|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 9:59:14   
Pety17
Hvala obema!!!!user posted image user posted image vaju user posted image
Katte mislim nate in stiskam pestke zate,....ti posiljam pozitivno e in tele
[img]smileys/pikapoka2.gif[/img][img]smileys/pikapoka2.gif[/img]user posted image .....javi


Mam pa eno vprasanje,...spika em u jajcniku, full,....pa ponoci se potim, je imela se katera kake podobne izkusnje?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 10:06:01   
vesna_b
oh ja...
sicer špika me občasno, ponavadi, ko grem na wc, in moram pritisnit user posted image

glede potenja pa - ej, jaz se še sedaj full več potim. pridem domov iz službe potna, pa ne delam fizično in zjutraj se namažem z deodorantom. sam ok, se je umirilo, kak teden nazaj še sem se pa prav smotano počutila...

ah te male "radosti"... ej, da boš povedala, kdaj boš dobila napade lakote in kaj ti bo dišalo... user posted image  - jaz sem bila katastrofalna. ob pol polnoči sem si šla pomfri pečt. moj me je sam začudeno gledal...

v glavnem, mami, uživaj... cartaj se in pusti se razvajati. user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 10:41:50   
nati29
Pety, če imaš nekaj dni pred M rjave izcedke, lahko to pomeni, da gre za popuščanje rumenega telesa. Jaz sem se zadnjič trudila pol leta, preden sem zanosila, ko pa sem jemala prometrium, se pravi progesteron, sem pa tisti mesec zanosila. No, ta mesec bi tudi morala začeti, pa sem ups včeri že pozabila.

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 11:26:24   
Katte
Nati29, pri Pety17 je šlo preprosto za implantacijsko krvavitev, saj so testi pokazali user posted image  user posted image . Lažni pozitivni test bi bil samo v primeru, da bi dobivala zdravila, ki vsebujejo hcg, ampak mislim, da pri Pety17 ne gre za to user posted image .

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 11:34:00   
vesna_b
ja, pety je imela mal lepšo obliko krvavitve. joj, sem še kar veselauser posted image

ajdi, katte, da še ti poveš lepo novičko. čimprej...user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 12:11:40   
Pety17
ja vesna_b,.....vse ti bom povedala,.......nenormalno mi kava smrdi (pa jo obozujemI, jedla bi pa samo meso:-)))),....evo za enkrat!

ja mami, ti tudi uzivaj, pazi an svojo malo pikico, nc se sekirat, ce zapase pomfri si ga je treba narest,......najbolj pomembno zdej je to, da se v redu pocutmo in nic drugega,.......noroooo lep obcutek,iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.!!



(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 15:38:33   
Katte
Hvala obema za lepe želje. Je zelo težko čakati, saj vse to poznamo. Vidve sta že čez to, mene pa še čaka čakanje. Upam sicer, da samo do ponedeljka (+/- kak dan). Je pa res super, da lahko tukaj povemo, kaj se nam plete v glavi, ker verjetno naši partnerji ne bi niti vsega razumeli. Moj pravi, da bo ratalo, če se bom nehala živcirati... Lahko je reči user posted image .
Spet imam cel kup znakov - špikanje oz. top občutek v predelu jajčnikov, maternice, malenkost občutljivejše prsi, itd. Je prezgodaj, pa itak sem imela te znake že v prvem krogu, pa ni bilo nič. Je samo psiha. No, ne glede na to upam, da bo.
Oprosti, Pety17, ker sem ti vskočila v temo in začela nakladati o sebi. Mislim, da ne boš zamerila.

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 15:48:28   
Pety17
Katte, ma kaki, sej to ni moja tema,......super je, da je tael forum, men je odtehtal marsikaj, res,....upam, da mi se bo,.....ti kar pisi, z veseljem te berem ...res......

mam pa pregled naslednji teden, ker imam RH-,...in mislim, da bom dobila inekcije za zascito. tok sem vesela, moaj pikica, pa naj lepo papca in raste.-)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nova-ovulacisjki testi
6.10.2010 8:08:43   
vesna_b
o, katte, ti kar povej, vprašaj... zato smo tukaj, a ne? me smo dobile podporo, ko smo jo rabile, pa jo bomo dale tudi me tebi (in ostalim)

pety - ja, pikica bo, sam ne vem, a že sedaj? men so to testiral mal kasneje, na prvem pregledu, pa ni bilo potrebe... no, mogoče pri tebi, ko že vejo... ej, kot sem že napisala - pa saj me, mamice, marsikaj prenesemo za svoje male zakladke, a ne?

srečno, obema. tebi, katte, da čimprej javiš veselo novico, in tebi, pety - veselo cartaj svojo pikico, uživaj v user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nova-ovulacisjki testi
6.10.2010 11:43:36   
Pety17
vesna_b,.....se strinjam s tabo, popolnoma,....

drugace pa drage moje,...meni enkrat ovulacijski test ni pokazal ovulacije,.....pa sem vceraj za "foro" naredila ovulacijski tes (zasledila sem da veliko sprasujete, ce pokaze ovulacije, tudi v primeru, da ni mozno, da jo imate, pa ste mogoce nosece) in ja meni je prvic v zivljenju pokazal, da jo imam:-)...to sem napisala, zato, ker je ravno naslov teme, ki sem jo odprla ovulacijski testi in malo za zanimivost,.....

drugace pa,.....ja vse bi pretrpela, sam da bo moja mala pikica ok,......prav vse.......

