|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:41:41   
sanasan
razmišljam, da bi se šli s 5letnico malo robinzonske počitnice 7-10 dni...
lokacijo imam izbrano, sedaj me pa muči, ker imava le šotor, blazino in plinski kuhalnik...šli bi na parcelo, kjer ni elektrike...in ker navadno ne kampiramo (moji imajo namreč pavšal s prikolico, mi pa gremo ponavadi v apratma) tudi nimava hladilnika in ga tudi ne mislim kupovati....
blazno me vznemirja misel, da bi šli kampirat samo z najnujnejšo opremo (šotor, blazina, spalke in kuhalnik) in kupom knjig...malo avanturističnouser posted image
tamala je že blazno navdušena, jaz še bolj...sedaj pa vaša mnenja, predlogi!!!
aja, kamp je drugače zrihtan zelo dobro z vsem in ni nekje izven civilizacije...
muči me le shranjevanje hrane (brez hladilnika), ker ne bi vsak dan jedli v bifeju na plaži ali restavraciji...

_____________________________

CARPE DIEM!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:42:41   
Kerensa*
Podpiram idejo. user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:42:56   
sanasan
vsak dan po hrano v kamp trgovino?

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:44:39   
Kerensa*
Ena od opcij, ja, ampak jaz bi koristila drugo - čimveč nepokvarljive hrane (konzerve, vrečke + plinski kuhalnik) v hladilni torbi (to pa menda imaš? user posted image ).

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:45:15   
sanasan
Podpiram idejo.


hvala, hvala...to rabim, ker me imajo vsi, vključno z možem za noro (no, mož je itak trenutno na drugem koncu sveta in nema prava glasanjauser posted image )

sem čist 'high' ker bi rada malo skočila v kraj,kjer sem vsaj 15 let preživljala super in dolge počitnice, kup lepih spominov in vem, da bi tudi tamala uživalauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:46:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan
me imajo vsi, vključno z možem za noro

Torej imej še nore počitnice. user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:46:37   
ribica.
Če ti ne kompliciraš, sploh ne bo problema. Je res da boš malo bolj sproti kupovala stvari, amapk ni panike. Mi vedno tako kampiramo, pa smo bli cela familija, z dvema otrokoma. Otroci so itak prilagodljivi, če ti ne delaš problemov, jih oni tudi ne. Občutek pa pa tako svoboden, improvizacija, hec in nekaj novega. Uživajta!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:47:02   
sanasan
ja, hladilne torbe imam ene 3...ampak ne bodo zdržale cel teden...sicer bodo slabih 20 min vožnje stran moji v sosednjem kampu, ampak poudarek teh počitnic je na popolnem odklopu od vseh in vsegauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:48:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan
ja, hladilne torbe imam ene 3...ampak ne bodo zdržale cel teden...

Konzerv in vrečk ti v bistvu sploh ni treba imeti v hladilni torbi. user posted image  

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:51:05   
sanasan
jah, tamala je itak čist navdušena, že vsem razlaga, da bova v 'divjini' brez elektrike in hladilnika...jah, sedaj mi je največja dilema, kje rezervirati parcelo...v eni senčki blizu marketa (glede, da bova verjetno vsaj 1xdnevno skakali tja) ali kar me bolj vleče, bližje morja...
ah, verjetno bo kar bližina morja...pa kup paštet in ribjih konzerv, pa malo restavracijeuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:53:16   
sanasan
evo, grem jutri (ali bi bilo boljše sedaj ponoči, da me noben ne vidiuser posted image ) poskusit postavljat šotor...ga že ene 15 let nisemuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:53:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan
kup paštet in ribjih konzerv

Pa ne samo to, no! Toooliko je še drugega. Belive me - jaz to kuham doma. user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
19.7.2010 22:56:27   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Podpiram idejo. user posted image


tudi jaz. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
20.7.2010 10:08:59   
sanasan
Pa ne samo to, no! Toooliko je še drugega. Belive me - jaz to kuham doma.


daj, predlagaj še kakšno stvar, da 'obogatim' najin jedilnikuser posted image
paštete, tune, kakšna omakca, juha iz vrečke, testenine, riž...še kaj?

