljici, diha samostojno, se bori :).
Pritisk mam se vedno visok, danes sem se mogla vstat po carskem. Boli, ampak bo minilo tudi to. Bolj me moti ta moj pritisk. Dopoldne sem jo vidla za par minutk. Tak je suha. Saj bo pridobila na tezi. Malo mi mleko tudi curlja. Moremo razmisljat pozitivno in bo vse ok.
Hvala vse za skrb in cestitke

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 16:43:31   
TandJ
zivijo.
no se se jaz malo javim.tudi moje dete v 38. tednu se vedno sedi na ritki... sla sem na zunanji obrat, vendar mi ga niso delalai ker ni imel dovolj plodovnice za obrat (dosti pa da on zivi notri)user posted image
tako da grem v sredo Bina in Kat09 tudi jaz v ta center v 4. nadstropje, kjer dam najprej kri in urin, v cetrtek pa se dogovorim za carski rez... vam poročam kako to izgleda. jaz sem se s tem ze sprijaznila, ceprav se mi malo zamalo zdi, ker sem celo nosecnost hodila na telovadbo in delala vaje da bom cim lazje rodila, zdaj bodo pa itak rezal user posted image
drugače pa naj se moj otroček ne bi hotel obrnit, ker se boji teme (ki je spodaj)-tako pravi gospa, ki se je "povezala" z njim user posted image
je pa najstarejša metoda obračanja otroka, da mu svetiš z lučko v smeri kam more it in potem držiš lučko na dnu...tako da mogoče je res kaj na tem...sem poskusila to metodo, pa res trza na svetlobo, sam obrne se pa ne...

čestitke vsem novopečenim mamicam!!!!

(odgovor članu Tringi)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 17:41:56   
Martinčka
DanijelaNeli... ko sta brat in njegova žena prinesla drugega dojenčka domov iz P so najprej ko so prišli dali prvi hčerki (bila je stara 2,5leti) dojenčka v naročje in ji rekli, da so njej prinesli sestrico za katero bo skrbela... in je bila cela navdušena... že ko je bila v P njena mamica smo ji doma govorili da bo mamica njej prinesla sestrico in je komaj čakala... tako da potem ni blo problemov... sam res so pa prvo ko so vstopili dojenčka dali iz jajčke njej v naročje da je njena sestrica!?

flaške, dude: jaz imam v večini vse od tomme tippee ker tudi zelo hvalijo.. samo dudo sem še eno kupila od aventa, ker pri dudah nikoli ne veš kaj jim paše pa je fajn met vsaj dve z različnimi cuclji...

žoga v porodnišnici: nam so v MŠ rekli da če imamo svojo da naj kar svojo zraven nesemo v P, tako da je verjetno tako najboljše da veš da jo boš imela! jaz je nimam doma in tudi v naši P je nimajouser posted image

mišu: boš vidla kako hitro se bo vaša Carin poredila in boste brez skrbi odkorakali domov! user posted image user posted image user posted image

jaz sem danes nakupila pralnega praška in mehčalca ter šamponov do septembrauser posted image .. jah za vsak slučaj če mi kaj zmanjka, ker potem moškemu težko razložiš kateri mehčalec je treba kupit ipd... tako da je šlo danes en kup dinarčkov... so pa vsaj bili potem tako prijazni da so mi vse do avta nesli (muller!)user posted image

jutri pa greva v ljubljano po posteljico, vozička pa še ni... sem mislila da bova šla v sredo v ljubljano pa sem jaz neumna ženska pozabila da je v sredo nogomet in da takrat nikamor ne gremouser posted image .. hihi sej prav, je treba naše spodbujat! sam ko jaz kar živčna zraven postanemuser posted image

jutri pa pregled!!! jeeej... dobim izvide od sttreptokok bakterije in upam da bo ok... lega tudi upam da bo ok, čeprav se mi skos suče, ampak glede na njeno kolcanje predvidevam da ima glavico spodaj (vsaj trenutno)user posted image

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 17:54:02   
Bina 83
IZVIRNO SPOROČILO: TandJ

zivijo.
no se se jaz malo javim.tudi moje dete v 38. tednu se vedno sedi na ritki... sla sem na zunanji obrat, vendar mi ga niso delalai ker ni imel dovolj plodovnice za obrat (dosti pa da on zivi notri)user posted image
tako da grem v sredo Bina in Kat09 tudi jaz v ta center v 4. nadstropje, kjer dam najprej kri in urin, v cetrtek pa se dogovorim za carski rez... vam poročam kako to izgleda. jaz sem se s tem ze sprijaznila, ceprav se mi malo zamalo zdi, ker sem celo nosecnost hodila na telovadbo in delala vaje da bom cim lazje rodila, zdaj bodo pa itak rezal user posted image