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nova-ovulacisjki testi
9.10.2010 17:10:42   
Pety17
Lažni pozitivni test bi bil samo v primeru, da bi dobivala zdravila, ki vsebujejo hcg, ampak mislim, da pri Pety17 ne gre za to [img]smileys/smiley1.gif[/img] . ....to je napisala Katte,....

zdej me pa zanima,.....ali morda katera ve, ali jemanje zdravila eutyrox lahko lazno vpliva na nosecniski test,......jooooooooj,.....mislim, da sutyrox ne vsebuje hcg-ja,......ali katera ve????

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nova-ovulacisjki testi
9.10.2010 17:14:41   
Pety17
po pregledu kaj vsebuje zdravilo sem ugotovila, da v mojem primeru 50 mikrogramov natrijevega levotiroksinata.
Hvala.

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 7:33:10   
vesna_b
pety - ne skrbi. ne obremenjuj se sedaj. kdaj imaš prvi pregled? ta teden, a ne? no, jaz tudi user posted image

komaj čakam, da vidim svojo pikico, ti pa boš tudi bolj pomirjena. user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 8:27:47   
Katte
Pety, ne skrbi, uživaj. Pety, Vesna, želim vama vse naj v nosečnosti še naprej, jaz pa bom na žalost morala na to še malo počakati, vsaj še en mesec.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 8:36:15   
vesna_b
katte - hvala in en veliiik user posted image  zate. res sem upala, da se nam-a pridružiš v veselem pričakovanju.

evo, še user posted image user posted image user posted image veliko pikapolonic za srečo, in verjemi, tudi tebi, vama bo uspelo. user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 12:43:22   
Pety17
katte, stiskam pestke in ti posiljam veliko pozitivne energije in user posted image in eno veliko user posted image za sreco..
mam pa eno ? in sicer vesna_b,  evo ravno sem nazaj od prvega pregleda,....dala kri, vodo in vse, sem pa malo zaskrbljena, na Uz ju se je lepo videla gastacijska vrecka, premera 12, 6 mm , ampak se brez vidnega ploda, pa pravi ginekolog, da je se prezgodaj, ker po njihovem izracunu sem v 5 tednu, dejansko pa je trega osteti od tega se ene 14 dni, in da je to potem se prezgodaj, ker sem nekako v 3 tednu, se je pa lepo vidla ta vrecka.......a je to normalno, .......je se prezgodaj, da bi kaj videli,.......mi je slo kar malo na jok tam ,.....

mi lahko katera poajsni kako ej s tem?
Hvala.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 13:10:16   
vesna_b
ja, seveda. lahko se sicer že vidi srček po šestem tednu, ampak to je bolj izjema kot pravilo.
okoli 8 tedna pa se že vidi, zato sem tudi jaz naročena šele po dopolnjenem 8 tednu na pregled, 8 tednov in 1 dan user posted image  - pa čeprav sem zelooo nestrpna, in čeprav tako komaj čakam, ampak bom potrpelauser posted image

poglej TUKAJ - pa ti napiše v katerem t in d nosečnosti si... se pravi pred 6 tednom se ti torej teoretično sploh še ne more videti srček...
ej, kdaj pa imaš naslednji pregled? boš videla, vse bo ok...user posted image

vem, kako je hudo, ko tako nestrpno čakaš, da boš zagledala svojo pikico in srček, sam... tudi to še pride. ti se pa preveč ne sekiraj, ker tvoj user posted image  to čuti...

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 13:38:19   
Pety17
sej evs vesna_b, da si ti en angelcek,.....

v ponedeljek moram poklicat ginekologa,....me pa se nekaj zanima, se tebi kaj vrti, tako mota malo u glavi??

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 13:43:01   
Pety17
vesna_b, tista povezava zal ne dela, mi lahko prosim poslejs se enkrat, hvala.

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 13:45:18   
vesna_b
občasno oz to se mi je pojavljalo večkrat pri prvi nosečnosti - pa smo ugotovili zakaj - pritisk mi je občasno padel na 90/60 - torej sem to rešila s kako kavico več po potrebi user posted image  - je blo pa prav hudo, ko je bila najbolj kriza se mi je pojavila kar bela svetloba in sem se mogla takoj vsest...

pety - ma saj sama vem, kako hitro bi bila jaz panična... user posted image  z veseljem ti pomagam, če le lahko... kaj pa veš, mogoče boš pa tudi ti meni še lahko...
glede pregleda pa - ma jaz bi počakala vsaj do dopolnjeneda 7. tedna, da bo le čim bolj sigurno, da se bo videl srček...

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 13:52:56   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Pety17

vesna_b, tista povezava zal ne dela, mi lahko prosim poslejs se enkrat, hvala.



meni pa odpre...
evo, bom probala na daljši način

klikni tukaj, potem izberi okence nosečnost, in nekje v sredi so linki za nosečnice - najdi nosečniški koledarček - mini
današnji datum je vpisan, spodaj vpišeš datum prvega dne zadnje menstruacije ampak mora biti dd  mm  llll
in ti pokaže

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 13:53:48   
vesna_b
aja, vpiši pa samo za zadnjo M in klikni izračunaj

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: nova-ovulacisjki testi
11.10.2010 14:21:31   
vesna_b
ej, pety - ti je uspelo?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: nova-ovulacijski testi
11.10.2010 14:33:57   
Pety17
ne delauser posted image ,....
mi lahko prosim, posljes link,.....hvala.....


(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: nova-ovulacijski testi
11.10.2010 14:39:24   
vesna_b
ja hudo

pojdi na
http://www.otrocarije.net/

in ko se ti stran odpre, boš takoj videla rumeno polje - mini koledarček, kjer je današnji datum že vpisan, ti pa vpiši samo datum zadnje menstruacije.

če ti ne bo uspelo, pa meni na ZS pošlji datum, pa bom jaz probala...

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?