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
20.7.2010 10:13:06   
Kerensa*
Kaj pa vse tiste polnjene paprike, čufti, ričet, golaži, že vnaprej kuhani ravioli, hrenovke, krompir in podobno? Dandanes skorajda ni več hrane, ki ne bi bila konzervirana ali vakumsko pakirana. Jasno, pa juhe in omake v vrečkah, testenine in riž, krompir (tudi umeten pire),... V bistvu lahko 3/4 vse hrane odneseš s sabo za 1 teden nekam, kjer ni elektrike (zaradi hladilnika) in kjer imaš samo plinski kuhalnik. Pri mesu si sicer omejena takorekoč na hrenovke in klobase (v hladilni torbi - važno, da niso izpostavljene soncu), ampak saj boste ob morju, pa lahko loviš ribe. user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
20.7.2010 10:26:14   
tix
user posted image  user posted image   a ste že šli?? SREČNO

Mi smo celo moje otroštvo in midva z možem sedaj hodili kampirat in nismo koristili elektrike in hladilnika. Hladilna skrinja je bolj za sproti. Za prvi dan dva vzameš nekaj kar je za pojest sveže, naslednje pa konzerve ali pa kaj kušiš. Greš pa lahko zjutraj v trgovino daš plastenko vode v zmrzovalnik in jo popoldne ko je zmrznena kupiš (ponavadi ne komplicirajo prodajalci) in imaš zopet tiste pingvine, da hladijo v skrini.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
20.7.2010 12:24:52   
kristinaj
zakaj pa ne... sej ne rabiš elektrike, mi imamo hladilnik na plin.. če je trgovina blizu boš tamali tam kupila kakšen jogurt, sladoled, kar boste kuhali sproti nabaviš in je...konzerva, pašta, juha v vrečki, žličnikes s cukrčkom, zelenjavne mineštre... ... parkrat v kakšno restavracijo, pa k tvojim na večerjo in bo...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
20.7.2010 15:02:58   
alda
mi že vrsto let kampiramo na tak naćin, pa ne hodimo vsak dan ven jest!
v bistvu nesemo s sabo nepokvarljivo hrano, če pa že rabimo hladilnik za pijačo, pa ga najamemo kar tam v kampu!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
20.7.2010 15:49:21   
Pokora
user posted image  ideja! Predno smo se mi modernizirali, smo vedno kampirali tako. Tudi z leto dni starim otrokom. Vsem nam je bilo super!

Kar se hrane tiče, pa tako kot ti je napisala Kerensa. Te konzerve so čisto jedljive. Pa tudi pobralo vaju ne bo, če bosta enkrat na leto par dni jedli konzerve. Poleg tega pa lahko skuhaš makarone z raznimi polivkami (tudi iz konzerve), ali s tunco. Pa potem imaš lahko sabo zelenjavo (al pa če jo dol kupiš) zavito v papirnate brisače, shranjeno v kartonasti škatli, ki jo postaviš v senco. Iz zelenjave lahko skuhaš kakšne mineštre, pa zelenjavne rižotke, ali pa pretenstaš zelenjavo, jo zaliješ z vodo in notri skuhaš polento - zelo dobro. Če se vama zahoče mesa, ga sproti kupita, prav tako jogurte.

Ti kar pogumno!user posted image user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
20.7.2010 18:07:15   
Splišni
Jaz sem bila letos nekaj časa približno tako, pa je problem edino pijača. Vsaj meni. Tista pa sparjena nekako ni dobra .... mrzla pa niti izpod pipe ne priteče.

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
21.7.2010 13:53:00   
felicia
če se da probaj v trgovini sfehtat da ti ledkote dajo v frizer in jih menjavaš v hladilni torbi vsaj za hladno pijačo.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kampiranje brez el.in hladilnika?
21.7.2010 20:03:33   
livia
Mi tudi nimamo hladilnika, pa smo ogromno prekampirali. Jaz vzamem hladilno torbo (navadno) in potem namesto bombic napolniš 1,5l plastenko z vodo, ne do vrha, in jo daš v kampu v skrinjo. Ene tri flaše tako zmrzneš in vsako jutro zamenjaš in imaš zelo dober hladilnik za cel dan.
Meso in salamo pa kupujemo sproti, tik pred kosilom.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?