TandJ a imaš od svoje G kakšno napotnico oz, potrdilo da se greš dogovort za CR?  Jaz bi mogla imeti jutri pregled pri G, pa so me poklicali da ta teden moja G ne dela, tko da sem naročena šele naslednji teden! In potem mi bo G dala konkretne napotke kako in kaj naprej.
Zdaj pa me skrbi da bo vse skupaj prepoznouser posted image  Ker bo user posted image  če me bodo prehiteli moji popadki, jaz pa ne bi bila dogovorjena za CR!
V takem primeru pa najprej poskusijo vaginalni porod in šele nato CR!
In glede na to da imam tudi jaz malo plodovne vode, pa user posted image  je kar velika, pa še na ritki je...user posted image user posted image ...bi znal bit problem!


Vsekaor te pa prosim da poročaš kako je ta "dogovor" potekal! Hvala!!

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 17:55:44   
nagaja28
o, super, potem lahko pride tudi veliki brat pogledat v porodnišnico user posted image  user posted image
jaz sem bila 3 tedne nazaj tam na pregledu, pa je bilo še vedno obešeno gor, da naj otroci ne hodijo, ker imajo neko povečanje dihalnih bolezni. sicer sem bila samo spodaj. mogoče to velja, tam ko mamice hodijo na preglede.

jaz sem imela pri prvem otroku flaške in črpalko od tomme tippee in sem bila zadovoljna, samo črpalko je kar težko čistit, zato sem sedaj kupila od aventa in bomo videli. dudo smo imeli pa že pri prvemu od aventa.

Martinčka, jaz sem tudi nakupila malo zaloge tistih stvari, ki vem, da bi možu živce požrle, ker ne bi vedel kaj kupit. čeprav on bi kar nekaj vzel, potem, bi pa meni živce požrl, ker ne bi bilo pravo user posted image user posted image . čeprav moram rečt, da zdaj se je že čisto navadil in bi mi tud vložke že znal ta prave prinest user posted image . ampak je res zoprno, da tistih 14 dni, ko je doma, leta samo po trgovinah, namesto, da bi se skupaj doma crkljali user posted image .

joj meni prav paše spet domača hrana. me je na morju čisto zaprlo.user posted image


(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 18:05:07   
TandJ
Bina: napotnico imam od ginekologinje, ja. drugače ne gre. morš pa prej tja poklicati in se naročiti. jaz sem najprej rekla da bi probala vseeno naravno, potem pa je ginekologinja rekla, da bo imel dojenček čez 4 kile sem si pa premislila. zakaj le bi se matrala...
nič ne bo prepozno. sej to so samo preiskave krvi, urina, potem pa ekg in pogovor z ginekolgom...tako da ne skrbi.

uživajte

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 18:12:36   
Bina 83
TandJ potem imava pa zlo podobmo situacijo: user posted image  na ritki, malo plodovnice, pa cca 4000g ob rojstvu!user posted image

Jaz sem tudi izrazila željo da bi poskusila naravno, pa mi je G odsvetovala ravno zaradi teže. Pa sem se tudi sprijaznila: zakaj bi se matrala če ni trebauser posted image user posted image !

Sploh pa zdaj tko lepo naredijo CR, sploh če si naročena (bolj se pripravijo, kot pa če je treba CR urgentno izvajat)user posted image .

Pa tudi okrevanje ni tako dolgotrajno kot včasih!

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 18:32:47   
.tojeto.
Martincka hvala za info glede žoge. Jo bom res kar s seboj nesla.
Drugače pa mislim da jih prodajajo v Sanolaborju, če si jo slučajno želiš kupiti.

