|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
23.10.2010 9:11:29   
mama76
V sredo popoldne nas je za vedno in tako iznenada zapustil naš kolega in dober prijatelj, bil je star šele 35 let, zapustil je tri leta staro hčerkico, žena je v četrtem mesecu nosečnosti, ne vem no, zakaj se to življenje res tako poigra z nekaterimi, in kot da to še ni dovolj nas je pretresla še smrt mamice dve leti starega fantka in dva meseca starega fantka. Saj sploh nimam besed s katerimi bi opisala morijo, ki jo preživljajo svojci umrlih. Kolegi smo včeraj skupno bili pri družini umrlega in ta ubogi otrok je cel čas samo spraševal mami kje je ati, mami a je šel ati v nočno, groza groza in še enkrat groza.user posted image user posted image user posted image Počivajta v miru.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
23.10.2010 9:20:14   
m76
OMGuser posted image  Ob takih dogodkih ne najdem besed, ker mislim, da karkoli človek reče, ne more omiliti bolečine.. Me pa pretrese do kosti..

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
23.10.2010 9:25:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
23.10.2010 9:29:50   
mayci
O, groza...user posted image user posted image , sem kar kurjo polt dobila ob temle....user posted image Sožalje! user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
23.10.2010 9:33:17   
ANITA D.
Sožalje!user posted image


_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
23.10.2010 9:44:08   
karmen83
Ojoj, to je res grozno, si ne morem predstavljati, kako mora biti svojcem v taki situaciji... user posted image user posted image user posted image
Moje sožalje user posted image user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
23.10.2010 10:45:00   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image kako žalostnouser posted image user posted image user posted image user posted image

Sožalje

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
23.10.2010 10:55:17   
3Sonček3
Sožalje tudi od mene. Naj jim čim lažje minejo tej teški dnevi. user posted image user posted image user posted image Bogi ljudje res, še najbl pa otroci k še ne razumejo tko takih stvari user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
23.10.2010 12:50:40   
donna22
Tudi jaz sem dobila kurjo kožo, ostala brez besed ...
user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
23.10.2010 14:51:14   
aprilčica07
Groza, resnično ni besed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pokojno mamico sem tudi sama poznala.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj počivata v miru user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
24.10.2010 8:59:29   
vicki
grozno. Že od včeraj mi hodita po glavi ti dve ubogi družini. Ne morem nehati misliti na to. Mi lahko kdo pove kaj jima je bilo? Bolezen ali nesreča? Žal mi je ampak ne morem si pomagati. Toliko mladih umre, ki imajo majhne otroke. Ubogi otroci. 

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
24.10.2010 13:18:16   
mama76
Našega kolega je povozil tovornjak, ko je stekel za psom, mamica pa je imela tumor na možganih. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vicki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
24.10.2010 13:35:51   
Andromeda
Moje sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
24.10.2010 23:38:49   
karli 2009
tudi mene pretresejo take novice...........ali kake podobne ,ki iamjo lahko enake zaključke........žalostno.
SOŽALJE domačim

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
25.10.2010 0:21:58   
Biba Buba
Jaz sem pa bila prica samomora v Štepanjskem naselju. Fant je skocil z 12 nadstropja. K sreci nisem samega padca videla, a ko sem do njega prisla je bil se ziv, cez par minut je umrl. Nikoli v zivljenju ga nisem prej videla, a sem jokalaaaa ko dez, tako zalostnio je bilo gledati starse zrvaen. Bil je pa edinec user posted image

(odgovor članu karli 2009)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
25.10.2010 0:22:49   
Biba Buba
Iskreno sozalje obem druzinam user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
25.10.2010 6:20:08   
Kerensa*
Moje sožalje, Mama76. Vem, kako je, saj sem tudi jaz letos (sicer ne v tako kratkem obdobju) izgubila 3 sodelavce (2 x rak, 1 x samomor), trenutno pa izgubljamo še 4. sodelavca (spet rak).

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
25.10.2010 9:26:44   
darja.mark
user posted image   kake žalostne in krute zgodbe. Ne predstavljam si bolečine ko se zgodi kaj takega. In bogi otroci, ko niso nič krivi in ne vedo kaj se sploh dogaja. No, saj mogoče je tako še bolje da ne vejo.
Žalostno, sožalje vsem


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
25.10.2010 20:22:19   
arabela*
sožalje.. groza , kruta usoda se poigrava z nekaterimiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
25.10.2010 20:56:25   
žmož
Mama76,

hčerkica umrlega ni stara 3 leta, temveč obiskuje 6 razred OŠ.

Sožalje svojcem obeh pokojnikov.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
26.10.2010 22:05:23   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mama76
Našega kolega je povozil tovornjak, ko je stekel za psom, mamica pa je imela tumor na možganih. user posted image user posted image user posted image

O groza user posted image user posted image

Iskreno sožalje vsem žalujočim user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
26.10.2010 22:59:32   
hmm...
Iskreno sožalje ob izgubi. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
27.10.2010 8:06:11   
diva 4
Jaz vem kako se počutiš.Jaz sem na svoj osemnajsti roj. dan izgubila 4 ljudi.Brata, prijateljico in dva prijatelja.Prijateljica jih še ni imela niti osemnajst.Najhuje je , da sem jih videla umret.
Iskreno sožalje.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Izgubiti dva prijatelja v enem tedu prekruto
5.11.2010 20:35:38   
smeška83
Sožalje vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?