|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 12:49:05   
Talči
Ko sva se poročila, je moja tašča takoj naslednji dan izjavila: Tako, zdaj pa me lahko tikaš.
Jaz pa tega ne morem sprejeti. Sem navajena in vzgojena tako, da pač taščo in tasta njuna snaha ali zet vikata, vnuki pa tikajo. In je pač ne morem kar iz danes na jutri začeti tikati, tako kot bi ona to rada. Tudi moji starši nekako ne pričakujejo, da jih bo moj mož (njihov zet) začel tikati.
Meni pa moja tašča to vsake toliko naprej vrže in pravi, da mi zameri, ker je ne tikam, da se tako staro počuti itd.
Kaj mislite?
Meni je to malo neumno. Zakaj bi jo morala tikati?
LP
Talči
Neposredna povezava do sporočila: 1
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 13:00:21   
CUKRČEK
Jaz ju vikam, ker mi nikoli nista rekla, da naj ju tikam.
Če pa bi mi to rekla, bi ju z veseljem tikala.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 13:10:56   
lex
Jaz nejgova starša vikam (ona me je celo učila), ker sta tud full starejša. Moj :love: pa moja dva tika, ker sta "samo" 10 let starejša od njega in so po generaciji bližje. Sem pa preden sem dobla malega bla v zadregi kako naj ju kličem zdaj sta pač babica in deda.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 13:15:18   
srki
Če sta ti rekla, da ju tikaj, potem ju pač tikaj, ko boš pač lahko. Sicer se mi pa zdi tako trapasto, da tasta in taščo nekateri kličejo mama in ata ? Halo? Jaz jih kličem po imenu, jih pa vikam.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
29.7.2005 13:16:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Talči)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 13:17:05   
*maja
Jaz pa kr oba lepo tikam :)- sta sama tako hotela in meni je tudi bolj domače... Kličemo ju pa kar babi in dedi tako da ni nikoli kašne zadrege ;).

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 13:20:27   
Anonimen
Če se hočeš z nekom domače počutiti, potem ga pač ne vikaš ampak tikaš. Mislim da tako misli tudi tvoja tašča, da jo na nek način zavračaš.

Jaz svojo taščo tikam in sem jo že pred poroko, ko mi je to predlagala. Na začetku je res malo čudno ampak verjemi, po enem tednu tikanja, ti bo pa čudno vikati.


(odgovor članu Talči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 13:33:05   
rija
nimam teh problemov. se sploh ne pogovarjamo....:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 13:38:48   
Lunca1
meni je sicer po Pininem rojstvu rekla naj jo tikam, ampak mi nekako ne gre z jezika, se pravi še kar vikam

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 13:38:52   
clea
Jaz taščo in tasta (bodoča,ker še nisem poročena) vikam.Sicer mi je tast že parkrat rekel naj ga kartikam ampak mi nekako ne gre. Tašča mi pa ni nič rekla, ker se mi zdi,da še ni dojela da jo jaz vikam. Bivša punca fantovega brata (torej njena druga snaha) jo je namreč od samega začetka tikala.Ne samo njo,celo njegovo družino,tete,strice,babice.
Jaz pa tega ne morem!!!Taščo pa tasta še nekako,se bom mogla navadit,če mo bostarekla,ampak ostalih pa ne!

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 14:00:10   
baguSka
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=49846&idk=90

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
29.7.2005 15:08:44   
Talči
O, hvala za vsa mnenja, hvala tudi za link. Sem vse prebrala.
Mnenja so zelo različna, kot smo si različni ljudje.
Ne vem, bom zaenkrat ostala kar pri VI, ker mi je nekak neumno kar preklopit in ne vem niti, če bi jo lahko tikala.
Mogoče bo drugače, ko bo prišel :duda: na svet in se bomo pogovarjali o babici in dedku...
LP
Talči

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
30.7.2005 17:16:44   
Anonimen
Jaz jih tikam, sta mi takoj po poroki rekla, da naj jih, pa me je tudi že moj pripravil na to, da naj to pričakujem, ker je bilo isto pri njegovi svakinji, se pravi bratovi ženi. Samo imamo tud odnos tak, da se ne počutim slabo jih tikat. Smo tako domači, ker nekateri se pa bolj "uradno" obnašajo, tistih pa tud jaz ne bi mogla tikat, pa sem načeloma v življenju zelo k tikanju nagnjena.

(odgovor članu Talči)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   TAŠČA, TAST - ali jih TIkate?
1.8.2005 13:30:41   
Anonimen
Jaz ju oba tikam, ker sta tako hotela že od prvega trenutka ko smo se spoznali.Moj fant pa mora mojedva vikat in včasih je kar nerodno kako naj ju imenuje, ker je malo blesavo človeka klicat po imenu in da istočasno vikat:zmeden:.
Ampak pomembno je da ju kljub temu da ju tikam imam še vedno spoštljiv odnos.

(odgovor članu Talči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?