(odgovor članu Bina 83)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 19:03:54   
Martinčka
.tojeto. kakšna je pa kaj cena žoge? sicer grem jutri tja kupit malinov čaj, ampak če boš slučajno še kaj na netu da vidim na kakšno cifro se naj pripravimuser posted image

midva pa greva jutri po posteljico in taakao komaj čakam da jo potem sestaviva in da posteljnino operemuser posted image  jo bom dala dokler se naša pupa ne rodi kar v otroško sobico da ne bo sobica tako prazna!


aja no midva še vedno nimava izbranega imena! sva rekla da se bova odločila v tistih treh urah ko se bomo cartali po porodu v tisti zeleni sobi... in naju vsak čudn pogleda ko rečeva da pač še nimava imena! v bistvu sva se tako odločila tudi zato da nama takoj kdo ne "pošpuka" imena in mi je tako prav všečuser posted image


(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 19:07:57   
Martinčka
IZVIRNO SPOROČILO: Bina 83

TandJ potem imava pa zlo podobmo situacijo: user posted image  na ritki, malo plodovnice, pa cca 4000g ob rojstvu!user posted image

Jaz sem tudi izrazila željo da bi poskusila naravno, pa mi je G odsvetovala ravno zaradi teže. Pa sem se tudi sprijaznila: zakaj bi se matrala če ni trebauser posted image user posted image !

Sploh pa zdaj tko lepo naredijo CR, sploh če si naročena (bolj se pripravijo, kot pa če je treba CR urgentno izvajat)user posted image .

Pa tudi okrevanje ni tako dolgotrajno kot včasih!


no pri nas enaka zgodba, s tem da mi imamo ogromno plodovnice in je kilaža ocenjena na nekje 3800 če bo točno na rok... ma če bo šla po naravni poti in bo malo zamujala smo takoj na 4000 tako da smo na enakem...in valda bo zamujala če bo kaj po svoji mamciuser posted image

hec je samo da ker imam toliko plodovnice se naša pupa ves čas suče in suče... po večkrat na dan in sem čist živčna ker je vedno drugače! jutri imam pregled in upam da bo vsaj na pregledu obrnjena na glavico dol da ne bo ginekologinja spet govorila o CR... drugače pa je meni rekla da 10 dni pred pdp se greš dogovorit za CR če je potreben...

(odgovor članu Bina 83)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 19:56:09   
rozinca33
Lep "poletni" pozdrav še od mene!
Najprej čestitke novopečenim mamicam
Mišu - user posted image user posted image user posted image  
Balem - user posted image user posted image user posted image
Mala biba - user posted image user posted image user posted image
Chiuhuahua - user posted image user posted image user posted image

Iskrene čestitke tudi malim borcem in borkam ter očkom.

Pa še malce o nas - smo ravno z morja - prehodili slovensko obalo po dolgem in po čez user posted image  - dobra plat tega je, da zaradi povečanega gibanja nisem nič zatekala user posted image . Blo je luštno, ampak ljubo doma, a ne user posted image .
Nam manjka še nekje dobre tri tedne do roka. V četrtek sem imela ctg, naša mala Eva se je 2x zbudila vmes in konkretno pobrcala. Imela sem tudi pregled - je vse ok, maternični vrat zaprt, tak da ne kaže, da bi blo treba prej v Rim. Danes sem dala kri in vodo za redne preglede, naslednji ctg pa imamo v ponedeljek.
Jp, zdaj pa gre zares user posted image
Buškolinka - super seznam user posted image

Lepo se imejte.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 20:17:29   
DanijelaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

DanijelaNeli... ko sta brat in njegova žena prinesla drugega dojenčka domov iz P so najprej ko so prišli dali prvi hčerki (bila je stara 2,5leti) dojenčka v naročje in ji rekli, da so njej prinesli sestrico za katero bo skrbela... in je bila cela navdušena... že ko je bila v P njena mamica smo ji doma govorili da bo mamica njej prinesla sestrico in je komaj čakala... tako da potem ni blo problemov... sam res so pa prvo ko so vstopili dojenčka dali iz jajčke njej v naročje da je njena sestrica!?



No,neki takega mislim tudi jaz naredit...Upam,da bomo prenesli vse..
Pa tudi mislim,da ne bi smeli bit neki težavni,ker pač Neli ni takšna...





Joj,jst tudi komaj čakam sredin pregled,da malo povprašam o teli naši legi,pa o plodovnici...strptokoku...
Še moj G je na dopustu,ampak so me kar k drugemu naročili...user posted image
Zdaj smo mirni... user posted image  verjetno spi,...če ne pa imam non stop neke premike...tudi takšne,ki niso ravno prijetni.



Zdaj smo s ta malo sami...tati je šel v nočno...se grem malo igrat...


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 20:40:09   
anajrim


Mišu - le pogumno naprej...Carin bo hitro pridobivala, zato se nič ne boj...user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 21:33:36   
anajrim
Jaz se pa prav čudno počutim že ene tri dni...ne vem ali je pritisk kriv ali grdo vreme...vse mi tako dol tišči da se komaj premikam...imam občutek da mi bo dete ven padlo 

kako ste ostale?

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?