|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp Pineta Savudrija
17.8.2010 19:25:52   
alamar
Zanimajo me osebne izkušnje za tale kamp. Na internetu je bolj malo forumskih informacij, razen seveda uradne strani in par komentarjev. Osnove in njihovo ponudbo seveda dobro poznam. Zanima pa me naslednje.

- Kakšna je pasja plaža (je primerna za kopanje ljudi, ali je blatna mlaka, kot večina v Istri)?
- Imajo urejeno pasje sprehajališče v kampu?
- Je urejena sprehajalna pot ob morju do Savudrije? mogoče celo do Umaga?
- založenost trgovine v kampu izven špice sezone (konec avgusta, začetek septembra)?
- čistost morja?
- je mirno čez noč?
- je brezplačna uporaba interneta na recepciji?
- kaj se splača ogledati v neposredni bližini (torej peš do nekje 5km)

Zasledil sem par komentarjev čez neprijaznost kamp uslužbencev (predvsem do Slovencev) in nekakšno večkrat dnevno kontrolo parcel. Je to res? Tovrstnih zadev še nisem doživel, tudi v ostalih treh kampih Istraturista.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp Pineta Savudrija
17.8.2010 19:41:08   
Sanjela
Jaz nikoli z psom nebi šla v Istro.
Raje srednjo ali pajužno dalmacijo,kjer so slovenci lepše sprejeti in pa tudi sami mi slovenci.


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp Pineta Savudrija
18.8.2010 19:52:10   
Splišni
Mi nameravamo it sem ta konec tedna, pa bom mogoče lahko poovedala. To je, če nam bo všeč in se bomo ustavili.

Drugače sme tudi jaz gledala internetno stran in me je najbolj zbodlo v oči to, da so dovoljene največ po 4 osebe na eno parcelo, všeti so tudi otroci. Tega pa res nisem še nikjer zasledila, očitno so res malo čudni al kako bi rekla.

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp Pineta Savudrija
18.8.2010 21:34:33   
alamar
Le poročaj tudi, če ne boste prenočili. Glede omejitve oseb - je res čudno, a so zgleda parcele majhne, kar nakazuje tudi tale komentar

Kamp je resnično skrit v senci, vendar so parcele preveč skupaj in deluje natrpano. Sanitarije so res krasno urejene in nasploh je kamp zelo čist. Plaža mu je najšibkejša točka, saj ima le na določenih delih prodnati dostop v morje, drugače pa kamenje in skale prekrite s spolzkim muljem. Ni mi jasno zakaj se fast food restavracija zapira ob 18.00. Cena v polni sezoni z doplačilom za krajše bivanje je močno pretirana.



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp Pineta Savudrija
18.8.2010 22:03:20   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Le poročaj tudi, če ne boste prenočili. Glede omejitve oseb - je res čudno, a so zgleda parcele majhne, kar nakazuje tudi tale komentar

Kamp je resnično skrit v senci, vendar so parcele preveč skupaj in deluje natrpano. Sanitarije so res krasno urejene in nasploh je kamp zelo čist. Plaža mu je najšibkejša točka, saj ima le na določenih delih prodnati dostop v morje, drugače pa kamenje in skale prekrite s spolzkim muljem. Ni mi jasno zakaj se fast food restavracija zapira ob 18.00. Cena v polni sezoni z doplačilom za krajše bivanje je močno pretirana.





U, tega pa sploh nisem prebrala.

No, zdaj pač ne bomo šli, ker ravno natrpanost nas ubija, slaba plaža pa itak. Samo zdaj pa spet ne vem, kam.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp Pineta Savudrija
18.8.2010 23:23:31   
skuštrana
Splišni, zakaj pa se vsaj do Krka ne zapeljete? Tam je vsaj morje podobno morju in ni neka mlakuža user posted image

Potem pa imaš na Krku kar nekaj kampov.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp Pineta Savudrija
19.8.2010 7:12:05   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Splišni, zakaj pa se vsaj do Krka ne zapeljete? Tam je vsaj morje podobno morju in ni neka mlakuža user posted image

Potem pa imaš na Krku kar nekaj kampov.



Ma ne vem, za vikend se mi zdi predaleč. Raje bi našla čimbliže en kamp, ki bil bil kolkortolk v redu, oa bi potem tudi sama s Tiborjem večkrat šla tja za vikend.

Zdaj gledam Neko Puntico v Funtani ...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp Pineta Savudrija
19.8.2010 7:37:12   
Anonimen
Mi pa gruntamo, da bi šli ta vikend semle: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=48 ... al pa mogoče spet v Maredo pri Novem gradu ... v Maredi mi je bilo fajn ker so bile ob morju velike parcele in res ni bilo potrebe po jutranjemu seljenju narodov na plažo. Pa še senčko smo imeli.
Kake so pa kaj izkušnje s tem kampom Bela Uvala?

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamp Pineta Savudrija
19.8.2010 10:36:53   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Splišni, zakaj pa se vsaj do Krka ne zapeljete? Tam je vsaj morje podobno morju in ni neka mlakuža user posted image

Potem pa imaš na Krku kar nekaj kampov.



