|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ameriški stafford
27.7.2010 14:13:50   
Sanjela
Lepo pozdravljeni
Jaz imam 1,5 staro ameriško staffordko pa me zanima ali ima še kdo to pasmo in kako se okolica odziva na psa ali imaste kakšne probleme glede tega ker zdaj na veliko propagirajo da so to ful nevarni psi.kako se obnašajo do otrok in do ostalih živali.za mojo je en izjavo da je bulmastif in da je ne smem vodit na sprehod v strjenem naseljuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ameriški stafford
27.7.2010 20:41:59   
miapia
Jaz in mož jo imava , stara bo 6 let. Lep karakter psa, lastnik mora biti pa močna osebnost in pokazati dominantnost v "krdelu". Do 18 mesečne hčerke je super, hodi za njo, prečekira, če je prisotna. Se pa zavedam, da ima pes kosmata ušesa in pazim vedno z enim očesom na obe.
Okolica...hmmmm, ljudje, ki jo spoznajo, se jim prikupi, o ljudeh s predsodki pa ne bi govorila, ker je brez veze in škoda besed. Je pa po karaterju bolj podobna mačku kot "zverini", boji se teme, grmenja, petard, balonov (za prevoz ljudi), rada ima majhne kužke za prijatelje. Je razvajena in ko jo začneš čohat, noče da nehaš in kar rine vate. Ugrizniti ne vem, če sploh zna, celo hrenovko stežka poje. Prej bi rekla, da se jo boji pregiznit. Z roke ti je z izrednim občutkom, tako da jo lahko hrani tudi hčerka brez bojazni, da bi jo po nesreči šavsnila.

In....je naš družinski član, pa čeprav ima dlako.user posted image In zelo radi jo imamo.user posted image


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 9:38:50   
karmen7
Jaz je sicer nimam, ima pa to pasmo prijatelj, ki je hkrati še moj sosed. In če bi jo šla opisovat bi jo lahko opisala kar enako kot Miapia. Prijazna, ko te vidi te pozdravi po pasje, ne laja (pa je doma v bloku, sicer z atrijem, tako da lahko ona uživa tudi zunaj), ima rada pse, nikoli ni tečna in se ne zakadi kar v nekega neznanega psa, full ima rada otroke (nazadnje je bil na obisku triletni otrok in ker je imel rahlo slab dan je trmaril, se vsedel pri vratih in jokal, psica pa se je vlegla zraven njega in ga s taco še pobožala). V glavnem en velik maček. Imava pa midva doma mačka main coona in sta se tudi že srečala. Mene je bilo sicer full strah reakcije, ampak sta se samo povohala in je to bilo to. Faca je ta pasja gospodična! 

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 10:06:01   
Arwenko
V bistvu je amstaff, ob predpostavki da je iz dobre vzreje in karakterno stabilen, recimo veliko primernejši za otroke, kot pa višavski terierji, ki jih vzrejam jaz, pa jih ljudje na veliko nabavljajo za zelo majhne otroke. Tako da meni so kot pasma super, je pa dejansko nekaj izrodkov, ponavadi mešancev s sumljivim poreklom, ki pasmo spravljajo na slab glas, kar je škoda. Jaz imam z večino rodovniških in razstavnih zelo dobre izkušnje. 

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 10:06:49   
Sanjela
Ja Karmen7 moja psica je ravno takšna,kot opisuješ sosedovouser posted image .Samo moja nima rada mačk.KO je bla stara 4 mesece sva jo imela zraven,ko sma šla k njegovi mami ona pa ma že kar staro črno mačko,ki napada vsepovprek tako da je mojo okol bajte lovila in to mačka psauser posted image .Samo je jo vsekala eni 2x po gobčku in se je pol je bala ko user posted image .Pri 12-13 mescih pa se je straha odvadla pa napade vsako mačko,ki jo vidi takrat pa je nikakor nemoreš odpoklicati čeprav na vse ostale odpoklice takoj uboga.So pa se priselili novi sosedi,ki imajo punčko staro 3 leta,pa je tamala šla z nama na sprehod in seveda je bla naša polek, ker sta prijateljici postali, pa je na travniku bil en zlati prinašalec,ki je takoj prišo zraven in je skoro uletel na tamalo takrat pa je naša se pred njo postavla v bran in je pokazala zobeuser posted image .tko je obvaraovalo malo,da nebi kje skočo na njo in jo podrl.Drugač pa je res velika mačka ja,nikomur nič ne nardi pa laja tud ne brezveze tako kot nekateri psi.Jo lahko samo pustiš v stanovanju pa se nebo oglasla ali pa tulilauser posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 10:13:26   
Urshy78
Doma imava 4 leta staro staffordko. okolica jo sprejema različno, od velikega strahu, nekateri naju kar obhodijo, čeprav jo imam vedno na povodcu kadar grem na sprehod, do velikega navdušenja nad to pasmo.
ravno dva dni nazaj sem doživela, da je bila starejša gospa neverjetno navdušena nad njo, kar me je pozitivno presenetilo.
tudi z drugimi psi se razume, zaenkrat še ni bilo problemov. čez 3 mesece pričakujem user posted image , tako da bom lahko takrat poročala iz prve roke user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 10:20:01   
Sanjela
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

V bistvu je amstaff, ob predpostavki da je iz dobre vzreje in karakterno stabilen, recimo veliko primernejši za otroke, kot pa višavski terierji, ki jih vzrejam jaz, pa jih ljudje na veliko nabavljajo za zelo majhne otroke. Tako da meni so kot pasma super, je pa dejansko nekaj izrodkov, ponavadi mešancev s sumljivim poreklom, ki pasmo spravljajo na slab glas, kar je škoda. Jaz imam z večino rodovniških in razstavnih zelo dobre izkušnje. 
[/quote
Ja se strinjam ja.Poznam amstaffa,ki je star 8 let nima rodovnika ima karakter,ko velika mačka  prijazen do otrok živali in ostalih ljudi.Če vidi,da se ga kdo boji se umakneuser posted image .Višavci so lepi psi so mi všeč samo kako si ga vzgojiš tudi.Za zelo male otroke pa mislim da tak višavček ravno nisploh pa če ga imaš prej preden pride v hišo dojenček.So meli ga bivši tamladi sosedi 3leta pa so dobili dojenčka in je ful ajfro in bil ljubosumen,da so ga dali pol mami pa očetu,saj tud ga niso prav pripravili na prihod novega ćlana.Mislim če pripraviš vsakega psa pol nesme biti problemovuser posted image user posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 10:23:01   
Sanjela
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

Doma imava 4 leta staro staffordko. okolica jo sprejema različno, od velikega strahu, nekateri naju kar obhodijo, čeprav jo imam vedno na povodcu kadar grem na sprehod, do velikega navdušenja nad to pasmo.
ravno dva dni nazaj sem doživela, da je bila starejša gospa neverjetno navdušena nad njo, kar me je pozitivno presenetilo.
tudi z drugimi psi se razume, zaenkrat še ni bilo problemov. čez 3 mesece pričakujem user posted image , tako da bom lahko takrat poročala iz prve roke user posted image

Ja res je so nekateri starejši kar dovzetni jauser posted image .Ja lepo na vsak način boš morala poročati ob prihodu user posted image kako je bilo kdaj pa maš rok?


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 10:32:29   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: Sanjela

IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

Doma imava 4 leta staro staffordko. okolica jo sprejema različno, od velikega strahu, nekateri naju kar obhodijo, čeprav jo imam vedno na povodcu kadar grem na sprehod, do velikega navdušenja nad to pasmo.
ravno dva dni nazaj sem doživela, da je bila starejša gospa neverjetno navdušena nad njo, kar me je pozitivno presenetilo.
tudi z drugimi psi se razume, zaenkrat še ni bilo problemov. čez 3 mesece pričakujem user posted image , tako da bom lahko takrat poročala iz prve roke user posted image

Ja res je so nekateri starejši kar dovzetni jauser posted image .Ja lepo na vsak način boš morala poročati ob prihodu user posted image kako je bilo kdaj pa maš rok?



saj jo počasi navajava na otroke, pridejo k nama prijatlelji z malimi otročki. pred kakšnim letom je bila bolj živahna, je skakala po njih, tako da sem se bala, da ne bi katerega nenamerno poškodovala. zdaj ko je malo starejša se je pa umirila, tako da upam, da večjih problemov ne bo. bom mogla biti pa pozorna na to, da je ne bom preveč zapostavljala, ker se pes lahko počuti odveč in takrat mu tudi user posted image  postane sovražnik in zelo hitro se taka zgodba lahko tudi tragično konča.
rok imam pa ćez tri mesece.

daj kakšno slikico prilimaj sem od tvoje psičke, da jo vidim user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 10:40:51   
Sanjela
http://www.shrani.si/f/3P/5Q/Kcbg621/196411020835231560611000.jpg

evo tu je link do slikice moje psičke.rada se v kopalnici uleže
user posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 10:54:23   
Urshy78
kakšen cukrček user posted image user posted image
je malo podobna naši..evo še slikca

user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ameriški stafford
29.7.2010 10:58:02   
Sanjela
tudi tvoja je ful lepa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ima malo več belega ko moja sta pa si kar podobni ja.


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ameriški stafford
31.7.2010 20:37:13   
boni25
Mi jo imamo tudi.Je prava mala corta.Stara je tri leta.Ko smo dobili dojenčka je bila stara dobro leto in sploh ni bilo nobenih problemov,dala sem ji eno polulano pleničko da je pač dobila vonj od dojenčka pa ze iz porodnisnice smo ji dali eno pleničko na kateri je lezal mali in sploh ni bilo problemov.Se zdaj ga ima ful rada in bi ga skoz lupčkala sam da ful rada skače in mormo pazit da ga ne podre.Drugač je pa k mucek res in sm prov jezna na take, ki mečejo to pasmo vse pse v isti kos eni so agresivni samo zarad samih  lastnikov in zato pol mislijo  da so vsi enaki.

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ameriški stafford
7.8.2010 13:13:51   
Sanjela
IZVIRNO SPOROČILO: boni25

Mi jo imamo tudi.Je prava mala corta.Stara je tri leta.Ko smo dobili dojenčka je bila stara dobro leto in sploh ni bilo nobenih problemov,dala sem ji eno polulano pleničko da je pač dobila vonj od dojenčka pa ze iz porodnisnice smo ji dali eno pleničko na kateri je lezal mali in sploh ni bilo problemov.Se zdaj ga ima ful rada in bi ga skoz lupčkala sam da ful rada skače in mormo pazit da ga ne podre.Drugač je pa k mucek res in sm prov jezna na take, ki mečejo to pasmo vse pse v isti kos eni so agresivni samo zarad samih  lastnikov in zato pol mislijo  da so vsi enaki.

Tukaj se pa podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja mislim,da kar vsi,ki so rascartani radi skačejo sploh pa majo radi otroke.Moj,ki vidi otroke se že hoče pognati k njim samo jaz ji kr tak tud ne dovolimuser posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ameriški stafford
20.8.2010 10:15:45   
macane
Jaz sem si vedno želela standforda, vendar ne vem  kako bi jo naša Bella sprejela (čivava)user posted image

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?