Ma ne vem, za vikend se mi zdi predaleč. Raje bi našla čimbliže en kamp, ki bil bil kolkortolk v redu, oa bi potem tudi sama s Tiborjem večkrat šla tja za vikend.

Zdaj gledam Neko Puntico v Funtani ...


Sicer ne vem s kje si, ampak mi od Celja do Rijeke potrebujemo 2 urci in pol, do mostu na Krk je pa še pol urce. Potem pa imaš kampe kar po vrsti, enega že takoj za mostom desno. Govorim seveda če ni gužve. Si full hitro, ker je skoraj cel čas od avtocesta. Glede morja in plaž pa itak ni primerjave user posted image Ko je naša tamala enkrat prišla v Isto na plažo ( Umag, tisto oh in sploh naselje, ne vem mu imena) je rekla : Mama, gremo na morje. Ma, sem ji rekla, da smo na morju pa mi še ne triletnica odbrusi, Tole pa že ni morje user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 19.8.2010 10:37:34 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamp Pineta Savudrija
19.8.2010 14:53:37   
voznikvozniku
tole je pa izjava leta...tudi jaz pravim, da na severnem delu Istre ni lepega morja..lansko leto so me zvlekli v neko hišico v Karigador...sem bil v vodi samo tisti čas, ko sem bil pod tušem.

No zadnjič smo pa bili v Balah in tam v kampu San Polo, tam je pa že precej bolje, tudi nekaj prodnatih zalivov imajo, je pa res, da je kamenje nekoliko večje.

< Sporočilo je popravil voznikvozniku -- 19.8.2010 14:54:50 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamp Pineta Savudrija
19.8.2010 15:21:36   
alamar
Prosim držite se teme.

Do Pinete je okrog 130km iz Ljubljane, od tega AC več kot 100km. Do Krka okoli 170 in smotana cesta čez Ilirsko Bistrico. Poleg tega so meni vsi kampi na Krku podpovprečni (sploh glede na ceno, ki je hudo pretirana in se ne spusti prav veliko kot v večini Istrskih kampov konec avgusta). Praktično vsak ima kakšno pomanjkljivost, pa še voda je za moj okus premrzla izven sezone.

S temi od Istraturista (Park Umag, Finida) kamor spada tudi Pineta, sem bi zadovoljen. Imajo 4 zvezdice, čistočo in urejenost na nivoju, cene konec avgusta-začetek septembra ugodne. Ni več gužve, voda večinoma dokaj topla. Plaže pa so, kakršne pač so v Istri.

Glede velikost parcel pa za 2-3-4 osebe praktično ne igra vloge.

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kamp Pineta Savudrija
28.8.2010 19:04:52   
alamar
Da kar sam sebi odgovorim in za bodoče obiskovalce. Namreč sem se pravkar  vrnil iz tega kampa.

Osnovne informacije dobite tukaj
http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=14

Izjave na določenih forumih o neprijaznosti na recepciji ne držijo. So zelo prijazni, tudi tista ta glavna. Mi je osebno pomagala najti lepo parcelo. Nobenega nadzora in kontroliranja. Lepa beseda lepo mesto najde.

Torej povzetek plusov in minusov

+ prijaznost osebja na recepciji
+ zelo ugodne cene izven glavne sezone (sploh po 28.08.)
+ dve (sicer neoznačeni) pasji plaži na skrajnih koncih kampa
+ precej miren kamp podnevi in ponoči
+ malo vzhodnjakov
+ zunanji bazen pri bližnji restavraciji brezplačen za goste kampa
+ animacija za otroke in odrasle + večerna glasba v živo (oboje povprečno)
+ tople vode ne zmanjka
+ ogromna plaža (čeprav tipično istrsko neprivlačna)

- internet dostop dosegljiv samo na recepciji (zelo drago), nič wi-fija
- ni postaj s pasjimi vrečkami in nasploh so koši za smeti zelo redko posejani
- zelo redki otoki za ločevanje smeti
- sanitarne bloke sicer uradno pucajo na 2 uri, a so vseeno bolj kot ne precej usrani (naletel 2x na zalit WC, kar se mi ni zgodilo že vsaj 10 let).
- precej parcel je ob hrupnih cestah, ki obdajajo kamp
- precej parcel je zelo majhnih, kar daje kampu vtis natrpanosti
- vse storitve zabave (mini golf, pinkponk, čolni...) imajo precej navite cen
- kar nekaj kupov smeti ob sprehajalnih poteh  nedaleč od kampa
- prostaška neolikanost (hrvaških?) tenisačev, ki igrajo cele dneve na tenis placih in tako preklinjajo, da Slovenci otrokom mašijo ušesa.
- morje popoldne cveti
- boren supermarket


Povzetek - Ni mi jasno od kje temu kampu 4 zvezdice. Zasluži si kvečjemu 2, pa še to sem videl veliko bolj urejenih  kampov na Hrvaškem z dvema zvezdicama. Proti ostalim iz Istraturista nima za burek.user posted image


(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?